Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.29 0 0 46
A Barát, aki elfogadja a ki nem mondott titkaidat.
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.29 0 0 45
A Barát, aki elfogadja a ki nem mondott titkaidat.
Bugi néni Creative Commons License 2000.02.22 0 0 44
10 óra alvás, megszakítás nélkül. (Van egy 8,5 hónapos kisfiam, aki nem a legjobb alvókával rendelkezik)
Gy_Rozi Creative Commons License 2000.02.22 0 0 43
Egy autó. De az nagyon.

És egy kicsit a lelkesedés is.

CaptnZn Creative Commons License 2000.02.22 0 0 42
tuzson:
Remélem, értékelted, hogy ott, a másik topicban éppen most neveztelek tuzson barátomnak (hehe, LOL [!])...
De komolyan - az ilyen virtuális meg felemás ismeretségektől eltekintve: a Barát az tényleg egy olyan személy, aki megértő, de nem kíváncsi, érdeklődő, de egyben hallgat is, meg ismeri is a személyiségedet, de nem ciki valamit el nem mondani neki. Valahogy úgyis ismer téged, csak úgy "magától". Mondom, hogy naiv vagyok.
Mit gondolsz/tok?
Előzmény: tuzson (41)
tuzson Creative Commons License 2000.02.22 0 0 41
Ez ugyan nem a TV3 sirató oldal, de azért elmondom én is,hogy nekem nem a TV3 programjai hiányoznak konkrétan, hanem inkább az, hogy megint elvettek valamit, ami eddig volt, szűkítették a választás lehetőségét, hogyha akarnék sem tudnék ezentúl a TV3-ra kattintani.
Valamitől megfosztottak, olyan mintha elloptak volna valamit, ha értitek.

Az meg egy másik kérdés, hogy hogyan csinálták, milyen puccs-szerűen.

CaptZn:
amit egy BARÁT hiányáról írtál, az igen elgondolkodtatott. Erről a témáról is érdemes beszélgetni, belefér ebbe a topicba ez is...

Előzmény: Belepofázok én is (35)
GAndi Creative Commons License 2000.02.21 0 0 40
Nekem csak CÉL hiányzik...
Vacskamati Creative Commons License 2000.02.21 0 0 39
Az a tudat, hogy van egy Társ, akire mindíg számíthatok, meghallgat, elmondja véleményét, gondjait, Megértjük Egymást,
egy nem túl jój, de Biztosan fizető állás remek munkatársakkal (mint a Kürt-ben),
és egy kis szabadidő, amit olasással, színházzal, kiállításokkal, barátokkal töltenék
és Legális Cannabis.
backspace Creative Commons License 2000.02.21 0 0 38
az elismerés hiányzik
bs
macarpi Creative Commons License 2000.02.21 0 0 37
az ÉLET.

mac

dzsó Creative Commons License 2000.02.21 0 0 36
Bundy-ék és Simpsonék...
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.02.21 0 0 35
Nekem is a TV3 fog hiányozni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TV3 télen nyáron !

Előzmény: Ghanima (33)
CaptnZn Creative Commons License 2000.02.21 0 0 34
Ja, meg a TV3-on belül a Simpsons...
(Bár az már pár hete.)
Előzmény: Ghanima (33)
Ghanima Creative Commons License 2000.02.21 0 0 33
Hát, ma este nyolctól a TV3...
elnézést, ha "kilógó" dolgot írtam, de bosszant, nagyon bosszant.
illus Creative Commons License 2000.02.21 0 0 32
Nekem csak az kéne, ami a macskának megvan még nyolc élet, amelyet mind másképp élek.
Nyuszog Creative Commons License 2000.02.21 0 0 31
Tuzson, 9 éves PSZF-es oklevél jó? :o) Csak az a baj, hogy nem a belső ellenőrzés hiányzik az életemből, hanem valami más, valami, aminek semmi köze nincs a pénzügyekhez! És ahhoz sok-sok idő! :(
vismaior Creative Commons License 2000.02.21 0 0 30
Csak egy érzés egy gondolat hiányzik:

Az, hogy amikor a saját lábamra állok, hamarosan (1,5)év tudjam és érezzem, hogy vagyok, hogy élek, hogy ha akarok, thetek valamit a világért, hogy nem vagyok kiégve idejekorán, hogy van esélyem, hogy azt tehetem az életemmel, amit tenni akarok, hogy nem kell félnem, ha kilépek az utcára, hogy elérhető és egyben elérhetetlen vagyok, hogy szertnek és tisztelnek és elismerik a munkámat és a létjogosultságomat, hogy nem emelnek rám fegyvert, legyen az akár néhány szó is, amivel megtámadnak, hogy a kedvesem nem vágyik elő mellőlem, hogy adhatok és viszont kapok is, hogy nem kell diktatúrában élnem, hogy az emberek nem ölik meg egymást, hogy fanatikus őrültek nem teszik tönkre az ükunokáim jövőjét, hogy jó publikációkat olvashatok, hogy színházba és moziba járhatok, hogy megtehessem (anyagilag) hogy - ugyan, netalán, véletlenül, ha tényleg csak akkor és úgy állok - gyermekeim legyenek, hogy ÉLHESSEK...

