Keresés

Részletes keresés

Rokakoma Creative Commons License 1 napja -1 0 12574

Nagy nehezen sikerült 28.ára venni két jegyet még szerdán, a jegyértékesítő rendszerről már mindent leírtatok.

Egyébként meglepődtem, hogy egy óra alatt elfogyott minden jegy 27.-ére.

Az ln.funcode.hu oldalon már mindkettő napi koncert Teltház.

 

+ egy jegy Bécsbe is megvan, úgyhogy duplázok :)

CarolusRex Creative Commons License 5 napja -2 2 12573

Szerintem teljesen korrektek az árak (a tranzakciós lehúzáson kívül), nekem a jegyvétellel sem volt semmi problémám, nem dobott ki egyszer sem. Van egy tippem, hogy az segített, hogy előre be voltam jelentkezve a livenation meg a funcode oldalán is.

 

A helyszínnel kapcsolatban pedig nincs benézés, a Maidennél már tradíció kisebb helyen indítani a turnét, az ő kérésük lehetett. Plusz azért elég szépen körbe is lőttek minket, el lehet őket csípni Bécsben is elég könnyen. Én pedig nagyon örülök a duplázásnak, a Papp Lászlónak még jobban, minél kisebb annál jobb, de én a Dürer Kertben is szívesen megnézném őket. :D 

Trooperoby. Creative Commons License 5 napja -2 1 12572

Rengeteg az itt elég szubjektív fogalom...:) Biztos akkor még volt jópár ülő, de állóról nem lehetett infód:) Engem (ahogy 27-én ülő vásárlásakor 09.45-től 40 perc várakozás után) 28-án a banki tranzakciós jóváhagyás UTÁN dobott ki a rendszer 10.10 körül, majd újabb próbálkozás után 10.40-kor már kosárba sem tudtam rakni állót... Akárhogy is, nem tudom, foglalt-e az MVM vagy Groupama, ha nem, akkor ezt Live Nation nagyon benézte... alsó hangon 30ezer emberrel szerintem lehetett volna számolni.

Előzmény: Tinl (12570)
rezeda9001 Creative Commons License 5 napja -1 2 12571

Az állójegy 30100 volt, bezzegprágában AC/DC-re az álló 53500, Metallicára még 2018-ban 31000-et fizettünk az állóra ugyanide a Papp Lászlóba, én sem értem miért óbégatnak sokan. A Maiden hozza évek óta a legjobb jegyárakat. 3 jegyet vettem, erre ráraktak 900 ft-ot tranzakciós díjként és 2400 'kényelmi' díjat. Ha valaki egyszer elmagyarázná nekem, hogy miért kell azért fizetnem, hogy én csináljak mindent egy ekkora f@staliga rendszerben mint amivel a funcode dolgozik...

Előzmény: Tinl (12570)
Tinl Creative Commons License 5 napja -1 1 12570

Szerintem egyszerű volt. 10.15kor értem be a melóba. Leültem megnyitottam 1940. voltam a sorban. 15 perc múlva beengedett és rengeteg hely volt még simán tudtam venni 2 állóhelyet. Engem nem az ára zavar. Teljesen normális ár 2024-ben. A digitális jegyért amit emailben kapok fizetnem kell közel 1000 forint tranzakciós fíjat és 1500 forint rendszerhasználati díjat ami mondanom sem kell hogy pofátlanság.

csakapuffin Creative Commons License 5 napja -1 0 12569

1-1allojegyet szereztem nehezen a 2 napra. Draga ja.foleg magyar penztarcanak

100 eur allohelyeket lattam hollandoknal. 

murray Creative Commons License 6 napja -1 0 12568

Alig kaptam egy ócska ülöhelyet 28ért. Azért 142e.ért koncertre menni... hát nemtudom..88ban 300 ft volt asszem.. ez van. 

BahnScorper Creative Commons License 6 napja -1 1 12567

Na, ha nagy nehezen és két részletben is, de sikerült kisajtolni két állóhelyet 28-ra, a másodikért igen sokat pingelve a rendszert - ráadásul mindezt egy értekezlet közepén. :-D Ennek ellenére nem mondanám, hogy a jegyvásárlással akkora bajok lennének.

csakapuffin Creative Commons License 2024.09.25 0 0 12566

Iszom szavaidat, ugy legyen. :)

De kicsit pesszimista vagyok. 

 

 

CarolusRex Creative Commons License 2024.09.25 0 0 12565

No para, holnap reggel 10-től lesz mindkettőre állójegy. És valószínűleg kisebb lesz a roham, mint ma. 

Plusz ott van még Bécs is, ott stadionban játszanak, nem lesz sold out még egy darabig.

Előzmény: csakapuffin (12564)
csakapuffin Creative Commons License 2024.09.25 0 0 12564

hat ez gaz. Mindjart felrobbanok. Egyikre sincs allo mar? vagy csak elovasarlasra kevesebbet ertekesitenek? 

