Keresés

Részletes keresés

ART66 Creative Commons License 2023.12.01 0 4 243

Orgazmusok száma? Változó. Hangulat kérdése is lehet. De sok függ a nőn is. Voltam olyan lánnyal akinek 3-4is volt minden alkalommal. Ő ilyen.  De voltam nimfomán nővel is aki már valószínűleg kiégett. Az ő esetében elmondhatom, hogy felsűltem. De hát már a hátamon is folyt a víz pedig nem volt meleg. Fél óra pumpálás de semmi, tehát ez már az ő hiányosága volt.   Volt olyan nő is aki csak orális kényeztetéssel  tudott elélvezni, hüvelyi orgazmusa sosem volt más partnerrel sem. Tehát ez egy ilyen játék.

Törölt nick Creative Commons License 2023.09.23 0 4 239

A legnagyobb csoda, amit nő átélhet a sorozatos orgazmus. Az első után jön a többi, ami hamarabb következik be, ha közben a partner a mellbimbóimat is izgatja a megnyálazott hüvelyk és mutatóujja közt, vagy lovagló pózban kézbe veszi a melleket és finoman szopja.Az a tapasztalatom, hogyha 1 percig , vagy tovább vagyok a csúcson, akkor jön a nedves orgazmus, a kéj tetőfoka. Mindig a hüvelyi és a csiklóorgazmus együttese váltja ki ez utóbbit.A kutyapózban, nehezebb elérni, ha nincs közben csikló stimuláció.

CukiNicole Creative Commons License 2023.05.08 0 8 238

Kedves hitetlenkedők kedvéért én is gyarapítom az orgazmushalmozók táborát.

Egymás után hihetetlen sokszor képes vagyok orgazmust produkálni.

Nálam két féle orgazmus létezik, az egyik pulzáló összehúzódásokat , a másik bőséges nedvet, tocsogást produkál.



bomb123 Creative Commons License 2020.04.20 0 0 235

"álmodj király lány"

Előzmény: Moody River (234)
Moody River Creative Commons License 2014.09.02 0 0 234

A    101 az a kiskutyás azért nem jó...:-))))

Előzmény: Képvilágosító (230)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.09.02 -1 0 233

Van, persze, a punciba kell dugni :D

Előzmény: bor.day (231)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.09.02 -1 0 232

Jóvanna! A kutya se vette volna észre, ha nem helyesbítek :DDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Képvilágosító (230)
bor.day Creative Commons License 2014.09.02 -2 0 231

nekem azt mondjátok el, melyikőtök számolja? vagy abakuszon tologatjátok a golyókat?

persze, lehet, hogy van lépésszámláló módjára orgazmusszámláló?

Képvilágosító Creative Commons License 2014.09.02 -1 0 230

hehe :-)))  :-DDD

 

elég laza a békamatematika.....  :-DDDDDDDDDD

 

de persze a 100 is egy nagyon kerek szám ....  :-DDDDDDD

 

miért nem 93  vagy 101 ????

 

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

Előzmény: nyílméregbéka (225)
meerkatmanor2 Creative Commons License 2014.09.02 0 2 229

Ez nem olyan hihetetlen. Nekem is volt szerencsém olyan leányzóhoz aki 2-3 óra alatt simán képes volt 30-40 orgazmusra. Pontosan nem tudnám mert nem számolgattuk de az biztos, hogy meghatározó élmény volt.

betacoupe Creative Commons License 2014.09.02 0 0 228

Én nem említettem időtartamot...

Volt, hogy már hajnalban felébredtünk, egész nap ágyban voltunk... éjfél utánig.

Akkoriban ismertük meg egymást, nagyon alaposan.

És valóban nem számoltam egyenként, de nap végén együtt mérleget csináltuk, így jött ki a kb. 100 kisebb-nagyobb  orgazmus.

 

De mindegy. Nem csak az én képességeim, gyengédségem, ötletességem, stb. kellettek hozzá, hanem az ő elképesztő orgazmuskészsége is.

