Keresés

Részletes keresés

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.04 0 1 28005

Hali Grisa Hali MI !!! 

 

Hááát sokan azt hiszik magukról ,,aztán meg lecsúsznak a K'eresz"TÉNY csatornán !! 

Mondjuk érdekes volt a bajer zsóti megfogalmazása ,,hogy 30 éve tudják erről,hogy buzi ,és hogy nemzetbiztonsági kockázat ..Én anno olvastam a Kende Könyvét erről a csútivajdáról ,,szóval már ott leírja hogy amikor a csuti megtudta hogy a szájer jóska buzi ,hogy tereljen ,,elkezdték a fideszesek azt terjeszteni hogy a Fodor Gábor a meleg ..Szóval egy állszent tolvaj banda ezek.

Meg az volt még érdekes amikor a yahtozó de letagadó ,,meg helikopterező ,de letagadó kakadúszógyártó azt hazudja hogy az újságokból értesült a szájer drodiller ereszcsatornán menekülő ""bátor "" fidióta esetéről.

Na most a PROTOKOLÁRIS eljárás a következő ..

A szájer DIPLOMATA ÚTLEVÉL-LEL igazolta magát ,miután a rendörők elkapták,és haza kisérték hogy igazolja magát ,a szökni próbáló véres,,vagy vazelinos kezű fidesz bűnözőt..Ilyenkor,, a jelenesetben a Belga rendőrség, haladéktalanul értesíti a Belga Külügyet ,,Akik ,nagyon rövid időn belül ,,értesítik a Magyar nagykövetet..A Magyar Nagykövetnek azonnal jelenteni kell a KÜLÜGY MINISZTERNEK ,,Azt meg már tudjuk hogy a szigyártókakadú meg azonnal hívta a gazdáját ,,Ergo Péntek éjfélre az egész fidióta bagázs vezetősége tudott a drogdillereskedő szájerről ..Az hogy a szájer már vasárnap bejelentette a lemondását ,természetesen hazugsággal indokolva ,és azt is zorbánci sugallatra ,,MERT azt hitték hogy nem derül ki és nem is kell tudni erről a malőrről a Magyar népnek,ha azonnaal távozik a politikából !!Aztán pufff mindenki,, sőt a világ is megtudta, hogy kikből is áll a fidióták kemény magja !!Ilyenkor nincs aki a pofájába vágná ennek a sz#rházi hazudozós szógyártónak ,hogy mit hazudozol itt össze-vissza ,,te voltál a második lény,még péntek éjfél előtt , aki tudott erről a patkánymenekülőről ...

Előzmény: grisin100 (28004)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.03 0 0 28004

Szeva TU!

 

A zenei értékére gondoltam, az nekem tetszik, aztán, hogy milyen emberek..azt döntse el

mindenki maga

Igen ez a maradonnya meg azt hitte, hogy örökké él,

mivel nála volt az Isten keze! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (27997)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.03 0 0 28003

Hali Krisztus!

 

Mondjuk én sem vagyok szkeptikus, de nem oltatom be magam

Oszt ki tudja...később meg lehet

Előzmény: raszputyin2 (28001)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.03 0 0 28002

Részvét a családnak, régen itt is nagyon aktív volt!

Előzmény: titkom (27998)
raszputyin2 Creative Commons License 2020.12.02 0 0 28001

Szevasztok  még itt ténfergő Kun Bélások!

Lassan itt a karácsony (a télről ne is beszéljünk ) és hát ilyenkor mindenki  rohanásban van. Sajnos nyakunkra jött ez a rohadék vírus a sunyi láthatatlan fajtájával ,úgy hogy vigyázzatok magatokra. Én nem vagyok szkeptikus , ahogy lehet beoltatom magam .Baxok én rá ,hogy Orosz vagy amerikai ,kínai csak történjen már valami.

