Keresés

Részletes keresés

fabian.richard94 Creative Commons License 2023.11.20 0 0 150

Tisztelt Zongorázni/Szintetizátorozni Tanulni Vágyók!


A nevem Fábián Richárd. Zenei pályafutásomat 6 éves koromban kezdtem. 10 évet tanultam zeneiskolában zongorán és szintetizátoron, majd jelentkeztem a Kőbányai Zenei Stúdió zongora szakára, ahol 2016-ban végeztem. Budapesten sok híres zongoraművész és tanár tanított, mint pl.: Halász János zongoraművész - a Charlie Band billentyűse, Esze Jenő zongoraművész - „ a zeneelmélet atyja” , Cseke Gábor zongoraművész - a Modern Art Orchestra zongoristája. Azóta több négy-ötcsillagos szállodában szolgáltattam vacsora alá zenét, vagy éppen színvonalas rendezvényeken szórakoztattam a közönséget. 2016. év végén tértem haza egy több hónapos hajóútról, ahol a zenélés során sok tudást, tapasztalatot szereztem. 2017, 2018, 2019, 2020 nyarán Monacoban, Európa egyik leghíresebb kávézójának teraszán, a Cofe De Paris-ban zongoráztam. 2019. év végén világ körüli körúton óceánjáró hajón billentyűztem hónapokig. Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt, aki egy kis késztetést érez arra, hogy zongorázni vagy szintetizátorozni szeretne. Kezdőktől haladókig bárki jelentkezhet, hogy megtanulhassa pl.: a stílusokat (pl.: Cha-Cha, Rumba, Mambo, Samba, Bigin, Bossa-Nova, Ballada, Tango, Paso Doble, Funk, Swing, Jazz, Blues, Rock and roll, Boogie Woogie, Pop, Amerika örökzöldek, standerdek és társai), akár improvizálást vagy zenekari feldolgozást, klasszikus darabokat, kottaírást, zenei programok kezelését vagy akár elsajátítsa a különböző technikákat és még sok más egyebet. Mindezek mellé a zeneelmélet és a szolfézs megalapozása nélkülözhetetlen. Ha kedvet kaptál, akkor kérlek, jelentkezz! Elsősorban Budapest és környékéről várok érdeklődőket.

Budapest I. kerületében tartom az óráimat, Szél Kálmán Tértől pár perce, igény szerint házhoz megyek megegyezés szerint. Online óra esetén első sorban a FaceTime-ot preferálom.

Óradíj: 6000 Ft / 60 perc / fő
E-mail: fabian.richard94@gmail.com
Telefonszám: 06/30-499-1313

V3ntur4 Creative Commons License 2023.01.30 0 0 149

MIt gondoltok az online zongora tanulásról magántanárral? Ezt a cikket olvastam: Zongorázni tanulni online magántanárral?"

PrTamás Creative Commons License 2022.12.04 0 0 148

Zongoraoktatás Budapesten, DLA doktori fokozattal rendelkező zongoraművész-tanárral.
12 év tanítási tapasztalat.

Kezdő és haladó szint, felnőtteknek is.

Személyre szabott munkamenet, fesztelen légkör, nyugodt és barátságos környezet.


Szeretettel várom leendő tanítványaimat Budapesten!
Megegyezés szerint a belső kerületekben házhoz is tudok jönni.


Óradíj: 7000 Ft.

Kapcsolat:
06 20 519 6776
tamaspregun@gmail.com

fabian.richard94 Creative Commons License 2020.10.09 0 0 147

Tisztelt Zongorázni/Szintetizátorozni Tanulni Vágyók!

 

