Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2006.09.30 0 0 221
Gépház válasz | megnéz | könyvjelző 2006.09.15 13:39:03 (8951)
thosha kitiltva A PoliDili topikból/fórumból.


Kínos.
Előzmény: Törölt nick (215)
PPPTTT Creative Commons License 2006.09.30 0 0 220
Még soha nem vertek át! Az a baj, hogy munkámból kifolyólag túl jó az emberismeretem :-)
Előzmény: narancsfing (219)
narancsfing Creative Commons License 2006.09.30 0 0 219
piacra ne nagyon járj, mert ott is csúnyán átvernek!
Előzmény: PPPTTT (216)
PPPTTT Creative Commons License 2006.09.30 0 0 218
Ahhoz túl korrekt.
Előzmény: namitirok (217)
namitirok Creative Commons License 2006.09.29 0 0 217
Sőt, még kilály is lehet eccer!
Előzmény: PPPTTT (216)
PPPTTT Creative Commons License 2006.09.29 0 0 216
Tarlós interjú a Hír Tv-n (23.10h-tól).

Aki erre az emberre a legeslegkisebb rosszat rá tudja mondani, az a leggennyesebb ember a világon !!!!

Nem a főpolgármesteri posztra kellene pályáznia, hanem legalább egy miniszterire.

Ha felteszik az internetre, mindenképpen nézzétek meg!
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.15 0 0 215
ki vagy te kis elmebeteg ?
Előzmény: ooloo (214)
ooloo Creative Commons License 2006.07.16 0 0 214

A Jobbik is Tarlós mögé áll

 

Tarlós István főpolgármester-jelöltet támogatja az októberi önkormányzati választáson a Jobbik Magyarországért Mozgalom - jelentették be a szervezet vezetői hétfő délutáni tájékoztatójukon.

 

Balczó Zoltán alelnök elmondta, hogy Tarlós István az egyetlen olyan jelölt, aki eséllyel léphet fel "az erkölcsileg és politikailag megtépázott tekintélyű Demszky Gáborral szemben".

 

Az alelnök közölte, hogy előzetesen egyeztettek ez ügyben Tarlós Istvánnal, aki köszönettel elfogadta és igényli a Jobbik támogatását.

Előzmény: Coma (213)
Coma Creative Commons License 2006.07.16 0 0 213
Köszi! :) A jobbikkal mit nyomott? Ők támogathatják Zsinkát is?
Előzmény: ooloo (212)
ooloo Creative Commons License 2006.07.16 0 0 212
Miután 0rbánnal együtt nyomtak egy 4-est ... nem.
Előzmény: Coma (211)
Coma Creative Commons License 2006.07.16 0 0 211
Az imént hívott egy telefonos közvélemény kutató automata csajszi...

"..ha Tarlós Istvánra, a fidesz-kdnp-jobbik jelöltjére, nyomjon 4-est.."
Most akkor nem független?
oldsatterhand Creative Commons License 2002.05.25 0 0 210
Nem jött be sem a NAGY ász képviselóség, sem a NAGY PM. mitosz, Szerintetek mi lesz? Tarlós a porban, de lesz még egy ilyen fasza átverése a kerületnek?
Előzmény: Törölt nick (208)
peyerk Creative Commons License 2002.04.10 0 0 209
Szegény Tarlós ellen összeesküsött a sajtó. A Népszabadságban megpróbálták független jelöltként beállítani, holott ő a Fidesz-MDF jelöltje.
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 208
A mai adatokból úgy tűnik, nemcsak főpolgármester nem lesz Tarlósból, de országgyűlési képviselő sem.
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.03 0 0 207
A Népszabót olvasva úgy látszik, hogy nem kell a Fidesznek Tarlós. Ott van nekik Pokorni.

Pontosan az történt, ami előre látható volt.

Mi volt a célja TI-nek azzal, hogy esélyesként állította be magát?

