Keresés

Részletes keresés

Topy Creative Commons License 2000.02.09 0 0 4
De ha mindenkepp szamitogep, akkor:

Musicware piano

Topy

ruhk Creative Commons License 2000.02.09 0 0 3
Hat, azt hiszem igazad van. El is kezdek keresni egy tanart, nincs mese.

Nem tudod hol lehet Pesten, az altalad felsorolt programok kozul valamelyiket megvenni?

Köszönöm válaszaidat

ruhk

MidiTom Creative Commons License 2000.02.08 0 0 2
A mai világban semmi sem lehetetlen. Csak nehezen tudom elképzelni, hogy létezik olyan weboldal, amelyik rácsap a kezedre, ha nem jó ujjrenddel játszol, vagy lanyha a kéztartásod. Vagy meghallja, ha mellékalimpálsz. Ügyel a tempódra, figyel a dinamikára. Szerintem olyan terület ez, ahol autodidakta módon nagyon nehéz a kezdő lépéseket megtenni. Később már lehet, hogy egy interaktív netes kurzus jól tudna működni.

Egy csomó szekvencer program (pl. CakeWalk, PowerTrack, Cubase) tartalmaz valami Piano-Roll, vagy hasonló nevű ablakot, ahol végigkövetheted, hogy a billentyűzeten hogyan követik egymást a hangok. De ez alapján lejátszani egy akármilyen egyszerű darabot is kicsit hálátlan feladat. Erre találták ki a kottát.

Előzmény: ruhk (1)
ruhk Creative Commons License 2000.02.08 0 0 1
Én komolyan gondoltam, bár a válaszodból ítélve, ez lehetetlen...

Rögtön lenne még egy kérdésem, van olyan program ami egy midi file lejátszásakor megmutatja, hogy melyik billentyűt kell lenyomni?

ruhk

MidiTom Creative Commons License 2000.02.08 0 0 0
Ez most komoly, vagy vicc?
Előzmény: ruhk (-)
ruhk Creative Commons License 2000.02.08 0 0 topiknyitó
Helló Mindenkinek!

Szükségem lenne egy kis segítségre. Egy hete vettem egy masterkeyboard-ot, kérdésem az lenne, hogy meg tudok-e tanulni zongorázni az Internet segítségével. Léteznek ilyen fajta programok? Foleg a technikai rész érdekelne, mert zeneelméletbol már találtam egy-két jó dolgot.

Köszi a segítséget

ruhk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!