Keresés

Részletes keresés

Mucuska Creative Commons License 2000.02.20 0 0 10
Én meg megnéztem....semmi extra.

Bár a száradó ruha a háttérben isteni látvány....Anyád mit szólna, ha tudná, miket csinálsz? Mert gondolom, még mindig ő mos rád.....De mind1, nem az én gondom.

Azért kicsit sajnállak is, hogy ilyenekkel múlatod az idődet...bár biztos élvezed....

Ami a téma népszerűségét illeti, láthatod, szinte Te vagy az egyetlen, aki ezt a "stilust" műveli...szépen, lassan, de biztosan el is tűnik a topicod a süllyesztőben.

Azért sok szerencsét és élvezetes zokni és cipőkoszolást Neked!

Mucus

SneakerGuy Creative Commons License 2000.02.07 0 0 9
Raktam fel pár képet: w3.swi.hu/sneakerguy
Előzmény: BigBlond (8)
BigBlond Creative Commons License 2000.01.27 0 0 8
Ide tévedtem, mert úgy láttam, ITT kevés a hozzászólás.
Kicsit zavarban vagyok.
Most mit is csinálsz a zoknival?
Azzal elégíted ki magad, hogy a zokniban a "farkadat" fel-le húzgálod?
És mi ebben a jó?
Esetleg a dolog növelhető a zokni büdösségi fokával?
Nem mondom, vannak érdekes szexuális gondolataim -kinek nem- de erre még nem gondoltam.
Nem hiszem, hogy ki fogom próbálni...
De ha neked ez jó...

BigBlond



SneakerGuy Creative Commons License 2000.01.27 0 0 7
Ez is egy megoldás, ezért modosítottam a kérdésemet, "te már használtad" -ra.
Előzmény: bundee (6)
bundee Creative Commons License 2000.01.26 0 0 6
Ehh...

Ha valaki egy zoknit huz a farkara, az valoszinuleg azert van, mert nem akarja, hogy mindenhova odaspricceljen... Nempedig azert, mert ZOKNI van rajta...

bundee

Előzmény: SneakerGuy (5)
SneakerGuy Creative Commons License 2000.01.26 0 0 5
Ha így tetszik a dolog, hogy ez meg az helyett élveznek az emberek, akkor jól látod :-)

De sokféleképpen lehet értelmezni, ha azt vesszük, hogy az Amerikai pitében a srác a zoknija segítségével akart kielégülni, gondolom, hogy ne kelljen takarítania, vagy hasonoló :-), szóval ezt már sok fiú megcsinálta, ha jól gondolom. Nos vannak akik ezt rendszeresen szeretik csinálni, valaki másnak a szavaival élve, eki e-mail írt és nem ide be, ezzel a perverzióval élnek, szerintem ez nem perverz, vannak ennél sokkal durvább dolgok is.

Kérdezem akkor most már egy kicsit más értelmet is adva ennek a dumcsinak: TE MÁR PRÓBÁLTAD ZOKNIVAL? és ez minden ide betévedő fiúhoz szól.

SneakerGuy

Előzmény: bundee (4)
bundee Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4
Ehh...

Nem egeszen ertem, amit latok :)
Ugyanis nemetul van, a kepek meg nem mondanak semmit :)))

Szoval, arrol van szo, hogy most nem mu"anyag gumibugyi&pelenka miatt elveznek az emberek, hanem mert koszos tornacipo van valakinek a laban?

Jol latom a helyzetet?

bundee

Előzmény: SneakerGuy (3)
SneakerGuy Creative Commons License 2000.01.25 0 0 3
Igazad van, ezért itt van egy link, ha érdekel megnézheted, innen több más oldalra is eltalálsz:

http://mitglied.tripod.de/StevePage/index.htm

Remélem ez segít.

Előzmény: Landulf (2)
Landulf Creative Commons License 2000.01.25 0 0 2
Akkor megis mire gondolsz csak ugy nagyjabol? Ha senkinek nincs meg halvany fogalma sem a dologrol, senki nem fog tudni velemenyt nyilvanitani a dologrol... Nem gondolod?
Előzmény: SneakerGuy (1)
SneakerGuy Creative Commons License 2000.01.25 0 0 1
Igen, ott láthattad, bár nem csak erről van szó ebben az esetben, de közel jársz. Látom nem sokaknak mond ez a téma sokat, vagy épp elenkezőleg és éppen ezért nem írnak semmit. Köszi a hozzászólást.
Landulf Creative Commons License 2000.01.24 0 0 0
Eddig 0 szor jutottam el a csucsra hasznalt sportzoknik segitsegevel. Mintha az amerikai piteben lattam volna valami hasonlo dolgot...
SneakerGuy Creative Commons License 2000.01.24 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Érdekelne mi a véleményetek erről a témáról, ha valaki nem tudná miről van szó, annak elmesélem, hogy használt fiú sportcipők, illetve fiú sportzoknik segítségével hogyan lehet eljutni a csúcsra, az igazság az, hogy érdekel a téma, és keresk is ilyen srácokat Magyarországról, főleg budapestről, eddig nem nagy sikerrel. Szóval várom a véleményeteket, aki érdeklődik e téma iránt és nem akar ide írni, kapja a billentyűzetet és írjon nekem.

SneakerGuy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!