Keresés

Részletes keresés

mezestitok Creative Commons License 2024.04.02 0 0 154

 

Üdv Mindenkinek!

 

Örömmel szeretném bejelenteni, hogy hamarosan megnyílik városunkban egy új cukrászda, amelyben különleges édességeket  kínálnak majd. Várhatóan április közepén nyitunk majd meg, és már most izgatottan várjuk, hogy megkóstolhassuk az új különlegességeket! Reméljük, hogy a város édességkedvelői is legalább annyira lelkesek lesznek, mint mi, és együtt készülünk az édes kényeztetések fogadására! Ha van valakinek bármi kérdése vagy észrevétele az új cukrászdánkkal kapcsolatban, osszuk meg itt a fórumon!

Köszönjük!

 

Üdvözlettel, Mézes Titok csapata

Ferrarifan28 Creative Commons License 2019.05.30 0 0 153

Sziasztok 

 

próbáljátok ki 

https://www.facebook.com/Koronakertcukraszda/

Regisztrált tag Creative Commons License 2016.04.18 0 0 152

Tisztelt Oldal!

 

Én annyit szeretnék kérdezni, hogy abban esetleg tudnak segíteni Nekem, hogy régebben a 13. kerületben, a Váci úton, a Casio Citizen Borkutime óraszaküzlettől eggyel balra lévő üzlet helyén volt régebben egy cukrászda. Arról a cukrászdáról esetleg lenne valakinek néhány belsőleg készült fotó?

sz.attila67 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 151
Válaszként az igen rosszindulatú, ízléstelen, irigy hölggyel vagy úrral közölném:

A Ribizli Cukrászda Zugló egyik gyöngyszeme, vidám új színeivel, kedves eladókkal, odaadó kiszolgálással.

Kizárólag természetes alapanyagokból, érezhetően szakértelemmel kidolgozott receptekkel dolgoznak, tele ötletekkel, mindig megújuló választékkal, elfelejtve az előző tulajdonos műanyag ízű süteményeit kiváló árut produkálnak.

Én nem tudom ki volt a régi tulajdonos és ki lett az új, de a váltás óta a volt koszos, igénytelen kis cuki megújulva ragyog a tisztaságtól az illatoktól. Mindenkinek ajánlom, hogy látogasson el ide és kóstolja, meg a finomságokat én személy szerint nyugdíjas cukrászként kifejezetten örülök a tulajdonos váltásnak.

Előzmény: Törölt nick (149)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.06 0 0 150

 

A Ribizli előtt a Vanilin cukrászdába jártunk. Ott is ízletesek a sütik. Most visszatérünk hozzájuk. Szerintem Zuglóban jelenleg ez a legjobb!

http://www.vanilin.hu/

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.06 0 0 149
Zuglóban volt 2005-ben egy nagyon jó cukrászda a Ribizli cukrászda. Amíg a környéken laktunk szinte napi vendégek voltunk a családdal. Nagyon kellemes, házias sütemények voltak, és nagyon finom fagylalt. A vendégek minden kívánságát lesték.

Egy végtelenül okos, ügyes hölgy volt a tulajdonosa. A kis kiszolgáló lánykák nagyon ügyesen voltak betanítva. Bárki betért a boltba udvariasak voltak. Nem néztek, nézhettek ki senkit az üzletből. A napokban ismét arra jártunk. Hááát BOOOOOORZALOM. Minden elillant a varázsból. Egy borzalmasan sznob pikirt milliője lett. Az eladó személyzet a tekintetével osztályozza a vendégeket, a termékek bűzlenek az aromától, mesterséges anyagoktól. Egy újabb „tucat” cukrászdával lett szeretett fővárosunk gazdagabb. Nem tudom miért adta el az alapítója de nagyon sajnálom!   Mi nem valószínű, hogy mégegyszer ellátogatunk hozzájuk.

tamashajnal Creative Commons License 2009.09.13 0 0 148
Auguszt Farkasréten, a Fény utcában, és még?
kotibor49 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 147

AUGUSZT! -ok (3 is van! válaszhatsz! :-)

Előzmény: Misfit (130)
kotibor49 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 146
Sajnos a jó cukrászdákat meg kell fizetni, ilyen az Emil is! (Bergmann Füreden, vagy Auguszt cukrászda Pesten)  Nem értem, hogy a Benettont mondjuk miért nem drágállja senki. A jó cukrászdák vajjal dolgoznak (2000-Ft/kg), nem margarinnal (390.-/kg) itt kezdődik. MIért csodálkozunk azon, hogy a jobb minőség drágább?!
Freckles83 Creative Commons License 2009.08.04 0 0 145
For Pacsirta987:

