Keresés

Részletes keresés

caixa Creative Commons License 2002.10.26 0 0 46
A kórházak feleslegessé válását, a hadi ipar csődbemenését és magamnak egy egész hét szabadságot.

És valami jó meglepetést, amitől fáradtan is fülig szalad a szám:)

Szomorka Creative Commons License 2000.02.10 0 0 45
Nem, USZ :-)
Előzmény: Gyötör (44)
Gyötör Creative Commons License 2000.02.10 0 0 44
Szomorka ez már a HUSZ? :-)))
Előzmény: Szomorka (43)
Szomorka Creative Commons License 2000.02.09 0 0 43
Kezdek átmenni abszurdba: tegyük fel, hogy a pasi azért dobott ki, mert felismerte, hogy szerelmét csakis vele azonos nemű egyedek képesek lángra lobbantani... Akkor még külön örülne is. :-)
Előzmény: Csokis2 (41)
Gyötör Creative Commons License 2000.02.09 0 0 42
rice kedves,
téged olvasva új "büntető" kivánság 5let bontakozik ki...
Legyek min. annyira babonás mint Te, az ellenségem pedig ugye 2x olyan!
Szegény! :-)
Nem mehetne végig nyugodtan az utcán - szeme állandóan feket matskákat+kéményseprőket fürkészne - a környezete megutálná az állandó - pl. ludvérc elenni, váll fölött hátra történő - kőpködése, és az egyéb ezer apróság miatt! És egy merő rettegés lenne az élete, vajh, mi jöhet még az útjába, vagy pl. milyen elhárító ritust felejtett el a nap folyamán! :-DDD
Csokis2 Creative Commons License 2000.02.09 0 0 41
Es kepzeld el milyen jo, ha az ellenseg a volt pasid! :-)))
Előzmény: Szomorka (11)
rice Creative Commons License 2000.02.09 0 0 40
Gyötör kedves, én nem szeretem a kívánságaimat csak úgy kitenni a placcra:-))))Tudod, babona, stb...De jelezni fogom, ha beteljesedett:-))))
Előzmény: Gyötör (39)
Gyötör Creative Commons License 2000.02.09 0 0 39
rice kedves,
lehet, hogy lemaradtam valamiről?
A sokadik megszólalásod után sem sikerült kihámoznom, hogy tul. képpen mit is kívántál? :-)))
Előzmény: rice (38)
rice Creative Commons License 2000.02.09 0 0 38
Hát aztomaticérol tényleg nincs szó:-(((((( Kérem a panaszkönyvet! Én csak kívángatok, kívángatok....aztán semmi:-( Igaz nem is vagyok hálivudban!!!
Előzmény: Gyötör (37)
Gyötör Creative Commons License 2000.02.09 0 0 37
la veuve kedves,
ez nem a hollywood-i nyálcsorgató topic, ahol másnapra automatice minden kívánság valóra vállik!
Csupán a szellem és a jellem csillogásainak eszement vagy kifinomult megnyílvánulásait szerettem volna látni egybegyűjtve a Tasztaltársak által, egy elképzelt - elismerem kissé faramuci - helyzet okozta piciny döntési probléma szűrőjén keresztül... :-)
Előzmény: la veuve (36)
la veuve Creative Commons License 2000.02.09 0 0 36
szép jó reggelt, topicgazda,
nos egyik kívánságod már teljesült, holnap eljött.
Igy a határidő leteltével én nagyon izgulok, hogy mi lett a bekopogtatással??? :)))
Nem kívánsz egy kicsit sokat? ilyen egyén eleve nem létezik, nemhogy még korán is keljen :)))
Ha más nem is, remélem legalább a házmester bekopogtatott, hogy mondjuk elzárják a vizet.

Apropó érdekelne, hogy kinek mikor teljesül be a kívánsága, így már-már hasonlítana a topic egy tipikus amerikai nyálas, happy end-del végződő filmre. Gyötör, ugye ennek te is örülnél? :)))

Előzmény: Gyötör (20)
Gyötör Creative Commons License 2000.02.09 0 0 35
Szép jó napot kedves Tasztaltársak! :-)

Som-Som,
sugárzó 5let, hiába ez egy ilyen elme környezetében élni veszélyes üzem! :-))

Caixa,
Te vagy itt az első 24 karátos jólélek... :-)

Törzsfőnök,
??? plusz műtét vagy plusz dioptriák? -5+<-4*2>=-13!?!?

