Keresés

Részletes keresés

-enter Creative Commons License 2012.08.22 0 0 14

Ha szeretnéd tudni milyen név nap van ma, akkor kattints a linkre. Ha azt szeretnéd tudni, hogy milyen névnap lesz holnap, akkor pedig arra, ha pedig azt, hogy milyen névnap volt tegnap, akkor oda. Remélem segítettem valakinek, kellemes fórumozást! :)

Coma Creative Commons License 2005.03.24 0 0 13
Helló!

Szerintetek azt hol lehet jelezni a hivatalos források felé, ha egy csomó naptárban elszúrták a Miléna névnapot és május 24 helyett - március 24-re tették???

Nagyon durva!!!!

Köszi előre is!
Carpy Creative Commons License 2002.06.01 0 0 12
Felhozom a topicot, mert az index iden is viccesnek tartja ezt a dolgot... (Kenyai, Tunde)
Előzmény: Zmac (10)
Carpy Creative Commons License 2001.06.02 0 0 11
Amikor legkozelebb "Ivo" napja lesz, akkor - mar latom lelki szemeimmel -, ki lesz irva Wagner ur is az unnepeltek kozott! :-)
Előzmény: Wágner úr (9)
Zmac Creative Commons License 2001.06.01 0 0 10
Én is törtem a fejemet, hogy ki a pi......tli lehet az a Kenyai Tünde! Vajon honnan a bánatból vesz az index ezeket a neveket???
Előzmény: Carpy (7)
Wágner úr Creative Commons License 2001.06.01 0 0 9
Na, azé' mindenet nem tud az a zindex, vagy amit te ottan mondasz... átlépni... hukk, bocsánat... ha én valahová befexem határsorompónak, ottan Sör nem megy át! Egészség!
Előzmény: Carpy (7)
sexmachinehead Creative Commons License 2001.06.01 0 0 8
Ez az!!! Carpy jol beszel!!!
Előzmény: Carpy (7)
Carpy Creative Commons License 2001.06.01 0 0 7
Ma meg Kenyai Tunde nevu index-munkatars unnepli a nevnapjat? Gondolom igen.

Nem vagytok kisse onceluak? Ha mar azok vagytok, legalabb a sorrendben mutatni kene, hogy mi a komoly, es mi a vicc: Tunde, Kenyai. Ez meg csak-csak elfogadhato lenne, tekintve pl. a sportolok neveinek irasmodjat.

En, ha Tunde lennek, nagyon sertve ereznem magam azert, mert a nevnapomon egy bizonyos Kenyai Tunde az osszes nem-kenyai Tundet hatterbe szoritja. Komolytalanna teszi az egesz portalt az ilyesmi. Ha a takaritonotok unnepli a nevnapjat, akkor majd az lesz kiirva, hogy Neni, Margit?

Az index egy csomo olyan hatart etlep, amit nem szabadna, akarmilyen kotetlen is az internet stilusa. Kar erte.

Előzmény: larzen (0)
nana Creative Commons License 2000.02.03 0 0 6
...no,akkor nagyon sok boldogságot kívánok Neked,
Vének Tanácsa TM!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Vének Tanácsa TM (5)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.02.03 0 0 5
Köszi, Wágner úr, neked is egészségedre! De nem baj, ha én pezsgőt iszom?

(Egyébiránt nem véletlen esett e napra a választásom, nem csak nicknévnapot ünneplek ma, Vízöntő lévén...)

Előzmény: Wágner úr (2)
nana Creative Commons License 2000.02.03 0 0 4
..hmmm...akkor nicket váltok...mondjuk ivó leszek,és akkor minden nap nyugodtan koccinthattok az egészségemre....
Előzmény: Wágner úr (2)
hóember Creative Commons License 2000.02.03 0 0 3
Hiába na, a jó öreg Wágner, mindig mindent megválaszol úgy, ahogy ill. Sokan tanulhatnának tőle.Pár tucat ember fel is tudnék sorolni:-((((((

Azért vicc, vagy nem, nőjön nagyra KEKI!!!!

hóMbR

Előzmény: Wágner úr (2)
Wágner úr Creative Commons License 2000.02.03 0 0 2
Ezeknél a szőrkesztyűségi sztrovacsekoknál régi szokás ez a hülyeskedés, nickek alapján ünnepeltetik egymást, a múltkor Moon nap is volt, és arra is ittunk, ha nem tévedek.. á, biztosm hogy nem, mer' mindig iszom... :)))

Egyébként itten a Tasztalon is van egy NickNévNaptár topik, ahol bárki megmondhatja, hogy mikor lehet rá inni... egészségileg javalva vagy hogyanis...

Az Iszoldában meg van egy táblázat, amiből mindig kiderül, hogy épp kire iszunk, mer' ez, kérem szépen, egy aporpopó vagy micsoda és akkor nem csak úgy vedelünk, na! A Kekin kívül ma Vének Tanácsa (TM) névnap is van, igy aztán duplatriplán is lehet Sörözni, na, ahogy ill... :))) Egészség!

James Bond Creative Commons License 2000.02.03 0 0 1
Nem nem, nem szúrtak el semmit. Én már reggel óta röhögök rajta, valajhányszor meglátom. De arra azért kíváncsi vagyok, Keki írta be magát, vagy a tudta nélkül kedveskedtek neki ezze? :o))
Előzmény: Járaszája (-)
larzen Creative Commons License 2000.02.03 0 0 0
A Kéki Balázs nevű programozó?
Előzmény: Járaszája (-)
Járaszája Creative Commons License 2000.02.03 0 0 topiknyitó
Az Index fejléce szerint ma Keki, Balázs nap van.
Barna, Piroska, esetleg Hófehérke, ilyet el tudok képzelni, de hogy Keki... Ilyen hülye szülő nincs! És hogy becézik, Kekike?

Azt hiszem itt valamit nagyon elszúrt a programozó.... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!