Keresés

Részletes keresés

Qqberci Creative Commons License 2000.12.03 0 0 13
A 64-et nem én jósoltam, akkortájt a hírekben hallottam.
Előzmény: Csokis (11)
Csokis Creative Commons License 2000.11.26 0 0 12
Ja, ez kimaradt:
Annyi lesz egy koncertjegy, amennyit mi hajlandok leszunk erte kiadni. De hat ez mar tiz eve igy van szerintem. (Azt esetleg el tudom kepzelni, hogy a terem berleti dija csak X ido alatt fog beallni a piac altal elfogadhato szintre, de be kell, hogy alljon.)
Előzmény: totyus (10)
Csokis Creative Commons License 2000.11.26 0 0 11
No, a mai hir szerint 23 mrd lesz az ujjaepitesi ktg, es 2002-re kesz. Ennek a felet fizeti a kormany. Azert ez jelentosen alatta van az altalad josolt 64 mrd/kovetkezo harom kormany verzionak. Hal'Istennek!
Előzmény: Qqberci (5)
totyus Creative Commons License 2000.11.26 0 0 10
Hát ugye eldőlt a dolog.
Kiváncsi leszek, mibe fog kerülni egy koncertjegy az új BS-be.
De legalább nem 20 évig fog épülni.

Az az évi 20 ingyen nap elég kevés(nek tűnik nekem ).

Lassan ideje elbúcsúzni a SAP-tól.
Hamarosan karácsonyi vásár nyílik ott.....

Qqberci Creative Commons License 2000.11.23 0 0 9
Rálőcsőlni az ujjáépítés költségeit a következő három kormányra és lenyúlni az összegyűlt 118 "dokumentumot"... Ez igen, ez tízpontos megfejtés.
__PT Creative Commons License 2000.05.03 0 0 8
Igazatok van. Miert is fizetnek a BS ujjaepitesehez ? Adnak pl. egy tiszteletjegyet ? Nem hiszem, de nem is erdekel. Hajtsak be azon, aki nem biztositotta, a tuzvedelmi szabalyokat megszegte, a f@sz BS-brigad igazgatosaga.

Perverz Tata

Le Visage Creative Commons License 2000.05.03 0 0 6
Bánja a halál itt Kistelek Cityben hogy Pesten van-e BS vagy nincs, attól függetlenül ugyanúgy fizettetik mindenkivel az adót az egész országban. Lásd még: négyesmetró, nemzeti színház (javítsatok ki, ha tévedtem...)
Qqberci Creative Commons License 2000.05.01 0 0 5
Csak nem ferek a borombe:

Azt irja az ujsag, hogy az arvizi vedekezes +9 milliardba kerult, es meg ennyi kellene, hogy hosszabb tavra nagyjabol minden rendben legyen.

A BS eredeti (szovjet) tervek szerinti helyreallitasa 18-24 milliard lenne. De nem ezt akarjuk(akarjak), hanem Millenium Centert vagy mi a turot 64 milliardert.

Nem vesztette itt el valaki az ara'nye'rze'ke't vagy a jozan eszet?

Lesliev Creative Commons License 2000.01.21 0 0 4
Elképzelhető, hogy a szüleimnél, akik minden fontosnak ítélt papírt megőriznek évtizedekig, még megtalálhatóak a "téglajegyek" amit a Nemzeti Színház építéséhez "vásároltak" (tulajdonképpen sok helyen majdhogynem kötelező volt). Én ezeket a téglajegyeket önként felajánlom ...
A kár értékét pedig hajtsák be a károkozón, és a biztonsági őrökön (illetve a cégükön), akiket a rendőrök ébresztettek fel, amikor szétlőtték a zárat, hogy be tudjanak jutni valahogy az égő csarnokba. (állítólag több mint tíz biztonsági őr aludt édesdeden, gondolom nem kis órabérért! )
lx Creative Commons License 2000.01.21 0 0 2
Mit bánom én, az annak idején a Nemzeti Színházra befizetett pénzemet használják fel a BS-re. Azt sajnos nem tudom, hogy hol és kinél kell keresni.
Előzmény: Qqberci (-)
Belo Creative Commons License 2000.01.21 0 0 1
A magam részéről biztosan nem. Érdekes, hogy a Balaton is és a Velencei-tó is tekinthető versenypályának. Már az én szemszögemből.:-))))) És mégsem próbálnak ilyen nagyon adakozásból pénzt keríteni rá. :-)))
pronto Creative Commons License 2000.01.21 0 0 0
Milleniumi Aréna lesz a neve.
Qqberci Creative Commons License 2000.01.21 0 0 topiknyitó
Napok ota hallok reggelente egy hirdetest/felhivast, hogy adakozzunk a BS ujjaepitesere.

A helyzet velemenyem szerint nagyjabol az, hogy volt egy sportcsarnok, amit az allam a beveteleibol (ertsd: adoinkbol) epitett. Ezt nem kello gondossaggal uzemeltette, es nem is biztositotta. Most, hogy leegett, megegyszer ki fogja velunk fizettetni, vagy igy (adakozva), vagy ugy (adozva).

Mi a velemenyetek errol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!