Keresés

Részletes keresés

csipkebogyo Creative Commons License 2003.01.15 0 0 44
És ez egy reménytelen(?!) kisérlet a megmentésére?
Előzmény: megyebiro (43)
megyebiro Creative Commons License 2003.01.14 0 0 43
Emlékeztem, hogy volt valaha egy ilyen topic.
caixa Creative Commons License 2001.12.04 0 0 41
"szexelek, mint a gép"

Ez mar kizaro ok:))

"imádok lelkizni meg bevásárlóközpontokban csicseregni a nő mellett"

Es ezeket ki igenyli? En nem birom az allandoan lelkizos pasikat...es a csicsergoket sem:)
Lelkizni es bevasarlokozpontokba nem ferfiakkal jarok.

Kielegito magyarazat?):)))

Viccet felreteve. A kemiarol es osztonrol mondottak igazak. Megis, egy eletkor elerese utan es valamenyni tapasztalat gyujtese utan mar nem pont csak ezek szamitanak. Ez most oregesen hangzik, de vannak olyan tenyezok, amelyek nalam ALTALABAN (kivetelek voltak es vannak) elofeltetelek vagy kizaro tenyezok voltak.
Elkepzelheto persze, hogy elsopor az erzelem, de hat mar enm rohanok fejjel a falnak (evente 365 alkalomnal tobbszor:))

Alljon itt ket szelsoseges pelda:

Nalam Mr. Bean tuti befuto lenne, ha az eleteben is olyan vicces es humoros, mint a burleszkjeiben.

Varhegyi Attila pl. alapvetoen elfogadhato kulseje, diplomaja es egyeb amugy megfelelo parameterei ellenere sem johet szoba:) Fideszes.

Cxa:)

Előzmény: danger (37)


gee-em Creative Commons License 2001.12.03 0 0 40
"Ösztön van és érzelem, hormonok, kémia, biológia, és sok-sok véletlen."

Mekkora igazság.
És azt se felejtsük ki amikor lehetnél tutibefutó, DE a nő épp akkor hevesen esedezik vki elérhetetlen után. Közhellyel élve: rossz helyen, rossz időben próbálod meghódítani.
Pedig máskor lehetne esélyed...de hogy az 2 nap, vagy 2 hónap, azt is az emlegetett véletlen mondja meg.
Én is a legutolsó véletlennek köszönhetően vagyok együtt a mostani barátnőmmel, és nagyon jó a "chemistry".
Mert jó helyen voltam, jó időben.
Szinte semmit se tettem a sikerért. A Helyzet adta hogy az enyém lett.

Előzmény: danger (37)
lucenyka Creative Commons License 2001.12.03 0 0 39
"A zárkózottabb, félénkebb csókák meg sz@rjanak szeget. "
na erre például ÉN azt mondom: ne tegyék! :)))))
Előzmény: Garcia őrmester (3)
lucenyka Creative Commons License 2001.12.03 0 0 38
jajj, de hát ezt nem lehet így általánosítani!!! lehet, h vkinek a virág se jön be, meg a két szép szemed sem, meg akármit hordasz össze neki csupa romantikus és sziporkázó stílusban, még avval sem tudod meggyőzni, h beléd szeressen. de van, h tizedennyi erőfeszítés is elég, h az a NŐ DÖNTSÖN :) ahogy ti mondjátok...de ez épp fordítva is így van, szóval egy nő is lehet ilyen vagy olyan tuttti(megnézni vagy egyéb célokra persze mindig jó, he teszem azt csinos vagy "alul van öltözve"...) talán ez az a nagy "talány" amiben MI NŐK nem vagyunk kiismerhetőek??? :))) mert nem viszünk haza minden szép szemű, humoros, jól öltözött fiatalembert, aki virágcsokrot tartogat a kezében? :))
kölcsönös vonzalom, közös beállítottság, ilyesmik amik általánosíthatóak maximum. (szvsz) aztán h virágot hoz-e vagy csokit vagy csak küld egy kedves sms-t, az egyénenként változik...nekem a virág például (sok esetben) személytelenebb, mint vmi olyan dolog, ami rá emlékeztet (és nem hervad el...)
Előzmény: danger (37)
danger Creative Commons License 2001.12.03 0 0 37
...és mi a helyzet akkor, ha minden rendben van, és MÉGSEM sikerül semmi a nőknél? Tessék, tegyük fel, hogy féltőn óvó a két karom, és ragyog a szemem, és szexelek, mint a gép, persze azt is gyengéden, ugyanakkor (eh, mit nekünk paradoxon) dinamikusan és határozottan, ("hogy nőnek érezze magát a nő", ugyebár), és egyszerre vagyok egy költő, streetfighter és atomfizika-professzor. Sőt, nem vagyok büdös, nem vagyok ápolatlan, tele vagyok pénzzel, és imádok lelkizni meg bevásárlóközpontokban csicseregni a nő mellett, persze azt is csak keményen, férfiasan, ahogy egy igazi macho csicsereg bevásárlás közben. MINDEN STIMMEL. És akkor mi van? Akkor buknak rám a nők?