A nevem Fábián Richárd. Zenei pályafutásomat 6 éves koromban kezdtem. 10 évet tanultam zeneiskolában zongorán és szintetizátoron, majd jelentkeztem a Kőbányai Zenei Stúdió zongora szakára, ahol 2016-ban végeztem. Budapesten sok híres zongoraművész és tanár tanított, mint pl.: Halász János zongoraművész - a Charlie Band billentyűse, Esze Jenő zongoraművész - „ a zeneelmélet atyja” , Cseke Gábor zongoraművész - a Modern Art Orchestra zongoristája. Azóta több négy-ötcsillagos szállodában szolgáltattam vacsora alá zenét, vagy éppen színvonalas rendezvényeken szórakoztattam a közönséget. 2016. év végén tértem haza egy több hónapos hajóútról, ahol a zenélés során sok tudást, tapasztalatot szereztem. 2017, 2018, 2019, 2020 nyarán Monacoban, Európa egyik leghíresebb kávézójának teraszán, a Cofe De Paris-ban zongoráztam. 2019. év végén világ körüli körúton óceánjáró hajón billentyűztem hónapokig. Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt, aki egy kis késztetést érez arra, hogy zongorázni vagy szintetizátorozni szeretne. Kezdőktől haladókig bárki jelentkezhet, hogy megtanulhassa pl.: a stílusokat (pl.: Cha-Cha, Rumba, Mambo, Samba, Bigin, Bossa-Nova, Ballada, Tango, Paso Doble, Funk, Swing, Jazz, Blues, Rock and roll, Boogie Woogie, Pop, Amerika örökzöldek, standerdek és társai), akár improvizálást vagy zenekari feldolgozást, klasszikus darabokat, kottaírást, zenei programok kezelését vagy akár elsajátítsa a különböző technikákat és még sok más egyebet. Mindezek mellé a zeneelmélet és a szolfézs megalapozása nélkülözhetetlen. Ha kedvet kaptál, akkor kérlek, jelentkezz! Elsősorban Budapest és környékéről várok érdeklődőket.

 

Budapesten XII. kerületben tartom az óráimat, igény szerint házhoz megyek megegyezés szerint.

 

Jelenlegi helyzetre való tekintettel igény szerint online órákat is tudok tartani a „Zoom” programmal.

 

Óradíj: 5000 Ft / 60 perc / fő
E-mail: fabian.richard94@gmail.com
Telefonszám: 06/30-499-1313

somogyi23 Creative Commons License 2020.09.18 0 0 146

Zongora oktatást vállalok!

 

7 évig tanultam klasszikus zongorát, könnyűzenei tanulmányaimat a Kőbányai Zenei Stúdióban végeztem kitűnő eredménnyel.

6 éve tanítok, az órák teljesen személyre szabottak, a kottákat általában magam írom, hogy a növendék a neki megfelelő nehézségű feladatokat kapja. Fontosnak tartom a zeneelméleti alapok fejlesztését is, illetve a szóló és a zenekari játék közti különbségek elsajátítását. Gitáron/basszusgitáron tudom kísérni a növendéket, ezáltal az együttes játék élménye is megvan, ami nagyobb ösztönzést tud adni.

Kezdők/újrakezdők is kereshetnek bátran. 10 éves kortól várom a jelentkezőket.

Stílusok terén a fő irány a pop/jazz/blues és filmzene, de igény szerint foglalkozhatunk mással is (latin, gospel, rock, klasszikus). A cél egy olyan alaptudás elsajátítása technika és elmélet terén, amellyel a növendék később önállóan is kiigazodik a különféle műfajokban.

Az órák 60 percesek – egy óra 5000 Ft. Az oktatást a XIII. kerületben tartom, de az online oktatáshoz is adottak a feltételek - idén tavasszal a járványhelyzet miatt pár hónapig így dolgoztunk a tanítványaimmal - sikeresen.

 

Néhány felvétel, ahol hallható a játékom:

https://youtu.be/XGqDAA-Zcxk

https://www.youtube.com/watch?v=3xmpmjK3_XI

https://www.youtube.com/watch?v=XNT1F0RWRME

https://www.youtube.com/watch?v=n2rVHuxHdew

Igény szerint vállalok felkészítést a Kőbányai Zenei Stúdió felvételi vizsgájára (zongorából és szolfézs-zeneelméletből).

 

Somogyi Zsigmond

06207759057

somogyi23@gmail.com

MelindaSzabo Creative Commons License 2020.08.19 0 0 145

Sziasztok, felnőtteknek tanítok zongorát 18 - 100 éves kor között, ha kezdő vagy, semmi probléma. Nézd meg a honlapom és jelentkezz bátran! 🎹🎶🎵🙂
http://www.zongoraoktato.hu/
https://www.facebook.com/zongoraoktatasfelnotteknekvigan/

fabian.richard94 Creative Commons License 2020.04.27 0 0 144

Tisztelt Zongorázni/Szintetizátorozni Tanulni Vágyók!

