Keresés

Részletes keresés

icecube Creative Commons License 2000.02.05 0 0 10
Komolyan mondom, még egyszer feldobja valaki ezt a témát kap tőlem ajándékba egy Matávos bögrét..

Kb az összes lehetséges fórumon szétnyilatkozta a matáv, hogy NEM SZŰNIK meg.

Azért irc topikokból nem kéne messzemenő következtetéseket levonni...

ice

P.s: a bögréért emailben lehet jelentkezni :)

Előzmény: enginer (9)
enginer Creative Commons License 2000.02.04 0 0 9
Ez igaz, csak éppen nem bizonyitható hogy ott volt, ha véletlenül eltünik. Meg az sem hogy a 2000-es évre vonatkozott mivel dátumot nem láttam. Lehet, hogy tévedek. Lehet hogy ők csak a januárra gondoltak.
Előzmény: joebacsi (7)
Constn Creative Commons License 2000.02.04 0 0 8
Miért jelenik meg minden héten egy ilyen témájú topic?
joebacsi Creative Commons License 2000.02.04 0 0 7
enginer:
A matav honlapja egy publikus informacioforras, kb. azzal ekvivalens - szerintem - mintha kiplakatolnak ezt a matav irodakban, vagy megjelentetnek ujsagban.
Tehat ha azt irjak, hogy 150 Ft a hatar, es nem annyi, akkor az szerintem a fogyaszto megtevesztese is lehet.
Előzmény: enginer (6)
enginer Creative Commons License 2000.02.04 0 0 6
Már csak az a kérdés, hogy a MATÁV WEBoldala mennyire számit hivatalosnak??
A számlához küldött "szórólap"jukon nincs semmi az áremelésekről, csak az hogy az ISDN továbbra is max 200Ft.
originalqszi Creative Commons License 2000.02.04 0 0 5
Én is ezt olvastam! ÉLJEN A matáv!!!!!!!!!
Előzmény: Antisystem (3)
Antisystem Creative Commons License 2000.02.04 0 0 4
Megelőztek :-)))

ÜdV

Előzmény: Antisystem (3)
Antisystem Creative Commons License 2000.02.04 0 0 3
Idézet a MATÁV weblapjáról:

A helyi és helyi díjazású hívásokra vonatkozó MATÁV-kedvezmények díjazása és a kedvezményes időszakok nem változtak. Az egyéni és üzleti analóg vonalon beszélgető, internetező, valamint az ISDN-vonalon beszélgető ügyfelek a hívás hosszától függetlenül maximum 150 Ft-ot fizetnek a megjelölt időszakokban. Az egyéni ISDN-vonalon internetezőknél szintén változatlan feltételekkel 200 Ft-nál áll meg a díjszámláló.

A helyi és helyközi I. díjzóna összevonása miatt már a korábbi helyközi I-es hívások is jogosultak a kedvezményre, így sokkal több szám hívásakor jár automatikusan ez a kedvezmény.

Ilyenkor mi van???

(Szóval én azt hiszem, hogy ez a dolog egyelőre marad. Pedig nálam kevés ember útálja jobban a MATÁv-ot)

ÜdV

Előzmény: BrokerFeller (1)
Khaos Creative Commons License 2000.02.04 0 0 2
Ezt az elobb olvastam a Matáv oldalán, esetleg ha valakit érdekel:

A helyi és helyi díjazású hívásokra vonatkozó MATÁV-kedvezmények díjazása és a kedvezményes idoszakok nem változtak. Az egyéni és üzleti analóg vonalon beszélgeto, internetezo, valamint az ISDN-vonalon beszélgeto ügyfelek a hívás hosszától függetlenül maximum 150 Ft-ot fizetnek a megjelölt idoszakokban. Az egyéni ISDN-vonalon internetezoknél szintén változatlan feltételekkel 200 Ft-nál áll meg a díjszámláló.

Azt hiszem, ezt ok már csak tudják...

Előzmény: tjman (-)
BrokerFeller Creative Commons License 2000.02.04 0 0 1
En is lattam a TV2-on a Straub hozzaszolasat, szerintem felhaborito.
Szervezzunk tuntetest, ez igy nem maradhat!!!!

-----Broker!

Maribel Creative Commons License 2000.02.04 0 0 0
Egy nagy NULLAT !!!
tjman Creative Commons License 2000.02.04 0 0 topiknyitó
IRC-n olvastam:

*** Topic for #magyar: 2000. febr 1-tol a Matav ejszakai kedvezmeny megszunt
Straub Elek, TV2, 18:55

EZ IGAZ ??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!