Keresés

Részletes keresés

gecko Creative Commons License 2000.01.14 0 0 10
ja MTNB a te szellemi tervekenyseged felbecsulhetetlen e sha valaki elveszi jogosna szetrugjuk a feneket
:)))))
Előzmény: magyar tarka nagy barom (8)
brown Creative Commons License 2000.01.14 0 0 9
Visszatérve az eredeti felvetéshez:

Ugye nem gondolja senki komolyan, hogy (a mai hír szerint) 5-6 rendőr képes figyelni az internetet valszeg napi 8 órában mondjuk 10-től 6-ig? Ráadásul többségük a rendőrség sajtóosztályán dolgozik, úgyhogy még ezen kívül is van dolguk.

Elolvassák az összes chat/tasztalos/stb hozzászólást?

Szvsz egyszerűen beírják naponta a heurekába, hogy pedofília aztán doomozhatnak egész nap vagy jöhet az akanakereső.

magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 8
Ha én most beírok ide valamit, azt az FBI-os (Figyeljük Bizony az Internetet) zsaru lementi, akkor perelhetem ha nem fizet jogdíjat a szellemi tevékenységem használatáért?
gecko Creative Commons License 2000.01.14 0 0 7
ezt man en is beleszolok

az hogy szar a fidesz kijelentes nem buncselekmeny a szolas szabadsag resze szvsz ha nem akkor a kormany jol visszafejlodott es akkor meg is erdemli hogy megbukjon szvsz megfog kulonosen ha azt a hulye paprikajancsi torgyan lesz a koztarsasagi elnok (szegeny gondolkodik hogy elvallalja a tisztseget a kis (al)szent)

_pt es Állampolgár mi van a nullazokkal miert kell igy szidni oket??? neha egeszen jo nullazasokat olvasok (nem a sajatjaimat)

Csülök szerintem ha a rendorseg hazatajan is szetnezne a BSA igencsak megtudna lepodni nalunk a rendor "archivalja" az adatokat CD-re mert az ugy legalis
:))))

a masik ha a rendorsegre ertelmes olyan embereket vesznek fel akik eleve fosuli es net kozeleben nottek fel (ezek tobbnyire min egy 0-day progit letoltottek) akkor remelhetoleg csak a nagyon kirivo dolgokat fogjak buntetni (pedofilkepek pl.)

a masik egysteruen szvsz keptelenseg annyi rendort a net melle allitani hogy minden oldalt figyeljenek

Csülök Creative Commons License 2000.01.14 0 0 6
Kedves NagyAnd, írod:
'Ez buncselekmeny, hogy leirod: "szar a fidesz kormany" ? Akkor meg mitol felsz?'
Hááát, azért ez másképpen is lehet:
- Szóval kedves netező Ön szerint a FIDESZ kormány szar?
- Igen és ez nem bűncselekmény!
- Persze, persze, így van. És mondja csak kedeves netező nem használ ön véletlenül néhány illegálisan másolt szoftvert?
Előzmény: NagyAnd (4)
Tímár Creative Commons License 2000.01.14 0 0 5
"Ha itt leirom, hogy ez a fidesz kormany 1 rakas szar, akkor magyarazhatom, hogy ez csak az en szubjektiv velemenyem roluk. Es nem keltem a fidesz rossz hirnevet, mert ez a forum termeszetenel fogva a szavaimat betukke alakitotta. "

Ha sokan leírják, hogy szar, akkor, vagy
1. elgondolkodnak a dolgon és elhúznak a .....
2. Vagy úgyis megbuknak a választásokon..
3. Királlyá koronázzák a törpét és akkor mi húzunk el..

Előzmény: __pt (3)
NagyAnd Creative Commons License 2000.01.14 0 0 4
Tisztelt Urak!

>Vagy a chat...az USA-ban beszívattak egy férfit, a kommandós 13 éves lánynak adta ki >magát..szóval a vád pedofilia...
> nem állok mellé, nem védem, de a mödszer...kicsit gusztustalan...

Ennyi erovel minden olyan felderitesi ugy gusztustalan, ahol a rendorseg beepul valami bunbandaba, s kesobb lebuktatjak oket. Vagy ott vannak a titkosszolgalati modszerek. Lehet vitat nyitni azok guszustalansagarol is.