Előzmény: nyílméregbéka (227)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.09.02 -1 0 227

Oké, én is elszámoltam a hét órát, te is a 100-at :D

Előzmény: betacoupe (226)
betacoupe Creative Commons License 2014.09.02 0 0 226

Tisztában vagyok vele, hogy elképesztő, sőt, hihetetlen.

De ez van.

Ilyen az orgazmus-készsége.

Én pedig ügyes nagyfiú vagyok.... ha van idő, az egész teste erogén zóna lesz és onnantól már csak rajtam múlik minden: tenyér, ujjak, ajkak, nyelv, farok.... minden sorra kerül.

Nem várom, hogy mindenki elhiggye, de nálunk ez megy.

Persze a 100 az nem mindennapos érték, de az átlag így is messze 30 fölött van.

Esküszöm, nem az én hibám....

Előzmény: Törölt nick (224)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.09.02 -1 1 225

Csóktól 5 percen belül 2, dugástól 3. Az 10 perc alatt 5, 200 perc, azaz közel hét óra alatt 100. Nem is olyan sok az, se a hét órás kufirc, se a 100 orgazmus.

Előzmény: Törölt nick (224)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.02 -2 0 224

 

 

biztos lüktet neki,mint állat.

hát én csak 1 után is olyan remegős vagyok,napi 100 után meg...

na ne szórakózzunk már kérem,olvasod egyáltalán miket írsz? :-))

Előzmény: betacoupe (220)
betacoupe Creative Commons License 2014.09.02 0 0 223

Neked hihetetlen?

Akkor mit mondjak én?

Elég, ha ÚGY érek hozzá, szinte mindegy, melyik testrészéhez, abból élvezés lesz.

Soha nem olvastam ilyesmiről, nem is tapasztaltam. Soha nem voltam egy szex nagymester. És erre, vénségemre (47 évesen!!!) egy NŐ számára szexisten lettem.

ÉS!  nem a farkammal.... nem mintha méreteimet tekintve pirulnom kéne.

 

Iszonyatosan nagy érzés.... 

Előzmény: Törölt nick (221)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.09.02 -1 0 222

Nem hiszed el? :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (221)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.02 -1 0 221

100 ? aha :)

Münchausen is ilyeneket mesélt :)

Előzmény: betacoupe (220)
betacoupe Creative Commons License 2014.09.02 0 0 220

Én csodás nőt fogtam ki.

Volt, hogy napi 100 orgazmust váltottam ki nála.

Elképesztő az orgazmuskészsége: képes vagyok simogatással, csókkal, cirógatással, a farkammal elérni.

Behatolás után 5 percen belül 3 orgazmus a minimum.

S kezeim pedig... bármely testrészén képesek erre.

Már egy durvább, leigázós, nyelves csóktól is sikerült, 5 percen belül 2 orgazmus!

 

Minden férfitársamnak és a nőknek ezt kívánom!

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.21 -1 0 219

Amikor 50-60 percig nyalom a párom punciját, egymás után nagyon sokszor el szokott élvezni. Még sosem számoltuk, de egyik után jön a másik. Elmondása szerint mindegyik más érzés; nincs két egyforma elélvezése, hanem egyre intenzívebbek. Olyan, mintha egymás fölötti szintekre lépne. Aztán egy idő után abbahagyatja velem, mert nem tud felsőbb szintre lépni, hanem elakad, stagnál. Ilyenkor kicsit megkönnyebbülök, mert a nyakam és az állkapcsom már eddigre fájni szokott. Pedig kíváncsi lennék, meddig lehet ezzel elmenni. Mi lehet a legfelső szint? Ájulás?

NICKTELEN Creative Commons License 2007.07.27 0 0 218
Mindig meglep, ha egy nő ilyet még nem ért át. Persze volt ár olyan barátnőm, akinél élvezés után egyszerűen bezárt a bazár és nem tudott, csak kis pihenés után.