DemoEye????

ds9, :-)))
és nem is bosszantana a tudat, hogy dupla akkora vagyonnal, gazdasági potenciállal bármikor zsebre tehetne téged vagy lenyomhat mint egy bélyeget? :-)))

la veuve Creative Commons License 2000.02.09 0 0 34
kösz a bókot :)))
Előzmény: ds9 (32)
ds9 Creative Commons License 2000.02.09 0 0 33
Ha lenne ellenségem és nagyon utálnám és nagyon idegesítene és nem tudnék máshogy elbánni vele, akkor a kivánságom az lenne, hogy engem verjenek félholtra :)))

De mivel nem van ellenségem, vagy ha lenne is nem érdekelne, hogy mi van vele ezért inkább azt kivánnám, hogy mondjuk nekem legyen 1 milliárd dollárom ( ha kivánunk ne legyünk pitiánerek ).
Jó, lehet, hogy akkor neki lesz 2 milliárdja, de kit érdekel, ha nekem is annyi pénzem van, hogy sose fogy el.
Meg különben is, ha az ellenségem, akkor úgyis hülye nem (?), és akkor ezt a pénzt úgyis elbukja és akkor a dolgok végezetén mégiscsak én járok jól :))

ds9 Creative Commons License 2000.02.09 0 0 32
jaj, de kis helyes vagy :)))))
Előzmény: la veuve (8)
DemoEye Creative Commons License 2000.02.09 0 0 31
Kello bolcsesseget, hogy helyes donteseket tudjak hozni az eletemben.
(bar ezt nehany ezer evvel ezelott kivanta mar valaki;)
Törzsfőnök Creative Commons License 2000.02.08 0 0 30
Egy ingyenes lézer szemműtétet.
(nekem +4 dioptriás a szemem, neki -5...)
caixa Creative Commons License 2000.02.08 0 0 29
Runaway,

Ez nagyon tetszett:))))

En azt kivanom, hogy legyen jo kedvem, es szeretet bennem. Az ellensegemnek /van ilyen?/ legyen dupla mindkettobol, es akkor mar lehet, hogy olyan kellemes szemely lesz, hogy nem lesz ellenseg.
C.

Som-Som Creative Commons License 2000.02.08 0 0 28
Valamint a biológiai órájuk is egyszerre jár...
Előzmény: rice (27)
rice Creative Commons License 2000.02.08 0 0 27
Az anyagiakról ne is beszéljünk:-)))))
Kozmetika, szoli, ruhák, stb...mindenbol ketto:-))))))))))
Előzmény: Gyötör (25)
Som-Som Creative Commons License 2000.02.08 0 0 26
Viszont a veszekedések, kiabálások száma nem duplája lesz. E téren a növekedés exponenciális.
Előzmény: Gyötör (25)
Gyötör Creative Commons License 2000.02.08 0 0 25
:-)
+ két egyenként is tökéltes háziasszony, két tökéletesen okos partner, két tökéletes belevaló igazi nő, két egyenként is tökéletes szerető (tuti a végelgyengülés és persze a teljes idegi kikészülés!)
Előzmény: Som-Som (22)
Som-Som Creative Commons License 2000.02.08 0 0 24
Szeretnék fél kritikus tömegnyi urániumot.
motyi Creative Commons License 2000.02.08 0 0 23
Nekem 1 bón. Neki egy bonbon.
Som-Som Creative Commons License 2000.02.08 0 0 22
Két anyós, mi?
Előzmény: Gyötör (20)
rice Creative Commons License 2000.02.08 0 0 21
De nagyon ritka eset, ha az ember az ágyába lesz szerelmes:-))))Jó ágyról már hallottam, de jó pasiról...:-)))))))))
Te vagy Szomorka?
Előzmény: hirvike (19)
Gyötör Creative Commons License 2000.02.08 0 0 20
rice,
....mit is tetszett???(:-O

FFi logikával íme a ffi ellenséget abszolút leamortizáló, ellenben teljesen pozitív alapú kívánságom:
holnap reggel a világ legszexisebb, legkedvesebb, legháziasabb, testileg, szellemileg, érzelmileg és egyáltalán minden tekintetben a lehető legjobbat nyújtó, minden szinten végletekig kielégítő csodás hölgye kopogjon be az ajtómon, és kösse egy életre hozzám a sorsát! Persze az ellenségem is ezt kapja, a saját igényeinek legmesszebbmenőkig megfelelő "kiadásban"! No és persze DUPLÁN! :-DDDDDD

Előzmény: rice (18)
hirvike Creative Commons License 2000.02.08 0 0 19
Várj, most dilemába jutottam. Kérdés, hogy pasit vagy ágyat nehezebb szerezni? Ha már ágy van, legalább az alvás biztosított. Meg az nem dobja ki az embert. Ezzel szemben egy pasi.... :-(
Előzmény: rice (17)
rice Creative Commons License 2000.02.08 0 0 18
Ja és ha már itt vagyok, kívánok egyet.......Kívántam:-))))
rice Creative Commons License 2000.02.08 0 0 17
Szomorka, ez ketto volt! Szerintem a pasit válaszd, mert ágy nélkül is tudsz boldogulni vele:-)))))
Előzmény: Szomorka (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!