Keresés

Részletes keresés

norbert.f Creative Commons License 2017.04.20 0 0 51

Az Első és Második hadjárat megvásárolható Steamen.

Én személy szerint G2A.com-on vettem mert ott jóval kedvezőbben is meg lehet kapni (potton 200 ft, pulszminusz fizetési mód persze csak ha pajzsot meg "a másikat" nem fizeti az ember)

Multiplayer ma már hivatalos nem működik, http://www.kamremake.com/hu/ itt viszont van egy mód, amivel lehetséges

 

Ha esetleg valaki szeretne multiban játszani nevem steamen: katonabacsi http://steamcommunity.com/profiles/76561198157862188/

 

kuriózum Creative Commons License 2016.07.31 0 0 50

Sziasztok!

Az első részt keresem magyar nyelven.

Segítsetek nekem, nagyon szeretnék hozzájutni, de sehol nem találtam.

Zsofi.95 Creative Commons License 2016.05.23 0 0 49

Sziasztok! Keresem az 1. és 2. részt, nagyon szép állapotban! :)

e-mail: zsofi9579@gmail.com

balint9104 Creative Commons License 2016.05.05 0 0 48

Hali...akinek meg van az eredeti cd kam 1,2....mind két részt megvenném....gyerek korom kedvenc játéka ! :) balint9104@freemail.hu ide várom az emailt!

KING6000 Creative Commons License 2016.04.24 0 0 47

Skype- on nevem ez lenne: adam126239

 

Előzmény: Farkass1100 (44)
KING6000 Creative Commons License 2016.04.24 0 0 46

Heló! Még állna az ajánlatod a közös KaM-ozással kapcsolatban? :)

Előzmény: Farkass1100 (44)
petyyaa Creative Commons License 2015.10.23 0 0 45

Szia! Nekem megvan az eredeti példány 1és 2 része is! Érdekel?? bodacs@indamail.hu -ra írjál! Petya

Előzmény: panger (42)
Farkass1100 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 44

Szia/Sziasztok!

Én szoktam, nem rég vettem elő a polcomról a játékot!
Akinek nincs meg, de szeretne vele játszani, akár singleplayert, akár multiplayert, akkor: KaM Remake http://www.kamremake.com/  ; http://www.kamremake.com/download/ <----- Itt a játék (kam_remake_full_r4179.exe)
Akinek lenne kedve játszani, azzal szívesen játszanék, csak írjon ide:D Aztán skype-n is beszélhetünk közbe:)

   Üdv.

Előzmény: lmnl (43)
lmnl Creative Commons License 2012.11.03 0 0 43

valakiszokott még ezzel nyomulni?????

panger Creative Commons License 2012.01.23 0 0 42

Sziasztok!

 

énis agyba-főbe keresem ezt a játékot, már mindent megpróbáltam, de nem találom se használtan, sem újonnan. valaki nem akar eladni belőle egy példányt? próbáltam a megadott weblapon regisztrálni, de nem érkezett aktiváló mail:(

lmnl Creative Commons License 2011.11.14 0 0 41

mind a mai napig a legjobb stratégiai játék

TGWH Creative Commons License 2010.03.08 0 0 40
Remek, akkor látogass el a http://knightsandmerchants.zxq.net/ oldalra, van fórumunk is, a http://knightsandmerchants.zxq.net/forum címen. Regisztrálj, vagy használd a vendég fórumot, ahol regisztráció nélkül is lehet írni. Keresd Gyulát, ő tud segíteni cd ügyben. Majd töltsd le az oldalról a legfrissebb javítást, aminek ugyan a multi része néha lefagy, de lesz két verziód ha beszélsz Gyulával.
Előzmény: koisfe (39)
koisfe Creative Commons License 2010.03.04 0 0 39

Kedves TGWH

 

Én játszanék, de sajnos a cd-m tönkre ment, segítség kellene. Sajnos már sehol sem lehet megvásárolni.

