Keresés

Részletes keresés

budjones Creative Commons License 2005.11.29 0 0 56

Szóval van egy eladó videókazetta sorozatom. 4 kazettából áll, és valami díszdoboz félében van, útlevéllel a kalandokhoz. Rajta van a frigyládás, a templomos lovagos, meg még vmi, ami nem ugrik be, meg egy ifjú Indianás.

Ha valakit érdekel, küldjetek árajánlatokat!

Ha valaki 3000et ígér, és 1 héten belül nincs jobb ajánlat, annak odaadom.

Még annyit, hogy jó állapotban van, nincs egyik szalag sem megsérülve.

 

budvajzer@freemail.hu

Üdv: Pali

-boneheaD- Creative Commons License 2001.04.25 0 0 55
a lapot még nem láttam, de kösz a tippet, majd megsasolom. screenshot kéne de mentés nem mert nekem nincs meg a játék. de azért lécci jelentkezz emilben mert cikk fontos lenne. lehet hogy gyenge vagy szövegben de szerintem ha összeszeded magad akkor össze tudsz dobni egy kreativ cikket.
bonehead@freestart.hu
c_bogi Creative Commons License 2001.04.24 0 0 54
Jó ötlet, én is szeretem ezt a játékot.
Szövegben gyenge vagyok, de mentéseim vannak ha kell, talán screenshotot is ki tudok varázsolni a játékból.
Ezt a honlapot láttad már?
http://ricky.zona.hu/indy/indy.html
Előzmény: -boneheaD- (53)
-boneheaD- Creative Commons License 2001.04.22 0 0 53
hi all!
egy Indy site készitésébe kezdtem nemrég, még annyira friss a dolog, hogy csak offline-ba van meg, szal netre nemtom mikor kerül, de:
azt szeretném kérdezni MINDENKItől, hogy nem lenne e valakinek kedve egy cikket irni a játékról, mert ki szeretnék tenni a honlapra egy ilyen szekciót is ami csak a játékkal foglalkozik.
(ehhez kéne screenshot is)
aki igen, kérem jelentkezzen a
bonehead@freestart.hu cimre vagy irja meg ide.
köszönöm.
c_bogi Creative Commons License 2000.10.30 0 0 52
Qaswert! Elküldtem.
Előzmény: Qaswert (51)
Qaswert Creative Commons License 2000.10.30 0 0 51
Szia c_bogi !

Köszi a levelet és a segítséget, de nem tudnád újra elküldeni azt a mentett állást? Valami gubanc történhetett, mert nem kaptam semmi attachment-et, csak a mailt, benne az üzented, alatta pedig 3K-nyi értelmetlen szemetet. Nem tudom mi történhetett. Köszi még egyszer!

c_bogi Creative Commons License 2000.10.26 0 0 50
Ment a mél Qaswert.
Előzmény: Qaswert (49)
Qaswert Creative Commons License 2000.10.26 0 0 49
c_bogi !

Örök hála Neked ! Várom a mailt.

c_bogi Creative Commons License 2000.10.26 0 0 48
Qaswert! Este 18 után küldök egy E-mailt, itt hosszú lenne.
Előzmény: Qaswert (47)
Qaswert Creative Commons License 2000.10.25 0 0 47
Hahó!

Nincs már itt senki?

Qaswert Creative Commons License 2000.10.24 0 0 46
Sziasztok !

Remélem még látogatja valaki ezt a topicot.
Én csak nemrég kezdtem el játszani ezzel a határozottan kellemes (mások számára talán már kicsit ósdi) játékkal, és a negyedik pályán elakadtam. Abban a teremben vagyok, amelynek az alján víz van, felül pedig kétoldalt kiálló peremek. A terem közepén van egy kiálló magaslat (innen folyik le a víz), a magaslaton egy szobor, amit lehet forgatni. Ebbe a terembe egyébként azzal a kulccsal lehet eljutni, amit a haranggal megidézett szerzetestől kaptunk. Nos a problémám a következő: A végigjátszás is azt írja, hogy a bejárat mellett jobbra nyílik egy folyosó, amin végighaladva találunk egy kulcsot. Nos én ezt a kulcsot nem találom. Találtam egy olyan szobát, amiben van egy ágy, rajta fekszik egy holttest, az ággyal átellenben pedig van egy boltíves falmélyedés, és abban van egy keresz alakú izé. Az lenne a kulcs? Ha az, akkor szívás, mert sehogy sem tudom felvenni, már vagy milliószor próbáltam. Van valami trükkje? Esetleg másutt van az a kulcs?
Aki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék.

