Keresés

Részletes keresés

jeep Creative Commons License 2000.02.08 0 0 20
Rossz irányból közelíted meg a problémát. Nem mondta a matematika professzorod, hogy a probléma megközelítése fontosabb, mint a megoldása?

Adott két csaj, akik buknak rád. Miért kellene választanod közöttük? Inkább alakítsd meg háremedet. Csak megjegyzem, hogy Tibetben épp fordított a szokás: egy nőnek egyszerre két férje is lehet. Mi a rossz ezekben? Különben is, az Ally McBeal sorozatban is össze akart házasodni egy férfi két nővel.

Ha mindenképp választani kell, akkor úgy intézd a dolgokat, hogy a vesztes tartalékban maradjon.

jeep

a kis Micimackó Creative Commons License 2000.02.07 0 0 19
A balkezesek is imádnivalók
Ali Biba Creative Commons License 2000.02.04 0 0 18
Mindig csak a válogatás. :))) Akkor egyiket se érdemled!
X polgártárs Creative Commons License 2000.02.04 0 0 17
Attól függ milyen messze laknak tőled...:)
Banan Creative Commons License 2000.02.04 0 0 16
Tscha!

Verziok:

#1. amelyiknek a novere is jol nez ki

#2. aki jobban szitualt

#3. amelyik jobban hasonlit a masikra

...
De komolyan, amelyiket jobban erdekled, en inkabb azzal kezdenek, mindamellett, hogy teljesen biztos vagyok abban, hogy NINCS ket egyforma ember, csak az a kerdes, hogy milyen melyen foglalkozunk a kerdessel
Banan

Dabar Creative Commons License 2000.02.04 0 0 15
Én a helyedben nem csodálkoznék a válaszok minőségén, mikor maga a kérdésed sem bír megfelelő átgondoltsággal.
Nem létezik két ugyanolyan nő. Látatlanul mondom, e kettő sem az. Ha mégis így gondolod, akkor nem ismered őket, és nem is érdemled meg. Ha az érzelmi szálak nem mozdítanak egyik irányban sem, akkor az már érdek. Ez már abból is látszik, hogy még eszedbe sem jutott: talán a két érintett véleményét kellene kipuhatolnod a dologról. Talán nem ártana magadba nézned a komolyságot illetően. Emberekről van szó, nem egy előnyös vagy kedvezőtlen szerződésről!

Előzmény: domapeti (-)
lx Creative Commons License 2000.02.04 0 0 14
Azt kell megtartani, amelyik szereti hármasban is. A kieső úgysem illik a csapatba. :)

lx

raba Creative Commons License 2000.02.04 0 0 13
Én tanácsot kérnék Jakupcsek Gabitól, mert ő mindent tud.
gargoyle Creative Commons License 2000.02.04 0 0 12
nos, döntsön a sorshúzás...pénzfeldobással

ezután mindig lesz egy nő (Fortuna) akire ráverheti a balhét, hogy elcseszte az életét, és ez nagy elégtétel egy olyan helyzetben, mikor egy nő éppen megkeseríti azt...:)))
bár egyben sovány vigasz...

egyébként mit akar velük csinálni? feleségül venni, barátnőként bevezetni hivatalosan, elmenni két hétre balira, vagy mi?

azért ez nem mindegy...

amennyiben a cél a házasság, javaslom még alternatív megoldásként az iszlám hitre történő áttérést, majd egy jól irányzott huszárvágással valamelyik arab országba lehet költözni, és kiélvezni a többnejűség által nyújtott előmyöket - melyek közé a család finanszírozása is beletartozik...:((((

domapeti Creative Commons License 2000.02.04 0 0 11
Szia Csülök!

Valóban, a delikvensnek tényleg nem sok fogalma van a nőkről... eddig csak a karriere érdekelte, most már szeretne egy kicsit lazítani. És akadt két nő is, aki tetszik neki, én láttam mindkét nőt, tényleg a szépség alapján nehéz lenne dönteni, mindkettő az átlagnál kicsit szebb, normalis egyed. Ami ot zavarja, hogy nem akar ket szek kozt a padlora esni. Es dontenie kell...

Egyebkent a kerdes tenyleg hulye.

