Keresés

Részletes keresés

getom Creative Commons License 2000.01.22 0 0 10
Ollé janka's ignoration: off.
Mud's ignoration gos on.

Nahát.

Meg Nagy Kélgyó is voltam, aki ugyanaz mint csingacsukk, és mostanában gecóm néven is ismernek errefelé.

George S. az egy jó gyerek, egy aranypofa, karácsony szentséges ünnepe által felfüggesztette az ignorációmat, de azóta nem találkoztam vele, hogy megkérdezhessem, csak egy ilyen izé, ad hokk alkalom volte, vagy mostantól bed of roses.

Előzmény: Leno Laj (8)
nana Creative Commons License 2000.01.22 0 0 9
...rendben értettem,nem akartam getom lelkébe gázolni,bocs,bocs...én maradok ennél a névnél amíg el nem felejtem a jelszót....és most megyek tanulmányozni titeket:-)
na_na!
Leno Laj Creative Commons License 2000.01.22 0 0 8
volt unkasz de csaka szöveg végén de a sárgamezőbenbalrafenn mindigis getomvolt.
mielőttengemis lenikkhalmozol nekemezamásodik eleinte lpcg névenfutottam delekellettcserélnemerre. ésnéha szoktam jáccani a nevemmel úgymint itt alul. ezér hínak egyeseknek ollénak avagy másnak is.
agésaazaGeorgeSand ami egyikkis kedvencünk habára getommal ismétegymás nyakábaborultak. naőtazér érdemes olvasni, deinkábba díványt. jaésővoltelőtted a zutolsó aki nikkhalmozott itta kultúra mezejin minket.
jóolvasást.

Lel Jano

Előzmény: nana (7)
nana Creative Commons License 2000.01.22 0 0 7
...najó,csak próbálkoztam....de mintha valahol valami unkaszról,olvastam volna...és különben is ki az a gésa,aki fogorvoshoz jár????....úgy látom,valóban ki kell azt a díványos topicot olvasnom végig....könnyu nektek,ti elejétol csak írtátok...megyek is elmerülök benne.....

**getom,bocs a rágolémért:-),tudod mindenki magából indul ki....én mert lennék más....***

Előzmény: Leno Laj (6)
Leno Laj Creative Commons License 2000.01.22 0 0 6
nana,aljas rágalom, deebbe mára GS foga is beletörött. olvazsd csak ela szagirodalmat.
Előzmény: nana (2)
nana Creative Commons License 2000.01.21 0 0 5
..na, ja 1szerre csak egyen írok én is...amúgy meg honnan tudhatnám,hogy te ki vagy,ezt magadnak kell megfejteni....
Előzmény: getom (4)
getom Creative Commons License 2000.01.21 0 0 4
Mert szerinted, kivagyok én még?
Előzmény: nana (2)
getom Creative Commons License 2000.01.21 0 0 3
Nemigaz, mert én csak egy nicken vagyok itt mindig.
Előzmény: nana (2)
nana Creative Commons License 2000.01.21 0 0 2
...én szeretlek teged,még ha nem is tudod,és ne törödj getommal o is több nicken garázdálkodik itt,és csak irigykedik rad:-))))
isobel Creative Commons License 2000.01.21 0 0 1
:(
getom Creative Commons License 2000.01.21 0 0 0
Azért vagy utolérthetetlen, mert háromfelé vagy darabolva, és ezért összevissza kóricálsz mindenfelé, hjja, ez a skizófrénitás, eés nehéz téged elcsípni, és egy cseppet sem nagyszerű, hogy csináltál egy ellentopicot, ez inkább sajnálatos, úgyi s el fog süllyedni, és 0, 0, 0, érted?
Előzmény: sweet lips project (-)
sweet lips project Creative Commons License 2000.01.21 0 0 topiknyitó
Na, ide írjatok, ha mertek,
a téma:
Mit szeretek magamban,
magamon,
miért vagyok utolérhetetlen,
okos,
kedves..... stb,
szándékosannincsegyiksemzárójelben... ez nagyszeru

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!