Keresés

Részletes keresés

Hancu Creative Commons License 2000.10.03 0 0 55
'97-ben ingyenes lett letöltésre de nem covermountolásra... amit persze a magyar újságok nagy ívben lesz*rtak, mondván, jöjjön ide a Sierra, ha pampogni akar. Persze nem jött :)
Laa-Yosh Creative Commons License 2000.10.03 0 0 54
Tudtommal a Krondor ingyenes lett, és talán rajta is volt valamelyik CD Gurun vagy ilyesmin, jó pár évvel ezelőtt.
Előzmény: Nagybivaly (51)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.02 0 0 53
Flight Unlimited, vagy valami más repszim is jöhetne /JFS, DID féle F-22, esetleg a Fly!/, mert ebben a műfajban még semmi sem volt.
Bár igaz, hogy ez talán nem is érdekel annyi embert.
Előzmény: Nagybivaly (52)
Nagybivaly Creative Commons License 2000.10.02 0 0 52
Esetleg egy Discworld vagy Flight Unlimited.
Nagybivaly Creative Commons License 2000.10.02 0 0 51
"Valami regi es jo jatek" kategoriaba tartozik pl. a Transport Tycoon meg a Betrayal at Krondor vagy esetleg 1 db Horde is...
Bogoj Creative Commons License 2000.10.02 0 0 50
Ajvé. kimaradt, hogy a logikai játékokba is "szerelmes" vagyok. egyik nagy kedvencem a 7th guest. a 11th hours már nem tetszett annyira (eredetiben megvannak!).
szerettem a dr brain kalandjait, és most elhatároztam, hogy megszerzem a reah nevű nem régi progit (a gémsztárban írtak róla két oldalt, és nagyon szimpatikus volt)
de szeretem még az aprócska kis logikai játékokat is, nem kell hogy több cd-s csoda legyen.
Előzmény: ErniE (47)
Hancu Creative Commons License 2000.09.29 0 0 49
"Hát elhiheted, hogy nem ingyen adják a kiadók az újságoknak a programokat. Akármelyik Full CD-s játékból nyugodtan vehetnél egy lakást..."

...a legsötétebb nyócker "romantikusan kalandos" bugyraiban... :)))

Szóval drágák, drágák, de annyira azért mégsem. Kevesebbe kerülnek, mint mondjuk a nyomdaköltség.

Előzmény: ErniE (45)
Bogoj Creative Commons License 2000.09.29 0 0 48
Való igaz.
van egy-két kiruccanásom más irányba is, (verekedős, fps, kaland), de alapvetően a stratégia a favorit. rengeteget játszottam az ultimate domain nevűvel, ami szerintem a cultures egy korai verziója lehetne. azt a progit azért várom nagyon...
a többit meg csak úgy...
Előzmény: ErniE (47)
ErniE Creative Commons License 2000.09.29 0 0 47
Bogoj:

Tehát te inkább a stratégiai játékok megjelenését támogatnád...

ErniE

Előzmény: Bogoj (46)
Bogoj Creative Commons License 2000.09.28 0 0 46
Én az alábbiakat várom:
Myst
dr Brain
Last Bronx
Incubation
KNIGHT'S AND MERCHANTS (magyar változat)

meg ezeket is (néhány év múlva):
settlers4
warcraft3
cultures
nations
majesty
alone in the dark 4
unreal:o)

a lista szinte végtelen, inkább abba is hagyom.

ErniE Creative Commons License 2000.09.28 0 0 45
EmpZoooli:

Hát elhiheted, hogy nem ingyen adják a kiadók az újságoknak a programokat. Akármelyik Full CD-s játékból nyugodtan vehetnél egy lakást...

ErniE

Előzmény: EmpZoooli (44)
EmpZoooli Creative Commons License 2000.09.28 0 0 44
Hali!

Ti tenyleg csak legalisan juttok ujabb jatekokhoz?! Van ilyen ma, itt? Meglepo.

Aszittem az egesz topicnak mas lesz a profilja. Peldaul engem az erdekelne, hogy milyen uzletek kottetnek ilyenkor a lap es a softwareceg kozott (ha tudtok errol valamit).

Amugy szerintem gyujtemenyes jatekokat kene kiadni mint peldaul a Larry sorozat vagy az UFO.

Kiprobaltatok a szeptemberi GameStar Dragonfire-jet? Sajna nem volt eleg helyem.

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.16 0 0 42
Adhatnák pl a civilization2gold-ot, az már viszonylag régi (több mint 3 éves), de még mindig jót lehet vele játszani és még egy előnye van: van benne multi lehetőség is.

Akkor jöhetne még a redalert is, vagy valamelyik UFO-t is adhatnák.

Teebee Creative Commons License 2000.05.25 0 0 41
Nem akartam új topicot, ezért ezt folytatnam...

A júniusi PC Guruban FALLOUT 2 lesz!!!
YESSS!! Szerintem ez egy igen jó húzás tőlük. Csak gratulálni tudok, így tovább!!

