Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2000.01.26 0 0 22
Szolgálati közlemény!
Csak ne szidjuk már a kispestieket kérem! !
Előzmény: andré (4)
illicit Creative Commons License 2000.01.25 0 0 21
Hol lehet ilyen barátnőre azert tenni?
Nekem eddig csupa olyan jutott akik rühellik ezeket a nyálas valamiket.
Előzmény: .Tomee (19)
andré Creative Commons License 2000.01.25 0 0 20
Szerintem te soha nem hunyászkodsz meg. Azonkívül valószínüleg bölcsnek, okosnak, és mindenekelőtt műveltnek tartod magad.
Talán kicsit modortalan voltam, de téged is cserben hagyott az udvariasságod.
Előzmény: second (12)
.Tomee Creative Commons License 2000.01.25 0 0 19
Hogy lekössék a barátnőmet míg számítógépezek :o)
andré Creative Commons License 2000.01.25 0 0 18
A kérdés csak az, hogy ez miért van. Ennyire unatkoznak, vagy ennyire rossz volt az életük?
Esetleg -és ez a nagyobb baj- ennyire nem várnak semmit? Mármint a fiatalok. Főleg a nők vevők erre, és mivel köztudott, hogy a nők a fő vásárlóerő, ilyen sorozatokkal lesz tele a tévé mindaddig, amíg ők ezeket nézik. A Família Kft szereplőit legalább egyébként is ismerték az emberek, legalább hazaiak voltak.
Előzmény: I. Blasius (10)
andré Creative Commons License 2000.01.25 0 0 17
Arra semmiképp. A végére kiszáradsz.
Előzmény: csab (14)
andré Creative Commons License 2000.01.25 0 0 16
Hát azért, kérem szépen, mert tökmindegy, mikor kapcsolod be a tévét, nem szabadulsz. Csöpögtetik az idióta reklámokkal együtt bele a tudatodba a sok baromságot,és nem bírok elég sokáig vécézni ahhoz, hogy el ne kapjam valamelyiket. A gyerek meg szépen megtanulja. Az előzetesekből mindent megtudhatsz. Akár tetszik, akár nem. Érted? Szinte kényszerítenek, hogy odafigyelj. Nem véletlen, hogy nyugaton ezekre senki sem vevő. Pedig ott is vannak nyugdíjasok és csitrik. De ez már egy másik topic.
Előzmény: Bluebird (8)
Wágner úr Creative Commons License 2000.01.25 0 0 15
Há', kérem szépen, ezeknek társadalmi nevelő hatása vagy micsodája van... amikor csak beindul egy ilyen, a zember mindjá' otthagyja a zegészet a francba és rohan inni a kocsmába, hogy jó társaságba' nevelődjön a sok Sör között... Egészség!
csab Creative Commons License 2000.01.25 0 0 14
Hogy mire...?
Gyomorbaj eseten hanytatonak. ;-)
Gofry Creative Commons License 2000.01.25 0 0 13
A tisztelt nézők ne veszekedjenek, inkább iramodjanak el szerkeszteni a "Megveszem Juanita Pintot bármi áron" című topicba, ha már a sorozat három szülője lusta erre!
Előzmény: second (12)
second Creative Commons License 2000.01.25 0 0 12
:o)

Ez igen! Te aztán legény vagy a gáton!
Szabad gratulálnom a kifinomult modorodhoz, vagy csak kérjek engedélyt meghunyászkodni?

Sec.

Előzmény: andré (6)
rettegen Creative Commons License 2000.01.25 0 0 11
ezaz ugrifül
nyullázd le a brazil szennyet...
Különben pedig Barátok Közt rulezzzzzz , de az nem is mehikói, oder brazil ja?
Előzmény: ugrifules (0)
I. Blasius Creative Commons License 2000.01.25 0 0 10

A fiatalok és a nyugdíjas nénikék lassan függővé váltak ezektől a nagyon gyenge sorozatoktól (persze tisztelet a kivételnek), pedig sok különbség nincs köztük, legfeljebb annyi, hogy ugyanazokat a spanyol neveket más kombinációban használják a szereplők elnevezésére, akik még a nálam alulmúlhatatlannak hitt Família Kft. színészeinél is gyengébbek.
Bluebird Creative Commons License 2000.01.25 0 0 9
Bocs, André=andré. Tudod, a berögződött szokások ellen már nehéz tenni...
Bluebird Creative Commons License 2000.01.25 0 0 8
Na de André! Miért mondasz ilyeneket? Nálam a brazil, mexikói, stb sorozatokkal lehet leginkább elérni, hogy kikapcsoljam a tévét. Illetve, már be sem kapcsolom, csak este tizenegy után.
Sok van még belőlük? Nekem úgy tűnik, hogy az istennek sem akarnak elfogyni, vagy ha mégis, akkor megismétlik egy másik csatornán. Vagy akár ugyanazon.
Előzmény: andré (-)
andré Creative Commons License 2000.01.25 0 0 7
szegény kis füles, azt én tudom, mert Te a legszeretetre méltóbb hozzászóló voltál a filozófia topicban. egyébként andré sem az az andré, más használja most a usernevét
Előzmény: a legkisebb ugrifüles (5)
andré Creative Commons License 2000.01.25 0 0 6
te second, szerintem ne nyitogasd te a kultúra topicot, mert migréned lesz. ki a rosseb kérte, hogy itt oszd az észt.
Előzmény: second (3)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2000.01.25 0 0 5
szolgálati közlemény:
ugrifules és a legkisebb ugrifüles nem ugyanaz a személy.

:)
a legkisebb ugrifüles

Előzmény: andré (4)
andré Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4
te ugrifüles,

húzz már el a francba a topicjaimból,mert egyszerű vagy. agyad sima, modorod kispesti, úgyhogy szeva. legközelebb akkor se szólj hozzá, ha erre kifejezetten ösztönöznélek. feküdjél le.

Előzmény: ugrifules (0)
second Creative Commons License 2000.01.24 0 0 3
Arra, hogy valaki itt nyisson nekik topicot a Kultúra helyett...

Sec.

Trx Creative Commons License 2000.01.24 0 0 2
Agyzsibbasztásra nagyon j. :))
andré Creative Commons License 2000.01.24 0 0 1
Miért szeretik azeket az agyleszívó, fársztó, futószalagon készült egyforma baromságokat?
ugrifules Creative Commons License 2000.01.24 0 0 0
Hogy lenullazzak a topicjukat
Előzmény: andré (-)
andré Creative Commons License 2000.01.24 0 0 topiknyitó
Remélem semmire.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!