De volt olyan is, aki az első után kijelentette, hogy nagyon jó volt. Vicces volt vele közölni, hogy korán sincs még vége. Ciki volt viszont, hogy elmesélte utána, hogy az anyjának milyen lelkesen újságolta, hogy képzelje kiderült, hogy ilyet is tud :)
encifikécskecske Creative Commons License 2007.06.27 0 0 217
Én nekem volt már olyan,h csak megjátszottam,mert igazából nemtudtam élvezni a sexet és úgy voltam vele,h essünk túl rajta.De olyan is volt,h elmentem ,de az orálist jobban kedvelem......
QAF Csibészke Creative Commons License 2007.02.02 0 0 215

:-)))))))

 

 

Én is kaptam, de jo orvosom volt, es idejeben sikerult kikezelni.

azota meg mindig takaritok Domestossal!! Nem akarnék még1x kapni!!

 

Előzmény: aliszultan (208)
aliszultan Creative Commons License 2007.02.02 0 0 214
Egészségedre! :)
Előzmény: Nasus (212)
teddy66 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 213
Kételkedem, tehát vagyok. (A több helyiértékkel bíró számokat helyettesítsük nullával)
Előzmény: Nasus (212)
Nasus Creative Commons License 2007.02.02 0 0 212

Nos akármilyen hihetetlen több mint kétszáz orgazmusom volt azon az éjszakán. Hogy lehet kapni? Egyszerü. Arról a nyelvröl forditottam le amit már 21 éve beszélek. Itt úgy mondják. (jag fick över 200 orgasmer på den natten.) Bocsi

 

Előzmény: aliszultan (211)
aliszultan Creative Commons License 2007.02.02 0 0 211
Nos nekem az jutott eszembe, hogy egy 0-val több sikerült Nasus élménybeszámolójába! :)
Előzmény: bolygohollandi (209)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 210
hehe  ..  szép gondolatmenet :))
Előzmény: bolygohollandi (209)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 209

:))

 

Hogy miképpen lehet "kapni"?

Hát úgy, hogy ott vannak ugye ketten is és meglehetős sűrűséggel odavetnek egyet-egyet a delikvensnek:

 

- nesze itt van még egy!

 

----

 

Amúgy nem nagy ügy....ugyanis:

 

Mondjuk elkezdődik a korrekt tesztelés este 8-kor és tart egyvégtében reggel 6-ig - az ugye 10 óra - azaz 600 perc.

Ha ezelatt 200 orgazmust regisztrálunk, akkor az ugye azt jelenti, hogy  hárompercenként sikerül egyet regisztrálni.

 

Feltételezve, hogy nem csupán ketten ügyködnek a dolog sikerén, hanem maga a tesztalany is besegít - azaz minden harmadik orgazmust ő maga idézi elő valamiképpen (kézzel, vibrátorral, egyéb módon) - egy egyedre csak minden kilekcedik percben kerül sor.

Ez azt jelenti ugye, hogy olyan ez, mint a katonaságnál az őrség: egy egyed 3 percig akciózik, utána pihenhet, aztán tartalékban van - ami végül is szintén pihenés tulajdonképpen, mert legfeljebb az eszközök karbantartásával kell foglalkoznia és a strigulák megfelelő és percíz húzogatásával.

 

Aztán ugye az is lehet, hogy nem háromperces váltással dolgoznak, hanem mindenkinek van mondjuk fél órája, és az alatt kell egy-egy egyednek legalább 10 darab orgazmust előidéznie a tesztalanyon, aztán pihenhet fél órát és utána fél órát csak a többiek ügyködését kell figyelnie és a strigulákat huzgálnia.

 

Mindazonáltal én magam megelégednék, ha 10 óra alatt ennek akár csak a tizedére is képes lennék...:))

Előzmény: aliszultan (208)
aliszultan Creative Commons License 2007.02.02 0 0 208
"Egyszer a volt férjemmel és egy barátjával rászántunk egy egész éjszakát és kipróbáltuk hogy hány orgazmust tudok kapni. 200-on felül volt a szám."

Orgazmust hogy lehet kapni? :)
Főleg 200-at! :)
Előzmény: Nasus (207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!