Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.01 0 0 34
Halál ellen van orvosság. Akkor irkáljunk forgatókönyvet? Maradjunk az Indexnél. Tasztal és HUSZ rádió és TV reklám. Milyen legyen?
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 33
Ááá, most filóztam, mégs sem jó az aláeffektelés. mit fog gondolni magában a néző egy olyan tisztitószerről amilyekkel 20 mp-ig kell sikamikázni egy képernyőnyi területet, hogy az tiszta legyen. Sajnos elég nagy rosszindulattal és kárörvendően azt kell megállapítanom, hogy az általam közölt 2. version jobban eladható. :)
KoporShow Creative Commons License 2000.06.30 0 0 32
Na jo, egy kis valtozatossaggal tenyleg fel lehet dobni a dolgot.

Igy csak otodik alkalomra hagyja ott a nezö vegleg a csatornat.

Előzmény: Törölt nick (30)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 31
ezért szoktak a jobbak kétféle verziót gyárta(t)ni. Az első hosszabb a rögzítéshez kell a második rövidebb a megerősítéshez ill. emlékeztetőnek.
A Te esetedben a 2.verzióra elég lenne maximum 5másodperc. Sötét üvegen egy gyors áthúzás, alatta ragyogó tisztaság és a megszokott szlogen benyögése. Ez lenyomva 2x, 3x. Ennyi. Kasszasiker!
Mehetsz a pénztárba KoporShow! :)
Előzmény: KoporShow (27)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 30
Hát az ecetes újságpapír csikorgását nem nagy kunszt felvenni, csak le kell menni az ABC-be zárásra egy digitális magnóval. De abból meg lehet ritmikus zenét gyártani, tehát valami további gagre azért csak van lehetőség.

Ha mégjobban idegelni akarod a nézőt, akkor cserélni kell a hangot néha. Az persze drágább, de megérheti. Ha pl. a Pannon GSM! Az Élvonal! ritmusára csikorognak, akkor mi van?

Előzmény: Törőlt_nick (28)
KoporShow Creative Commons License 2000.06.30 0 0 29
Elsöre meg jo csikorgas.

No de ez nem hogy a huszadik,de mar a harmadiknal is garantalt idegbaj.

Előzmény: Törölt nick (25)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 28
mosmá' csak abba reménykedjünk, hogy jó hangmérnök lesz és nem tényérral és villával állítja majd elő az említett hangeffektet, mer' akkor én ott abban a minutumban elájulok, az tuti !!!!!!! :((((((((((((
Előzmény: Törölt nick (25)
KoporShow Creative Commons License 2000.06.30 0 0 27
Szerintem különben nem akkor kapnanak idegbajt az emberek, amikor elsore latjak.

Kepzeld el, amikor huszadszorra jon.

Előzmény: KoporShow (20)
KoporShow Creative Commons License 2000.06.30 0 0 26
Na jo, velem lehet targyani, kiegyezek 15-ben.

Attol csak olcsobb lesz a reklam.

Előzmény: Törőlt_nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 25
Két lehetőség van. Ha némán megy a 20 másodperc, akkor ezt a vezető TV gyártóknak kell eladni, feltéve, hogy tartanak raktáron páncélozott televíziókat. A gyors készülékállomány modernizálási eljárás. Balta mellékelve (opcionális kiegészítő). Másik lehetőség, hogy akusztikai eszközökkel fogod meg az ügyfelet. Pl. Aa törlő papír csikorgását hallod üvegen, de nem látsz semmit. Ha jó volt a hangmérnők, akkor ott fog ülni mind.
Előzmény: Törőlt_nick (23)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 24
hába vagyunk mi itt dátummal hitelesítve, majd azt mondják, hogy ők ezt már rég kitalálták! :(
Ez persze csak vicc. Én tőlem az visz innen ötletet aki akar. Még büszke is lennék rá!
(Azé' annyit kikőtök, hogy a képernyő sarkába legyen kiírva, hogy by Anteris) .)
Előzmény: Törölt nick (22)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 23
...csak sok szerintem a 20 mp, mert a néző idegbeteg lesz és gyorsan elkapcsol valahová, hogy meggyőződjön róla, nem az Ő tévéje a rossz. Közben meg pont lemegy az ominózus tisztítószer reklám. Tudományos módszerekkel ki kellene mutatni, hogy mi az az időlimit amin túl elborúl a néző agya és seccen belül átkapcsol valahová. :)
A múltkor asszem DunaTv-vel jártam így: vége volt valaminek (hírmondó ha jól emlékszem) és utána nagy sötét. De marha sokáig! Vagy 20 másodpercig! :) Valami iszonyatos örökkévalóságnak tünt, majd szétrobbantam a dűhtől! Nagy idegbetegen elkapcsoltam majd szinte azonnal vissza, mert annyira irracionális volt az egész, hogy teljesen kiakadtam. Állítom, ha még 10 mp-cel tovább tartott volna, kimegyek a fáskamrába a szekercéért és miszlikbe hasogatom a tévémet! :)
Ez pont olyan érzés, mint amikor utazol buszon vagy villamoson és már ösztönösen dőlsz előre minden induláskor, hogy stabilan állj a lábaidon. Na most ha ilyenkor később indul a járgány, mint amire a jónép számít, akkor az egész utazóközönség szinte egyemberként hajol előre közröhely tárgyát képezve a szemfüles megfigyelő(k)nek.
Szóval csínján azzal a 20 mp-cel, mert még beledőlünk a kardunkba!!! ;-)
Előzmény: KoporShow (20)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 22
Az kicsit nehéz lesz. Hiszen mi most éppen a széles nyilvánosság előtt vagyunk. Ha meg lenyomtad az "Ok"-t, akkor azt egy hiteles hely tárolja. Mindenki onnan szerez, ahonnan tud.
Előzmény: Törőlt_nick (21)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 21
mit akarsz, ez egészen jó! a végén majd még idejárnak ötletet lenyúlni a nagyok! :-)
Előzmény: KoporShow (20)
KoporShow Creative Commons License 2000.06.30 0 0 20
A kepernyo 20 masodpercre elsotetul. Tok fekete. Se kep, se hang.