Előzmény: huculpastor (201)
borzimorzi Creative Commons License 2001.07.18 0 0 206
OFF
Kösz a mélt, sajna, nem tudom mostanában elérni a hotmailt, mert limitált a munkahelyi hozzáférésem. Ha ide tarozik, írd csak ide, bár azt hiszem, az Óbuda-Békás jobb lenne, itt kicsit elszabadultak a hőbörgések...
b
Előzmény: peyerk (184)
huculpastor Creative Commons License 2001.07.17 0 0 205
Kedves Tiborc!

Köszönöm higgadt szavaid. Figyelmeztetésed is.
Én azért tekintem játéknak, amit itt csinálunk, mert sok hatása nincs.
Ezért engedem indulatosra, ironikusra, radikálisra, vagy normálisra hangomat.
Alapvetően utánozni szoktam. A szómágiát figyelem, tanulom és alkalmazom visszafelé.
Tetszik Tamás Gáspár Miklós tegnapi gyűlölködése.
Az 20 ember (a többi "újságíró" volt) frankó, a többi meg "le van szarva" (Tamás Gáspár Miklós nyomán, ahogy a független, demokratikus, nem kirekesztő, nem magyarellenes Index irja).
Le vagyunk sz..va. Mindenki tulajdonkép.
Most itt ismeretterjeszthetnék, kezdve Nagyváraddal a TGM familiáról, az ortodox kántorról, a román főkomcsinőről, meg bódékról, sok mindenről.
TGM ügyében felesleges. Az a jó, ha megszólal. Mindenki ismeri.
Az ország befeketítése viszont büntetőjogi kategória szerintem. Amennyit ártanak az országnak, azt pénzeben is ki lehet fejezni. Hatalmas összeg jönne ki... Tudatos és szándékos.

Ettől független, hogy Tarlós Istvánt megismerte az ország. Hála ellenségein(kn)ek.
Főpolgármestersége borítékolható.
Demszky, ha ma választhatnánk, nem kapna 10 %-ot.
Tarlós István Főpolgármester.

Előzmény: Tiborc (203)
delfyn Creative Commons License 2001.07.17 0 0 204
Tarlós, mint Főpolgármester?
Ne röhögtessetek már!
Demszky=szabadidejében orrbagyűri a nőket
Tarlós=nyírja a homokosokat
Mi lesz még itt?.....
Schmidt Pál ennél kultúráltabb, talán megpróbálhatná.
Előzmény: Tiborc (203)
Tiborc Creative Commons License 2001.07.16 0 0 203
Kedves huculpasztor!