>Ha valaki nem akar magának kellemetlenséget, akkor ne itt anyázza a rendszert.

Jajj.

>Ha itt leirom, hogy ez a fidesz kormany 1 rakas szar, akkor magyarazhatom, hogy ez csak az >en szubjektiv
> velemenyem roluk.

Ez buncselekmeny, hogy leirod: "szar a fidesz kormany" ? Akkor meg mitol felsz?

__pt Creative Commons License 2000.01.14 0 0 3
>>tényleg, köszi a nullázós fafejüek elleni közreremüködésröl....:)
Szivesen :-)

>>a kamerákkal csak a testi valóságunkat örökítették meg
Ez pont eleg. Ha valaki epp akkor menti le a jpg-t, amikor bevagod a kirakatot kovel, nehez lenne utana bebizonyitanod, hogy nem ugy gondoltad.

Ha itt leirom, hogy ez a fidesz kormany 1 rakas szar, akkor magyarazhatom, hogy ez csak az en szubjektiv velemenyem roluk. Es nem keltem a fidesz rossz hirnevet, mert ez a forum termeszetenel fogva a szavaimat betukke alakitotta.

>>valakit a agondolatai, gondolkodása miatt becsuktak.
Ma mar - 1 demokraciaban - ezt nem lehet. Az persze 1 masik kerdes, hogy hova tehetjuk demokraciankat, es hogy mennyit er.

>>kicsit gusztustalan...
Az.

Szerintem ebben a hekkerekkel teli vilagban rajuk lehet kenni az egeszet. Hogy az az en IP-m volt, de nem en hasznaltam, hanem valaki mas az en nevemben, bla-bla-bla. Es ennek van is valamekkora x eselye.

_pt

Előzmény: Állampolgár (2)
Állampolgár Creative Commons License 2000.01.14 0 0 2
__pt

tényleg, köszi a nullázós fafejüek elleni közreremüködésröl....:)

Ha azonban jobban belegondolsz, az eddig a kamerákkal csak a testi valóságunkat örökítették meg, és ez végülis nem gond, mert a legtöbben kulturáltan viselkedünk.

Most azonban már belelátnak majd az itt leirt gondolatainkba. Az pedig nem is olyan régen volt, hogy valakit a agondolatai, gondolkodása miatt becsuktak. Most is sok lehetösége van a hatalomnak, hogy tönkretegye az embert...hadd ne soroljam....

Vagy a chat...az USA-ban beszívattak egy férfit, a kommandós 13 éves lánynak adta ki magát..szóval a vád pedofilia... nem állok mellé, nem védem, de a mödszer...kicsit gusztustalan...
gondoljunk bele...nyugodtan beszélgetünk egy nem fiatalkorú lánnyal aztán jön a feljelentés...interneten keresztüli szexuális zaklatás...paradox egy helyzet..de ki tüdja, mit hoz a jövö...

én személyszerint ugy érzem..csökken egy kicsit a szölásszabadságuk...

Előzmény: __pt (1)
__pt Creative Commons License 2000.01.14 0 0 1
>>Mit szóltok hozzá, hogy figyelnek minket?
A benzinkutak előtt már régóta vannak kamerák, néhány helyen van már webkamera is, ami az utcákat fürkészi, stb.

Ha valaki nem akar magának kellemetlenséget, akkor ne itt anyázza a rendszert. Bár - állítólag - a zsaruk rendszerfüggetlenek. Ha meg anyázni akarod I. Viktort, akkor állítsd be magadnak az anonymizert, regisztrálj egy új acc-ot, és mocskold be XY-t.

Egy hazai ISP-ből, megfelelő papirokkal, ki lehet verni a proxy adatait, egy usa-beliből nem hiszem.

_pt

UI: Azért rendes voltam, hogy megmentettelek a nullázós köcsögöktől ;-)

Előzmény: Állampolgár (-)
__pt Creative Commons License 2000.01.14 0 0 0
Aha.

_pt

Állampolgár Creative Commons License 2000.01.14 0 0 topiknyitó
Indul az internet-rendőrség. Nem lehet rossz munkájuk, egész nap neteznek, közpénzen.

Mit szóltok hozzá, hogy figyelnek minket? Most már vége a szabad gondoltonak?

Beszéljük meg ezt a témát, de csak óvatosan, mert itt még a monitornak is füle van. :o)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!