Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 11

Buék:

:))

:))))))

:))

:))

Előzmény: vjv1 (10)
vjv1 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 10

Jubileumok:

 

    0 - Pöszi

 

 

1 - Pöszi

Előzmény: Pöszi (0)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.26 0 0 9
sziasztok!
GYertek tippelni: NBAés WNBA tippjátékra
bocsánat a zavarásért!
Tubus Creative Commons License 2000.03.29 0 0 8
Hát igen, a Féreg kétségtelenűl király, de amit csinált azért az sok. Megkapott minden feltételt a Dallasnál (késöbb mehetet mecsekre, edzésre se nagyon kellett járnia.. stb), de nem volt neki elég így is pihentetőre tette magát. Mit gondol Ő az Isten. De azért még szeretem.
Fej_13 Creative Commons License 2000.02.12 0 0 7
Lessz ez jobb is!!!:)))
Azt mondta, a gyűrűt még nem érezte, de ez nem hiszem, hogy azt jelenti, hogy a késöbbiekben 20 felett fog dobni.:)) Max lepattanóban lesz afelett néha!:)
Előzmény: Pöszi (6)
Pöszi Creative Commons License 2000.02.10 0 0 6
Hali,

...a nap amelyre vártunk. A Féreg visszatért!!!

Kezdett, 32 percet játszott és leszedett 13 lepattanót (a meccsen a legtöbbet), bár ez tőle nem különösen extra szerintem elsőre eléggé tűrhető. Vélemények???

_Taki Creative Commons License 2000.02.10 0 0 5
Az elozo tulaj azt sem tudta, hogy hany ember jatssza a kosarlabdat. 90 millaert vette, majd
280 -ert adta el az uj tulajnak, Cuban -nak , aki szurkolo. Biztos egyik kedvenc jatekosa.

Egyebkent Rodman jo jatekos. Jo vedekezo, mindig is felfigyeltek ra ( jateka es hulyesegei miatt is). Ha o nem lenne, akkor keveset hallanank a Mavs -rol. Szerintem behozza a penzet.

Fej_13 Creative Commons License 2000.02.07 0 0 4
Azt hallottam, hogy teljesen szabadon rendelkezik majd idejevel, edzesre se kell majd jarnia. Azt hiszem ennyire meg a Bullsban se engedtek szabadon! Kivancsi vagyok egyedul mennyire tud felkeszulni.
Azt hiszem szerdan a Seattle ellen mar jatszik. De varom am febr. 24-et!!! Akkor lesz Utah-Dallas meccs, egy jo kis Malone-Rodman parharc!
Attis2332 Creative Commons License 2000.02.07 0 0 3
Végre!

A legkirályabb védekező ismét az NBA-ben!!!
Nagyon vártam már! Bármennyire öreg és őrült, szerintem még mindíg megállja a helyét.
A Lakers csak magát okolhatja, hogy nem lett tavaly bajnok, mert ha ugyanúgy tolerálták volna Rodman őrültségeit, ahogy azt a Bullsnál tették, bármi megtörténhetett volna. És akkor idén sem lenne kérdés a bajnoki cÍm. L.A. túl konzervatív volt a Féreghez. Bár a Dallas a rájátszásba sem jut valószínűleg be, akkor is hajrá!!! Kell egy kis színfolt az életbe.

Pöszi Creative Commons License 2000.02.06 0 0 2
...nem, de nem is ezért szeretjük : )
Előzmény: Ács Viktor (1)
Ács Viktor Creative Commons License 2000.02.05 0 0 1
HI !!!

Oké , a lepattanókat szedi rendesen ! Egyébként nem ártana legalább egy 10 pontos átlag !
Szerintetek normális ez a majom ???????????

Előzmény: Pöszi (0)
Pöszi Creative Commons License 2000.02.05 0 0 0
Ez az!

A Féreg ELSZABADULT újra!!! Isten óvja az operatőröket, labdaszedőket, játékvezetőket és a terhes kismamákat : )))

Előzmény: Fej_13 (-)
Fej_13 Creative Commons License 2000.02.05 0 0 topiknyitó
Szerintetek mi lesz ebből??
Rodman teljesen szabadon, edzésre is csak akkor kell járnia, amikor akar!:))
Ennyi kihagyás után vajon mire lesz képes?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!