Megjelenik egy doboz XYZ markaju uvegtisztito.

Kellemes ferfihang:
"Maszatos a kepernyoje? Az XYZ uvegtisztito az utolso csepp a zavartalan elvezethez!

Törölt nick Creative Commons License 2000.06.29 0 0 19
Két riport forgatása között a kocsiban riogattam a rendezőmet ezzel. Persze, hogy provokatív. A rádióreklám is az volt, meg a bilincses is. Már nem tudom, mire fel gyártottam, de lehetett napi (percre) aktualitása.
Előzmény: Törőlt_nick (18)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.29 0 0 18
hát elég provokatív! A User, mint a rend és a tradició áldozata, aki olyanért szenved, amiről nem is tehet. Mondjuk a négernél ez még többé-kevésbé bejön de egy potenciális BSA-ügyfélnél már nem vagyok ennyire biztos benne.
De fantáziád az van! :)
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.29 0 0 17
Na jó, hadd legyen. Ez persze meg olcsó és mélymagyar.

Csillagos nyári éjszaka van. Valahol az USA-ban, délen vagyunk - gondolnánk, de nem, a Dél-Dunántúlon. Kietlen táj sejlik fel a sötétben,kicsit bizonytalan az egész. Párás a leveő. Nagy fadarbok puffannak lassan, ütemesen valahol tompán egymásra.

Körül egyszer csak világosság gyúlik. Tábortüzek, kézben tartott fáklyák fénye imbolyognak. Most már látszik, a kamera a mélymagyar, az igazi közép-európai talajt mutatja kb. 60 fokban lefelé nagytotálban. A kamera elindul felfelé. Most kezdjuük érzékelni, az operatőr térdelt. Egy hasábfából készült kisebb máglyát látunk. A kamera egyre csak emelkedik. Most már látszik egy pár láb is. Felpásztáz a magasba. Egy kicsit barnásabb bőrü ember van kikötve egy keresztre. Nagyon megverték - meggyötörték. A gesztusain látszik, hogy már csak a megváltást várja. A nyakában tábla: "Felhasználó". A kamera mutatja az arcot, majd megállapodik táblán.

Snitt.

Szemből nézve a kereszt jobboldala mögé költözik a kamera. A magassága az alacsony ember szemmagassága. A kereszt körül Ku-Klux-Klan ruhába öltözött csuklyás emberek állnak fenyegetően, némán, mint Setét Lajos munka előtt. Előttük áll néhány egyéb figura.

Egy barnahajú nő, amerikai rendőregyenruhában (XXX reinkarnációja), egy másik kommandós ruhában. Jobbról, balról egy-egy férfi fekete, rossz cowboy ruhában, kegyetlen, megvető tekintettel, akik az XXX-t, illetve az adatbázis kezelőket személyesítik meg. A kezükben fáklya. Mögöttük egy ősz, tekintélyt parancsoló ember, az amerikai falu bírája. Neki nincs semmi a kezében (XX).

Elindulnak tüzet gyújtani. A bemozdulást vesszük.

Kemény snitt. Inverzben kirobban a felirat a semmiből: "Csak legális szoftvert használjon!"