 

A nevem Fábián Richárd. Zenei pályafutásomat 6 éves koromban kezdtem. 10 évet tanultam zeneiskolában zongorán és szintetizátoron, majd jelentkeztem a Kőbányai Zenei Stúdió zongora szakára, ahol 2016-ban végeztem. Budapesten sok híres zongoraművész és tanár tanított, mint pl.: Halász János zongoraművész - a Charlie Band billentyűse, Esze Jenő zongoraművész - „ a zeneelmélet atyja” , Cseke Gábor zongoraművész - a Modern Art Orchestra zongoristája. Azóta több négy-ötcsillagos szállodában szolgáltattam vacsora alá zenét, vagy éppen színvonalas rendezvényeken szórakoztattam a közönséget. 2016. év végén tértem haza egy több hónapos hajóútról, ahol a zenélés során sok tudást, tapasztalatot szereztem. 2017, 2018, 2019 nyarán Monacoban, Európa egyik leghíresebb kávézójának teraszán, a Cofe De Paris-ban zongoráztam. 2019. év végén világ körüli körúton óceánjáró hajón billentyűztem hónapokig. Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt, aki egy kis késztetést érez arra, hogy zongorázni vagy szintetizátorozni szeretne. Kezdőktől haladókig bárki jelentkezhet, hogy megtanulhassa pl.: a stílusokat (pl.: Cha-Cha, Rumba, Mambo, Samba, Bigin, Bossa-Nova, Ballada, Tango, Paso Doble, Funk, Swing, Jazz, Blues, Rock and roll, Boogie Woogie, Pop, Amerika örökzöldek, standerdek és társai), akár improvizálást vagy zenekari feldolgozást, klasszikus darabokat, kottaírást, zenei programok kezelését vagy akár elsajátítsa a különböző technikákat és még sok más egyebet. Mindezek mellé a zeneelmélet és a szolfézs megalapozása nélkülözhetetlen. Ha kedvet kaptál, akkor kérlek, jelentkezz! Elsősorban Budapest és környékéről várok érdeklődőket.

 

Jelenlegi helyzetre való tekintettel kizárólag online órákat tudok tartani a „Zoom” programmal. A járvány lezajlása után a helyszínt Budapesten biztosítom, illetve igény szerint házhoz megyek.

 

Óradíj: 5000 Ft / 60 perc / fő
E-mail: fabian.richard94@gmail.com
Telefonszám: 06/30-499-1313

janosbalazs Creative Commons License 2020.02.12 0 0 143

Felsőfoku zongora-énekoktatás diplomás tanártól!
Kezdőtől-haladóig! Korhatár nélkül.A hét minden napján.
Klasszikus-jazz-musical-opera-pop
tánczene műfajban. zeneelmélet és szolfézs oktatással egybe kötött 90 perces oktatást tartok. versenyre felvételire való felkészítést is vállalok. az oktatást a 7-ik kerületben tartom, de megoldható hogy házhoz megyek.. Elérhetőség:06317708878 vagy 06703640558

janosbalazs Creative Commons License 2020.02.12 0 0 142

Balázs János zongoraművész tanár vagyok szívesen elvállalom a lányok oktatását. Hívjon hogy megbeszéljük a részleteket.

06317708878

Előzmény: repacsek* (140)
repacsek* Creative Commons License 2020.01.26 0 0 141

Az előbbi bejegyzésem már tárgytalan, megoldódott a dolog.

Előzmény: repacsek* (140)
repacsek* Creative Commons License 2020.01.26 0 0 140

12.5 éves nagylányom mellé keresnék a nyári szünet idejére olyan zongoratanárt aki július folyamán heti több (3-4) alkalommal tudna foglalkozni vele (külföldön élünk, július hónapban vagyunk Mo-on, erre az időszakra keresek neki hozzáéertő segítséget hogy ne maradjon egy teljes hónapra magára). Konkrét darabokban, versenyfelkészülésben lenne szüksége majd rendszeres segítségre. Balatonfüred-Veszprém-Baéaton északi part jöhet szóba.

bella musica Creative Commons License 2019.11.05 0 0 139

A nevem Kovács-Kuttor Levente, szívesen tanítanám a kislányt. Sok tapasztalattal rendelkezem az óvodáskorú gyerekek oktatásában. Tel. 06-20-2943544, e-mail: kovacslevi77@gmail.com

Előzmény: Santakaloz (134)
kekkov Creative Commons License 2019.11.01 0 0 138

Én tudnám tanítani. Tel.: 20/223-99-58

Előzmény: Santakaloz (134)
Santakaloz Creative Commons License 2019.10.30 0 0 134

Üdv!

