Keresés

Részletes keresés

Kisgazda Creative Commons License 2000.02.11 0 0 45
A heti hetes után további két "király" arc.
Előzmény: Halászkirály (44)
Halászkirály Creative Commons License 2000.02.11 0 0 44
Most akkor mi is van ezzel az Y Tv-vel???
lujza Creative Commons License 2000.02.09 0 0 43
Hogy hiányzik az enyhe túlzás, csak gondoltam befizetek, mit szól Kisgazda eszmefuttatásához...
Előzmény: iudex (42)
iudex Creative Commons License 2000.02.09 0 0 42
Csak nem hianyzik? Kave helyett akartad alkalmazni? :)))
Vegul is igazad van.
Csaknem hianyzik... :)
Előzmény: lujza (41)
lujza Creative Commons License 2000.02.09 0 0 41
:) Hát Deleter meg hová lett innen ?
Átment virtuálisba ?
Előzmény: Kisgazda (39)
Csülök Creative Commons License 2000.02.09 0 0 40
:)
Előzmény: Kisgazda (39)
Kisgazda Creative Commons License 2000.02.09 0 0 39
"Micsoda, a Jenő már 40 elmúlt? És még nem nősült meg!? A mázlista!"

Véletlenül tudom, megnősült, egy hires kommunista ellenálló lányát vette el. Talán apuka génjeinek hatására a lány is különös vonzódást érzett a felforgató pálya iránt, igy Jenőnek
pokol volt az élete. Szerencsére közbeszólt az élet, akadt egy szerető , (aki lépését átértékelve a későbbiekben inkább öngyilkos lett, mivel a nőtől ő már sehogysem tudott megszabadulni), de Jenő természetesen már nem fogadta vissza a hütelen asszonyt, sőt nagyon okosan átment massziv tagadásba. Aztán kiderült, hogy meg sem nősült, a házassági papirokat a lány apja hamisitotta, aki mint irtam, ellenálló volt. (Image-jét annak köszönhette, hogy egyik bankrablása közben lelőtt három rendőrt, igy Horthy rendőrsége komoly vérdijat tűzött ki a fejére, amit a kommunisták azért akceptáltak, mert akkoriban nem akadt egy szál partizán sem, mivelhogy azok Sztálin fogságába ültek 25 évvel a nyakukban. Pechjük volt, túl jól tudtak oroszul, igy nem fasisztáknak nézték őket, hanem menekülő orosznak, amúgy megúszták volna 5 évvel). Apukáról viszont főutat neveztek el a magyar kommunisták akiknek könnyű volt, hiszen az igaziak mint irtam a tajgában ették a rovarokat, tehát nem buktathatták le őket. (Igy a nép ma is azt hiszi, az a kommunizmus amikor az üzletekben sorba kell állni, nem lehet nyugatra menni és egy csomó párttitkárnak nevezett majom mondja meg mi az ábra, akármilyen marhaság legyen is az).

Szóval Jenő tisztán került ki az ügyből. Elődke azonban már megvolt, sőt volt már olyan nagy, hogy szivesen visszaszivták volna, merthogy elég rossz gyerek volt és el is kényeztették egy picit. Ahogy nőt, nődögélt egyre nagyobb játékautót kapott, nem gondolta, hogy a legutólsó már kétszázzal megy. A kábitószerre is azt hitte cukor, (az okos nagymama jött rá, hogy ettől Elődke egy fél napig is csendben marad).

Biztos ami biztos nevét átiratták Császárra, bár volt egy kis vita, mint lentebb már irtam és Lujza is jól ráérzett.

Szóval csak kérdezzetek, mindenben büfé vagyok.

Előzmény: Csülök (27)
fekete kéz Creative Commons License 2000.02.09 0 0 38
Ott aztán jól elbujhatnak, miért nem itt vendégeskednek!! Itt a sok topikot figyelembevéve még kérdéseket sem kellene feltenni nekik, elég lenne ha elolvasnák és reagálnának rá. Ide hívjátok meg őket!!!
hajnalpír Creative Commons License 2000.02.08 0 0 37
De jó kedvük van itt a vonalasoknak,
vidámkodtok, röhincséltek, aztán jön
a hárombetűs, és lesz nemulass:))