Bátran írjuk meg melyik játék lenne jó, hiszen ezt is így választották ki!
Nyugottan lapozzuk fel a régi Gurukat, PC-X-eket, 576-okat, kersegéljünk!! (Ne Q3, meg Age2:))))

Szerintem mondjuk lehetne vmi. mászkálós kalandjáték, pl Broken Sword, stb...

Pivi Creative Commons License 2000.02.25 0 0 40
Chrome: Nekem megvan a Virtua Fighter 1-2, de csak ripben... Ha érdekel, dobj meg egy mail-el! (pivi@netposta.net)
CHROME Creative Commons License 2000.02.25 0 0 39
CWorm,

Thanks!
Akkor ez a 2 kihuzva a listarol :)

Viszont hozzaadok egyet:
Virtua Fighter 2 !!!!!!! Ez engem NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON erdekelne....
Ha esetleg vkinek megvan es eladna (vagy esetleg lebackupolna khm:) ) akkor pliz szoljon!
Ripben is jo, csak FONTOS hogy a D3D-s exe is meglegyen hozza.

Thx elore is.

Előzmény: CWorm (26)
dzsó Creative Commons License 2000.02.22 0 0 38
Jó. Én befejeztem.
Előzmény: Locklear (37)
Locklear Creative Commons License 2000.02.22 0 0 37
Emberek!
Hagyjuk má' ezt a cheat dolgot. Nem elég más dolgokba belepofáznak mások, még abba is hogy hogyan játszol? Még emiatt is büntudatunk legyen? Egyébként én személy szerint nem cheat-elek, de qrvára unom amikor valaki emiatt bölcselkedik.
dzsó Creative Commons License 2000.02.21 0 0 36
Ezt elfogadom. De utána próbáld meg kód nélkül. Istenien érzed magad, ha nyersz.
Előzmény: Pacemaker (35)
Pacemaker Creative Commons License 2000.02.21 0 0 35
Valahogy igy van, hamar feladjuk. De az életben nem adhatod fel, igy a játékban keresed a sikerélményt.
PUMA Creative Commons License 2000.02.21 0 0 34
Nem azzal van a baj, hogy vki cheatel, hanem azzal, hogy a játék "végigjátszása" után azt mondja, hogy tök könnyű a game, kell a szarnak az ilyen.
Ha mást éreztél ki a szavaimból, akkor utólag is bocsi, én ezt akartam az előbb sugallani.
Előzmény: Pacemaker (32)
dzsó Creative Commons License 2000.02.21 0 0 33
Nos Pacemaker, aludtam rá egyet és azt kell mondjam, az emberek nem hülyék. Egyszerűen puhányok és nincs kitartásuk. Szerintem meg lehet állni, hogy ne cheatelj. Én inkább újra és újra próbálom. Egyszer csak sikerül...
Pacemaker Creative Commons License 2000.02.21 0 0 32
Magyarázzátok el miért hülye valaki ha cheatel, szerintem azt jelenti hogy csal, az meg hogy saját magát és a gépet átveri teljesen egyéni szocprobléma. HA neki jó akkor csinálja azt amit akar, de attól még nem hülye.
dzsó Creative Commons License 2000.02.20 0 0 31
Puma:Igazad van, a jónép hülye volt, most is hülye az is fog maradni. Az hogy a stratégiában ugyanúgy lehet csalni, az számomra tökmindegy, mert nem csalok. Ennyi.
U.I. A TR1-et én is elfogadnám, az egyetlen jó Tomb Raider játék.
PUMA Creative Commons License 2000.02.20 0 0 30
Dzsó: Hát ha a jó nép olyen hülye, hogy cheatel, akkor maradjon is az. Egyébként a stratégiai game-kben is ugyanúgy lehet csalni, tehát tökmindegy.

Egyébként teljes játéknak jó lenne a Tomb Raider 1. Elég régi, budgetbe is van, ha jól emlékszem (tehát szvsz megvalósítható, nem csak távoli álom), és elég jó is, sőt! Jó lenne, ha meglenne eredetiben is. ;)

dzsó Creative Commons License 2000.02.20 0 0 29
Nem magamra gondoltam, hanem a jónépre! Én fél éve csak stratégiákkal és kalandokkal játszom!
Előzmény: PUMA (28)
PUMA Creative Commons License 2000.02.20 0 0 28
Talán nem kéne kódokkal játszani.
Előzmény: dzsó (27)
dzsó Creative Commons License 2000.02.20 0 0 27
Én szívesen látnék régi, de jó kalandjátékokat, azok legalább sokáig tartanak.Nem úgy, mint a lövöldözős, ahol beírod a kódokat és egy hétvége alatt végigviszed az egészet.
CWorm Creative Commons License 2000.02.19 0 0 26
CHROME, a Battle Isle 1, 2 megvan itt:
http://bhlegend.cjb.net/
(thx to JLG)
Előzmény: CHROME (11)
Stöki Creative Commons License 2000.02.14 0 0 25
Jól látod...
Előzmény: Locklear (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!