Keresés

Részletes keresés

Garcia őrmester Creative Commons License 2000.02.01 0 0 21
Ma különösen Tavasz szag van!
Welcome back! Ez már megállíthatatlan...:-)))
Sz Tamas Creative Commons License 2000.02.01 0 0 20
:o)
Eppen par napja mondta egy lanyismerosom, hogy utaljaaz olyan pasikat, akik bambulnak a csajokra a kocsibol. Plane ha ra!
En persze NEM HISZEM!!!!!!! :o)

De aze csak vigyazza!

Előzmény: tökfilkó27 (19)
tökfilkó27 Creative Commons License 2000.01.31 0 0 19
Lassan én is túlteszem magam a bánatomon!

Ma annyi jó nö volt a city-ben,hogy majdnem karamboloztam miattuk!
Szerintetek mennyi karambol van 1 évben,az ilyen barom bámészkodok miatt mint én?Illetve a sok magamutogató csaj miatt.



Sz Tamas Creative Commons License 2000.01.31 0 0 18
Yesssssss!

(Mindezt vallom annak ellenere, hogy most romantikus szamokat hallgatok! Vagy eppen azert? :o)

Előzmény: ZR (17)
ZR Creative Commons License 2000.01.31 0 0 17
Hali!

Látom nem csak én hoztam előre a tavasz dátumát...
De végülis minek vergődni valamin, ami nem jött be...A java csak most jön!

Előzmény: Donky (15)
Garcia őrmester Creative Commons License 2000.01.28 0 0 16
Ez az! Ma már a levegőben Tavasz szagot éreztem. És ez jó jel.
Ja, az előbb elfelejtettem odaírni:

It's not over. The show rolls on, only the names change. Remember, your name is always on the top of the cast-list.

Előzmény: Donky (15)
Donky Creative Commons License 2000.01.28 0 0 15
Garcia őrmester, szavaid nyomán kisütött a nap, újra kék az ég és zöld a fű.:-)))
Kár, hogy az emberek ( a nők és a férfiak is) csak később jönnek rá, hogyha valamit elvesztettek, amit nem kellett volna.
Amikor otthagyott a párom nagyon a padlón voltam, de szerencsére én már túl vagyok a dolgon.
Minden sorstársamnak üzenem, hogy nemsokára itt a tavasz.:-)
Előzmény: Garcia őrmester (14)
Garcia őrmester Creative Commons License 2000.01.28 0 0 14
Ahoj,

Beleszaladtál te is? Lesz ez még így se...
Tudod, a nők általában elmebetegek (kinek nem inge..), rájuk kell hagyni a marhaságokat, mert különben megőrülsz te is.
El akar menni? Hadd menjen, majd rájön, hogy mit vesztett - de akkor már általában késő és akkor csak parázzanak a más topikokban már soxor megénekelt "kapuzárástól". Ők akarták, hogy így legyen.
Egy csóka 40 évesen még Gedeon bácsi, úgy rendesen. Ellenben egy nő? Nem hiszem, hogy deresedő halántékomat és érett férfi gondolkodásomat akkor majd egy előző kapcsból szabadulni akaró, begőzölt, újrakezdő negyvenesre fogom pazarolni.
Most lenn vagy. Momentán. De majd mosolyogsz rajtuk és a sok ostobán lelépetten később.

Tényeg fel a fejjel.

Mindenkinek: nem akeserűség beszél belőlem. Személyes tapasztalat.

Donky Creative Commons License 2000.01.28 0 0 13
Szinte ugyanez történt velem is, még a szöveg is stimmel ( "Nem te vagy a hibás" ). Csak én összevont karácsonyi és születésnapi ajándékként kaptam meg. Megtoldva azzal, hogy ő még mindíg szerelmes belém, de ráébredt, hogy ő nem alkalmas egy hosszútávú kapcsolatra. Plussz a közhely szöveg, hogy én jobbat érdemlek nála. Ja, és ez pár hónappal az esküvőnk után történt. No comment.
Előzmény: tökfilkó27 (8)
ÚJ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 12
"A legszebb éveimet pazaroltam rá! "

Gondolj arra, hogy legalább az elkövetkezö legszebb éveidet nem.