Nem idézem a 169. – ben leírtakat, de ez nem játék.
Komoly valóság.
Nagyon finoman ítéltem meg a 163. – ban közreadott „forgácsokat”.
Nem kell kommentár hozzá, valóban egy SZDSZ által gerjesztett álprobléma.
Fő gerjesztője Eörsi Mátyás képviselő Úr! (?)
Tehettem volna fel én is pejoratív megjegyzést, de megtették már sokan: „SZDSZ bagázsnak” nevezve ezt a „kisebbséget”. Akiket alantas politikai célra most kihasználnak.
Egyes sértett és érintett képviselőik elszaladnak Strassburgba, esetleg Berlinbe, és fellármázzák a világot, hogy nem tarthatnak interaktív bemutatót.
Kell ez ennek az országnak?
Indulat nélkül kell megszólalni, én csak ezt kértem.
Azt hiszem, idővel az MSZP kerületi szervezet fogja bánni lépését, és ezt a még nem ismert bírói döntések ismeret nélkül „borítékolom”. Politikailag lesz káros, akármilyen döntés lesz.
Persze, hogy jönnek a válaszok tucatszám, és bizony kísértetiesen emlékeztetnek a most megindított topicom főszereplőjének viselkedésére.
Dühöng a hisztéria, pl.TGM.
A kukázókat nevezi megélhetési bűnözőknek:
"Aki ma a melegeket, a cigányokat, a zsidókat, az ukránokat, az arabokat, a románokat, a hajléktalanokat, a menekülteket, a munkanélkülieket, a drogosokat mocskolja, annak a kis fizetésű magyar munkás "lemaradt", "alulképzett", annak a kopott és koplaló magyar nyugdíjas "eltartott", annak az álláskereső "lusta" és "gyors alkalmazkodásra képtelen", annak a kukákból guberáló éhező "megélhetési bűnöző", annak a jogvédő, érdekvédő, fogyasztóvédő, környezetvédő szervezetek érzelgős, ábrándkergető bajkeverők (vagy a baloldal "ügynökei"), annak a feministák prűd, "frigid" hisztérikák. (Megjegyzem, "frigiditás" nem létezikÉ)
A melegek elleni gyűlöletkampány buzgó szervezői azonosak a cigánygettó-építőkkel és pogromlovagokkal, az "önkényes lakásfoglalókkal" szembeni őrjöngések csahosaival, a börtönimádókkal, a megtorlás ínyenceivel, a "szigorítókkal" és "rendteremtőkkel", az aluljáró-tisztogatókkal, a gyerekpofozókkal, állatkínzókkal és azokkal, akik ellenzik a fájdalomcsillapítást, a gyógyíthatatlan, öntudatlan betegek eutanáziáját, a családtervezést és a terhességmegszakítást. Azt kiáltják a nép arcába: "szenvedj, disznó!" - és erkölcsösnek és hazafiasnak érzik magukat, miközben harsog fejükben a láthatatlan rezesbanda.
A kozmopolita, "menő", "laza" ifjúsági szubkultúra - A PEPSI SZIGET - menedzserei lepaktáltak az embergyűlölő, ifjúsággyűlölő óbudai polgármesterrel. Magyarázat? Suska. Zsozsó. Figyelmeztetem őket: kedves Gerendai, kedves Sziámi, ha kiderül, hogy a Pepsico által szponzorált eseményen nemi diszkrimináció esett meg, akkor a Pepsi nemzetközi bojkottal, amerikai szenátusi és Európa parlamenti vizsgálattal néz szembe. Kedves Gerendai, kedves Sziámi, a Pepsi Szigetet sokan fogják bojkottálni, tüntetésekre és blokádra számíthattok - és ha rendőrt hívtok, még sokkal rosszabbra. Ha nem mondjátok föl az óbudai polgármesterrel kötött erkölcstelen, kirekesztő, szégyenteljes egyezséget, akkor a Szigetnek annyi."

Szép?

Tarlós István, mint: " embergyűlölő, ifjúsággyűlölő óbudai polgármester".
Nem szabad ilyen elvakult, rasszista, fasiszta szöveget nyomni, mert előbb - utóbb senki nem lesz rá vevő, rosszabb esetben pedig beindul az szdsz által generált neofasizmus, csak most másik célpontot fog kiirtani.

Az MSZP képviselőivel lehet azért keményen beszélni, tisztességes hangon szoktam. Bár legutóbbi szamárságukat nem hagytam szó nélkül: Gondolom, ez nem fog tetszeni az MSZP asztaltársaknak, de mindenütt vannak túllihegők
Tiborc

Előzmény: huculpastor (163)
andrush Creative Commons License 2001.07.13 0 0 202
Attól mentsen meg minket szent Viktor, elég, hogy a kormányban el akarják dönteni, hogy hogyan gondolkozzak, szórakozzak (már ha megengedik:), éljek...stb, most még jön egy félőrült homofób pali, aki majd eldönti, hogy a majálison nem vehet részt baloldali szervezet, mert az idegenszívűségre nevelheti a fiatalokat. De jó lesz, és akkor a villamoson Metró helyett a Milleniumi Országjárót olvassuk majd. Jó lesz???
huculpastor Creative Commons License 2001.07.13 0 0 201
Tarlós István Főpolgármester lesz.
A média megcsinálta.
Alphanumericus!
Nyugodt vagyok és "hóhérok"nak, idézőjelben neveztem a "kivégzőosztagot".
Nem hóhéroknak.
Nem gyűlölködöm, csak írom a véleményem, meg amit látok, hallok. Minősítem mindezeket.
Borzimorzi!
Sajnálom, talán majd később reagálok.
Előzmény: alphanumericus (176)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.07.13 0 0 200
Itt van:
Óbuda-Békásmegyer
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9024695

Remélhetőleg politikamentesen, amennyire bírjuk. :-)

Ja, és a cím nem kirekesztő a csillaghegyiekkel meg a hegyvidékiekkel sem, csak egyszerűen ez most a kerület hivatalos neve, és így szebben hangzott, mint a római III.