In Memoriam Fonth Tibor! 2009.08.03. :( A legfinomabb sütiket Ő készítette, hajnalban kezdte és estig mindig ott volt. A cukrászda mellett lakom, virágokat vittünk, gyertyákat gyújtottuk.
Chimney Creative Commons License 2009.05.26 0 0 144

Múlt hét szombaton kaptam egy meglepetéspartyn -nagyon kerek évfordulóra a Horváth cukrászdából egy trüffel  tortát.

Ehetetlen volt!

Kívülről szép, csokis bevonat, csoki golyók stb, de mikor felvágtam...tömény vajas csokikrém, natúr piskótával....szóval csak a neve volt az.

Kb.15-en voltunk SENKI nem evett meg egy szeletet sem.Szörnyű volt, de legalább jó drága:-( Ott hagytuk a 3/4-ét az étteremben,hogy dobják ki.

SOHA többet nem veszek tőlük semmit!!Ha nem szombat este van esküszöm visszaviszem.

mz/x. Creative Commons License 2009.05.17 0 0 143
Rigó Jancsi sütijük naagyon finom, mindenki kóstólja meg
Előzmény: gbern (124)
Foti Creative Commons License 2008.01.29 0 0 142

A legalján egy kis ízelítő a Bécsi úti Emilből

 

http://fotohaber.freeweb.hu/2008_01/26/index.htm

 

Előzmény: Foti (139)
safi69 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 141
GAGGENAU EB 325-110 ipari multifunkciós sütó, 88x48x56 cm beépítési méretű, 62x32x38 cm 75 literes belméretű, működik 220-380 V-ról, melegentartás, alsó-felsó sütés, hőlégkeverés, grill, digitális órával, programozható, nagyon jó állapotú, beépíthető, inox eladó. Ár: 53000 Ft
Tel: 06203166826 MÓR INFO, Képek: http://safi69.mlap.hu/Nagyobb képek itt !!!!
ns 1300 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 140
Eladó ipari 3 aknás sütő NS 1300-as rozsdamentes lejű  teljes felújítás után

Érdeklödni:0620 91-65-946

Ára:290 ezer + áfa.

Foti Creative Commons License 2007.01.30 0 0 139

Magamra ismertem- némi utánaolvasás után.  :)

 

Néhány hete arra jártunk, a pizzázóban belaktunk, majd egy kis kirakatnézés, hogy hátha. Aztán beljebb is csábultunk. Ami sütit vettünk, az rendben volt, friss volt.

Nem jó, hogy úgy kell célbalőni ilyen helyeken is, mint az aluljárós fapadosokban.

(mellesleg ott is lehett frisset kapni, de éppoly nyugodtan adják el a kopogósszélű régóta el nem adottat)

 

Más: Hétvége. Pilisvörösvár, megint Emil cuki:  (csak ne lenne olyan ***** drága)

Nyitottak egy cukit Budán a Bécsi út nagyon végén is, ahogy a szalvéta is mutatja.

 

 

első adag
Előzmény: zsdory (137)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.19 0 0 138
Fagyi.

Emléxik valaki az Olaszra a Thököly út elején?
Az volt a fagyi. Nem gomböcozott hanem kente.
Előzmény: zsdory (137)
zsdory Creative Commons License 2006.11.19 0 0 137

 

Ezt 2002 júniusba írta valaki A mai nap fájdalomdíja: A Vörösvári úti fagyistól hozott nejem 10 gombócot. Az nagyon finom vala. (ég és föld)
Ha nem ismered a helyet, óvatosnak kell lenni, mert van a Flóriánhoz közelebb eső cuki vagy 50 méterre. Oda nagyon nem érdemes belépni. Ez, a finomabb, az sztkval szemben van. És NAGYON FINOM !

 

Ezt ma, 2006 november 19-én írom A Vörösvári u.-i cukrászda sem a régi már. Tegnap vettem 6 db almás pitét. Otthon kibontva , megízlelve rájöttem átvágtak, mert pocsék volt, több napos. Ma az utolsó kettőt már kidobtam. Nem tudom hogy főnök váltás volt-e, hogy ilyen előfordulhatott. Nemrég még egy jó megbízható hely volt. Ezután elkerülöm a cukrászdát. Ha nem volt főnökváltás, akkor az eladó leánykákkal van a baj, akik arcátlanul becsomagolják a vevőnek a több napos süteményt.
Dőry Zsolt

Foti Creative Commons License 2006.11.17 0 0 136

Fagyigép legyen benne mindenképp !