üdv.
Aurora

Előzmény: lujza (36)
lujza Creative Commons License 2000.02.08 0 0 36
:)
Előzmény: iudex (35)
iudex Creative Commons License 2000.02.08 0 0 35
Na mit szolsz, Lujza? Mar "vonalad" is van!! Ezt a mi idonkben meg "iskolanak" vagy "muhelynek" hivtak, manapsag mar csak per "vonal". Egyebkent kikernem magamnak, hogy meg a virtualis vilagban is valaki a vonalaimrol beszeljen, mert az egy holgynel maganugy, ahogyan az eletkora is. :)))
Előzmény: lujza (32)
lujza Creative Commons License 2000.02.08 0 0 34
ki is az én "vonalam" név szerint?
(bocs az offolasert.)
Előzmény: deleter (31)
iudex Creative Commons License 2000.02.08 0 0 33
Kurva jo vagy!
Nehez elhinni, hogy Te is VALOS ember vagy... :-DDD
Deleter es vonalkodja.
Előzmény: deleter (31)
lujza Creative Commons License 2000.02.08 0 0 32
Akkor se ertem.
Eleg sok hulyet lattam mar beszelni a teveben, de olyat nem szokas mondani, hogy XY az aptya, ha közben nem is..
Előzmény: iudex (30)
deleter Creative Commons License 2000.02.08 0 0 31
Kurva jók vagytok!
De miért nem mentek át a humor rovatba?
Nem kéne ennyit keresgélni. Habár szerencsére mindenbe "beleszóltok". Nehéz elhinni, hogy itt VALÓS emberek neteznek. (lujza és vonala)
Előzmény: lujza (29)
iudex Creative Commons License 2000.02.08 0 0 30
Az adatok egyreszt Csaszar Elodondkong egyik lemezenek cimebol valok, kb. 2-3 eve adott ki egy albumot, aminek a cime nemes egyszeruseggel 73.02.16. volt, ez egyebkent az intersong honlapon is megtalalhato, Csiszar Jeno tevekenykedeset pedig meg a Juventusos Apukam vilaga ota kovetem kisebb-nagyobb megszakitasokkal, ahol egyszer kiderult az eletkora, de a legfrissebb "szakirodalom' a tvrhet cimu musorujsag asszem utolso vagy utolso elotti szama, aminek cimlapjan nez farkasszemet mint a "het sztarja", s eletrajza is olvashato az interju elott. Elodke pedig azert beszel hujesegeket, mert huje szegeny.:))
Előzmény: lujza (29)
lujza Creative Commons License 2000.02.08 0 0 29
Na most már én is kíváncsi vagyok.
Honnan az adatok ?
S miért beszélt Cs. E. hülyeségeket ?
Előzmény: iudex (26)
iudex Creative Commons License 2000.02.08 0 0 28
Ezek szerint helyzeti elonyben van Veled szemben. :)) Irigykedsz, mi? :))))
Előzmény: Csülök (27)
Csülök Creative Commons License 2000.02.08 0 0 27
Micsoda, a Jenő már 40 elmúlt? És még nem nősült meg!? A mázlista!
Előzmény: iudex (26)
iudex Creative Commons License 2000.02.08 0 0 26
Csak hogy megnyugtassam a kedelyeket, Csaszar Elod 1973. februar 16-an szuletett, Csiszar Jeno viszont 1959. szeptember 5-en. Minusz 14 ev. Ha az elso randija osszejon Jenonek, lehetne egy ilyen pimasz fia.
Kisgazda Creative Commons License 2000.02.08 0 0 25
Látom, hogy Lujza már érti, talán a nők finomabb felbontó képessége teszi, de mindegy, végül is mi közünk a Csiszár/Császár család furcsa névváltoztatási szokásaihoz, nem igaz?

Egyébként Jenő valóban jól tartja magát, mondták is neki a múltkor, letagadhatnál 20 évet a korodból, amit ő azóta készségesen meg is tesz, igy persze, hogy az ilyen Csülök félék bedőlnek neki és csodálkoznak azon, hogy lehet egy harmincéves a másik harmincéves apja.
Tényleg nem úgy néz ki, de hát mindannyian tudjuk, hogy az orvostudomány micsoda csodákra képes. Persze, ha az ember nem figyel oda, hopp, már össze is keverte őket.

Előzmény: lujza (24)
lujza Creative Commons License 2000.02.08 0 0 24
Csülök hogy te ebbe az ökörségbe már meg miért szólsz bele, nem tudom. Termeszetesen tudom, hogy Csiszar az "apukam kukacom".

Elodke egyebkent azt mondta, hogy az igazi neve Csiszar, az apukajae, meg Jeno. Meg hogy az anyukaja aszonta, hogy ne legyen Csiszar, abbol eleg egy hiresseg.
Igy lett o Csaszar. A jelenet baromi ciki volt egyebkent is, de mindegy.