 

Zongora tanárt keresek, aki házhoz jönne a XVIII. kerületben egy ovis kislányhoz.

 

Köszönöm!

somogyi23 Creative Commons License 2019.09.09 0 0 136

Zongora oktatást vállalok!

 

7 évig tanultam klasszikus zongorát, könnyűzenei tanulmányaimat a Kőbányai Zenei Stúdióban végeztem kitűnő eredménnyel.

5 éve tanítok, az órák teljesen személyre szabottak, a kottákat általában magam írom, hogy a növendék a neki megfelelő nehézségű feladatokat kapja. Fontosnak tartom a zeneelméleti alapok fejlesztését is, illetve a szóló és a zenekari játék közti különbségek elsajátítását. Gitáron/basszusgitáron tudom kísérni a növendéket, ezáltal az együttes játék élménye is megvan, ami nagyobb ösztönzést tud adni.

Kezdők/újrakezdők is kereshetnek bátran. 10 éves kortól várom a jelentkezőket.

Az órák 60 percesek – egy óra 4000 Ft. Az oktatást a XIII. kerületben tartom.

Stílusok terén a fő irány a pop/jazz/blues és filmzene, de igény szerint foglalkozhatunk mással is (latin, gospel, rock, klasszikus). A cél egy olyan alaptudás elsajátítása technika és elmélet terén, amellyel a növendék később önállóan is kiigazodik a különféle műfajokban.

 

Néhány felvétel, ahol hallható a játékom:

https://www.youtube.com/watch?v=n2rVHuxHdew

https://www.youtube.com/watch?v=3xmpmjK3_XI

https://www.youtube.com/watch?v=XNT1F0RWRME

Igény szerint vállalok felkészítést a Kőbányai Zenei Stúdió felvételi vizsgájára (zongorából és szolfézs-zeneelméletből).

 

Somogyi Zsigmond

06207759057

somogyi23@gmail.com

Gumbo350 Creative Commons License 2019.09.02 0 0 135

Hello,

Zongorantanárt keresek Budán kedd és csütörtökre egy közel 6 éves kisfiúnak, aki már egy évet tanult.

Illetve csak csütörökre egy 9 éves lánynak, aki szintén már tanult 1 évet.

 

Tudunk házhoz vagy iskolához menni.

budai oldal vagy Budaörs érdekes.

 

a 06-70-6780496os számon tanár jelöltek hivását előre is köszönjük

 

 

fabian.richard94 Creative Commons License 2019.08.29 0 0 134

Tisztelt Zongorázni Tanulni Vágyók!

A nevem Fábián Richárd. Zenei pályafutásomat 6 éves koromban kezdtem. 10 évet tanultam zeneiskolában zongorán és szintetizátoron, majd jelentkeztem a Kőbányai Zenei Stúdió zongora szakára, ahol 2016-ban végeztem. Budapesten sok híres zongoraművész és tanár tanított, mint pl.: Halász János zongoraművész - a Charlie Band billentyűse, Esze Jenő zongoraművész - „ a zeneelmélet atyja” , Cseke Gábor zongoraművész - a Modern Art Orchestra zongoristája. Azóta több négy-ötcsillagos szállodában szolgáltattam vacsora alá zenét, vagy éppen színvonalas rendezvényeken szórakoztattam a közönséget. 2016 év végén tértem haza egy több hónapos hajóútról, ahol a zenélés során sok tudást, tapasztalatot szereztem. 2017, 2018, 2019 nyarát Monacoban töltöttem Európa egyik leghíresebb kávézójának teraszán a Cofe De Paris-ban.
Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt, aki egy kis késztetést érez arra, hogy zongorázni szeretne. Kezdőktől haladókig bárki jelentkezhet, hogy megtanulhassa pl.: a stílusokat (pl.: Cha-Cha, Rumba, Mambo, Samba, Bigin, Bossa-Nova, Ballada, Tango, Paso Doble, Funk, Swing, Jazz, Blues, Rock and roll, Boogie Woogie, Pop, Amerika örökzöldek, standerdek és társai), akár improvizálást vagy zenekari feldolgozást, klasszikus darabokat, kottaírást, zenei programok kezelését vagy akár elsajátítsa a különböző technikákat és még sok más egyebet. Mindezek mellé a zeneelmélet és a szolfézs megalapozása nélkülözhetetlen. Egyelőre helyszínt nem tudok biztosítani, szükség szerint házhoz megyek, megegyezés alapján. Ha kedvet kaptál, akkor kérlek, jelentkezz! Elsősorban Budapest és környékéről várok érdeklődőket.

