Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2000.05.21 0 0 9
A csimpánzok sem elégszenek meg a tükörképükkel, mindíg a tükör mögött keresik a majmot.
De nem is tv-n nevelkedtek. :-)
Előzmény: Desire (8)
Desire Creative Commons License 2000.05.21 0 0 8
Normális esetben lenne szokás..., de a reklámokat inkább ne kavarjuk bele, mert messzire elvisznek. : )
Én arra buzdítok mindenkit, mindíg nézzenek a dolgok mögé. A csimpánzok sem elégszenek meg a tükörképükkel, mindíg a tükör mögött keresik a majmot. : )
Előzmény: Csokis (7)
Csokis Creative Commons License 2000.05.21 0 0 7
Miert? Mikor szokas az embereket ertekuk szerint megitelni? Foleg amiota reklam is van a vilagon? :-(
Előzmény: Desire (6)
Desire Creative Commons License 2000.05.21 0 0 6
Ez pedig nem érdem, csak helyzeti előny. Már, ha előny ? : )
Előzmény: Csokis (5)
Csokis Creative Commons License 2000.05.21 0 0 5
Szerinted, mitől többek ők, mint egy "átlag" ember ??
Hat nem te mondtad? A képernyőn, az előre megírt poénokat puffogtatva, mindenki szebbnek és okosabbnak látszik, mint amilyen valóságban. Mert ok ott vannak. :-)
Előzmény: Desire (3)
Desire Creative Commons License 2000.05.21 0 0 4
jav.: isteni = isteníteni
Desire Creative Commons License 2000.05.21 0 0 3
Én nem értek egyet azzal, hogy isteni kellene őket. A képernyőn, az előre megírt poénokat puffogtatva, mindenki szebbnek és okosabbnak látszik, mint amilyen valóságban. Időnként viszont, érdemes benézni a "színfalak" mögé. Nem szeretném elvitatni az érdemeiket (tudom, hogy léteznek ilyenek), és nincsenek komoly ellenérzéseim velük kapcsolatban, de agyonsztrárolni őket, erős túlzásnak tartom!!
Biztos vagyok abban, hogy magánemberként, mindketten sokkal vonzóbbak és emberibbek, és a valódi személyiségük sokkal fényesebb,.
Nem kell mindenkitől elájulni, aki képernyőre kerül, és mikrofont tolnak az arca elé. : )
Szerinted, mitől többek ők, mint egy "átlag" ember ??
Előzmény: medica (-)
originalqszi Creative Commons License 2000.05.20 0 0 2
hogy ez a Verebes milyen állatira(hogy ne legyen azonos a hozzászólás:DDDD) hüje:((((((((((
NagyAnd Creative Commons License 2000.02.04 0 0 0
Hat ez nem 0!
Előzmény: medica (-)
medica Creative Commons License 2000.02.04 0 0 topiknyitó
Csiszár és Verebes király arcok! Végre mindketten ígéretet tettek arra, hogy a szombat esti (február 5.) Heti Hetes után az Y! Interaktív Fórumán válaszolnak a kérdéseitekre és beleszólnak a topikokba. A téma nem kizárólag a Heti Hetes lesz, hanem zenei és közéleti témák egyaránt.

Az Y! címe: http://www.extra.hu/ytv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!