 

:)

 

De komolyra fordítva, ha nem találsz szakirodalmat,

építésügyi vagy eü szabványt, akkor az kicsit gáz.

 

 

 

 

Előzmény: hunee (135)
hunee Creative Commons License 2006.11.16 0 0 135

szia mindenkinek!

Építész hallgató vagyok.Egy cukrászdát kell terveznem.Megtudná vki mondani,h mi az,aminek mindenképp benne kell lennie?Milyen felszerelések,berendezések azok,amiket kötelezően előírnak?És miből mennyi?

Előre is köszi!

Foti Creative Commons License 2006.05.08 0 0 134

 

Emil cukrászda, Pilisvörösvár

 

A Nyugatiból félóránként indul főszezonban vonat. Pontos helye Pilis-Viságrdi túristatérképen, vasútállomástól északra 150-200 méterre.

Csacskamacka Creative Commons License 2005.08.01 0 0 133
DAUBNER!!!
Pacsirta987 Creative Commons License 2005.06.08 0 0 132

Sziasztok!

 

Egy isteni helyen jártam, a Fonth cukrászdában! Olyan finom sütiket készítenek, hogy az leírhatatlan! Egy kis ízelítő: epres-tejszínes kocka, oroszkrém kocka, rigójancsi, mini képviselő, túró kocka, gesztenyés süti, rétesek, nyamm! 

És ínyenceknek készítenek marcipánbevonatú és rumos meggyes csokitortát is!

Én egy Eszterházyt rendeltem, ami a napi kínálatban nem szerepel, de rendelésre elkészítik. Hát, erről annyit, hogy hazaérkezésem után csak percei voltak hátra... : -)

 

És hogy mi a titkuk? Kifaggattam a barátságos cukrász bácsit, itt minden hagyományos recept szerint készül, nem porból, aromából és adalékokból, mint másutt. A fagyi pedig főzött és nincs telenyomva ételfestékkel. Az olasz porfagyi hupikék törpikéstül elbújhat mögötte...

 

Ja, a cím: Keleti Károly u. 25. (a Moszkva tértől 5 percre, a Mechwart ligettől vagy a Millenáris parktól lehet odasétálni.) Még egy fontos infó: hétköznap este 6-ig vannak nyitva, szombaton 1-ig; vas., hétfő zárva

angel_fire Creative Commons License 2004.08.05 0 0 131

Daubner?

 

Én spec. imádom, főleg a brazil diótortájukat :)

Misfit Creative Commons License 2004.08.05 0 0 130

Sziasztok!

 

Légyszi ajánljatok nekem olyan cukrászdát Pesten, ahol kellemesen elegendő hely is van, le lehet ülni, hangulatos és finom sütik vannak! Ne mondjátok, hogy ez lehetetlen:-))

Sürgős lenne, köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Zsoldos Creative Commons License 2002.11.28 0 0 129
Dióskifli. Ha kettőt egymással szembe teszel, akkor egy 0 ad ki.
Előzmény: tictac88 (128)
tictac88 Creative Commons License 2002.11.28 0 0 128
Nektek melyik a kedvencetek és mi a legfinomabb ottan?
H_G Creative Commons License 2002.06.13 0 0 127
Ghanima:
nem te tévedsz, a Ruszwurm áruja kb. harmadosztályú. El nem tudom képzelni, hogy dicsérheti azt a helyet valaki... tipikus túristacsapda!

Más:
kisebbfajta sokk ért tegnap, mert a Veres Pálné utcában (ahol rég jártam) azt kellett látnom, h. nincs már meg a nagymúltú Kríz. Nem tudjátok, hová tűntek? Az egész városban ott volt legfinomabb a svájci kifli!

Előzmény: Ghanima (117)
Foti Creative Commons License 2002.06.12 0 0 126
A Harangvirágot fijjam is javasolta (legközelebb azt próbáljuk) Ott van az állami áruház oldalában.

Előzmény: gbern (124)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.11 0 0 125
Egy fél ellenszavazat: szerintem a sütik többsége borzalmas... A fagyi tényleg jónak mondható.
Előzmény: gbern (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!