Előzmény: hkr (191)
hkr Creative Commons License 2001.07.13 0 0 199
Nahát! Hogy én eddig miért nem kerestem rá!

Hát mert Te is csak egy politikus vagy, mit is érdekelne Téged, hogy mit gondolnak a választóid :-))))))

Előzmény: peyerk (195)
peyerk Creative Commons License 2001.07.13 0 0 198
:)
Előzmény: vadállat (197)
vadállat Creative Commons License 2001.07.13 0 0 197
?
Előzmény: wizes (196)
wizes Creative Commons License 2001.07.13 0 0 196
Van 2 dolomitem, Atadom az olcsóbbnak
Kapálhatok a régi veres könyvecskémeiért?
keresen a gyertyafény mellett a z erkolcsomet?
Papa hol a foci cimőm!
Kisfiam a bányábanleszöls"
szAbadíts ki aapuci!
Nem kisfiam: legyél okos!
wizes.
Előzmény: peyerk (194)
peyerk Creative Commons License 2001.07.13 0 0 195
Nahát! Hogy én eddig miért nem kerestem rá!

Átmentem az Óbuda-Békásmegyerbe.

:)

Előzmény: hkr (191)
peyerk Creative Commons License 2001.07.13 0 0 194
Kedves GIS!

Butaságot azért ne említs, kérlek!

1. A bányahatóság (bányászati és kapcsolódó ügyekben eljáró hatóság) valóban a Bányakapitányság. Olyan sincs, hogy Építésügyi Hatóság, de a jogszabályok beszélnek építési hatóságról.
Ez kötekedésnek tűnik.

2. A félig betemetett bokrokat, fákat akkor láttam ott, amikor "a feltöltés idején néha sétáltam ott". Olvasd újra, amit írtam!
Ez is kötekedésnek tűnik.

3. "Egy több méteres feltöltésnél természetesen az eredeti növénytakarót nem lehet fenntartani." Miért, szerinted lehet? A doktori értekezésnek csak a címszavait áruld el, kérlek!
Ez is kötekedésnek tűnik!

4. Örülök, ha jót szórakoztál. De min? Már megbocsáss, te kötekszel csupán. Jól beszóltál, gratulálok! De ez is...

5. Amit viszont valóban mondtam, arról nem beszéltél. Szóval: rosszul látom, hogy az újonnan kialakított felszínen nő a fű? Vagy te valami mást látsz? Esetleg évszázados fákat keresel?

Huhh... kibosszankodtam magam :)))

Előzmény: Törölt nick (192)
hkr Creative Commons License 2001.07.13 0 0 193
A bányászatról szóló 1993. évi XLVIII. törvény szerint létezik bányahatósági jogkör.

Hogy minden bánya-ügy felett bányahatóság őrködik-e, azt nem tudom :-)))))))))))

Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.13 0 0 192
Kedves peyerk,

ha lehet, ne tars nekem most előadást erről. :) Különösen, hogy butaságokat is közé teszel. Csak futólag: nincs olyan, hogy bányahatóság (bányakapitányság viszont van), jártam ott magam is és nem félig, hanem teljesen betemetett fák és bokrok voltak, s az 'eredeti' fogalomkört se pitiszkáljuk, mert ebből doktori értekezést lehetne írni, stb. De azért roppant szórakoztató, ahogy hozzánemértő amatőrként leírod a dolgot. Na, és most üdv mindenkinek, néhány hétre kikapcsolom az internetet.

Előzmény: peyerk (186)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!