Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.21 0 0 46

szia Cordell1 szeretném felvenni veled a kapcsolatot az emailcímem gabesz754@gmail.com volna kedved egy zenekarban játszani velem??

Előzmény: Cordell1 (29)
rolandb Creative Commons License 2007.04.03 0 0 45

Végre, nyithatsz topicot.

Az is biztos ilyen színvonalas lesz, mint az alábbi hozzászólásaid.

 

Előzmény: gjc (44)
gjc Creative Commons License 2007.03.31 0 0 44
meg egy
gjc Creative Commons License 2007.03.31 0 0 43
és harminc
gjc Creative Commons License 2007.03.31 0 0 42
na még kettő
gjc Creative Commons License 2007.03.31 0 0 41
ttttttt
gjc Creative Commons License 2007.03.31 0 0 40
qwert
gjc Creative Commons License 2007.03.31 0 0 39
xy
gjc Creative Commons License 2007.03.31 0 0 38
x
asdf_ Creative Commons License 2002.10.08 0 0 37
Nahh sok eszem van, most veszem eszre, hogy van egy masik, es jobban futo cranberries topic ;)
Előzmény: asdf_ (36)
asdf_ Creative Commons License 2002.10.08 0 0 36
Khmm khmmm...

The Cranberries 2002-november-02 - SAP Rendezvény Csarnok 6,900 .- HUF (gratulalok annak, aki a rendezvenycsarnokot ket szoba irta a ticketexpress oldalon... :) )

Koncert:jippiiiiiiiiiii Ar: :(((((((((

Cordell1 Creative Commons License 2001.10.18 0 0 35
én megvettem...de nekem a No need to argue jobban tetszik...kevés benne az akusztika,meg a dobgép se volt jó ötlet...ők tudják...
Előzmény: twenty (34)
twenty Creative Commons License 2001.10.16 0 0 34
érdekel. köszi
Előzmény: GADGET (33)
GADGET Creative Commons License 2001.10.16 0 0 33
Üdv Mindenkinek...

Az uj nagylemez szerintem nagyon jo, nekem a No need to argue-nal jobban tetszik. Ha erdekel valakit akkor elökergetem az url-t ahonnan letöltöttem nehany hete ugyanis nem volt türelmem kivarni mire a boltokban lesz...

twenty Creative Commons License 2001.10.16 0 0 32
mit szóltok az új kislemezhez, az Analyze-hoz?
Cordell1 Creative Commons License 2001.06.27 0 0 31
Lehet,hogy hülyének néztek,de mikor először hallgattam a No need to argue-t,Emily Bronte Üvöltő szelek címü regényét idézte fel bennem,főleg a Dreaming my dreams....Ez a kedvenc albumom tőlük!
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.25 0 0 30
"Az elmúlt időszakban többször röppentek fel rémhírek a Cranberries feloszlásáról. Persze erről szó sincs, augusztustól újra beindulnak az áfonyák! Hamarosan új albummal jelentkezik a banda, amelynek utómunkálatai jelenleg zajlanak New Yorkban. Noel és Stephen Street producer gőzerővel dolgozik, hogy már októberben piacra dobhassák. Várhatóan 13 felvétel hallható majd rajta, ám összesen 18-at rögzítettek.

A Wake Up And Smell The Coffee című új album első sikere feltehetően az Analyse lesz, amelyhez rövidesen videóklip is készül. Valószínüleg az Analyse maxin kap helyet az In The Ghetto című Elvis dal is, amelynek 1999-es londoni rádiófelvétele nagy sikert aratott. A stílus nem nagyon változik, balladák és felpörgetett ritmusú dalok egyaránt szerepelnek majd a lemezen. Slágergyanús zöld ihletettségű Time Is Ticking Out és a Never Grow Old, amelyet Dolores a saját, megváltozott életéből merített.

Az albumról eddig 11 szám címe ismert: Wake Up And Smell The Coffee, Analyze, Time Is Ticking Out, Never Grow Old, This Is The Day, Dying Inside, Chocolate Brown, I Really Hope, Cape Town, Pretty Eyes, The Concept.

Japánban október 9-én debütál az új lemez, a széleskörű premier egy hétre rá, 16-án lesz, az észak-amerikai rajongóknak pedig további egy hetet kell várniuk. Utóbbiaknak nincs okuk túlzott panaszra, hiszen az augusztusban induló világturné a tengerentúlon fog kezdődni, és csak decemberben várható, hogy Európába teszik át székhelyüket. A magyar rajongók tehát addig biztosan nem találkozhatnak a csapattal, ám egy bécsi koncertre mindenképpen lehet számítani. Hazánkban az eddigi információk alapján nem fognak fellépni, de még van idő bombázni az illetékeseket!

További hírek a zenekarról:

A banda idei éve a munka mellett a kisbabákról szól, hiszen Dolores január 27-én adott életet Molly Leigh nevű lányának, míg Noelnek március 26-án született második kislánya, Sophie. Mi sem szeretne kimaradni ebből a szapora gyermekáldásból, állítólag ennek érdekében gyakran lelépett a stúdióból.