Előzmény: Törőlt_nick (16)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.26 0 0 16
"Szóval annyit szerettem vóna mondani, hogy senki sem fog fiókban hagyott ötleteket közzétenni, mert mindenki irígy, mint a kutya!
ÉN IS!"

én nem. már nyomom is az ötletet!

(fogkrém reklám)
1.verzió (nem olcsó)
Föld 1000 év múlva. Visszatér nagy utazásából egy űrhajó a Földre de mindenütt csak a pusztulás, amerre a szem ellát. Apokaliptikus képek. Romok, por, hamu, csontok szanaszét. Egyének ledöbbenve nézelődnek szerteszét, amikor a távolban meglátnak marhára villogni valamit. Eszeveszett rohanásba kezdenek a forrás irányába, hátha túlélőt találnak.
Aztán odaérnek de senkit nem találnak hanem csak egy szétüszkösödött koponyát benne gyönyörű, ragyogó fehér fogsorral! Na aztán itt jönne valami jó kis szlogen /most nem jut eszembe egysem :( / , kamera el a távolba, táj totál, stb.stb. Persze mindez 30 másodpercben, ahogy kell. :)
Hát, morbidnak morbid de szerintem elég ütös lenne a sztori!

2.verzió (olcsó)
hát ezen még gondolkodnom kell
:(

-ris

Előzmény: copy-paste (8)
doktor úr Creative Commons License 2000.06.26 0 0 15
Az igazság odaát van. A legnagyobb baj, hogy megbízó és szakember ugyanezt gondolja. Ha mindenki egy kicsit magába nézne, rendezôdne a dolog.
a doktor úr
Előzmény: Törőlt_nick (14)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.25 0 0 14
Áhááá, ha nem csal a szimatom, akkor itt a magyar reklámszakma krémje belterjeskedik ezerrel !!! Na most fülön csíptelek titeket barátocskáim! Szóval, hogy is van ez a sok gagyi reklám a médiákban meg az útszélén? Kényszer hatására történtek az elkövetések? Ti jót akartatok (és tudtatok)?
Nos?
SigmundFraud Creative Commons License 2000.01.26 0 0 13
Tényleg!

Azt hittem, 28-án. Igazad van...

Akkó csütörtök!

Előzmény: copy-paste (12)
copy-paste Creative Commons License 2000.01.26 0 0 12
Sigi!

Itt is elmondom, hogy csütörtökön lesz!

SigmundFraud Creative Commons License 2000.01.26 0 0 11
Ide is bekérdezek:

Jöttök pénteken reklámkocsmába?

SF

neocortex Creative Commons License 2000.01.25 0 0 10
Mivel tényleg nem lehet bemutatni az elvetélt ötleteket - a titoktartási szerz. miatt - máshol az a szokás, hogy kamu kampányokat mutatnak be, bónusz ügyfeleken, haverokon mutatják be mit tudnak a kreatívok, az ügynökségek. Végsô fegyverként önreklámmal próbálkoznak. A helyzet tényleg az, hogy nyekulturnij ország nyekulturnij cselovekjainak nem lehet normális munkát végezni. Parasztnak csokoládé.
Előzmény: Torrente (9)
Torrente Creative Commons License 2000.01.25 0 0 9
Van benne...türüttüttűűű...valamííííííííí!

Torrente, az állat

Előzmény: copy-paste (8)
copy-paste Creative Commons License 2000.01.24 0 0 8
Torrente, Te állat!

Ki a ****-nak van kedve közhirré tenni az elvetélt ötleteit, amikor azokat még más ügyfeleknek elsütheti? He?
Na jó, nem biztos, hogy ô süti el, lehet, hogy az ökkant.(Ha nem reklámhadirokkant!) Na ezt felhasználhatjátok, mert elég szar volt... Hoppá, elnézést, kedves moderátor!
Szóval annyit szerettem vóna mondani, hogy senki sem fog fiókban hagyott ötleteket közzétenni, mert mindenki irígy, mint a kutya!
ÉN IS!

És lám, a nikkem is:
COPY-PASTE
(ÉÉÉÉRTEEEEED!)

Előzmény: Torrente (3)
Iszet Creative Commons License 2000.01.21 0 0 7
sziasztok!
Kíváncsi lennék én is a munkáitokra....tegyétek fel kérlek...
A Vodafon reklámot honna másolták?Csak annyit hallottam hogy régi reklámokból...
gecko Creative Commons License 2000.01.21 0 0 6
tiszta off leszek de ivorl redves farkara te milyen okbol valasztottad a nickedet
on
Előzmény: Skandar Graun (5)
Skandar Graun Creative Commons License 2000.01.21 0 0 5
Tegyétek már fel!

Meddig kell várnunk?!

SG

Előzmény: pit-on (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!