Óradíj: 5000 Ft / 60 perc / fő
E-mail: fabian.richard94@gmail.com
Telefonszám: 06/30-499-1313

tutimagantanar Creative Commons License 2019.08.15 0 0 133

Sziasztok!

 

A TUTI magántanár-közvetítőn zongoratanárokat is találtok:

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet tanárt keresni az oldalon.

 

terepember Creative Commons License 2019.07.06 0 0 132

Szia! Köszönöm, hogy írtál. 

Előzmény: Bettina Hegedűs (129)
syrius Creative Commons License 2019.06.07 0 0 131

Jazz is? Szintivel, nagyon kezdő - nagyon öreg műkedvelőnek?

Előzmény: Bettina Hegedűs (130)
Bettina Hegedűs Creative Commons License 2019.06.06 0 0 130

Zongora oktatás 7. kerületben 3000/60 perc.  Ovis kortól idős korig.

bttna.hegedus@gmail.com

Előzmény: GGaben82 (113)
Bettina Hegedűs Creative Commons License 2019.05.23 0 0 129

Szia! Ha még aktuális, el tudom vállalni, írj a bttna.hegedus@gmail.com címre !

Előzmény: terepember (122)
V3ntur4 Creative Commons License 2019.05.19 0 0 128

Sziasztok, Itt találsz zongoratanárt és akár más tanárt is: https://oktass.hu/tema/zongora 

 

 

trilla414 Creative Commons License 2019.04.27 0 0 127

Köszönöm a válaszokat! Na majd kitalálom, vagy rábízom a véletlenre. Valóban valószínű, hogy tök mindegy amúgy... Jöjjenek ki jól, az a legfontosabb.

Előzmény: Bleamy2 (126)
Bleamy2 Creative Commons License 2019.04.24 0 0 126

Szia,
Szerintem vegyel proba orakat mindkettonel es a gyerek valasszon. A szemelyiseg varazsa is donto lehet, zenei szempontbol meg szerintem mindegy. Nem irod hany eves a gyereked, de valoszinuleg nem kicsi, nem akarsz belole versenyzongoristat, csak hobbikent csinalna a gyerek, akkor a legfontosabb, hogy jol erezze magat. Ha komolyra fordulna a dolog akkor akar tanart is valthat ha szukseges.

Előzmény: trilla414 (123)
Bleamy2 Creative Commons License 2019.04.23 0 0 125

Zongora tanarok/ felnott zongora tanulok lenne hozzatok egy kerdesem!

 

Szeretnek egy zongora verseny tartani felnottek szamara (csak a szorakozas kedveert, lemez szerzodest nem adnek hozza lol.)
Ez egy olyan esemeny lenne ahol kicsit osszejonnek a zongorat kedvelo felnottek/esetleg tanarok kellemes hangulatban elnek at a verseny izgalmat.
Ahhoz hogy ossze tudjuk merni a versenyzok felkeszultseget azonos darabokat kellene jatszani. En arra gondoltam, hogy az ABRSM grade 4 esetleg grade 3 lenne a felnott tanulok atlag szintje. 
Az csoportbol A B C bol kellene 2 darabot valasztani  de nem lehet mindketto azonos csoportbol. 
Be linkelem a grade 3 es grade 4

Szerintetek melyik szintre lenne jobb felnottek szamara? Megkerdeznetek esetleg a tanulokat hogy erdekelne-e oket?
grade 3
https://us.abrsm.org/fileadmin/user_upload/PDFs/Grade_3_Piano_Syllabus_2019___2020.pdf

grade4

https://us.abrsm.org/fileadmin/user_upload/PDFs/Grade_4_Piano_Syllabus_2019___2020.pdf

 

youtubon is rajta vannak ha tanulok meg szeretnek hallgatni parat kilinkeltem, de a lehetosegek szama vegtelen

https://www.youtube.com/watch?v=ynzLRF_LU8c
https://www.youtube.com/watch?v=WD4b-Ipg4o4

https://www.youtube.com/watch?v=ceRX0FbTjB0

https://www.youtube.com/watch?v=6iGgGBc1GCc

 

A hozzaszolasokat elore is koszonom!