Vezérelv Creative Commons License 2000.07.12 0 0 45
Zsige!
Lehet, hogy nem teljesen egyforma, de én nem játszom mindenféle variációval, ezért nekem egyszerüen hasonlóak.
Jó játékot.
Előzmény: Zsige (44)
Zsige Creative Commons License 2000.07.07 0 0 44
Julius faim aszt modtam hogy meg nics rola film aszt nem mondtam hogy nem lesz!

gondokozza mar egy kicsit...

Vezer!

Haver a RE es a Tomb tejesen mas mas mufaj!
Semmi kozuk nics egymashoz!

Vezérelv Creative Commons License 2000.07.07 0 0 43
Már kezdett süllyedni, de ha valaki még játszik vele igy könnyebben megtalálja.
Én a 15. pályán tartok, segítséget én is kaptam és ha tudok adok is, csak írjatok biztos segít más is.
Egyébként nekem nagyon tetszik a játék. A TombR.-rel nem játszottam, ez hasonlít a Resident Evil 2-höz meg a 3 koponyához.
JuliuS Creative Commons License 2000.04.10 0 0 42
Bár jók voltak a Tomb Raider-ek, úgymond stílusteremtő játékok, de nekem is jobban tetszett az Indy hangulata.

"Es meg vaalmi: az Tomb Raiderol nem keszul mozifilm..."

na ebben viszont tévedsz

Előzmény: Zsige (41)
Zsige Creative Commons License 2000.03.07 0 0 41
Ize....Szal Locklear!
Nos nem tudom te hogy vagy vele de en amikor megkaptam a Tomb 1 -et masal sem jatsotam...
Az marha yo volt!
Asztan a 2es? hat bazze az akkora suxx volt hogy az nem igaz!!! hat baz nezed mar meg az elsot!
Attol TOMB RAIDER a neve mert elveszet civilizatiokat kutat meg miegymas...de nem hogy velencebe egy barkaval...meg tengeralatjaroba..
Aszt nem birtam vegig vinni! szerintem beteg ember az ojan aki ast vigi vitte...mar meg ne haragudjanak!
Es a 3 mas? na az mar maniacus aki asztat vigi vitte...bazze...oszeszedek egy csompo fegyvert minden eljutok iz...hogy sihaijak mar...Nevada!
Hat ott elvetek a fegyvereimet es pasz! csesheted az egeszet! hagyal mar...es a 4 es? jaj...na mindegy...

Noda akkor jott az Indy!!! Lucas arts!

Bazze! ennel jobb jatekot soha! ojam mintha egy igazi filmet jatszanal! ez egy kaland jatek nem hogy London ban mesz es meghalsz barmejik roszultet lepesednel...
Nem fitatom igaz hogy az iranyitas glaba de meg lehet szokni! De kerlke meg egyszer nem kritizajatok mar mert ez a topic nem erre szantam!
Tomb 2-4 sux...semmi bajom a grafikaval...
na enyit...
Es meg vaalmi: az Tomb Raiderol nem keszul mozifilm...

Locklear Creative Commons License 2000.03.06 0 0 40
Figyusz Offjú Indy!
Azt nem feltétlen várom egy szappanoperától hogy eszeveszettül tartalmas legyen, de azért kutyába nem kell lemenni. Az Ifjú Indy pedig attól még sux-ol ezerrel, hogy málészájú barátunk pacsit nyomott Zapatának.
Egyébként szerintem nem rontod senki fórumát, jól szórakozunk... :-)

Zsige:
Igazából mi a bajod a Tomb Raider-el? És mitől jobb az Indy?
Fact 1: A grafika u.a. mint a Tomb 3-é.
Fact 2: A játékmenet szigorúan u.a.
Fact 3: Indy irányítása szar. Hamár "Ifjújindi", akkor a játékban úgy mozog, mint a nagyapám, amikor a köszvény bántja.
Fact 4: A Tomb Raider 4 messze jobb, mind grafikában, mind a játéban stb.
Na lehet flame-elni. :-)))

Zsige Creative Commons License 2000.03.06 0 0 39
Szal...
Ne ertsel felre baratom!
Nem banom en hogy itt vagy!!
Hajaj!
Nyugodtan nyomathatjuk ide is adumat mert ugy jobb..ussuk le a Tomb Raidert!!!
Ifjuindy Creative Commons License 2000.03.06 0 0 38
Zsige!