Előzmény: Csülök (10)
Csülök Creative Commons License 2000.02.04 0 0 10
Nem akarok bántani senkit, de aki ilyen kérdést feltesz, annak fogalma sincs a nőkről!
Két teljesen egyforma nő?
Oh no!
Egy nő sem teljesen egyforma soha, nem hogy kettő! :)
popi Creative Commons License 2000.02.04 0 0 9
-Melyik szeret jobban sz....!
-Melyik főz jobban!
-Melyik csinál többször rendet!
ESetleg- Melyik szeret jobban!
...stb

Neked mi a fontos? ezt kéne itt eldönteni.
Ha érdekel a véleményem: dobd ki mind a kettőt és keres egy olyat akibe szerelmes vagy!

Előzmény: domapeti (7)
dzsodzso Creative Commons License 2000.02.04 0 0 8
Ne sumákolj Testvér! Nagy hantás vagy, látom, de azért aki komcsira beveszi ezt a sztorit...
Vagy nagyon lámerül szemellenzős vagy...
Választani? Mire? Kit vigyél színházba? Ki legyen gyermekeid anyja?
Ne etessük egymást! Aki ilyesmin tépelődik, annak már túl jó dolga van!
Térj észhez öreg!
A ValóVilág nem Ruti-Butik!
Előzmény: domapeti (7)
domapeti Creative Commons License 2000.02.04 0 0 7
Sziasztok !

Ettől azért igényesebb a dolog ;-)

Szóval az eset teljesen komoly. Egyébként mindkettő mind testileg, mind lelkileg megfelelő társ, így a kérdés az hogy szerintetek mi lehet az az "egy" dolog, ami dönt ?
Persze a nagy melleken kívül :))

Zoleeebácsi Creative Commons License 2000.02.04 0 0 6
No egy vicc erről!
Nagyon ON!

USA. Millás tag nem tud dönteni három spinkó közül melyiket nyúlja le. Erre jön ötlet: mindháromnak ad 1 milcsi dolcsit, és megsasolja, melyik mihez kezd vele.
1. spinko: az összeset magamra költöttem (smink, szoli, manikűr, meg ilyesmi), hogy szép legyek, és méltó legyek hozzád társasági eseményeken...
2. spinkó: Na figyuzzá! Vettem neked külön TV-t, videót, + 100 db távirányítót, karton söröket, stb. mer én asszeretném, hogy semmire se legyen gondod...
3. spinkó: vettem két világkörüli útra szóló jegyet, hogy közösen nagyon jól érezzük magunkat...
Millás tag kurv@ra elégedett mindhárom válasszal. Azonban hosszas gondolkodás után a legnagyobb mellűt választotta..... he-he

ugye, hogy ON?

Előzmény: Brin (5)
Brin Creative Commons License 2000.02.04 0 0 5
Zoleebacsi en is ezt akartam irni :))
a mellkerdesrol:)
popi Creative Commons License 2000.02.04 0 0 4
1.-Két ugyanolyan? Nem létezik!
2.-Két ugyanolyan, akkor meg nem mindegy?

Komolyra fordítva a szót, ami eddig is komoly volt, szvsz próbáld ki mindkettővel.(Külön-Külön, majd egyszerre) Puding próbája az evés!:))

Ha végképp nem bírsz velük, fordulj hozzám bizalommal!

Előzmény: domapeti (-)
eMM Creative Commons License 2000.02.03 0 0 3
Amelyik idősebb, több pénze és magasabb láza van! :-)€
Előzmény: domapeti (-)
Zoleeebácsi Creative Commons License 2000.02.03 0 0 2
Egyértelműen a nagyobb mellűt választanám.
Vagy amelyiknek több pénze/hozománya/hátszele van.

Ha a belső egyezik, R-GO külsö/körülmények alapján kell dönteni! :))

acid Creative Commons License 2000.02.03 0 0 1
Ha erzelem 0, akkor nem valasztanek.
Valasszanak Ok :)
a kis Micimackó Creative Commons License 2000.02.03 0 0 0
Én azt a leányt választanám, amelyik nagyon-nagyon kedvesen tudja megsimogatni a buksimat.
Előzmény: domapeti (-)
domapeti Creative Commons License 2000.02.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok !

Ha adott két nő, akik lelkileg teljesen megegyeznek. Nagyjából ugyanúgy néznek ki -félreértés ne essék nem ismerik egymást, nem is rokonok - és te mindkettővel jóban vagy, hogyan döntenél ? Mi motiválna a döntésedben ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!