Ha nem limitalt mi ertelme van hogz ayt mondjak jegyertekesites holnaptol?

ticketswapon mar 68k egy allojegy. Hogy rohadna le a mindene azoknak

feanorthegreat Creative Commons License 2024.09.25 0 1 12563

1 óra alatt lett sold out a buli, május 28 duplázás

Előzmény: CarolusRex (12561)
Juve1984 Creative Commons License 2024.09.19 -1 0 12562

10 éve, amikor a Maiden England tour volt, simán rendben volt a PL. Jó, nyilván ez most más, mert 50 év, világpremier, stb...

Meglátjuk 

CarolusRex Creative Commons License 2024.09.19 0 0 12561

Sok felháborodott kommentet olvastam, hogy miért Papp László... hát szerintem sokkal jobb, nem számít az időjárás, és mindenki sokkal közelebb lesz a színpadhoz, mintha a Puskásban rendeznék.

Plusz, emiatt 2 koncertet kapunk, 100% a duplázás. :) 

Juve1984 Creative Commons License 2024.09.19 0 0 12560

Face-n a livenation azt írta az egyik hozzászóláshoz, hogy elvileg nem lesz FoS

Előzmény: Trooperoby. (12559)
Trooperoby. Creative Commons License 2024.09.19 0 0 12559

Live Nation oldalán ott van én böszme.... Papp László! Kivalo fenyek, nincs eso es remelem lesz FoS jegy...:)

Előzmény: Trooperoby. (12558)
Trooperoby. Creative Commons License 2024.09.19 0 0 12558

Amugy Mindenki szamara egyertelmu, hogy hol lesz??? Aréna.... Papp László Sport- vagy Puskás Aréna?

 

Előzmény: Trooperoby. (12556)
Trooperoby. Creative Commons License 2024.09.19 -1 0 12557

Vilagpremier, mint Death on the Road Debreken volt:) 

Előzmény: Trooperoby. (12556)
Trooperoby. Creative Commons License 2024.09.19 0 0 12556

Vegul 27. Arena, Iron Maiden - Fear of the Dark idoszak (foleg?)

Igy akkor Future Pastot buktuk? Remelem Nagy Sanyi es Hell on Earth marad....:)

Előzmény: CarolusRex (12555)
CarolusRex Creative Commons License 2024.09.19 0 0 12555

Holnap új turné és pesti koncert bejelentés. :) Május 28 elvileg

murray Creative Commons License 2024.09.07 -1 1 12554

Rá bizony. Anno hogy vártuk ezt az albumot. Jártuk a lemezboltokat hol lehet megvenni. Hát ennyi. 40 év. 

Előzmény: nicko (12553)
nicko Creative Commons License 2024.09.06 -1 2 12553

Pár napja, szeptember 3-án volt 40 éves az album. Ez rádöbbentett a múló időre (19 voltam akkor)

https://youtu.be/OSDZj_jh5cE?si=zpWPrSb1QuKUM6U2

CarolusRex Creative Commons License 2024.08.02 0 0 12552

Kb délben nyomták Pesten is a Road to Hellt, igaz csak soundcheck volt. :( 

BahnScorper Creative Commons License 2024.07.29 -1 0 12551

Ahol én láttam, ott volt Road To Hell, azzal zárták a fellépést.

Előzmény: Trooperoby. (12550)
Trooperoby. Creative Commons License 2024.07.28 -1 0 12550

Igen, valóban elmaradtak a beszámolók, pedig állati jó koncert volt. Szerintem Ők is látták, hogy nem csak arra jártunk, hanem a nagy többség képben volt a dalokkal és a műsor felépítésével, mikor mit kell tenni...:) Szerintem Bruce kárpótolta magát a hosszú szólópálya szünetért, a turné második felében már giga fesztiválokon léptek fel, jó volt látni. (sajnos persze csak Youtube-on:)))

A magyar koncerten is - bár csak másnap tudtam meg, hogy majdnem elmaradt, ennek ellenére, ha nem is 80-as évek Maiden intenzívítású, de teljesen korrekt -jó hangulatú energikus Bruce volt a színpadon. A banda is vidám volt (még jó....), nekem a "basszer csaj" is betalált minden szempontból:), inkább a billentyűs fazon nem "jött be". Bár tudtuk, Maiden dal kizárt, de éppen ezért apró hiányérzet: nálunk nem volt Road to Hell, ami Adrian miatt is és amúgy is az egyik legMaidenesebb dal, ezért ez "illett volna".

De nagyon egységes minőségű műsor volt, élőben az új dalok is jobban ütöttek, sőt sajnáltam a Many doors elmaradását.

Az Accident+Chemical dalok (és persze a Tears) pedig, mint az olajok olívája: minden cseppjük arany:)

Kicsit tartottam attól, hogy nagy lesz a helyszín, nos, nem lett.... sőt, későn érkező haverok, köszönhetően a magyaros sörcsapolási tempónak.... már be sem fértek és mivel kisebb eső volt, hát úgy nehezebb ügy lehetett. 