Ez van, nem vagyunk egyformák, egyébként én sem vagyok sorozat rajongó, de ez a szívem csücske! Hát istenem, mindenkinek van gyengéje!
Az lehet, hogy bukta volt, de ez volt minden idők legdrágább sorozata, sajnos a mai "fiatalok" nem vevők a kicsit is tartalmasabb filmekre/sorozatokra, csak a blőd baromságokra!

Bár szerintem ez az egész vita a másik topicba való, mert ez itt a játék helye és én nem akarom elrontani mások fórumát az én hülyeségeimmel. Ha van kedved/kedvetek, gyertek át törzsasztalra, ott "kivitatkozhatjuk" magunkat!

Köszi, és bocs az OFFért!

Pali

Előzmény: Zsige (37)
Zsige Creative Commons License 2000.03.04 0 0 37
Szal:)

Nagyon OFF leszek :))))))))

Hehe ez kikeszitet:)

Szal hogy elore is bocsanatot kerek azert mert nem voltam reg erre de nem ment a nettem...
Mivel megalkotoja vagyok eme topicnak naponta be kellet volna nzni..de mindegy...
Na akkor alssuk!

Torci : egyszeru! ujel bele a kocsidba es gazolj el monden hienat a kornyeken:) asztan menyel oda hozaa es kijon a draga lelke...

Nos szerintem akkora hujeseg az a Ifju Indy Jones hogy az valami kritikus!
En marha nagy Indy fan vagyok! de azert az tulzas...elbaltaztak...es tudjatok mit nem ertek? hogy adjak ki a kurva sok penzt a Spilberg meg a Lucas is huje masik filmekre mint Pl a Star Wars ami egy nagy szar( felreertes ne essek a ! reszrol van szo!!) lett...nem hogy inkabb vegyek a Harrison Fordot aki ugye a kedvenc szineszunk es csinajak mar meg a fojtatasat az Indynek!

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem megdobant a szivem amikor a jatekban talakoztam Sophiaval a Indy Fate Of Atlantisbol :)))

Szal az ijen dolgokat szeretem!
Es mit szoltok a Bonus Pajahoz? Mintha a filmet jatszanam tovabb!

Ifjuindy most meg ne haragudj ram de nekem akarmijen fan vagyok is nem tetszetek a szorozatok!...elso 2 tetszet de asztan...fujj...

Szal hajra gyerekek!!! Jatsatok es meg dumajunk!

Otletet kerek hogy mijen legyen szerintetek a kovetkezo Indy Jones Movie storyja! mirol szojon?
Irjatok le szerintetek mi lenne yo!

Na yo ejszakat!!

jah es matol a slogen
Ejen Lara Croft!! Kenyeren es patkanymergen!!!

Locklear Creative Commons License 2000.03.02 0 0 36
Igazad van, Lucas a hunyó - azért ilyen nyálas az egész. Viszont abban biztos vagyok hogy bukta volt a sorozat és Spielberg eléggé szabadkozott. Egyébként attól mert találkozik az összes akkor létező híres emberrel, meg mert szar a Superman, meg MacGyver, meg a Szupercsapat attól még ez is szar. Részemről ennyi.
Előzmény: Ifjuindy (35)
Ifjuindy Creative Commons License 2000.03.01 0 0 35
Szzerintem menjünk át a másik Indy topicba, mert ez nem ide való a játékokhoz.

De azért reagálnék: Spielbergnek az ég világon semmi köze Az ifjú Indiana Jones kalandjaihoz. Ezt George Lucas ötlötte ki, Rick McAllum volt a producer. Nem tudom melyik részeket láttad, biztosan azt, amikor még kisgyerek, de ebbőll csak pár rész volt, a többin már 16-20 éves és szerintem marha jó kalandokba keveredett, érdekes helyeken járt, és csomó híres emberrel találkozott. Szerintem ebből asorozatból még tanulni is lehetett nem úgy mint Superman, meg MacGyver, meg Szupercsapat.... Ennyi, nem vagyunk egyformák!