Egyelőre ennyi hiányzik.

És amit itt leírtam, az csak egy romantikus, irreális utópia, ami sajnos soha nem fog bekövetkezni.
Hiszen ez már nem az a világ.
Ez - lassan - a XXI. század.

"A tolerancia, a szeretet, megbékélés százada" (A napfény íze)

üdv: vismaior

epresjoghurt Creative Commons License 2000.02.21 0 0 29
Az alvás :o)
Kobzoska! Bocs, nem tudom hogy gurult ide a tollad :o)) Küldöm vissza.
kadarka Creative Commons License 2000.02.21 0 0 28
A megállapodás. Asszem az hiányzik.
szerencsefel Creative Commons License 2000.02.21 0 0 27
Egy társ a nagy Ő.
Kalóz Pepi Creative Commons License 2000.02.21 0 0 26
Nekem már van,nekem már van!!!Bibiii!
(Nem mindíg kéjmámor ám)
Ami tényleg hiányzik:
- türelem
- idő
-szerencse
Előzmény: bakibebi (23)
kadarka Creative Commons License 2000.02.21 0 0 25
Te!
Előzmény: bakibebi (23)
CaptnZn Creative Commons License 2000.02.21 0 0 24
Nekem egy BARÁT (mármint olyan szellemi, jó fej, stb.) hiányzik, akivel lehet beszélni, lehülyézni (őt, meg magam), és nem sértődik meg, hanem visszahülyéz. Vannak mindenféle emberek, akikkel ezt meg azt megbeszélek, de eszméletlen volna mindez egyben. (No jó, hasadt az agyam.)
Előzmény: tuzson (2)
bakibebi Creative Commons License 2000.02.14 0 0 23
3 gyerek, 3 szoba, 4 kerék.

bakibebi

tuzson Creative Commons License 2000.02.14 0 0 22
Ahogy olvasom a hozzászólásod, eszembe jut az Ally Mc Beal, abban is meg van a csajszinak minden, csak egy igazi társ hiányzik neki igazán.
Nekem úgy tűnik, hogy sokan lehetnek ezzel így, ahogy Te. Kisebb nagyobb karrierek épülgettek az utóbbi 10 évben, sokaknak beindult a pénzcsinálás, de az igazi magánéletre kevés idő jutott. Lehet hogy nem tipikus, de én ezt látom magam körül.
Előzmény: Alexa30 (19)
Mike73 Creative Commons License 2000.02.14 0 0 21
Alexa, nem is azt mondtam, hogy szégyellened kellene. Bocs, ha így hangzott... :-)))
Előzmény: Alexa30 (19)
DEL-FIN Creative Commons License 2000.02.12 0 0 20
Ő... de Ő nagyon... bár tudja, de nem érdekli...
Egyébként többnyire sikeres vagyok, és egész jól érezhetném magam...
Alexa30 Creative Commons License 2000.02.12 0 0 19
Kedves Mike,

egyáltalán nem vagyok elégedetlen azzal, amit eddig elértem:a munkában sikeres vagyok, kényelmes életet biztosit a pénz, amit keresek, van egy összetartó családom és klassz barátaim, beszélek nyelveket, hangulatos, szépen berendezett lakásom van , egy egész jó autóm és még sorolhatnám...viszont ez még nem minden.
Nem hiszem, hogy szégyellnem kéne, hogy 30 éves nő létemre még más jellegű dolgokra is vágyom...Ez a topic pedig éppen az a hely, ahol mindenki bátran leirhatja a vágyait, vagy nem?????
És képzeld, tul.képp. még nem is irtam le mindent:)))))

FairyTale Creative Commons License 2000.02.12 0 0 18
Egy gyerek. Egy baba, bobóca, babuci. Még azt sem bánnám ha ikrek.
Mike73 Creative Commons License 2000.02.12 0 0 17
Te Alexa, nem kívánsz egyszerre kicsit túl sokat? Vagy megfordítom a dolgot: Ha ilyen sok minden hiányzik, akkor ez azt jelenti, hogy ennyire elégedetlen vagy azzal, amit eddig elértél?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!