Keresés

Részletes keresés

retix Creative Commons License 2000.03.03 0 0 12
Budapesten (és matáv-körzetben) ajánlom az InterWare-t. Gyors (viszonylag, nekem pl. a DataNet lassabb volt), nics idő és kB korlát (ezt 5000 Ft+ ÁFÁ-ért kinálják.
De ha a munkahelyeden is lógsz: 4000 Ft + Áfa: 18-07 között, hétvégén 24 óra. Szerintem a Sztaki valami szatelit-cége, mert ugyanott székelnek, és ez most nem szarozás.
csocso Creative Commons License 2000.03.03 0 0 11
Én csak ma olvastam a levelüket, és ezt a topicot.
:(
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 10
Mi volt a fegyer? Winchester?
cancel Creative Commons License 2000.02.23 0 0 9
Az elendert nem csak azert kell kerulni mert feltortek, hanem, mert
SZEMÉT ÁLLAT.

Milyen ronda dolog olyan sw-t adni a rendszerhez, mely ugy mukodik, hogy amikor a sajat otthoni gepeden tarolt leveleidet akarod olvasni akkor kerdezes nelkul felmegy a netre?

Persze aki nem igazan jaratos az ilyen dolgokban az be is veszi, hogy ez a termeszetes.
Undorito, mocskos banda.



Egyebkent a valasztashoz:
a szolgaltatonak vagy ido aranyosan, vagy adat aranyosan fizetsz. De o is veszi valakitol a hozzaferest, es o is vagy adat vagy ido aranyosan fizet, csak nagytetelben.
(idoaranyos inkabb atalanydijat jelent)

Ez osszesen 2*2=4 lehetoseg, ezek kozul az egyik kifejezetten rossz.
Melyik?
Amelyiknel te idore fizetsz, de a szolgaltato pedig adatra.
Az erdeke, hogy minel tovabb tartson a halon minel kevesebb adatot juttatva ezert cserebe.

A tobbi kombincaiot is ki lehet kalkulani, altalaban az a jo, ha adat utan kell fizetni akkor ugyanis az az erdeke, hogy minel tobb adatot juttasson el adott ido alatt.

Ha atalanydijban kell neki fizetni akkor sem igazan az a jo, hogy sok adatot adjon, hiszen mar ugyis kifizetted a dijat,
inkabb probal tobb usert beszedni, legfeljebb aranyosan csokken a savszelesseg.

Tofi Creative Commons License 2000.01.12 0 0 8
Bocs, a lakhelyet már megint elfelejtettem megírni... Tehát Bp, XI-ker, kábeltévé nincs
Előzmény: Törölt nick (5)
Tofi Creative Commons License 2000.01.12 0 0 7
OFF
Igen, én lennék az :-) Ezer éve már! És hogy pont itt...
ON
A másik topikot megnéztem, de igazából nem lettem sokkal okosabb (lehet, hogy az érdemleges a közepén volt, azt meg nem olvastam végig)...

Egyébként hangsúlyoznám, nem CSAK a mostani ügy miatt szeretnék váltani. Már voltak korábban is panaszaim (lassúság elsősorban), de eddig nem telt be a pohár. Most egy kicsit csalódtam bennük (nem amiatt, mert feltörték, mert akárhová is megyek, ennek a lehetősége fennáll majd, hisz' tökéletes rendszer nincs).
De a fene se tudja... Ha valamelyik egyértelműen megtetszik, akkor majd váltok... Jó lenne, bár macerás.

TOfi

Előzmény: Törölt nick (5)
Antisystem Creative Commons License 2000.01.12 0 0 6
Ha a profizmus a lényeg és az ár, ügyfelekkel való bánásmód mellékes - tehát pl. cégnek -, akkor SzVSz Matávnet, ha pedig az számít, hogy olcsón és a support személyes ismerősként kezeljen, akkor a kisebbek.

Én egyébként maradok egyelőre az Elendernél.
(Olyan kis amatőrök, és én nem kedvelem a vérprofikat. Tudod lehet felnézni egy Terminátorra, de szeretni egy Mr Beant könnyebb)

ÜdV

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 5
Már most nem azért, hogy kötözköggyek, de ez a téma igencsak ki lett vesézve az indexen mind általános, mind konkrét internet szolgáltatós szempontból.
Itt van egy jó példa:
Internet hozzáférés szolgáltatók de az is elegendő, ha rákeserel az "internet" vagy a "szolgáltató" szóra, esetleg annak a cégnek a nevére mellyel kapcsolatban kiváncsi vagy mások véleményére.

Igaz, nem maiak a topicok, de tele vannak szubjektív és objektív észrevételekkel egyaránt.