Nos: NEM!

Lóf*szt buknak.
Méghozzá valami olyan okból, amit egyikük sem tud meghatározni. Ha erőlteted a kérdést, ilyenek születnek a válaszból, hogy "nem tudom, valahogy nem önmagát adja", avagy a népszerű "valahogy olyan idegen volt az egész", avagy ehhez hasonlók. Miért? Ki tudja. Valódi okok nincsenek. Valódi érvek sincsenek. Ösztön van és érzelem, hormonok, kémia, biológia, és sok-sok véletlen. Egyszerűen nem lehet szabálykönyvet csinálni erre a témára, egy esetleges Users Guide csak arra jó, hogy minden nő elsorolhassa az ő személyes szabályait, mint egy kívánságműsorban.

Tudják egyáltalán a nők, hogy kit keresnek?
Keresnek egyáltalán valakit?

Előzmény: caixa (25)
portland Creative Commons License 2001.12.02 0 0 36
Na de ha több férfi is kimeríri az ilyen kívánalmakat...?????
Tudod Te hogy csak abban a megyében ahol laksz hány férfi illik hozzád...? Nagyon sok...! Csak kevéssel találkozol (nem csak Te, mindenki...!)

(caixa..?)

Előzmény: caixa (35)
caixa Creative Commons License 2001.12.02 0 0 35
Portland,

Akkor az, amelyik igazan kimutatja, mennyire szeret, aki mellettem all. Amelyik a kedves kis figyelmessegekkel levesz a labamrol. Pl. azzal, hogy sok ido elteltevel is emlekszik nuansznyi kis dolgokra, amit megemlitettem....

Kulsoleg az dont, melyik latvanyatol szorul ossze a gyomrom, es kezd el csudara luktetni egy er a nyakamon:)) Nem feltetlenul kell, hogy jokepu legyen. Lehet karakteresen csunya is.

portland Creative Commons License 2001.12.02 0 0 34
Ha van 17 "értelmes ápolt vonzó jellemes" férfi akkor közöttük mi dönt...? (caixa...)
Előzmény: caixa (27)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.02 0 0 33
Ezzel még én is egyet értek.
Előzmény: onehalf (28)
portland Creative Commons License 2001.12.02 0 0 32
Mindig a Nő dönt!!!
Na de akkor mi alapján...?
Mégis csak a nőknek kellene mondani valamit...!?
portland Creative Commons License 2001.12.02 0 0 31
Ha csak azon múlna hogy kedves vagyok meg udvarias... akkor már ezer nőm lehetett volna...!
Ezt valahogy nem tudom elfogadni...
Akárhonnan nézem a dolgot, csak az az elmélet marad hogy a nő dönt...! Csinálhatunk mi amit akarunk...!
onehalf Creative Commons License 2001.12.02 0 0 30
Pontosan :) Egy a szabályt erősítő kivételt leszámítva :(
Előzmény: caixa (29)
caixa Creative Commons License 2001.12.02 0 0 29
Tehát a te praxisodban is a bankszámlát szexepilnek nem tekintő nők szerepelnek?:)))
onehalf Creative Commons License 2001.12.02 0 0 28
A tévedések elkerülése végett meg sem fordult a fejemben, hogy jellemhibának tartod a bankszámlát!
Én nagyon szeretem a pénzt, csak éppen nem gondolom, hogy bármi köze lenne, ahhoz, hogy ki vagyok. Ergo, másokról is ezt gondolom.

