Keresés

Részletes keresés

mp3pintyo Creative Commons License 2000.02.15 0 0 4
Watson: csak nyelvbotlas lehetett.
Amugy soha nem szoktam letolteni ratios szerverrol, egy ido utan meguntam es csakis olyanokat gyujtok ahol ilyesmi szoba sem jon.
Watson Creative Commons License 2000.02.14 0 0 3
Bocs a pánikkeltésért... a Napster (újra?) működik! (Az elmúlt napok során ugyanis néhányszor megkíséreltem kapcsolódni, a Napster szerverei azonban - rendre - nem válaszoltak.)
Előzmény: Watson (2)
Watson Creative Commons License 2000.02.14 0 0 2
Amint látom, a válasz is egy kissé lámára sikeredett... hiszen az arányok természetesen éppen a fordítottjai az általad említettnek.
(A legdurvább ráció amellyel eddig találkoztam: 1/1=UL/DL. A legtöbb általában 1/3=UL/DL körül van.)

Ami a Napster-t illeti, valami gond lehet a srácoknál... már napok óta nem lehet konnektálni - az összes szerverük le van lőve. Lehet, hogy betiltották a szolgáltatásukat?!

Előzmény: mp3pintyo (0)
Pappa Creative Commons License 2000.02.14 0 0 1
Koszi szépen!
Gondoltam, hogy vmi ilyesmi, csak azthittem, hogy az arányok fordítva vannak.
A Napstert most is épp használom, hihetetlenül tetszik, hogy eddig bármilyen számot beírtam, 90%-ban megvoltak.

Mégegyszer kösz.

Pappa

Előzmény: mp3pintyo (0)
mp3pintyo Creative Commons License 2000.02.14 0 0 0
Huhh, egy kisse lama a kerdes, de azert valaszolok. A ratio-s szerver azt jelenti, hogy megadnak egy aranyt ami azt jelenti, hogy neked fel kell tolteni pl 5 Mbyte-ot ahoz, hogy letolthess 1 Mbyte-nyi anyagot. Ezekkel nem erdemes probalkozdnod. Probakozz a Napsterrel az osszes gepet amelyiket el tudod azon keresztul erni azok kozul egyik se ratio-s.
alapomon megtalalod a progit
Mp3 Club
Pappa Creative Commons License 2000.02.14 0 0 topiknyitó
Hi!

Szóval csakk annyi, hogy szertenék vkit mgkérni, hogy lécci tájékoztasson arról, hogy mi az a ratio server, és hogy lehet rólla zenéket letölteni.

Köszi: Pappa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!