Két opció van vagy az utolsó dózis lesz vagy kapok még pár "nyugodt évet... Habár a mai Szájer  Józsi akrobata mutatványán majdnem halálra röhögtem magam. Ennél már csak a magyarázkodások überelték a történteket.

No várjuk a Mikulást ,bakancsokat,csizmákat az ablakba  ,aztán bizakodjunk.

 

raszputyin2 Creative Commons License 2020.12.02 0 0 28000

 

Szia ! Te valóban az Ildikó vagy? Miért csak most  írtál ide? Ezer téma volt eddig  ,neked pont Bergendiék fellépésének a pontos dátuma volt a legfontosabb ezek közül?

Üdv : Krisztus

Előzmény: pappneti1 (27992)
titkom Creative Commons License 2020.12.01 0 0 27999

(a képet  nem mutatja :-( )

 

Előzmény: titkom (27998)
titkom Creative Commons License 2020.12.01 0 0 27998

(A FB-ról hozom át)

 

"Kedves Bajtársak, Barátok,csoporttársak ! Megint egy szomorú hírt kell megosztanom veletek. Kiss Feri fia írt tegnap (Vasárnap), hogy Feri Barátunk itt hagyott bennünket ! 70 Éves volt !Az üzenet a következő kép szólt:

Szép napot ! Édesapám 2020.11.22.-én váratlanul elhunyt.Tudom. hogy a csoportnak tagja volt, ezért tájékoztatom önöket!
Tisztelettel a fia !
EMLÉKÉT MEGŐRIZZÜK !!! NYUGODJ BÉKÉBEN FERI BARÁTUNK !

 

"

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.25 -1 0 27997

Az hogy elment a budi tövébe épített tákolmányba ,,, na onnanstól kezdve nem számított a munkássága ,egy szervilis kollaboráns hazaárúló lett...Mert mint írtam ,sem egzisztenciálisan-( lét-érdek,,,ami az élethez) szükséges. sem anyagilag nem volt rászorulva ,hogy kiszolgáljon egy diktátort az omega .Persze már az első csúti kormányzásnál is oda húztak,mondjuk akkor még a butábbak nem ismerték fel ,hogy ki is ez a lény .  ...Nem beszélve arról hogy a Kádár rendszerben meg a szabadságról kornyikáltak ,,meg játszották a nagy szabadság szerepet ,,oszt lám kiderült ,hogy egy seggnyaló brancs !

 

No de olvasom hogy a narkos pocakos maradona is eltávozott ,,Szegény dillerek most kereshetnek egy másik gazdag fogyasztót .

Előzmény: grisin100 (27996)
grisin100 Creative Commons License 2020.11.23 0 0 27996

Szeva TU!

 

Lehet, hogy már nem csak ketten leszünk?

 

Egyébként az Omegában, (meg kívül is) nekem a Benkő munkássága tetszett a legjobban!

Előzmény: Tu-154 Phd (27994)
grisin100 Creative Commons License 2020.11.23 0 0 27995

Szia Ildikó!

 

Örülök, hogy itt vagy velünk és reménykedem abban, hogy

nem csak beköszöntél, hanem részese leszel a hozzászólásokban! :-)

Előzmény: pappneti1 (27992)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.21 0 1 27994

Hali MI ..!

 

https://hvg.hu/kultura/20201121_Meghalt_az_Omega_basszusgitarosa_Mihaly_Tamas

 

Tisztelet ,és megbecsülés NEKI ! Igazi gerinces Omega tag volt ,,nem úgy mint az kitaláltnevű kóbor jankó ,meg a többiek.

 

2014-ben játszott utoljára az Omegával, bár távozását Kóbor János csak 2017 áprilisában erősítette meg. Nem volt szép válás, mint írtuk, Mihály Tamás évekig perben-haragban volt anyazenekarával. 2017-ben úgy nyilatkozott, nem is tudja, tagja-e még a zenekarnak, mert nem hívták sem a zenekar jubileumi sajtótájékoztatójára, sem játszani az új Omega-lemezre, sem fellépni az évi végi arénás koncertre. Később a Fonogram-életmű átadására sem.

