Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 7

Buék:

:)))))))

:))

:))

:))

Előzmény: vjv1 (6)
vjv1 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 6

Jubileumok:

 

    0 - Ács Viktor

 

 

1 - Ács Viktor

Előzmény: Ács Viktor (0)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.26 0 0 5
SZiasztok!
GYertek tippelni (NBA és WNBAtippjátékra)
Bocsánat a zavarásért!
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 3
Új Videok!
Eddig nem látott képek a magyar zsákolóversenyről!
http://href.hu/x/4y0x

Harlem Globetrotters budapesti fellépése:
http://href.hu/x/4xio
Jani Bácsi Creative Commons License 2008.01.16 0 0 2

a magyar kosarlabda meg ugy anblokk a magyar sport egy alapvetően rossz, régi üzleti modellre épül, amely jellegenel fogva(és természetesen a működtetői miatt) egy önismétlő romboló spirálban zuhan össze.

 

Ebben az orszagban képtelenek a sportot és a sportokat a helyükön kezelni. A sportvezetésben is az kellene mint a politikában. Egy az egyben lefejezni az egészet, a régi begyepesedett nemzedéket nyugdijba küldeni, és végre behozni a profi üzleti szemléletet a sportba. Csak igy lehet mukodokepes.

 

Az hogy a jelenleg igy all a sport helyzete kis hazankban ennek köszönhető, ebbol kovetkezik, hogy alacsony a sport nézettsége, színvonala így természetesen a tv-s és egyéb információs források is keveset foglalkoznak vele. Nem igaz ez a focira, amirol orba szajba lehet hallani, csak szinvonal nincs.

 

NBA azert van, mert a legsikeresebb, legszinvonalasabb, legprofibb bajnoksag a vilagon, amely oriasi reklamertekkel bir.

pumpika666 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1

miért szerinted miért?

a hazai kosárlabda szar, de ez még nem volna ok, hogy ne nyomassák

ugyanez a helyzet a focival is, mindenki a mu-ra meg cselszkire veri, de egy mtk, v. zte, v. eto meccsre akkor sem menne ki, ha a az utca végén lenne meccs, inkább a sportxyz-n nézi a mu, v. hogy on legyek, a bostonszeltix meccseit

Előzmény: McDevil (-)
Ács Viktor Creative Commons License 2000.02.03 0 0 0
Hi !!!

Értem a kérdéseket , de sajnos a magyar kosárlabda nem sok említést érdemel ! Magyarorszá-
gon még csak-csak , de külföldön semmit nem érünk ! Pedig lenne tehetség , csak a klubok
idegenlégiósaikkal tünnek ki . Tiszteletem a Körmendnek az utánpótlásnevelésért ! A hoki
szerintem még a hazai kosárlabdánál is népszerütlenebb , bár az NHL nem olyan rossz ! Efféle
kontinentális éghajlaton nem hiszem hogy a hoki népszerüsége emelkedni fog ! Egyébként ez
egy NBA - és fórum ! Ja , go Pittsburg Pingvins !!!

The ADMIRAL

Előzmény: McDevil (-)
McDevil Creative Commons License 2000.02.03 0 0 topiknyitó
szerintem nem mindig csak a NAGY amerikai kosárlabdával kéne foglalkozni.
itt van egy csomó király hazai csapat - egy fincsi kis bajnokság. miért pont NBA?

na meg a jégkorong? mióta az NBA divat lett hol marad a hoki? NHL hirek soha
nem jönnek le? a tv is a szar focit nyomja - MIÉRT?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!