Keresés

Részletes keresés

nightwish Creative Commons License 2001.01.18 0 0 15
Ja, ezt mondom én is.
Előzmény: prr (14)
prr Creative Commons License 2001.01.18 0 0 14
GengszterRap-klipnek hosszú, szerelmes filmnek meg gyenge a szerelmes szál. Társ. kritikához mélyebben kell a témában elmerülni. Sikerfilmet akartak csinálni ami sajnos nem jött össze.

r.

Előzmény: nightwish (13)
nightwish Creative Commons License 2001.01.18 0 0 13
"Ha kéne a lóvé, de büdös a meló/Én tudok egy olyat, ami neked való"... :)

A sztori lapos volt, az igaz, de engem nem ez a kibovített Kisváros-jelleg zavart igazán, hanem az, hogy nem tudtam eldönteni, mit látok: gengfilmet, szerelmes filmet, társadalomkritikai felhangokkal bíró drámát, vagy mégis mit? Ide-oda kavarogtak az elemek, gengszterrepet bele, egy kis újfasizmust bele, egy kis homoszexualitást is bele, meg még egy csomó mindent, még jó, hogy a végén nem áll össze, aztán majd lehet csodálkozni, hogy nagy katyvasz lett az egész. :((

Előzmény: prr (12)
prr Creative Commons License 2001.01.18 0 0 12
Sas Tamás magatartása azért kifogásolható, mert megkapta járandóságát a Kalózok filmért, és innentől kezdve illene a filmjét vállalnia. A Czabánék a Tilosban erről egyszer beszélgettek, hogy milyen az amikor a film színészei is ócsárolják vagy nem éppen teljes mellszélességgel képviselik a film érdekeit. S ez egy kicsit magyaros mentalitás pénz oké, de köpünk kettőt.

A Rosszfiúk egy kibővített Kisváros film volt. Jó képi elemekkel, de laposodó megoldásokkal, azaz a sztoriötlet, mint annyi magyar filmnél nem tartott ki a film végéig.

r.

Előzmény: nightwish (9)
nightwish Creative Commons License 2001.01.18 0 0 11
Többek között én sem. Melyik volt az?
Szerintem meg a legjobb dolog Ganxta Z. zenéje volt. És ez már önmagában minosíti a filmet. :(((
Előzmény: twenty (10)
twenty Creative Commons License 2001.01.18 0 0 10
Egyébként egyetértek veled, csak próbáltalak provokálni.
A Rosszfiúk egyetlen pozitívuma Rajkai Zoltán volt. Ő egy nagyon tehetséges fiatal színész a Katonából, akit sajnos kevesen ismernek.
Előzmény: nightwish (9)
nightwish Creative Commons License 2001.01.18 0 0 9
Hát csak úgy, hogy elsosorban a filmek érdekelnek, nem feltétlenül az, ki készítette azokat.

Amitol a Presszó muködött: 1. Jópofa sztori, pörgos párbeszédek 2. Ötletes képi megvalósítás. Az elso részben talán Bereményi érdeme, aki, ha jól tudom, konzulensként muködött közre, a második Sasé, hiszen opratorként dolgozott korábban.

A további rendezései szinte szót sem érdemelnek:

A Kalózok szánalmas, kár is volt leírnom a címét, dühíto és igénytelen gagyi, Sas emberi magatartása meg legalábbis ellentmonásos: nyilatkozza, hogy visszavonja a nevét a filmtol, mert nem tükrözi kelloképpen az elképzeléseit, aztán mégse vonja vissza, és valami nézettségért járó díjat meg o vesz át, hát hogy van ez?

A Rosszfiúk pedig egyszeruen erotlen másolat, mix, amerikai tinidráma koppintása, csak sajnos nem jött össze.

Na, hát valahogy így van ez.

Előzmény: twenty (6)
twenty Creative Commons License 2001.01.18 0 0 8
Ma is le fogsz idiótázni?
Előzmény: plissken (7)
plissken Creative Commons License 2001.01.18 0 0 7
Biztos szerinte az egyik filmje jó, a másik meg szar - ez lehet a megoldás.
Előzmény: twenty (6)
twenty Creative Commons License 2001.01.18 0 0 6
Az egyik Sas Tamás film tetszik, a másik meg nem? Hogy van ez?
Előzmény: nightwish (5)
nightwish Creative Commons License 2001.01.18 0 0 5
Próbálozz azért, hátha. Nemes célokért érdemes harcba szállni, ajánlj neki normális magyar filmeket, mondjuk a Presszót, vagy a 6:3-at, vagy A játékost, ki tudja, talán hagyja eltéríteni magát.
Előzmény: plissken (4)
plissken Creative Commons License 2001.01.18 0 0 4
A sógorom meg akarja nézni a rosszfiúkat videón, sehogy se tudom lebeszélni.
Előzmény: nightwish (3)
nightwish Creative Commons License 2001.01.18 0 0 3
Mi van már itt? Ha mindegy szar film külön topicot kaphat, miért nem mindjárt a Battlefield Earth-nek nyittok egyet? Ahhoz képest a Rosszfiúk-féle merénylet semmiség.
twenty Creative Commons License 2001.01.18 0 0 2
Már videon is kijött.
full Creative Commons License 2000.01.26 0 0 1
Holnap, azaz 27-én este 8-kor lesz a bemutató!
Majd meglátjuk...
Sveriges fana Creative Commons License 2000.01.26 0 0 0
nemcsak hogy gázos, hanem egy nagy 0 !
lord Creative Commons License 2000.01.26 0 0 topiknyitó
Milyen? Ma mutatták be vagy nem? Tényleg olyan gázos a kamera, mint mondják?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!