Keresés

Részletes keresés

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.07.22 0 0 28089

Hali Grisa ,,Hali MI !!!

Húúúú vaze mikor lesz az még ,amikor te is nyugger leszel .....hehehehe

Mert ha így haladunk lassan már 70 év lesz a nyugger kor határ ..,,és akkóóóóóór még dogozhatsz egy pár évet ...hehehehehe

De nem rossz ötlet egy medencés tali , a ""vén""csontoknak .Biztos értékelnék a reumás térdek könyökök ezt a fajta talit !!!

Előzmény: grisin100 (28088)
grisin100 Creative Commons License 2021.07.18 0 0 28088

Hali Mindenki!

Szerintem ide kellene xervezni 1 nyögdíjas talit!

Persze ha már mindenki az lesz hihihi

Jövőre már Pipoék jönnek, oszt mayd lassan én is!! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (28087)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.22 0 0 28087

Hali Grisa ,,hali Mi !!!

Nem nem 5 cm-es ,,,attúúúl sokkal hosszabb -( tán még nyúúújt is rajta egy keveset ,,hehehe ))--... ,amúgy 38 fokos a víz ,,de a kifolyóból melegebb jön ,,Ott jóóóó forróóóó ,,elsőre nagyon forróóó-nak tűnik ,,de aztán kellemes forró lesz !!! Szóval ellágyulsz amig alatta ücsörögsz ,,de aztán ki kell jönni alóla ,mert hát ugye ezt a forróságot a szív sem szereti sokáig....egy kicsit uszkálsz itt ott ,,aztán vissza ülsz a jó forró alá ,,és ha már tényleg jól át melegedtél ,,csontjaid nem ropognak ,akkor át mászol a kicsit hűvösebb másik medencébe .Ott is uszkálsz ,vagy ücsörgől ,,majd mész vissza a csap alá ,,,hehehehe

Éjjelre  akkorákat tudsz aludni ,-( minden után ,,hehehe )-,,hogy csak na ,,

Előzmény: grisin100 (28086)
grisin100 Creative Commons License 2021.06.19 0 0 28086

Na mind1, ezért is irigyellek! hihihi

Illen ez a mai nap....hihihi

(de nem magyarosan, mert az olyan "döglött tehenes")

Vajon hány fokos lehet a víz, gondolom nem 5cm-es hideg.. :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (28084)
grisin100 Creative Commons License 2021.06.19 0 0 28085

Hali!

Irigyellek is érte!

Lehet, hogy utánuk mentem volna, félrelökve a yardot! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (28083)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.18 -1 0 28084

Hali Mi ...!!

Ránk szakadt a nyári 35 c fokos kánikula ..Hát persze hogy víz mellett lehet csak jóóól érezni magunkat !!

Nagyszerű fürdőt szoktunk évente felkeresni ,,szinte alig vannak benne ,, Közvetlen a Thermál kútból folyik a gyógyvíz az ember nyakába .Nagyon tömény ,és főleg reumatikus fájdalmakra gyógyír ez a víz !! Hajrá nyuggerek gyerünk fiatalodni ,,,Van még itt valaki ,aki nem nyugger ???? hehehehehehe

És ""Bástya elvtársat"" is simán lehet utánozni ,,,mivel ő is mindig egyedül fürdött a strandon ,amig Pelikán elvtárs rá nem engedte a dolgozó népet ,,,,hehehehehehe

Na itt ettől nem kell tartani !!!!

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.11 0 0 28083

Hali Grisa !!!

No ezt most neked írom ,,, Vaze nem hiszed el ...... Állok a piros lámpánál várom hogy zöldre váltson ,,,erre rendőrmotoros be áll a kereszteződésbe ,,és megállítja a forgalmat .. Na mondom magamban biztos valami idiótafidiótafaxkalap jöhet ekkora felhajtással.. Majd begördül még egy motoros ,meg 2 rendőr autó ,,szirénázva persze piszokul ám ...majd utánuk egy autóbusz ,,rajta a PORTUGÁLIA felírat,utána, vagy két három kisbusz benne a fejekkel,,majd újabb két rendőrautó szirénázva ..Hát vaze ,a Portugál foci csapat hajtott el előttem ,,mindjárt rád gondoltam ,hogyha ezt a Grisa látta volna !!!!???Hmmm...

Na ez a csapat húzott el előttem ,alig 4 méter távolságra !!!!!!

Kár hogy utálom a focit ,,erre a számba tolják őket !!!

Előzmény: grisin100 (28082)
grisin100 Creative Commons License 2021.06.09 0 0 28082

Hali!

Akkor jól elékeztem, hogy 1 gyilkosságért xinte kevesebbet adnak, mint 1 balesetet okozó söfjör, főleg ha még piás is volt!....