Márciusban az Egyesült Államokban is kiadták a zenekar legutóbbi albumának limitált verzióját. A Bury The Hatchet – The Complete Session az eredeti 14 szám mellett a 2000-es évben született 5 stúdiófelvételt (Baby Blues, Sweetest Thing, Woman Without Pride, Such A Shame, Paparazzi On Mopeds) és 7, az 1999-es párizsi koncerten felvett dalt (Promises, Animal Instinct, Loud And Clear, You And Me, Shattered, Desperate Andy, Delilah) tartalmaz.

Áprilisban az RTE, az Ír Nemzeti Televízió beválasztotta a Zombie című felvételüket a legjobb ír dalok sorába.

Szeptember 8-án Dublinban, a Phoenix Parkban egy jótékonysági koncerten vesz részt a zenekar. A fellépők között lesz Elton John is, a U2 azonban lemondta a részvételt.

2002-ben jelenik a meg a zenekar hatodik lemeze, amely egy válogatás lemez lesz.

A Wake Up And Smell The Coffee lesz az első albumuk, amely mögött nem az Island Records áll. Az új kiválasztott az MCA Records.

Az új album címe, az előzőhöz hasonlóan - Bury The Hatchet, vagyis hagyd a rossz emlékeket magad mögött - egy ír kifejezés. Voltaképpen egy enyhén sértő figyelmeztetésnek felel meg.

A jelenlegi, régi-új menedzser, Stephen Street az első két albumnál már bábáskodott, illetve olyan zenekarok mellett dolgozott korábban, mint a The Smiths és a Blur."
relax.hu

Cordell1 Creative Commons License 2001.05.04 0 1 29
Sziasztok,én is Cranberries rule vagyok,lassan 3 éve,mind a 4 album megvan,és még büszkélkedhetem
5 maxilemezzel.Gitározom,és nagyon sok Cranberries
dal is megvan leakkordozva....de a Bury the Hatchetben csalódtam,többet vártam,nekem vhogy túl populáris az előzőekhez képest.
Hallotátok már Dario G. Dreams c. feldolgozását?
Doloresék hogy adhatták el ezt a remek dalt?
Salvation Creative Commons License 2001.04.02 0 0 28
Szia!

Az új albumról egyenlőre csak annyit lehet tudni, hogy 2001 végére 2002 elejére várhatjuk a megjelenését!

Just My Imagination <<<

Salvation It's free ...

Előzmény: twenty (27)
twenty Creative Commons License 2001.03.22 0 0 27
Tudtok valamit az új lemezről?
Centurios Creative Commons License 2000.10.02 0 0 26
Ha annak tartod magad?
/én mindössze arra gondoltam,hogyha valaminek nincs
akkora viszhangja,akkor az csak nagyrészt azokhoz jut
el,akik azt,ill.valami hasonlót keresnek......what?:-))))/
Előzmény: Larel Anorien (25)
Larel Anorien Creative Commons License 2000.10.01 0 0 25
Akkor mi most igényesek vagyunk?:)
Előzmény: Centurios (23)
Centurios Creative Commons License 2000.09.30 0 0 24
Hallo......!???
Centurios Creative Commons License 2000.09.28 0 0 23
Hi!
Végre...asszem már rég megérdemelt volna az együttes egy
topicot!

Lajoska,hova tüntél,engem is érdekelne a hogy mire gondoltál
a dalszövegben: SAJNOS NEM BESZÉLNI JÓL ANGOL:-)))

Mellesleg én egyáltalán nem bánom hogy nem népszerűek
annyira.Így legalább csak igényes rajongóik vannak.

Centurios

twenty Creative Commons License 2000.09.27 0 0 22
Mi van Doloressel? Hová tűnt el mindenki ?
Valami friss info?
ajar2 Creative Commons License 2000.05.18 0 0 21
Hi!
Én is nagy rajongója vagyok a Cranberries-nek. Szeretnék minél többet megtudni róluk, de a homepage-eiken csak angol nyelvű leírások vannak(pl: www.cranberries.com vagy www.cranberries.ie). Nem tudtok valami jó kis magyar nyelvű Cranberries-es weblapot? Ja és
ha valaki megtudna valami konkrétat arról, hogy mikor jön (vagy hogy jön-e egyáltalán) a Cran a pepsiszigetre, az kérem írja meg.
Larel Anorien Creative Commons License 2000.05.09 0 0 20
KOMOLYAN? Hűűűűűű....de jó lenne...
Előzmény: Lookretia (19)
Lookretia Creative Commons License 2000.05.08 0 0 19
Nem hivatalos források szerint igen valószínű, hogy a Cranberries fellép a Pepsi Szigeten.
Larel Anorien Creative Commons License 2000.05.04 0 0 18
Valamennyire igazad van...én azért kiterjeszteném mondjuk a Shattered-ig legalább...és az utána lévőket sem hívnám töltelékszámoknak,de kétségtelenül kevésbé ütnek. És jha összehasonlítom mondjuk a No need to argue dalaival,akkor végképp nem...De nekem azért tetszenek.:)
Előzmény: supremacy (17)
supremacy Creative Commons License 2000.05.01 0 0 17
Sziasztok!
Látom csökken a hozzászólók száma, ezért énis írok valamit...

Szerintem az a gond ezzel az új albummal, hogy amennyire jó az első 3 szám rajta, annyira leül a többi, annak ellenére mondom ezt, hogy nagyon tetszik az, hogy kacsingatnak a pszichedelikus dolgok felé...Deszóval szerintem ez hiba. Töltelékszámok nem tesznek jót sehol sem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!