Keresés

Részletes keresés

Quasimodo Creative Commons License 2000.04.11 0 0 2
Időnként nálam is va ilyen. De a win újraindítása után hetekre elmúlik, úgy hogy nem törődtem vele.
Atyuska Creative Commons License 2000.03.18 0 0 1
Szia !

Első nekifutásra tisztítsad meg az egérpadot és az egeret.
Másodiknak töröld a mouse driver-t ki, majdboot után installáljad újbol a foppyról. Ha a RENDSZERben két egér driver-t lát, akkor az egyiket töröld le.

Bye

pireas Creative Commons License 2000.02.01 0 0 0
Nekem is csilált olyat, hogy a bal felső sarokban eltünt az egérmutató, meg néha máshol is. Ezt az után csinálta, hogy a vezérlőpultban az asztal témáknál kiválasztottam valamelyik asztal témát. Miután visszaállítottam megjavult. Le is szedtem az asztal tmákat. Nekem egy mezei soros egerem van. Nem biztos, hogy nálad is ez a hiba, de hátha bejön.
Előzmény: Dr.Brain (-)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.01.20 0 0 topiknyitó
Nem tudom találkozott -e már valaki ilyen problémával, ha igen, akkor írjon. Windozer 98SE-t használok és Hama Wheely Serial egerem van. Mivel a windozer 98 nem, csak a 2000 tartalmazza alapból azt, hogy lehessen a középső görgetővel görgetni, fel is van installálva az egérhez adott program.
Eddig minden simán ment, de mostanában "remeg" az egér mutatója. Nem tudom másképp leírni, talán úgy, hogy nagyon gyorsan, nagyon kis időre eltűnik a mutató, majd visszajön, mindezt többször egymás után. Másodpercenként többször is, mondhatni vibrál.
Aztán... Ha Netscape, és ICQ fut egyszerre, akkor a desktop bal felső sarkában nem látszik az egérmutató.

Mit tudok csinálni? Veszek egy új egeret? Vagy netán reinstall windozer?

Dr.Brain - The BrainTransplantator

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!