 

Üdv

 

koisfe

Előzmény: TGWH (38)
TGWH Creative Commons License 2010.02.01 0 0 38
Játszik még v.ki ezzel a játékkal? Mert MI igen :D
qywx9 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 37
De jóóóóóóó megcsináltam magamtól :D Csak annyi kellett, hogy meghagyjak egy parasztot és egy kajáldát... Aztán az 5. és 6. pálya nagyn egyszerű volt és a 7. pályán 1 percben már támad és azt a támadását nem tudom kivédeni :D
qywx9 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 36
Sziasztok! Van egy baj, mert a 4. pályán nem tudok túl jutni... (parasztlázadás). Mindent megpróbáltam, ha megölöm a sárga bázisát vége a játéknak, és ha a zöldét, akkor is... De nincs több ellenfelem és szövetségesem sincs amivel kéne csinálni valamit... Ha valaki elmagyarázná a pálya lányegét nagyon megköszönném ;)
msn: balint0514@citromail.hu
13 éves bp-s srác vok xD
Matyóka Creative Commons License 2003.05.23 0 0 35
Olyan szempontból nem kiegészítő lemez, hogy ömagában tudja a régi küldetéseket, tehát nem szükséges hozzá a régi lemez (tehát nem upgrade).

Az azonban igaz, hogy nem átdolgozás, ahogy az más játékoknál szokás. Tehát nem a kapitalista marketingpolitika által belénksulykolt "Ami tegnapi, azt dobd ki, és vedd meg az újat!!!" féle hozzáállásunkból eredményezett termékről van szó. Én pl. ezt a fajta agymosást nem szeretem, hiszen ezbegyértelműen a kizsákmányolás egyik eszköze. "Fizess! Fizess! Vedd meg az újat! Kell neked! Mi meg ebből létezünk neked!" üvölti magában a háttérben, mi pedig bedőlünk.
Egy játékot eleve jól kell megcsinálni, és a K&M-nél ez aránylag - a maga idejében - sikerült. Egy átdolgozott változat már nem ugyanaz a játék, még ha ugyanúgy hívják is!

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.22 0 0 34
Magyarul ez csak egy kiegészítő lemez :( Utálom amikor egy kiegészítő lemezt neveznek a játék x. részének. Pedig ez tényleg egy nagyon jó játék. Nem igazán szeretem a rts-eket, de ezzel elszórakoztam egy darabig :)
Előzmény: Matyóka (33)
Matyóka Creative Commons License 2003.05.21 0 0 33
Knights and Merchants 2. rész magyarul!

Megjelent a K&M-2 magyar nyelvű változata! Én a CORA-ban vettem 7e-ért. Tudja a régi 20 részes küldetést, és egy új 14 részest "A Parasztfelkelés" címen. Ezenkívül 7 db 1 részes (egyéni) küldetés is van, és persze megmaradt a tanuló szint is. Sajnos szintgyártási lehetőség továbbra sincs :-(((
Amellett, hogy pár hibát kijavítottak, a magyar változatban - most már élvezhető - hanghatások vannak a régi lagymatag benyögések helyett (l. "támadd az ellenséget...").
Már halászmesterség is van, no meg hajítógép is. Nagyszerű lehetőség, hogy - aki unatkozik - F8-cal felgyorsíthatja a játékot!

Rendszerkövetelmény:
- Pentium 300MHz alaplap
- W95/98/ME/2000
- 64 MB RAM
- 4 MB grafikus kártya
- 16 bites hangkártya
- 90 MB hely a Wincsin
- 4x CD ROM
- DirectX 8.0 (a lemezen)

tcs Creative Commons License 2003.02.19 0 0 32
Sziasztok!

Látom már elég régen nem írt senki!

Most tartok az utolsó, a 20. szinten!
Érdeklődnék, hogy hálózatos játékról van-e valakinek valamilyen tapasztalata, mert én nem tudom összehozni UTP-vel TCP/IP-n két gép között.
Van-e valakinek ilyen tapasztalata? Nektek sem ment?

