Keresés

Részletes keresés

Rastaman Creative Commons License 2000.05.16 0 0 13
ja, en csak 1enlore a Hungart nezegettem, ott is csak az elejet
Előzmény: gyulaicsaba (12)
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.05.15 0 0 12
Hát azér ha rögtön a címlapon lévő keresőbe begépeled, hogy Budapest, vagy Béla (bela), vagy Kovacs, vagy ami az eszedbe jut, (persze, hungarian!), akkor azér lesznek jó kis dolgok!
Rastaman Creative Commons License 2000.05.15 0 0 11
Hat beneztem az ebay-re
a legtobb Ladnado cucc belyeg!
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.05.15 0 0 10
Felhozós kedvemben vagyok, nézzétek már meg a lentebbieket, télleg érdemes.
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.19 0 0 9
nnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.16 0 0 8
Még egy V'Moto Rock LP is van egy amerikai csókának...őrületes.
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.15 0 0 7
Ányos Laci: Nem én lettem hűtlen hozzád (Király Ernő-ének, ifj. Berkes Béla és zenekara, gypsy-jazz a tizes évekből, Columbia-gramofonlemez). Óriási...
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.15 0 0 6
Kedves csekk, írtam Szebeni Attilának, csak az a baj, hogy én nem értek az ilyen oldalszerkesztéshez, csak ötletember vagyok.
De azért jó!
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.14 0 0 5
Az rendben, én csak attól indultam be, hogy milyen kalandos útja lehet egy ilyen dolognak. Pl. egy belgának van egy 1668-as 20krajcárosa. Hogy a fenébe jutott hozzá? (Jó, persze a valóság nem mindig ilyen romantikus, a pasi megmélezte, hogy egy régi fémpénzekre specializálódott gyűjtőtől vásárolta.) Meg aztán könnyen lehet, hogy egyedi darabokról is lehet így tudomást szerezni. Mindenesetre izgi a dolog.
Előzmény: Törölt nick (3)
Csekk Creative Commons License 2000.02.12 0 0 4
Sziasztok!
"ÉS TÉNYLEG VÁROM A HOZZÁÉRTŐK VÉLEMÉNYÉT, LEHET-E EGY ILYEN GYŰJTEMÉNYT LÉTREHOZNI!!!"

Már részben üzemel az a kikötő, ami többek között pont az ilyen fullextrákat lesz hivatott összegyüjteni, és felmutatni!
Ha lesz elegendő olyan szaki is, akinek van elegendő vér a .....-jában:))
(Na meg ambíciója)
ITT!

Üdv:
Csekk

Előzmény: gyulaicsaba (-)
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.12 0 0 2
Dohnányi Ernő 1907-ben írt levelezőlapja, angol tulajdonos.
Forgalomból bevont levelezőlap 1916-ból, Floridában.
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.12 0 0 1
Majd mindig szépen gondoskodom róla, hogy ne süllyedjünk el.
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.02.12 0 0 0
na ezt is lenullázzuk szép lassan de biztosan...

Az ötlet egyébként klassz!

gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.12 0 0 topiknyitó
Igazán nem vagyok az internet bajnoka, de lenyűgöző dolgokat lehet találni. A nagy támadásról szóló hírekben hallottam először az ebay.com-ról, ugye ez egy netes kereskedelmi cég. Hát csak be kell gépelni a keresőbe, hogy például hungary, és egészen nagyszerű dolgokat dob ki.
Például: 10.000.000 pengő, magán-telefonkártya, 20egységes, Senna arcképével, az 1871 óta megjelent összes magyar bélyeg CD-ROM-on (The most innovative album on the net!), 19sz.-i térkép, egyebek, de hát NÉZZE MEG MINDENKI, elájulás. Fel lehet venni a kapcsolatot az eladóval is, kíváncsi is lettem, ki lehet az a Mark Alexander Ontarióban, akinek van tízmillió pengőse és miért adja el.
Ez egy hihetetlen virtuális hungarika-gyűjtemény, egy új fajta nemzeti múzeum, szerintem még az OSZK sem foglalkozik vele. Tényleg, nem lehetne csinálni egy ilyen weblapot, ami az összes fellelhető ilyet összegzi? Esetleg meg is vásárolni, tárgyi valójukban bemutathatóvá tenni? Hihetetlen értékek vannak itt.
Meg fogom nézni a többi céget is, tartsatok velem, osszuk meg egymással az ínyencségeket, ÉS TÉNYLEG VÁROM A HOZZÁÉRTŐK VÉLEMÉNYÉT, LEHET-E EGY ILYEN GYŰJTEMÉNYT LÉTREHOZNI!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!