A nok neveben én nem tudok kikérni semmit, de csatlakozom a tiltakozásodhoz :-)

Előzmény: caixa (27)
caixa Creative Commons License 2001.12.02 0 0 27
A tevedesek elkerulese vegett: nem tartom jellemhibanak a szep bankszamlat:)
Nincs kizarva, hogy gazdag pasi is jellemes legyen...:))
Az ujgazdagokkal altalaban nincs jo tapasztalatom. Meg a nem uj gazdagokkal sem.
Nem birom a sznob, bekepzelt fickokat.
Ha egy ferfi nem eleg ertelmes, apolt, vonzo, jellemes, akkor lehet akarmekkora vagyona, boldogtalan leszek mellette. Erre pedig nem vagyom...:))

Es a nok neveben tiltakozom azon allitas elelen is, miszerint is a nok 70%-at levenne a labarol egy ferfi penze!

onehalf Creative Commons License 2001.12.02 0 0 26
Caixa :) Csak nem a maradék 30 %-ba tartozol?
:)
Elijeszted szegény bankszámlahívő fiúkat :)))
Előzmény: caixa (25)
caixa Creative Commons License 2001.12.02 0 0 25
Mutasd meg:

-milyen féltőn óvó a két karod
-milyen szerelemtől ragyogó a szemed
-milyen szenvedélyes, és mégis gyengéd az éjszaka melletted
-milyen magas az IQ-d
-milyen igaz barát vagy a bajban
-milyen udvarias és gondoskodó vagy...

És ilyenkor az a bankszámla már csak hasznos plusz...:) Nem elofeltetel.

megyebiro Creative Commons License 2001.12.02 0 0 24
Mutassad meg a bankszámládat a kiválasztotnak. Ha elég nagy számot látnak, az esetek 70 %-ban már nyerő helyzetben is vagy.
gee-em Creative Commons License 2001.12.02 0 0 23
tanácsadó topic rulez, hát akkor hajrá
Előzmény: caixa (22)
caixa Creative Commons License 2001.12.02 0 0 22
Csirke,

Nem panaszkodas volt...annak hatott volna?:)))
Egy masik topic sracai reszere hozok fel eppen ertekes tanacsado topicokat:))

C.

CsirkeP Creative Commons License 2001.12.02 0 0 21
Ejnye, Caixa, mostanában olyan kevesen udvarolnak neked?
;-)
caixa Creative Commons License 2001.12.01 0 0 20
Topic, fel!
gee-em Creative Commons License 2001.05.14 0 0 19
a netcica is lehet cica - az esetek 10%-ában...de lehet! és ez a lényeg!
Előzmény: rpesz (18)
rpesz Creative Commons License 2001.05.14 0 0 18
'gazság szerint lövésem nincs a netcicákról, -hoz, -nak, -ba , -stb. Nem is kívánnék belefolyni:l
De biztoshogy a 2D-s virág is több, mint nudli.
Előzmény: gee-em (17)
gee-em Creative Commons License 2001.05.14 0 0 17
nembaj , osszuk meg magunkkal a tapasztalatainkat, végre feléledt ez a topic, bő 1 év után :-)
Szerinted ez a virág téma netre vetítve is él?
Úgy értem szülinapi képeslap vagy "rózsacsokor.jpg" szinten is?
Szerintem csak nagyon alaposan lekorlátozva...
Te hogy gondolod?
Előzmény: rpesz (16)
rpesz Creative Commons License 2001.05.14 0 0 16
Ne hari, de szerintem nem értesz. Abszolúte nem kívántam azt mondani ill. írni, hogy valaha is megbuktál volna. Csak azon véleményemet próbáltam közzétenni, hogy virág virág nélkül nem virágzik.
"De hagyjuk, BLUE már úgyse ír ide szerintem"
ha ezen múlik...
Előzmény: gee-em (15)
gee-em Creative Commons License 2001.05.14 0 0 15
elolvastad rendesen amit írtam? vagy csak felületesen...
én nem írtam, hogy megbuktam egy nőnél mert virágot adtam neki (és nem is feltételezem hogy ez megtörténne), csak annyit kérdeztem, hogy minden nőnél egyértelmű-e az, hogy örülnek a virágnak. (most nem akarok itt vitázni az emancipáltakról...)
Persze hogy nem bukok meg a nőnél virággal, elfogadja, de ha ő az a férfias típus akor rossz irányba mehet el a kapcsoltauk. Kicsit olyan szerepcsere szinten. De hagyjuk, BLUE már úgyse ír ide szerintem
Előzmény: rpesz (14)
rpesz Creative Commons License 2001.05.14 0 0 14
Asszem ez a topiccim pontossan BLUE válaszvéleményzetével lett általánosságban igencsakjól helyretéve. Hogy te mindennek ffi szemszögből nem látod értelmét, ne haragudj, de őszinte részvétem.
Ha a virággal megbux egy nőnél, biztos nem a virág a hibás! A virág minden virágnak virága...
(á)rpesz
Előzmény: gee-em (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!