Előzmény: Tu-154 Phd (28081)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.08 0 0 28081

Hali MI ...!

Épp most néztem a DUMA-t ,ahhol is olyan törvénytervezet van a képviselők előtt ,,,hogy akit elkapnak ittas vezetésen, annak a büntetési tétele 500 ezer rubel --(( 1 RUB = 3,93 HUF ))-- ,,,,,és most kapaszkodj meg ,,3 év letöltendő börtön !!!!  Na vaze nem igen hiszem hogy túl sokan próbálkoznak majd vodkásan vezetni...Bár ha felül licitálod az 500 ezret  biztos hogy elenged ,,,Jó kis kereset kiegészítés lesz a kinti zsernyákoknak.

Aztán meg ilyen törvény mellett, nem mennek tropára a vodkától ,hisz a java nép, nem engedheti meg magának ,hogy ekkora bírságot ki tudjon fizetni,,a 3 év börtönről meg nem is beszélve ..Vagy megtelnek megint a gulágok !

Előzmény: Tu-154 Phd (28080)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.05 0 0 28080

Hali Grisa !!!

Húúúúú vaze be tört a nyár !! millen jó már ez a kezdeti kánikula ,,főleg egy jóóóó hideg sörike mellett.. Na én is végeztem a melóval ,,,jöhet a nyaralás ,,meg a semmit tevés ..Jó kis fél év van mögöttem .Háááát vaze most jöttem rá,hogy anno millen jól is döntöttem ,hogy nem lettem festő -mázoló mester ,,,,,,hehehehehehehe ..Kemény munka a tied ,egyáltalán nem irigyellek ,,főleg ha belegondolok hogy van még egy teljes kerek éved ,meg vagy 10 hónapod a nyuggerkorig ...hehehehe

-Kérdésedre válaszolva ,,háááát nem igen ismerek ollan Nemzetet ahol ennyi fizetettszabad napot  adnának a dolgozónak ,és akkor még jön nekik a NOSZF ,,,meg a karácsony január 10-ig minimum .Szóval jól ki van ott találva ,hogy a dolgozó ne menjen tropára a melótól.. az más kérdés hogy a vodka viszont tropává vágja őket ,,,De hát csak egy fiatallal teli,vagyis gyorsan megújuló társadalom tudja ezt biztosítani ..Munka meg van bőven ....

Előzmény: grisin100 (28079)
grisin100 Creative Commons License 2021.05.27 0 0 28079

Hali TU!

Most komolyan kérdezem ,.... volt-e a világtörténelemben

olyan nemzet ahol a nyomorult melósnak nem kellett ennyi napot dolgozni

és fizettek érte?????????

Előzmény: Tu-154 Phd (28078)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.05.10 0 0 28078

Hali Grisa !!!

Vaze .... tévedtem ,,ma sem volt munka Orosz földön ,,Csak holnaptól kezdődik az élet  a Nagy földön...

Előzmény: grisin100 (28075)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.05.09 0 0 28077

Ja holnap most már ott is melcsi van ,,le telt a 10 napos picnic ..

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.05.09 0 0 28076

Hali Grisa !!  

No akkor már nem is teszem fel.  Én is néztem ,,de közben melóztam is ..Szóval mindjárt azt kell mondjam hogy a bevezetőnél,amikor a zászlót végig vigyázz menetben keresztül viszik a Vörös téren,,no ott az élen menetelő Századost ,lecserélték egy hadnagyra .Biztosan ki öregedett a több mint 500 méteres vigyáz menetből..,,Hogy aztán nyugger lett -e ,azt nem lehet TUdni...hehehehe. Meg a  Сергей Шойгу  Miniszternek is a hangja mintha öregesen csengene...Szóval öregem szép lassan mindenki NYUGGER lesz ,, csak te dolgozol még ...hehehehe...

grisin100 Creative Commons License 2021.05.09 0 0 28075

Szeva TU!

Élőben néztük a felvonulást nejkémmel

Putyin' bá szokás szerint, röviden de velősen mondott beszédet!

Nem is TUdom, hogy holnap ott már mennek melózni vagy még pihiznek pár napot?! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (28074)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28074

Halloooo Grisa !!!

Nem rossz a welnes ,csak annak az a baja hogy túl ""vizes "",,,hehehehe

Aztán a rumot vizezni ,,háááát nem biztos hogy jó ötlet !!,Még teában csak csak elmegy a rum ,,de vizben ??? hmmm ... erősen meggondolandó.

Na húzzál bele ebbe az 1 év ,meg még egy pár napba ,oszt hajrá..