Nekem nem tunnek egykorunak egyebkent, de ez is mindegy, nem tudom hany evesek, nem is nagyon erdekel.

Mindenesetre nem okos dolog vkit azert lehulyezni, mert azt allitja, hogy ezek a fiukak rokonok.

Előzmény: Csülök (23)
Csülök Creative Commons License 2000.02.08 0 0 23
Drága lujza,
dehogy idétlenkedik itt akárki is. Hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy két harminc év körüli ember apa és fia. Tiszta ez mint a nap. Úgy csinálják, hogy egyik nap a Csiszár a Császár apukája, másik nap pedig Császár a Csiszár apukája. :(
Te jószagú, atyaúristen! Miközben az előző sorokat írogattam, rájötem a megoldásra: szegény jó Lujza, nem tudja, hogy Csiszár Jenőnek "apukám" a beceneve, a Császár meg biztos említette valami beszélgetésben a Jenőt... Jajj, istenem, jajj istenem...
Előzmény: lujza (22)
lujza Creative Commons License 2000.02.08 0 0 22
Ti meg mit idétlenkedtek itt ?

Ha én hazudok, akkor Elodke hazudott az RTL-ben.
Tole magától hallottam ugyanis. Pont akkor jutott eszebe hogy van apukaja is, mikor a lekvar a szajaig ert, veletlenul.

Kisgazda Creative Commons License 2000.02.08 0 0 21
Csakhogy tisztán lássatok.

Horn egyik fia Demszky, másik Császár. Csiszár az unokaöccse, de Császárnak hivatta magát, mert a Csiszár nem tetszett neki, igy könnyű volt összetéveszteni a másik Császárral. Császárnak ez nem nagyon tetszett, igy depressziós lett ezért a kábitószerek felé fordult, de pechére új kocsit is kapott, amit ki kellett próbálnia. Csiszár örökre lemondott arról, hogy Császárnak hivassa magát, de erről engem elfelejtett értesiteni. Örülök, hogy itt kiderült a
tévedés.

Külön örülök abból az alkalomból, hogy jdr vette észre a hibát, aki kissé eltúlozva a dolgot ünnepeli a baloldal szellemi fölényét elfelejtvén azt a dakota közmondást, "attól hogy mi dakoták hülyék vagyunk, nem jelenti azt, hogy az irokézek okosak".


jdr Creative Commons License 2000.02.07 0 0 20
Lujzika!
rájöttem, mind a kettő Demszky fia, de hát anya az olyan, aki megtagadja édesgyermekeit?:))

Ttelettel:
jdr

Előzmény: lujza (19)
lujza Creative Commons License 2000.02.07 0 0 19
"Amúgy elárulhatnád, hogy Csiszár Jenő Császár Előd apja, vagy fordítva?"

Gondolkozzál a megoldáson. Talán még neked is menni fog. Az ilyen nagy szellemi próbatételek csiszolják az elmét.

Előzmény: jdr (18)
jdr Creative Commons License 2000.02.07 0 0 18
Lujzika!
És mi vana szentlélekkel, azt még nem kevertek ide azzal az okos kis buksiddal, ja és nagyon hiányoltam Demszkyt is, nem vagy már a régi.

Amúgy elárulhatnád, hogy Csiszár Jenő Császár Előd apja, vagy fordítva?

kisgizda: hát egen, én komolyan veszek egy ilyen jobboldali humoristát, ti biztos megszakadtok a röhögéstől a rendőrözvegyes poénokon, függetlenül attól, hogy éppen miről van szó. gratulálok a szellemi szintetetkhez, ezen már az idején bevett gyógyszer sem segít:((

riverain: a nacionálémat már sok mindenkinek elárultam, de egy szinten alul nem teszem és te mélyen az alatt a szint alatt vagy.

Ttelettel:
jdr

Előzmény: lujza (16)
zesi Creative Commons License 2000.02.07 0 0 17
Kisgazda!
Te ajánlgatsz gyógyszert, aki két nevet nem tud megkülönböztetni egymástól! Ahhoz, hogy írogass, egy minimális ismeret azért jó volna!
Előzmény: Kisgazda (12)
lujza Creative Commons License 2000.02.07 0 0 16
Desider, itten apa-fiú kapcsolatról van szó, csak nem reklámozzák. Mondjuk, a helyükben én se dicsekednék vele...
Előzmény: Desider (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!