Norad2 Creative Commons License 2001.02.18 0 0 30
Az ám, birom a szolgák IQ-ját...
Már négysávos autópályát csinálok nekik, hogy gyorsabban menjenek, erre beáll a tökéletes káosz,össze visza mennek és annyi..:))
Más részről meg nagyon hajlamosak az éhenhalásra..:)
Hunyadeto Creative Commons License 2001.02.16 0 0 29
Hi there!!!!
A játék naygon (adu)ÁSZ!!!!!
Csak a mesterséges inteligencián csiszolhattak volna még!
fepa Creative Commons License 2001.02.12 0 0 28
hello!

Kereskedés az nincs a progiban, itt csak termelni és harcolni lehet. Amúgy az IQ-val a szolgáknál is bajok adódnak. Kissé fel tud menni a pumpám amikor pl. a tisztelt egyén a kőfejtőből jövet nem rakja le a követ az építkezésnél, pedig ott jön el mellette, hanem inkább elviszi a tízszer olyan messze lévő raktárba. Valaki majd csak kihozza onnan jelszóval.
De a hibáktól eltekintve a progi hangulata tényleg le tudja kötni az embert.

Üdv
fepa

Előzmény: Bogoj (27)
Bogoj Creative Commons License 2001.02.12 0 0 27
hali
újabb kérdés: ha jól tudom, a merchant kereskedőt jelent. van a progiban kereskedés? mert még nem találkoztam vele. pedig jó lenne.
Norad2 Creative Commons License 2001.02.10 0 0 26
Meg még az a baj, hogy a saját embereim IQ-ja is elég alacsony. Engem az tud kiborítani, ha egyesével mennek előre, és egy ember támad 3-ra. És 3 ember felőrli a csapatom...
A másik, ha harcolok, se irányítani, se viszavonulni nem lehet.
Ezeket a hibákat leszámítva jó kis progi ez..
fepa Creative Commons License 2001.02.07 0 0 25
Hello!

A válasz a kérdésedre: sajnos nincs. De szerintem ennélkül is elég élvezhető a játék. A játék hangulata tényleg jó. Miután tegnap ráakadtam erre a topicra, este újra elővettem a cd-t (egyszer már végigmentem a pályákon) és elkezdtem egy új játékot.
Csak egy baja van a proginak, néha egy kicsit intelligensebb is lehetne, főleg az ellenséges katonák esetében.

Üdv
fepa

Előzmény: Bogoj (24)
Bogoj Creative Commons License 2001.02.07 0 0 24
sziasztok
végre sikerült megvennem. nagyon tetszik. amikor annak idején feltettem a demoját, nem voltam tőle elragadtatva, de a hangulata megfogott. és most megvettem, és rá kellett jönnöm, hogy nagyon megérte az árát. eredetiben vettem, és így is azt mondom, megérte. mellesleg az europarkban lehet kapni (ha valakit érdekel). (vagy lehetett, amig el nem hoztam az utolsó példányt ? :)
tényleg jó nézni, ahogy tevékenykednek az embereim.
kérdés: olyan lehetőség nincs, hogy mondjuk épitőmunkásból katonát tudok képezni? vagy csak egyszerűen eltüntetni, hogy ne tébláboljon ott a házak között?
fepa Creative Commons License 2001.02.06 0 0 23
Hello mindenkinek

A K&M tényleg tök jó játék, már régen játszottam vele, de azt hiszem hogy most újra előveszem. Amúgy a küldetéslemez tényleg jól jönne, szívesen játszanék újra új pályákon. Ha valaki hall róla, legyen szíves írja meg.

fepa

Tomacius Creative Commons License 2001.01.23 0 0 22
Ave mindenkinek!

Az biztos is, hogy jobb, mint a Settlers3... Főleg hangulat tekintetében!
Erről a küldetés lemezről nem sok mindent tudok, csak annyit hallottam, hogy
már vagy egy éve lassan, hogy megígérték a kiadását....
Jó lenne ha lenne! Bár még nem játszottam ki az elsőt!

Interneten nem lehetne egyszer játszani? Úgy gondolom érdemes lenne kipróbálni! Vagy annyira lassú? Vélemények?

Tomacius

ToM Creative Commons License 2000.12.02 0 0 21
Szerintem sokkal jobb játék, mint a Settlers 3.
És én is úgy voltam vele, hogy játék közben gyakran csak néztem, hogyan dolgoznak az embereim.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!