És boldogot! (Akár viszont is kivánhatod ;)) Bár az ajándékod tényleg pocsék volt.

Sz Tamas Creative Commons License 2000.01.28 0 0 11
Nekem az a tapasztalatom, hogy kesobb sem lesz jo ot masik pasival latni...

Gyun maj masik!

Előzmény: tökfilkó27 (10)
tökfilkó27 Creative Commons License 2000.01.28 0 0 10
SZÓ SZERINT:
-MEGUNTAM!VIGYÉL HAZA!

De már kb 2-3 hete este állitólag mindig nagyon" fáradt"volt!

Végülis jobbb igy mintha megláttam voolna 1 másik pasival

Előzmény: Sz Tamas (9)
Sz Tamas Creative Commons License 2000.01.28 0 0 9
Es megis, mondott valamit?
Vagy csak bemondta az unalmast?

(A nok mar csak ilyenek.... sajna)

Előzmény: tökfilkó27 (8)
tökfilkó27 Creative Commons License 2000.01.27 0 0 8
Na beszállok én is!

4 év után!Kijentette hogy ez unalmas!

""Kérdem töle mi?hol?miért?

Válasz:Nem te vagy a hibás!""---NA ERRE varjak gombot!És még volt pofája azt mondani hogy nincs másik pasija!
Ja és ma van a születésnapom!!!illetve még 20 percig pont 26 éves vagyok!!

A legszebb éveimet pazaroltam rá!

kivancsi_fancsi Creative Commons License 2000.01.27 0 0 7
Nem akarok minden lében kanál lenni, de nem olyan rég tanultam meg linkelni (nem a szövegemre gondolok :-D ) és egyelőre nagyon élvezem .
Szóval itt, ezen a szent helyen talál6ó a topic.
(Éa ha nem sikerült, elsüllyedek szégyenemben...)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.27 0 0 6
Ez nagyon jó és tanulságos volt. Szerintem kifejezetten jól jönne az általam már említett topikban is. Nem tudom belinkelni, de nem egy süllyedős, könnyen meg lehet találni.
"A szerelem (kapcsolat) vége...II." a címe. Ja, a Törzsasztalon van. Írd be oda, légy szíves.
Előzmény: BigBlond (5)
BigBlond Creative Commons License 2000.01.27 0 0 5
Remélem sikerül hamar lelkikben túltenni magad rajta... (Így ismeretlenül is)
Ha elhúzódik esetleg hónapokig vagy évekig, leírom a saját tapasztalatomat, példamesének.
Íme az én sztorim:

