Keresés

Részletes keresés

John Zero Creative Commons License 2000.01.24 0 0 7
szg:
"Nem vagyok biztos benne, de mintha a Matávank kötelező lenne felszámolni az ikervonalakat egy adott határidő előtt..."

Legalabbis a digitalis kozpontokra egyaltalan nem kothetok ikervonalak. Tehat elobb-utobb, ahogy minden kozpont digitalis lesz (a mienk meg mindig nem az ;( bar nyarra igerik, hogy vegre az lesz), ez ugyis szuksegszeru lett volna.

Előzmény: szg (3)
pancho Creative Commons License 2000.01.24 0 0 6
Így igaz. Egy dolgot lehet tenni: lemondani a telefont (ha nem tetszik), az egyoldalú szerződésmódosítás miatt. De akkor ha meggondolod magad, fizetned kell a belépési díjat (ami szemétség, mármint a belépési díj úgy általában).
Előzmény: icecube (5)
icecube Creative Commons License 2000.01.23 0 0 5
Nos, a tisztánlátás kedvéért:
A Matáv kötelezve van arra, hogy az ikervonalakat x határidőig megszüntesse.
Ez van, akár tetszik, akár nem fővonalat fogsz kapni...örülj neki, hogy eddig csak
ennyit kellett fizetni, és nem beszélt semmit az ikred.
Ma már nem is lehet ikervonalat igényelni.

Egyébként, ha meg mondjuk az ikred reggeltől estig le se tenné a telefont, akkor meg
az lenne a baj, nem?

ice

Előzmény: Antisystem (4)
Antisystem Creative Commons License 2000.01.23 0 0 4
SzVSz ne írj alá semmit, és ha mégis egyoldalú lépésekbe kezdenek azonnal bíróságra menni!

Ha baromarcu politikusok írták elő a Fatáv-nak akkor fizessék is ki ők. Ne kotorásszon már a mizsebünkben egyik rablóbanda se.

ÜdV

Előzmény: joghurt (-)
szg Creative Commons License 2000.01.19 0 0 3
Más oldalról is nézheted a dolgot:
Képzeld el, mi lenne, ha már pl. 1997.01.01.-től kezdődően tették volna veled ugyanezt... Mennyi pénzt spóroltál meg eddig? (Mint írtad, az "ikred" nem zavart téged...)

(Nem vagyok biztos benne, de mintha a Matávank kötelező lenne felszámolni az ikervonalakat egy adott határidő előtt...)

joghurt Creative Commons License 2000.01.19 0 0 2
1. Hogy jön ki a 4,5 x-es szorzó?

Úgy, hogy most 562,5 Ft a havi előfizetési díj. A jelenlegi fővonali díj 1500 fölött van, erre jön még az 50%-os emelés.

2. Használod-e a keresőt? :o)))

Nem. De ha arra gondolsz, már a főoldalon láttam, hogy van pár Fatávos téma. IMHO az én témám offtopic lenne a modemesek sebességkorlátozása vagy a mobilszolgáltatók kartellje közepette.

Előzmény: alexandrosz (1)
alexandrosz Creative Commons License 2000.01.19 0 0 1
Nem MATÁV-os előfizetőnként 2 db kérdésem van:

1. Hogy jön ki a 4,5 x-es szorzó?

2. Használod-e a keresőt? :o)))

Előzmény: joghurt (-)
alexandrosz Creative Commons License 2000.01.19 0 0 0
Már megint itt egy 0+x-edik MATÁV topic...
:_o(((
Előzmény: joghurt (-)
joghurt Creative Commons License 2000.01.19 0 0 topiknyitó
Nem, most nem a februári 50%-os alapdíj-emeléssel kapcsolatban várom az anyázásokat.

Eddig ikervonalon voltam, de szerencsére az iker valami mamóka lehet, aki soha nem telefonál. Decemberben a Fatávtól kaptam egy diktátumot, hogy szíveskedjek aláírni, merthogy ehhez nekik joguk van. Mármint egyoldalúan módosítani a szerződést, és fővonallá alakítani. A dolog szépséghibája csak az, hogy ugyanazon a fapados, relés analóg (ARF) központon maradnék, mint eddig. Szóval ugyanúgy 1-3 másodpercet kellene várnom a vonalra mint eddig, viszont februártól

fizethetnék 4,5-szer annyit, mint eddig.

Nem durva ez egy kicsit? Esetleges tippek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!