Pali

Locklear Creative Commons License 2000.03.01 0 0 34
Malájul megvan.
Kell?
Előzmény: Ifjuindy (32)
Locklear Creative Commons License 2000.03.01 0 0 33
Hali "Ifjuindy"!
Nagyon off leszek.
Szerintem kevés szarabb alktoás született Steven Spielberg keze közül, mint az "Ifjú Indy". A Harrison Ford féle figurából egy nyálas, málészájú gyerek lett, akinek megáll a szájéban a tej és sok köze nincs Indyhez. Azóta Steven ott sunnyog, hogy "izé, talán mégsem kellett volna...". Nem csoda, hogy bukta volt a sorozat!
Előzmény: Ifjuindy (32)
Ifjuindy Creative Commons License 2000.02.28 0 0 32
Sziasztok!

Nagyon OFF leszek!

Én abszolút nem a játék miatt vagyok itt, hanem a film miatt, illetve Az ifjú Indiana Jones kalandjai című sorozat miatt! Szerintem kevés nálam nagyobb rajongó akad kis hazánkban! Ha valakinek van kedve a filmről/sorozatról "vitázni" az kukkantson be INDIANA JONES topicba!

Nincs meg valakinek a sorozatból pár rész magyarul videón??? Őrülten hálás lennék!!!! Idegen nyelven is jó!

Köszi

Pali

Ifjuindy Creative Commons License 2000.02.28 0 0 31
Sziasztok!

Nagyon OFF leszek!

Én abszolút nem a játék miatt vagyok itt, hanem a film miatt, illetve Az ifjú Indiana Jones kalandjai című sorozat miatt! Szerintem kevés nálam nagyobb rajongó akad kis hazánkban! Ha valakinek van kedve a filmről/sorozatról "vitázni" az kukkantson be INDIANA JONES

JuliuS Creative Commons License 2000.02.17 0 0 30
pottom:
mindossze annyit kell tenned, hogy a windows teruleti beallitasat atallitod amerikai-ra, es maris megy rendesen a telepito...
Előzmény: pottom (28)
Vissai Creative Commons License 2000.02.17 0 0 29
Szasztok !
Vegre egy Henry Jones, Jr. topic is van !!!

Hat na szoval.

Hogy is hivjak ezt az uj jatekot ? Remlik, hogy nagyon nezegettem valahol. Az is remlik, hogy ebben kuzdeni kell ! (Amit nem szeretek. Juj. Azert van benne kalandjatek is ? Mint a regi szep idokben.)

Tovabba: mekkora gep kell hozza, es mennyi szabad hely a vinyon ?

A vegen meg nekem is meglesz eletem elso jogtiszta jateka. :))))

Jut eszembe: hallottatok mar az Indiana Jones Desktop Adventures-rol ? Nekem meg csak a preview van meg. A dolog lenyege, hogy egy ablakban lehet jatszani, van bosskey is :), es rengetegfele sztori van. Viszont az egeszet durvanm felora alatt be lehet fejezni (nem tul bonyolult a szentem). Ha rakerestek, kikop valami szaz helyet, ahonnet le lehet tolteni.

pottom Creative Commons License 2000.02.16 0 0 28
Sziasztok !

Vegre megvan az Indiana Jones, 2 cd.
Egy nagy bajom viszont van. Nem tudom feltelepiteni, mert azt mondja, hogy valasszam ki a componenseket, amiket installalni akarok, de nem jelnik meg a kepen semmi.

A demo is ezt csinalta nekem, ezert csak olyan formanyos modon tudtam kiprobalni, hogy a windows\temp konyvtarrol az installalas alatt csinaltam egy masolatot, es igy elindult.

De most mit csinaljak itt az eredeti, es nem jo.
Probaltam, mar azt is, hogy a demo exe-jevel elinditom az erdetit, de csak felig futott, azzal szall el, hogy nincs benn a cd.

Please HELP ME !

Törci Creative Commons License 2000.01.31 0 0 27
Valaki megtudnámondani hogy a szudáni pályán (egyiptomi piramisok)hova bújt a kisfiú

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!