Egyszer volt, régebben egy kapcsolatom -2,5 évig tartott-, és az első igazi nagy és kiteljesedett szerelmem volt a lány. (Ági.) (Egyben a 2. lány, akivel aktus is történt)
Miután szakítottunk -java részt banális okokból is-, még a sors megsuhintott kb. 8 negatív csapással. (Meghalt az Édesapám, milliós rendű családi tartozás, tönkrement üzleti vállalkozás, katonai sorozás, stb.) Mindezek szinte egyszerre.
"Kóma" néhány hónapig. {A legjobban az fájt, hogy amikor az eX barátnőm Édesapja meghalt, én mellette álltam, és lenyeltem a sértéseit, mivel tudtam, ez a halálesetből adódik. Ezzel szemben Édesapám halála a családomban tabu volt, mint beszédtéma. (Talán e miatt sem sikerült a dolgot a mai napig teljesen kiheverni, pedig ennek már 5 éve...) S ugye nem volt mellettem az eX barátnőm..., hanem megjelent a temetésen fekete miniszoknyában (kora ősz) mint egy külön fintora a temetésnek...}
Kapcsolatunk vége után sokszor próbáltam újrakezdeni Ágival, eredménytelenül, és így utólag fölöslegeden csináltam hülyét magamból.
A következő barátnőm az esetet követő 8 hónap múltán szinte felszedett, azaz Ő tette meg az első lépést.
A következő nyolc barátnőmmel, (évek sora alatt) -majdem mindíg- azért lett vége a kapcsolatnak, mert bennük Ágit kerestem... (Én hülye)
Mígnem egyszer vagy 2-3 éve találkoztam Ágival a lakásukon, egy bizonyos kölcsön adott és vissza nem kapott könyv kapcsán.
Sőt, kis idő múlva megjelent az akkori barátja (a mostani férje).
Ági közben teljesen elhízott, a mellei elfolytak, a cigit a barátjával percenként nyomta el, és a barátja egy amolyan tenyeres-talpas paraszt, az IQ-juk kettőjüknek nem ütötte meg az enyém felét (pedig előtte Ági egy értelmes lány volt.) A baráti köre is lezüllött emberekből állt. (ellentétben akkor, amikor együtt voltunk) Egyszóval teljesen megváltozott.
S ekkor döbbentem rá, hogy ÉVEK SORA ÓTA, EGY MÁR NEM LÉTEZŐ LÉGVÁRAT TARTOTTAM MEG AZ EMLÉKEZETEMBEN, ÉS EZT A LÉGVÁRAT VETTEM ETALONUL AZ ŐT KÖVETŐ BARÁTNŐIMMEL VALÓ ÖSSZEHASONLÍTÁSBAN.
No comment.

Persze ennek már egy jó ideje, s így utólag minden könnyűnek tűnik.
De ha benne vagy a "dologban", ez egyáltalán nem ilyen egyszerű.

Ez a kis történet szolgáljon okulásként, minek végeredménye:
Aminek vége, az VÉGE. (pont)
EGY nő miatt sem lehet kivételt tenni ezen egyszerű szabály alól.

Az élet egy negy kirakósjáték. Te ennek egy puzzle darabja vagy. Mindíg keresed azt az EGY puzzle darabot, amelyik tökéletesen illik a tiedhez. Ez a lány, majdnem jó volt, de nem illett tökéletesen. Engedd vissza a kirakójátékba, és te is dobdd vissza magad a kirakóba, hogy megtalálhasdd azt az EGYETLEN EGY puzzlet, ami tökéletesen a TE PÁROD.

Sok sikert!

BigBlond

Last Words Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4
Kösz Creatine,
Most nem vagyok objektív passzban, most indulok elhozni a holmijaimat.
Néhány nap múlva talán máshogy is meg tudom közelíteni az eseményeket, akkor majd talán tudok mesélni. Ha még akkor érdekelni fog vkit..:-)

Last

Előzmény: creatine (3)
creatine Creative Commons License 2000.01.25 0 0 3
Tudom milyen erzes az az iszonyatos belso uresseg amit az ember ilyenkor erez...
Probalj ne Rajta filozni egesz nap, hidd el idovel egyre konnyebben megy nelkule. Ha ugy erzed jobb ugy, akkor meselhetsz a dologrol nekunk.
Szia.
Előzmény: Last Words (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.25 0 0 2
Van a Törzsasztalon egy "A szerelem (kapcsolat) vége...II." című topik. Gyere, vagyunk ott egy páran, mondd el mi a helyzet.
Előzmény: Last Words (1)
Last Words Creative Commons License 2000.01.24 0 0 1
Tnx, Gironde. Reméljük... Bár most nem tudok optimistán gondolkodni. Ahogy mondtad, le vagyok 0ázva rendesen.
Azér kösz
Előzmény: Gironde (0)
Gironde Creative Commons License 2000.01.24 0 0 0
Akkor nyilvan rettenetesen le vagy nullazva... Mit is mondhatnek... jon egy masik!
Last Words Creative Commons License 2000.01.24 0 0 topiknyitó
Csak úgy elmondtam Nektek is.

Üdv

Last

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!