Keresés

Részletes keresés

second Creative Commons License 2000.01.27 0 0 14
Mindenesetre az ÁFA kulcs már megvan. 25%
Lassan tényleg semmi akadálya, hogy számlát lehessen kérni.
Kérdés, tud-e írni a kartársnő...

Sec.

MsOutsider Creative Commons License 2000.01.27 0 0 13
Hát igen, a nyelvtudás ebben a munkakörben különösen fontos lehet....
Előzmény: Újlaki (12)
Újlaki Creative Commons License 2000.01.27 0 0 12
Az semmi, hogy az APEH-nél már egymást könyöklik le a dolgozók, hogy ők kapják a József-utca környékét ellenőrzésre, de újabb nagyszerű lehetőségek is felmerülnek. Ahogy a zenészeknek és a hastáncosnőknek is ORI-vizsgát kellett tenniük, hogy legálisan felléphessenek, lehet, hogy a lányoknak is vizsgázniuk kell? Elmélet, gyakorlat, idegennyelv-ismeret... Biztosan sokan vállalnák a vizsgáztatói állást.

- Mi van Maca, átmentél? És ki vert így kékre-zöldre, a pasid?
- Dehogyis, csak pont a szado-mazót húztam...



MsOutsider Creative Commons License 2000.01.26 0 0 11
Egyébiránt, kedves Fórumlakók:
már régóta megy A PROSTITUCIOROL c. topic, ahol ezt a csontot már teljesen lerágták szerintem, de azért szorgalmasan szopogatják azóta is.
De végülis egy újszülöttnek minden topic új.
MsOutsider Creative Commons License 2000.01.26 0 0 10
Hát ezt úgyis mindig úgy variálják, hogy az APEH, és a TB, vagyis az állam, vagyis annak a vezetői a legjobban járjanak.
Előzmény: Constn (9)
Constn Creative Commons License 2000.01.26 0 0 9
Ja meg, mint természetbeni juttatást SZJA és TB is terheli :)
Előzmény: fej (6)
MsOutsider Creative Commons License 2000.01.26 0 0 8
Újabb oldal(bordai) +közelítés: Ha valaki érdekből, kényelemből (lásd: háztartási alkalmazott, ágyas) nősül, az is prostitúció. Csakhát ez a fajtája annyira "természetes" és általános, hogy fel sem tűnik senkinek.
És az is köztudott: minden házasság üzlet. Ez csak az igazi legális prostitúció. Hmm... a prostitúció leglegálisabb formája: a házasság. Nnna!

Egyéb vonatkozásokban pedig tudod jól, LAkiCIki, hogy 1etértünk :-)))

Előzmény: Újlaki (4)
halacska Creative Commons License 2000.01.26 0 0 7
Ideologia ide vagy oda, rencervaltas ota tenyleg legalis.
Tehat ha en szabad akaratombol dontok amellett,
hogy penzert lefekszem vkivel, csak tessek. Ez szerintem egyebkent normalis is,
max az a problema, hogyha nem szabad az akarat.
Előzmény: Újlaki (4)
fej Creative Commons License 2000.01.26 0 0 6
Újlaki, hát ez az!Én valóban örülök, hogy költségként leirhatom és az APEH nem fog nyaggatni, hiszen a számla számviteli és adózási szemponból teljesen frankó lesz. Ha pl. jön egy külföldi vendégem -márpedig gyakran jön - és sokszor vannak spéci kivánságaik, amit ugye a cél érdekében illik teljesíteni (ez egy kicsit off volt elnézés),nos hát nem kell bibelődni mindenféle trükkökkel egyszerűen csk megkérem a hölgyet: adjon már egy áfás szlát.Most jut eszembe: vajon milyen szinten fogja az APEH limitálni az egy évben erre a célra elszámolható összeget, beleteszik a repi keretbe...
Előzmény: Újlaki (4)
MsOutsider Creative Commons License 2000.01.26 0 0 5
Nem hallottam, de nagyon helyes (lenne). De mit jelent vajon pontosan az, hogy "legalizálták"?
Ezek a türelmi zónák jelentenék? Ahol rózsák is vannak? Merthogy türelem rózsát (is) terem.

Szerintem nem is kis hazánkra vonatkozik a hír. Itt soká születnek még meg az ilyen haladó szellemű törvényhozók.

Előzmény: KurázsiMama (-)
Újlaki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4
Leszögezve, hogy hál'Istennek, még soha nem voltam olyan nagy szükségben, hogy igénybe kelljen vennem ezt a fajta szolgáltatást, értetlenül állok: nem értem a dologban a problémát. Ha elfogadjuk a kapitalizmust, mint rendszert, akkor milyen indokkal lehet különbséget tenni áru és áru között? Kereslet van rá? Van. Ártalmas az egészségre? Nem jobban, mint sok más foglalkozás. Jogos érdeket sért? Nem. Akkor mi a probléma?

Más oldalról közelítve a kérdést: milyen indokkal teszünk különbséget testrész és testrész között? Az énekes eladja a hangszálait. Azt szabad? A focista eladja a lábát. Azt szabad? A politikus eladja a gerincét, azt szabad? (Jó, ez csak tréfának volt itt). A melós a kezét, az értelmiségi a neocortexét. A prostituált eladja az altestét, na és?

Harmadik megközelítés: Aki érdekből férjhezmegy, az átalányban adja el ugyanazt, amit az utcalány kimérve. Milyen jogszabály alapjánlehet különbséget tenni a két kereskedési forma között?

Egyébként tévedtek, nem illegális: csak a futtatást üldözi a törvény.

fej Creative Commons License 2000.01.26 0 0 3
Hoppá akkor kérhrtek áfás számlát..:o))
Constn Creative Commons License 2000.01.26 0 0 2
A hír csak annyi, hogy a KSH SZJ számot adott a "szexuális tevékenységnek". Nem tudja valaki véletlenül, hogy mikor sorolják be a többi illegális tevékenységet? Hiszen jelenleg ez is az... :-)
SumQuiSum Creative Commons License 2000.01.26 0 0 1
Mint a villám... Akkor mos leírom jól:
Semmit (értsd: 0)
Köszike
SumQuiSum Creative Commons License 2000.01.26 0 0 0
Smemit (értsd: 0)
KurázsiMama Creative Commons License 2000.01.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Most hallottam az egyik hírműsorban, hogy legalizálták a prostitúciót.
Ki mit tud erről?

Km

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!