Aztán még ha ez segít az összehasonlításban:
Startlap/internet
Közvetlenül pedig:
Grafikon - internet szolgáltatók
EUISP

A Startlapon találsz öt további topicot az internet szolgáltatók témakörében.

Személyes véleményem amúgy, hogy marhára függ az internetezési szokásaidtól mi az ami megfelel Neked, én történetesen az Elendert a díjcsomagjai összeállítása miatt kedvelem, a Datanet állítólag nagyon gyors, bár nem egy panaszt is hallottam róla, az InterWare sokat fejlődött az utóbbi időben, most egész jó, a Matávnet az ügyfélszolgálatával bűvöl, az Alarmix egyre inkább szarik az ügyfeleire, de most olcsóbbodtak, az Externet és a Budapesten is szolgáltató Tiszanet az áraival múl alul mindenkit, a TVNET -ha elérhető számodra- a legrentábilisabb stb. stb. stb

Hanem hallod megírhattad volna merre laksz, mert nem mindegy...
Egyébként Te azonos vagy az Origóról ismert Tofival?

AbaTToiR Creative Commons License 2000.01.12 0 0 4
szerintem ha sok pénzed van akkor datanet és matáv a legjobb, ha meg kevés akkor interware
Lunatic Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3
Én már szinte mindent kiprószáltam ami nálunk létezik...:-)))

Ami bejött: Datanet, Interware, Matáv
ebben a sorrendben!

A Datanet legalábbis nálam a legstabilabb és leggyorsabb.

Interware...meglepően jó ára van az esti kedvezményes csomagnak, és elég korrektek.

Matáv...igazából jó...csak néha, főleg 22.00-23.00 nehéz kapcsolódni...merhogy foglalt ect...vagy nem létesít connectet.
Ez nem szimpi viszont...

a kissebbek ..alarmix..elég jó...de az áraikat nem ismerem nagyon...

a többiek nagyon suxxok..bár nincs kizárva hogy csak nálam rossz vmi konfig...vagy csak adott intervallumban gyengélkedett a szolgáltató.

Azt viszont most is aláírom, hogy elendert akkor se most se nem javallom,
NAGYON lassú, bizonytalan...és ugye mint láttuk..na de nem kommentálom.

Ha eccer lesz sajátom is..:-)
hehe
akkor én Interwaret fogok venni..:-))))

bye
Luna

Újlaki Creative Commons License 2000.01.12 0 0 2
Ne haragudj, nem kötözködni akarok, de sántít a példád.

A "bankrabló" simán felnyitotta a széfet, kicsit szészórta az értékeket (lehet, hogy éppen a tiedet is), de nem vitt el semmit. Kitett egy cédulát (kicsit exhibicionista, de hát különben meg nem csinált volna ilyet), hogy lám-lám, ilyen könnyű volt ezt a fiókot feltörni; különben meg megérdemelte, mert mindig sokat kell sorbanállni, és udvariatlanok a pénztárosok.

A bank vezetése erre közölte, hogy csak egy melléktárolást végző széfet nyitottak fel (nyilván ott tárolták a büfé krumplikészletét), és különben is, fel van jelentve a tettes (tudják, hogy diák, mert kockás füzetlapra írta a levélkét). Az ügyfelek két napig nem tudták, hogy az érintettek közé tartoznak-e vagy sem, és napokig nem tudtak bemenni az értékeikért. stb. stb.

Ezek után a jajgatóasszonyok kórusa majdnem egy emberként lepattanásosarcúzta a "bankrablót", és hűségnyilatkozatot tett korábbi bankja mellett.

Ez egy kicsit pontosabb, nem?

Előzmény: Stanlex (1)
Stanlex Creative Commons License 2000.01.12 0 0 1
Én maradok az Elendernél!

Pusztán azért, mert kirabolnak egy OTP fiókot, nem venném ki a pénzem az OTP-ből (más kérdés, hogy viszont nem is oda teszem be..)
Megértem, hogy fújsz most rájuk, főként, ha a Te accountod is kint volt a honlapon, de nem biztos, hogy attól, mert átmész egy másik céghez a valós biztonságod nagyobb, mint most.

Persze megértem, a biztonságérzet is fontos.

Előzmény: Tofi (-)
Tofi Creative Commons License 2000.01.12 0 0 topiknyitó
Namármost, szombat óta nem nagyon kedvelem az Elendert, ahol eddig volt szerencsém (?) előfizetni...
Viszont ha nem ők, akkor ki? Matávnet, Datanet, Interware, Alarmix, stb...?
Kinek milyen tapasztalatai vannak (sebesség, megbízhatóság, hozzáértés, ügyfélszolgálat, nem utolsósorban (de nem is elsősorban) árak, szolgáltatások, stb...)

Tofi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!