Húúúú vaze az Oroszoknál most 10 napos ünnep lesz ,Május 1-től május 10-ig mindenki vodkázhat ..Öregem ha most lennénk kint Szibériában ,,hááát nem is tudom, hogy ünnepelnénk folyamatosan 10 napig !!!

Előzmény: grisin100 (28073)
grisin100 Creative Commons License 2021.04.20 0 0 28073

Köszönöm a Köszöntést Kedves TU Barátom!

Iggeeen! Tina Mama a "Rock Nagyi" Mindig is nagyot TUd(ott) alkotni!

Úgy, ahogy írod, már kevesebb mint 2év!

Igen és szervezhetünk jó kis bulikat, pl ide: https://www.danubiushotels.com/hu/szallodak-bukfurdo/danubius-hotel-buk/ajanlatok/wellness-csobbanas-all-inclusive-2021-elofoglalassal?gclid=Cj0KCQjw9_mDBhCGARIsAN3PaFP96AbgKYvVtyQm1e0lya6310x-Sq2GxQ8yM28oZQVEJbGb4Dp5pG0aAseBEALw_wcB de majd az idő eldönti!

Még1x  KÖSZI! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (28072)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.04.13 0 0 28072

Hali Grisa !!!!

BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT !!!!

És hát természetesen egy dal Tina Turnertől --( nem lehet minden évben a Vörös térről )-

https://www.youtube.com/watch?v=HJya9IIRmjg

Azt a a nem jóját ,,,,már csak 1 év ,és 364 nap ,hogy te is süttettesd a hasad a napon ,nap mint nap ! Milllen jó kis Rumos napokat szervezhetünk ........Addig is egy kis  ízelítő a felhozatalból !

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.04.11 0 0 28071

Hali Grisa !!

persze nem a vénsatrafás apácákról van szó !! hehehehe

Tegnap ahogy menetközben hallgattam a rádiót ,,hát monnnyák ám ,hogy 147 év után (m)Agyar posta megszüntte a távirati szolgáltatást. Elég érdekes a helyzet ,hisz a csúti nem tudja kezelni az e-maileket ,nem ismeri a SKY-t,nem tudja mi az a WhatsApp ,Viber ,,Ahogy a kubatovlistásseggnyalója mondta ,talán már az SMS-t el tudja olvasni a telóján .

,,,Mondjuk ilyen ragtapaszos telefonnal ,persze hogy nem lehet semmit sem csinálni ,,,csak telefonálni ,meg SMS-t fogadni ,,,írni már megint problémás lehet neki !

Vagyis nem tud már táviratozni sem a csúti ......Aztán lehet hogy egyszer csak megint lehet majd táviratozni !!

Előzmény: grisin100 (28070)
grisin100 Creative Commons License 2021.04.10 0 0 28070

Hali TU!

Köcce, meg volt mindenféle jó. szeszes ital is!

Remélem neked is kijutott belőle!

A papokról meg nekem is ez a véleményem! (mondjuk a jó kis mamácákkal én is bent lettem volna! Hihihi!

Előzmény: Tu-154 Phd (28069)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.04.04 0 0 28069

Hali Grisa ! .

Jó is volna ez a húsvét , ha nem a pedopapok eröltették volna rá a népre azzal a baromságos feltámadással,,ha jól tudom !! Meg böjt ,meg mindenféle hazugságok ,közben a pedopapok meg tömték magukba a sonkát ,,meg a """misebort """,,meg orgiákat rendeztek az apácákkal ,ministráns gyerekekkel stb stb ,,fpúúúúúj ,,hazug egy álszent tetvek ezek..

Szóval inkább én úgy fogalmazok ,,hogy tökéletes hosszú hétvégét kívánok sonkával tojással--( amit nem a nyúl tojt )-sörrel ,borral, RUMmal !!!!

Előzmény: grisin100 (28068)
grisin100 Creative Commons License 2021.04.04 0 0 28068

Éljen-Éljen!!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!

Előzmény: Tu-154 Phd (28067)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.04.04 0 0 28067

Jó a reggel ha süt a nap !

Éljen Áprili 4 ,Magyarország felszabadulásának évfordulója a fasizmus alól ..!

Hazánk 76 éve szabadult fel ,, hogy mára megint a hortista bandák uralják Országunkat .Ne feledjük hogy mi azért egy békés világban nőttünk fel ,és viszonylagos jó létben ,pl .. 3,60 Ft volt egy kiló kenyér ,és 50 fillér egy fagyi gombóc !!!

https://www.youtube.com/watch?v=F2Vl_PUzegw

pipo906 Creative Commons License 2021.03.28 0 0 28066

Szevasztok, még mostsem múködik az orosz fórum,, egyébként nem Én törölgetek!! Ha,ha,ha

Előzmény: Tu-154 Phd (28064)
grisin100 Creative Commons License 2021.03.26 0 0 28065

Szerintem is a Pipo törli őket, mindenre képes, de attól független naon

jó srác, de mayd megbeszéljük, ha lesz tali.....de mikor máááár!