A konfliktus még 2015-ből datálódik, amikor Mihály Tamás bejelentette, hogy nem vesz részt korábbi társaival a felcsúti Pancho Arénában rendezett Omega-koncerten, mert nem ért vele egyet.

És emiatt a seggnyalás miatt lemondták a Svéd koncertjüket ,,Vagy lehet hogy lemondatták velük ?? Bár ezt nem hinném, hisz legendák voltak ,nem voltak rászorulva a fényestekintetű'tetű kegyeire . Azzal hogy kóborék beálltak  a kollaboránsok táborába nagyon le járatták magukat ,sok zenéjüket kedvelő fordult el tőlük. Én is imádtam az Omegát ,de 2015 óta  nem tartom gerinces bandának ,ezeket a seggnyalókat 

 

MIHÁLY TAMÁS nyugodj Békében 

 

Időd lejárt ,a földet elhagyod ,most bucsúzzunk tőled ..... a '''Gammapolis 1'''

 

https://www.youtube.com/watch?v=yRwhF28rd4U&feature=emb_logo

 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.20 0 0 27993

Szervusz Ildikó ! Volt hogy telefonon is beszélgettünk . Jól vagy ? Mi itt a Grisával jól el vagyunk .Ami "Múltkor" linket felraktál ,maradjunk annyiban színvonaltalan tele csúsztatással. Végül is 1977 április 4-én voltak kint ,egy 33 fős úgynevezett kultur delegáció keretében .

 

Előzmény: pappneti1 (27992)
pappneti1 Creative Commons License 2020.11.18 0 1 27992

Szervusztok ! Üdvözlöm a Fórum résztvevőit, meg minden régi Uszty-Ilimest.

Régóta szerettem volna csatlakozni, de most érzek igazán késztetést. Olvastam valahol, hogy nem tudtátok eldönteni, mikor voltak Bergendyék nálunk. Mellékelek egy videót, ami bizonyítja, hogy 1977 elején, mert jutalomból május 1-re kiküldték őket Ausztriába turnézni. Azért a neveket legalább pontosan írhatták volna.

https://nava.hu/id/1434234/

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.14 0 0 27991

hali Grisa ..Hali MI ...! 

 

Hát még szééép, hogy megemlékezem Nov. 7-ről ! Mint írtam a MI életünk egyik meghatározója volt Hisz nem a fasiszta gecihorti rendszerébe születtünk.Szép gyermek kort éltünk,és a felnőtt korunk is egy viszonylag normális társadalomban telt .Gondolhattunk a nyugdíjas éveinkre ...hehehehehe .Mondjuk ez a másik go1 ,ez is ellopta ,mert ez a nagybányailovasellentengernagygeci-nél sem volt nyugdíj .

Grisa vaze ,,most már csak 5 hét maradt neked az idei melóból ???-( de hát idén nem is lesz karácsony !!! lehet hogy akkor 7 -hét van még hátra ?? hehehehe  )- akkkkóóó még 5 hóóónap,és már csak kettő évet kell dóóógozzál a nyugger idejig !,,,Haladsz vaze, haladsz te is ,,Pipo meg már lassan nyugger lesz ..

Előzmény: grisin100 (27990)
grisin100 Creative Commons License 2020.11.08 0 0 27990

Alig vártam, hogy nov.7.-e legyen mert gondoltam, hogy

felteszed a NOSZF győzelmét!

Az ünnep nem csak tegnapra vonatkozott,  úgy, hogy folytassuk tovább ma is!

Még ebből az évből 6 hetet kell melózni....tehát:

Hat hét hit és hat! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (27989)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.07 0 1 27989

Éljen a Nagy Októberi Szovjet Forradalom ! Azaz Éljen November 7 !

