Keresés

Részletes keresés

New Bart Creative Commons License 2014.02.17 0 0 28

Szerintem nagyon jó funkció, mar csak akkor is ha van egy X helyen a domained, és egy Y helyen a tarhelyed, akkor egyszerűen te be tudod állítani, hogy hova mutasson, nem kell a szolgáltatót megkeresni allandóan, én személy szerint sokat használom. Mellesleg ha van- egy ékezetes domained akkor azt rá tudod irányítani az ékezet nélkülire. Meg jobb érzés, hogy a saját domainemet oda irányítom ahova akarom. Szerintem minden olyan embernek fontos akinek fontos a saját tulajdona.

HardWata Creative Commons License 2014.02.09 0 0 27

A legtöbb ember, főleg a kis cégek nem használják a DNS átirányítást, de jó funkció, ha pl Googlétől akarod használni a levelezést, vagy nem a regisztrátornál tartod majd fenn a tárhelyet.

Előzmény: New Bart (25)
New Bart Creative Commons License 2014.01.27 0 0 25

Olyan helyen érdemes ahol kapsz mellédns szerkesztési lehetőséget, igy szabadon át tudod irányítani a domaineket, akár IP címre, akár egy másik honlapra. Érdemes a nagyobb szolgáltatókat megkeresni, lehet, hogy drágábban de mindenképpen nagyobb színvonalú szplgaltatást kapsz, pl a domain esetében is.

nyman Creative Commons License 2002.09.03 0 0 13
Az azert soknak tunik 5 mega helyert. Az havonta tobb mint 1 ezres. Ennyiert mar 25-50 megat is adnak masok
Előzmény: qwer1234 (12)
qwer1234 Creative Commons License 2002.09.03 0 0 12
Ajánlanám az X3.HU-t én épp most regisztráltatok náluk. Regisztráció negyedéves hosting díj fizetés esetén : 4800+ÁFA (1x kell kifizetni) negyedéves díj (1 e-mail, 5MB tárhely) 3240+ÁFA
nyman Creative Commons License 2002.09.03 0 0 11
A www.freeweb.hu is oleg kedvezoen kinal lehetosegeket. Mongyuk naluk az ingyenes webhoszting reklammal eleg erdekesnek tunik.
nyman Creative Commons License 2002.08.26 0 0 10
Tenyleg 10 kHUF+afa tunt a legolcsobnak 1 eves karbatartassal, bar maganszemelyeknek a http://www.csucs.net/-is ennyiert csinalja. Mondgyuk tenyleg jo vona egy osszehasonlito tablazat.
Előzmény: Gryan (9)
Gryan Creative Commons License 2002.05.29 0 0 9
Sziasztok.

nézzétek meg a www.openway.hu -n most akció van. A domain egy éves karbantartással, teljes körű ügyintézéssel. a legeslegolcsobb :)

Előzmény: Raddi (6)
Filburt Creative Commons License 2000.01.30 0 0 8
Hali!

Hol lehet valami statisztikát találni a magyar ISP-kről? Gondolok itt piaci részesedésre, ügyfelek számára, technikai színvonalra, stb. stb. vonatkozóan?

Filburt

mee Creative Commons License 2000.01.30 0 0 7
PTZ!
Jo lenne tajekozodnod elobb.
Elarulom hogy az ispknek sem ingyenes a regisztracio.
ajanlom a www.nic.hu, ott megtalalod a leirast.
Előzmény: PTZ (-)
Raddi Creative Commons License 2000.01.28 0 0 6
Ahogy én láttam az Interware, a Tiszanet, a Drávanet regisztrálnak legolcsóbban.
sz Creative Commons License 2000.01.28 0 0 5
nem tudom miért, de nekem eddig ez a nullázás tetszett a legjobban :)

confS

Előzmény: alexandrosz (0)
kovacszoltan Creative Commons License 2000.01.28 0 0 4
Javaslom a DENINET-et.(www.deninet.hu) 8.000.-+Áfa a domainregisztráció. A fentartás csak havi 1.000.-+Áfa 10 MB -ot fenntartással 3.000.-+Áfáért+5 E-mail címet adnak.
Ha valaki tud olcsobb helyet írja meg nekem.

Előzmény: apafej (3)
apafej Creative Commons License 2000.01.28 0 0 3
PTZ,
egy kicsit igazad van. Valoban mindenki nyakig benne van a regisztracioban, foglalasokban , ezert nem pedzegettek eddig ezt annyit.
Most mar tok mindegy hol a legolcsobb (interwarez), mert a legjobbakrol mar ugyis lecsusztal :)))

apaHead

__pt Creative Commons License 2000.01.14 0 0 2
Azer nem egeszen van ez ingye az ISP-knek.

Fenn kell nekik tartani - erre a celra - min. 2 db gepet, a bejegyzeseket karbantartani, amihez ember kell, stb. Jo, lehet egy inteligencs programmal is buheralni a DNS zona bejegyzeseket...

A regisztracio dijat elerheted az ISP-k "szolgaltatasok" esetleg "arak" szekcional :-)

_pt

Előzmény: PTZ (-)
PTZ Creative Commons License 2000.01.14 0 0 1
Hát ennél többet vártam: készült már összehasonlítás a netszolgáltatókról mindenféle szempontból, ez valahogy mindig kimaradt. Aztán itt se beszél róla senki, pedig gondolom vannak akik tudják. Öncenzúra?
alexandrosz Creative Commons License 2000.01.13 0 0 0
www.0.hu
Előzmény: PTZ (-)
PTZ Creative Commons License 2000.01.13 0 0 topiknyitó
Hol a legolcsóbb? Az ISZT (vagy mi) tagokanak semmibe sem kerül, nekünk meg tartják a markukat.

Egyszerüen erről nem találtam semmi összehasonlítást, pedig most kezd érdekes lenni a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!