Előzmény: Tu-154 Phd (28064)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.03.17 0 0 28064

Hali Grisa !!!

A fene se érti ezt a youtube-t....Lehet hogy nem szereti a youtub ezt a fórumot ? ,de a másik díszszemlét meg fenn hagyta  ,a fene sem érti őket !

Te Grisa lehet hogy a pipo törli őket ,,,hehehehehe 

Mert nekem bevallotta ,hogy szinte majd minden nap rá katt ide a fórumra ,meg a másikra is ,meg most hallottam tőle ,hogy a régi Orosz fórum is működik néha egy kis szünettel ,,de működik ,és mondja hogy csak egyedül szokott ott lenni ,oszt gyorsan kitöröl itt valamit ,és már megy is tovább a faxbukra!!,,hehehehehe

Előzmény: grisin100 (28063)
grisin100 Creative Commons License 2021.03.10 0 0 28063

Most aztán már tényleg nem értem

A videó nem áll rendelkezésre Ezt a videót a feltöltő eltávolította"

Mi a xarért kell eltávolítani a videót, pár nap múlva, na mind1 IJB

Igy Jártam Bammeg! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (28062)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.02.23 0 0 28062

Hali Mi ...!!!

Már meg is jelent a youtubon az idei megemlékezés a tengerészek ,a férfiak napjáról a SzU-ban,,, mert ez nem csak az Orosz föderáció ünnepe ,hanem minden tagköztársaságé is !!

https://www.youtube.com/watch?v=r-v3vKIZnxg

Ha valaki nem érti hogy mit mond Putyin ,nyugodtan lépjen tovább a megemlékezésekhez ,a képi beszámolókhoz !!!  Most ez Moszkvában van ,,majd ha jó ídő lesz,,, megint lesz tengeri dísz szemle is a Néván  !

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.02.23 0 0 28061

Hali Mi !!!!

Сегодня День Военно-Морского Флота

Érdemes meg nézni ezt a tengeri hadihajókkal rendezett díszszemlét !!!

https://www.youtube.com/watch?v=Ye0FHDcazZ8

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.02.16 0 0 28060

Hali Mi ... Hali Grisa !

Érdekes volt mert előtte való nap még néztem én is ,oszt hogy írtad hogy semmi ,rá katt én is ahova mentettem ,és ott sem adta már ,, többször észre vettem hogy a youtube szokot ilyen dolgokat csinálni de szerencsére van a videa ,meg az inda videó ,meg biztos van még jó pár más is ,oszt valamelyiken csak meglehet nézni !!

És ha vissza mész a fórumunkon ott is szinte mindegyik youtubos videó ,amit felraktunk szinte egy sem játszható le !

Amúgy jó kis káoszt csináltak a Németek ,,Vasárnap éjféltől lezárták a Cseh ,és a Tiroli határokat ,10 - 15 km-es sorok alakultak ki,, ezreket fordítottak vissza hétfőn reggel ,hogy amit dolgoznak Németben az nem fontos , ,,Erre ma reggeltől a Csehek is lezárták a Német határaikat .,na vaze most válaszul ,Drezdáig állnak a Német oldalon is !! Oszt most tényleg tömegek vannak ott,,,mert felállítottak egy sátort ahol tesztelik az embereket .Sorba állnak 3-4 órát is a minusz 17-20 fokos hidegben ,,,mert teszt nélkül nem mehetsz be !!!Tisztára meghülyültek ,, pedig hát pont a tömegeket kellene nem engedni kialakulni !! Mintha szándékosan tömeget gerjesztenének, hogy kapja csak el mindenki ezt a szarságot !!

Igy  kell ezt csinálni !! faszságra faszsággal kell reagálni ,Most persze a Német is vakarja a fejét ,,meg az Unió is felszólította a Németeket ,hogy ne akadályozzák a szabad mozgást ! Hogy szt mennyi foganatja lesz nem tudni !,Most Szlovákián keresztül Lengyelországon át lehet csak a Magyaroknak bejutni Németbe ,,De a Szlovákok is tesztet kérnek ,,mert ha nincs ,és elkapnak az országban, ezer eurós a birság ,Bár úgy olvastam ha tranzit vagy ,akkor 8 órán belül elkell hagyd Szlovákiát ,és akkor nem kell teszt sem ,,de csak tankolni állhatsz meg ..Szóval megbolondultak ezzel a coviddal !!

Előzmény: grisin100 (28059)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!