 

 

                

 

Valahogy a mi életünkben nagy szerepe volt annak a 103 évvel ezelőtti eseménynek ,bár akkor még nem éltünk. Az hogy megtapasztaltuk a Szocializmus létét ,és ma már a vad kapitalista társadalmat is ! Azt hiszem van összehasonlítási fogalmunk az egyik ,és a másik rendszerről is .Aztán hogy ki miként forgatta a köpönyegét ,no az egy érdekes élet szemlélet ,legalábbis nekem .

 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.10.21 0 0 27988

Ja igen ,,és ezért a néppel nem foglalkozunk .Hisz minden ember a saját sorsának a kovácsa,Igy teljességgel egy nép is saját maga választja meg a vezetőit ( Na jó .,,azért sok csalás is van ezekben a választásokban,hogy ez a neeemzeti elhüjülési rendszer ...NER ) fenn maradjon . 

Előzmény: grisin100 (27986)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.10.21 0 0 27987

Hali Grisa !

 

Háááát azért nem minden papsajt ,az egy dolog hogy most per pillanat jól járunk,mi egy páran ennek azelmeháborodott ,hülyeállampolitikája miatt ,de a Magyar nép , Magyarország teljesen lepusztúl,eladósodik ,vagyis már eladósodott ,és a nép úgy elszegényedik ,hogy 150 év is kevés lesz hogy visszakapaszkodjon a 2010-es szintre .Sajnos ilyen szegény már a Nép ,hogy 5 kg krumpliért,(mert egyszer legalább jól lakhat ) rászavaz a kizsákmányolójára ,,mert olyan buta hogy nem tudja felfogni hogy másnál biztosan jobban is tudna élni .Elhiszi a demagóg populista hazugságokat. Retteg a migráncstól ,hogy megerőszakolja ,Retteg a covidtól ,és elhiszi ,hogy ha csak a V 4-ek jöhetnek be az országba akkor Magyarországon nem lesz járvány,miközben pont a V4-ek országaiban tomból a járvány Cseh ,Szlovák ,Lengyel ....stb stb .Te Grisa gyere máááá vaze nyuggernak !

Előzmény: grisin100 (27986)
grisin100 Creative Commons License 2020.10.16 0 0 27986

Hal!

 

Na most meg már mindent Orbinak köszönhetünk! hihihi

Lehet, hogy ráfox szavazni, mert nekünk így jó?

A néppel meg nem foglalkozunk! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (27985)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.09.28 0 0 27985

Hali Grisa hali MI....!!4

 

No most tényleg nem is tudom miért emlegetjükkuszaszem meg az o1g-t Hisz tényleg többet kapunk az euróért Nekünk kimondottam jó hogy 360 felett van ,,sőt nekünk még az 500 is tökéletes volna ,,,hahahaha !! A néppel meg nem foglalkozom ,,mert ők sem foglalkoznak velem,meg ők választották ,akkor cumizzanak is , meg aztán ők is többet kapnak az Ejróért ,vagyis nekik is megérné ,ha Ejróban kapnák a közmunkáért járó bért ..

 

 

Meg aztán dübörög itt ám a gazdaság.Mennnyé csak le Alsóőrsre  .Ezen a képen több száz milliót látsz ,csak motorokból,és még amennyit mellé költöttek,ruha, sisak ,kiegészítők ,kaja szállás pia nők benzin stb stb 

Előzmény: grisin100 (27984)
grisin100 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 27984

Szeva Tu!

 

Pont ez az, hogy a ner lovagok, az ellenkezőjét vallják és bort isznak hihihi

Biztos voltam benne, hogy neked nagyobb van, mint

Szijj Lacikának!

Jövőre a te nevedet is megismerik, remélem az Usztyi társakat is meghívod,.... na jóóóó legalább engemet! Hehehe

 

Nem a birkákhoz tartozom,  de a 360-as Ejró az sosem jó népnek(mondjuk nekem jaa)

De  birkák már csak illenek! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (27983)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.09.08 0 1 27983

Hali Grisa ! Hali Mi...!