Ha esetleg valakit erdekelne felveheti velem a kapcsolatot facebookon keresztul is:
https://www.facebook.com/Budapesti-Feln%C5%91tt-Zongora-Tanul%C3%B3k-Bar%C3%A1ti-K%C3%B6re-286914035552536/?modal=admin_todo_tour

Bubo.Bubo. Creative Commons License 2019.04.14 0 0 124

szerintem ha a gyerek őstehetség, akkor mehet a fiatal popzenész tanár, de először inkább maradj a klasszikus tanárnál

 

a zongora nem gitár, az alapokat rendesen meg kell tanulni - ujjrend, kétkezes játék - aztán párév után úgyis kiderül, van-e tehetsége hozzá, akkor mehet bárhová 

Előzmény: trilla414 (123)
trilla414 Creative Commons License 2019.04.14 0 0 123

Sziasztok! Tanácsot kérnék, mert kvázi választás elé kerültem. A gyerekeimnek keresek tanárt, és felmerült a kérdés, hogy merre. Az egyik irány a klasszikus zeneiskolás irány klasszikus módszerekkel, szupertapasztalt, sokat látott zenetanárral. A másik irány a modernebb, fiatal aktív popzenész tanárral, vélhetően populárisabb darabokkal. Milyen érv szólna az egyik, illetve a másik mellett? 

A mai darabok a mai fülnek feltételezem, hogy könnyebben emészthetők, gondolom, hogy a gyerek könnyebben azonosul vele, viszont talán túl egyszerűek, a szofisztikált zenei tapasztalatot nem tudom eléggé formálják-e. Nem vagyok zenész, nem tudom, ki tudom-e fejezni a gondolatomat, de mintha kb. matematikából csak a négy alapműveletet vennék, azt viszont nagy rutinnal... Mintha látnám a kitáblázást: leendő zongoraművészek erre, rocksztárok arra...

Mit gondoltok?

terepember Creative Commons License 2019.04.05 0 0 122

Üdv mindenki!

Kőbányán keresek zongora oktatást. köszönöm!

somogyi23 Creative Commons License 2019.04.02 0 0 121

Zongora oktatást vállalok!

7 évig tanultam klasszikus zongorát, könnyűzenei tanulmányaimat a Kőbányai Zenei Stúdióban végeztem kitűnő eredménnyel.

5 éve tanítok, az órák teljesen személyre szabottak, a kottákat általában magam írom, hogy a növendék a neki megfelelő nehézségű feladatokat kapja. Fontosnak tartom a zeneelméleti alapok fejlesztését is, illetve a szóló és a zenekari játék közti különbségek elsajátítását. Gitáron/basszusgitáron tudom kísérni a növendéket, ezáltal az együttes játék élménye is megvan, ami nagyobb ösztönzést tud adni.

Kezdők/újrakezdők is kereshetnek bátran. 10 éves kortól várom a jelentkezőket.

Az órák 60 percesek – egy óra 4000 Ft. Az oktatást a XIII. kerületben tartom.

Stílusok terén a fő irány a pop/jazz/blues és filmzene, de igény szerint foglalkozhatunk mással is (latin, gospel, rock, klasszikus). A cél egy olyan alaptudás elsajátítása technika és elmélet terén, amellyel a növendék később önállóan is kiigazodik a különféle műfajokban. 

Néhány felvétel ahol hallható a játékom:

https://www.youtube.com/watch?v=n2rVHuxHdew

https://www.youtube.com/watch?v=3xmpmjK3_XI

https://www.youtube.com/watch?v=XNT1F0RWRME

Igény szerint vállalok felkészítést a Kőbányai Zenei Stúdió felvételi vizsgájára (zongorából és szolfézs-zeneelméletből).

 

Telefonszám: 06207759057

 

E-mail cím: somogyi23@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!