Keresés

Részletes keresés

__PT Creative Commons License 2000.07.28 0 0 10
Már azt hittem, hogy megint feltörték. Hallottam, hogy felnyomták az l&r-t. 3-adjára is. Te jó ég !!!! Hát mikor íratják be őket valami security tanfolyamra ? Te jó ég......

PT

7. utas Creative Commons License 2000.07.27 0 0 9
Megint újraindult hosszú szünet után. De nagyon furcsán néz ki.
IpRunner Creative Commons License 2000.01.18 0 0 8
Te fordultal mar orvoshoz, Petycomp? De biztos van egy batyad is, mert egyedul nem lehetsz ennyire hulye! Olvasd el figyelmesen azt a topicot, amiben rolad van szo! Egyebkent en uzentem neked Tr-val... Guru is terminated....
Előzmény: Petycomp (6)
Újlaki Creative Commons License 2000.01.17 0 0 7
Te még nem vagy a börtönben??? Ja, hogy feltörték a BV honlapját is!
Előzmény: Petycomp (6)
Petycomp Creative Commons License 2000.01.17 0 0 6
Errol jut eszembe.. Mi igaz abbol, hogy azt mondjak en tortem fel az elender oldalat;) ? Csak azert mert en nyitottam a topicot.. allitolag az elenderes topikomba volt errol is szo.. en sajnos elveszettetm az elejen a fonalat.. esetleg valaki tud errol valamit ?
Előzmény: Dr.Brain (5)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.01.17 0 0 5
Azon kívül nem is jártál a honlapomon ;-)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.01.17 0 0 4
:-) Tetszik az elméleted, igen, nem tagadom, ott vannak a hibás oldalak képei, de semmi közöm a Y3K-hoz, és nem vagyok se hacker, se cracker, örülök, hogy lementetted, megtisztelsz látogatásoddal. Remélem máskor is visszanézel ;-)

Jön a brfk? HOL? Segítség :-) Felesleges lenne aggódnom, hiszen nem csináltam semmit.

Előzmény: Újlaki (3)
Újlaki Creative Commons License 2000.01.17 0 0 3
Gyanús vagy te nekem, Dr. Brain! Ha nem is te voltál, de túl sokat tudsz! Lehet, hogy te vagy az Agy? Te töröd az Agyad, hogy hova törjenek be?

Most látom csak, az oldaladon ott az igazi neved: 2YK! Akkor a te öcséd a Y3K? És ti csináltátok ezt az egész ezredfordulós hacacárét? ÉS ráadásul arcátlan módon kigyűjtöttétek a fotókat a károkról, amiket okoztatok! Ne tagadd, ott vannak a képek a honlapodon! Hiába tölröd őket, már lementettem bizonyítéknak!

Fel is teszem ide a képedet, hogy mindenki lássa, milyen egy igazi hacker... pardon, prakker... izé, szóval cracker! A levélcímed szerint valahol dpg.hu-ban laksz. Mindjárt ott lesz a brfk, ha még megvan egyáltalán...

Előzmény: Dr.Brain (2)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.01.17 0 0 2
Újra feltörték :-)
az infoteka-t, és a brfk-t is :-)

Paranoia rulez :-) Nem én voltam!!!!

Dr.Brain - The BrainTransplantator

IpRunner Creative Commons License 2000.01.17 0 0 1
Meg valami? Ezzel en is gyanus lettem netan, hogy elsokent irtam a feltoresrol?????
Paranoia rulez!
IpRunner Creative Commons License 2000.01.17 0 0 0
Boccs! Javitom magam: Infoteka, es nem infoway!
Előzmény: IpRunner (-)
IpRunner Creative Commons License 2000.01.17 0 0 topiknyitó
Ezek szerint megsem elhibazas volt az infoway feltorese!
Persze, itt nem a brfk uzemeltette a servert....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!