 

Jó lehúzzák a magyarokat a magyar oligarhák ..De hát ezt választotta a vidék ,mert inkább ne gyüjjön a migráncs ,mert még eldobálja a koronás szendvicsét ,és mindenkit megfertőz,meg megerőszakolják a 80 éves marinénit ( aki persze jó néven venné ...hehehehe) ,és hitték el ezt az ökör populista , demagog beszédet ..Aztán meg úgy van vele ,hogy eddig se vÓt ,se a tengeren ,se a Balatonon,neki aztán tök mindegy mennyibe kerül egy 3 dl-es pet víz ,hisz ő a saját kútjából húzza fel az ivóvizet ,az meg ingyééé van ,sört se iszik ,csak a maga főzte kerítésszaggatót.Bort azt elkortyolgatja néha néha, de azt is ő készíti a saját szőllejéből ...

Te grisa hááát persze hogy ilyen hororisztikus árak vannak hisz 360 Ft felett van már az euró.Persze ezt is úgy magyarázzák az ecccerűűű embereknek ,hogy az a jó,, ha minél több forintot kapsz egy euróért ..hahahaha

 

"""Na szóval nálunk több adria kevesebb magyar a jelszó :-))"""   Te Grisa,,, a főmuftik is ezt az elvet vallják. Járkált is a "nem kormánygép"",,Horvátországba minden héten ,meg mentek a luxus jahtok is a K...té lányokkal ,ja meg persze páko,,na nem az egyén ,hanem csak a ""add ide a didit "" slágere.Aztán hogy vége lett a szezonnak ,hírtelen megjelent a virus is .Határok lezárva ,mindenki maradjon otthon a p...icsába....

 

Előzmény: grisin100 (27982)
grisin100 Creative Commons License 2020.08.17 0 1 27982

Hali!

 

Az van, hogy nem a balcsin nyaraltunk és

sokkal drágábban mint z olaszoknál, hogy csak 1 kis ízelító

3dl pet víz 990ft

3dl sör 1100ft

2 dl bor 1890ft

igaz ez várt ránk a hűtőben, mondtam is, hogy ez a no-go zóna :-)

Nyilván nem mindenhol ennyire horroresztikus az ár, de azért ez háborgatós!

Na szóval nálunk több adria kevesebb magyar a jelszó :-))

Előzmény: Tu-154 Phd (27981)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.07.31 0 0 27981

Hali Grisa !!  

 

Na ugye hogy ugye !!  Gondoltam én, hogy csak nem akarsz szerepelni a digócápák étlapján,mint FŐ fogás ..hehehehe

A balcsinál legfeljebb kékalgás leszel ,de egy jó kiadós zuhannyal samponnal le tudod mosni,,magadról ..Szerintem legjobb most a lavor az udvarközepén ...hehehehe.

Kb ,,,úgy mint ahogy ez a gúnár is teszi !!!!   Csak van otthon egy illen lavorod is ....hehehehe

 

Előzmény: grisin100 (27980)
grisin100 Creative Commons License 2020.07.18 0 1 27980

Hali!

 

Az van, hogy nem olaszba meünk, mert rizzantós, meg xeressük a drága helyeket

tehát marad a....magyar

Szegény cápák nem TUdnak, fincsi magyar húsokat enni! :-)..

Előzmény: Tu-154 Phd (27979)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.07.05 0 0 27979

Hali Grisa ! 