Előzmény: BahnScorper (12548)
Trooperoby. Creative Commons License 2024.07.28 -1 0 12549

Csak érdekességképp egymás alá a dátumok: jó öreg Steve egész érdekes módját választja a Maiden őszi turné koncertek közötti pihenésnek:

 

British Lion 2024 Tour:

AUG 31               Perth, AUS Magnet House
SEP 3                   Adelaide, AUS Lion Arts Factory
SEP 5                   Melbourne, AUS Croxton Bandroom
SEP 9                   Brisbane, AUS The Triffid
SEP 11                 Sydney, AUS Manning
SEP 15                 Auckland, NZ Paraoa Brewing Co
SEP 23                 Osaka, JAP Big Cat
SEP 25                 Tokyo, JAP O-East
OCT 3                  San Diego, CA Brick By Brick
OCT 7                  Los Angeles, CA Whisky A Go Go
OCT 10                Sacramento, CA Aftershock Festival

 

Iron Maiden 2024

September

Sun 1                   Perth AUSTRALIARAC Arena

Wed 4                  Adelaide AUSTRALIAAdelaide Entertainment

Fri 6                      Melbourne          AUSTRALIARod Laver

Sat 7                    Melbourne, AUSTRALIARod Laver Arena

Tue 10                 Brisbane, AUSTRALIABrisbane Entertainment

Thu 12                 Sydney, AUSTRALIAQudos Bank Arena

Fri 13                   Sydney, AUSTRALIAQudos Bank Arena

Mon 16               Auckland, NEW ZEALANDSpark Arena

Sun 22                 Aichi, JAPANSky Hall Toyota

Tue 24                 Osaka, JAPANOsaka-Jo Hall

Thu 26                 Tokyo, JAPANTokyo Garden Theater

Sat 28                  Kanagawa, JAPANPia Arena MM

Sun 29                 Kanagawa, JAPANPia Arena MM

October

Fri 4                      San Diego, CA, USANorth Island Credit Union Amphitheatre

Sat 5                    Las Vegas, NV, USAMichelob ULTRA Arena

Tue 8                   Los Angeles, CA, USAKia Forum

Wed 9                  Phoenix, AZ, USAFootprint Center

 

World Slavery Tour tempó....:)

BahnScorper Creative Commons License 2024.07.16 -1 1 12548

Furcsa, hogy Dickinson koncertjéről nem írt senki... nekem még volt mentségem, mert nem mentem el, mivel tudtam, hogy Masters Of Rock-on úgyis fel fog lépni. Ott már nem küszködött semmiféle nyavalyával, így semmi nem állt az élvezhetőség útjába - a hangzás sem.

 

A jó öreg Bruce pedig akármit is énekel, önmaga marad... sokat hülyéskedett, főleg amikor meglátta, hogy a szippantós kocsi éppen kifelé tart a nézőtér mellett a fesztivál területéről, és utána folyamatosan emlegette a "big orange shit-truck"-ot, meg hogy milyen lenne már, ha az felrobbanna. Nagy franc amúgy is, mert szinte végig sapkában nyomta, ami alá úgy rejtette el a haját, mintha megint levágatta volna... de a végén csak kiderült, hogy erről szó sincs.

 

De akármennyire ekkora bohóc a Maidenben is, itt azért látszott rajta, hogy jól esik neki, hogy egy kicsit mást is előadhat, néha akár power-speed kísérettel, akár hammonddal, akár valami populárisabb hangszereléssel is... és a nagy örömzenélésnél még dobolhat is (a szólót cow bell-lel is megtolva, ami nagy piros pont nálam) vagy nekiállhat theremin-t bűvölni. Közben pedig a minőségből itt sem kell alább adnia, nekem főleg a Chemical Wedding címadója és a rögtön utána előadott Tears Of The Dragon tetszett - úgy, hogy előtte még soha nem hallottam tőle egyetlen saját számot a Szív TV-n gyakran játszott Killing Floor-t kivéve. A kísérőzenészekkel is rendben volt minden, főleg a dobos tetszett, a basszer csajt ellenben a hibátlan teljesítménye ellenére is inkább csak dísznek éreztem.

 

A lényeg, hogy máshogy is jó volt egy kicsit látni-hallani, mint ahogy eddig ezt tehettük és mindig is szerettük... a szerethetőség most is megvolt!

odba14 Creative Commons License 2024.05.30 -1 0 12547
t-m Creative Commons License 2024.05.10 0 0 12546

2024. június 1. BRUCE DICKINSON - The Mandrake Project

jegyek / Tickets13544 Ft ▲ Állóhely / Standing ticket

t-m Creative Commons License 2024.03.12 -1 0 12545

MAY 2024

Wolverhampton The Halls – Thu 16th

Glasgow Barrowland Ballroom – Sat 18th – SOLD OUT

Manchester O2 Academy – Sun 19th – SOLD OUT

Swansea Arena – Tue 21st

Nottingham Rock City – Thu 23rd – SOLD OUT

London O2 Forum Kentish Town – Fri 24th – SOLD OUT

 

Előzmény: murray (12544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!