 

Háát öregem nem sok jó történik mostanság a nyaralást illetően . ! Újra határ zárásokban gondolkodnak ,Szlovének ,Horvátok ,na jó a madzsarisztán o1gg1o-ja pont Szerbia ,és ukrajna felé nyitott határt ,pont oda ,ahol a legmagasabb most a napi fertőzések száma .Közben meg a madzsaroknak azt hazudja, hogy azért nem engedi be az Unió által javasolt 14 nem Uniós ország állampolgárait ,,mert ő védi a madzsarok egészségét ,,,hahahahaha ...Ha védené akkor pont az ukrán ,és a Szerbek előtt zárná le a határokat ..Közben meg koridorokat tervez nyitni a románoknak,bulgároknak ,Törököknek  ,meg akik csak áthaladni szeretnének madzsarisztán területén

No szóval a cápák eléggé kiéhezettek már az Olasz tengerpartnál,Már nagyon várják a turistákat akiket szaláminak néznek .. hehehe ,, Emlékszel még a turista szalámira ??

 

Ez az itt van ..és gyártják is újra,és rumosteával biztos finom most is jajajajajaj .  Te Grisa arról már hallottam ,meg küldtem is képet ,hogy rumos cola ,,vagy colás rum ,DEEEEE ,,,,Quzos rumról ,vagy rumos Quzoról még nem hallottam !!!!Tudod a magyarázatod szerint nem mindegy ,hogy egy csepp Quzo van 2 dl Rumban ,,,vagy 2dl Quzoban van egy csepp Rum ...hehehehehe 

 

 

 

Előzmény: grisin100 (27977)
grisin100 Creative Commons License 2020.06.29 0 0 27977

Hali!

 

Mondjuk ezt már kiveséztük és fogalmunk sincs, hogy miért 2020 június 24-én tartották meg! ?

egyébként tényleg szinpompás volt az egész!

Előzmény: Tu-154 Phd (27976)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.06.24 0 0 27976

Hali Mi ! ...

 

Mivel ez a koronavírus egy kicsit átszabta a tömeges találkozású rendezvényeket ,,Ezért a szokásos május 8-i,Moszkvai Vörös téri Győzelmi megemlékezés a fasiszták felett,akkor elmaradt ,,de Putyin megígérte ,hogy amint javulnak a feltételek ,módot kerít rá ,hogy megrendezésre kerüljön a 75 -dik évi megemlékezés .Nos ez a dátum MA jött el így 2020 június 24-én tartották meg .. Lehetett volna mondjuk június 22. is amikor is 1941 június 22-én, a fasiszták hadüzenet nélkül megtámadták a Szovjetuniót.Nem ezt a dátumot nem akarta Putyin ,hogy az oly sok áldozattal járó,a  fasiszták támadásával egy napon legyen a megemlékezés . 

Ime a Moszkvai 2020-as katonai dísz szemle ,amely már önmagában is egy egységes összetartást is demonstrál  tramplinak ,hogy az a haját tépte ma a fehér házban .Ugyanis a térség összes hadserege felvonult . Kinai , Mongol ,Indiai ,Szerb ,hogy csak a legérdekesebbeket említsem ,,de a tag köztársaságok is mind jelen voltak ,, Még az Örmények ,és az Azerbajdzsánok is egymás mögött vonultak ,,ami ugye külön pikáns az örökös gyűlölködés a két nép között ,és hát ugye a baltás gyilkosság után.Ami azért emlékezetes ,mert valahova elfojt 5 millió Dollár ,,,hmmm,,csak azért hogy az Azeri baltás gyilkost o1g kiadja Azerbajdzsánnak.Pontosabban haza engedje akit aztán Népi hősként ünnepeltek ,és szó sem lett arról hogy folytassa a gyilkosságért kirótt börtön büntetését .Túl sokat nem kell gondolkodni, hogy hova is csusszant az az 5 millió Dollár .

No de nézzük a díszszemlét . ------------Jó szórakozást ,és kikapcsolódást !

 

https://www.youtube.com/watch?v=keb2CG6Np28

 

 

pipo906 Creative Commons License 2020.06.21 0 0 27975

Hali, mindenki!

Előzmény: gabril (27974)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!