Keresés

Részletes keresés

nana Creative Commons License 2000.01.17 0 0 26
kedves swítike!nagyon teccik a topicod...csak nem értem tisztan bagjjot...ki beszélt itt zenérol???mint nagyrabecsült,nagytudasú getom kolléga megjegyezte pár sorral lejebb sting=fullánk....na asszem ennek ez boven megfelel:-)bár nem tudom szabad-e nekem ilyen nagytudasú versenyzok között egyáltalán megszólalnom,a nyóc általánosommal:-)naivan,de bízom a demokráciában,hogy szellemileg leárnyákolt kis agyam esendo gondolatait talán ide írhatom....a bme-rol annyit bagojj,rég rossz ha diplomád lobogtatasaval,akarod magad elfogadtatni../bár én ezt nem érthetem/...sanyarú gyereksorsom miatt a bme kimaradt....az is igaz 1 jó könyv mindig jobban feldobott,mint a matematika/ezt viszont asszem te nem értheted:-)/
szal...."édeske" hajrá....ne töröggy semmivel,ez a sok kiégett Mber,csak önmaga nágyságát szeretné bizonyítani:-)....amugy az igazi Stinget /az énekest nagyon kedvelem/
csók
doroty Creative Commons License 2000.01.17 0 0 25
Ez nagyon aranyos volt, cornelius:)
cornelius Creative Commons License 2000.01.17 0 0 24
Én meg például fogyatékos vagyok, csupa ilyen speciális intézetekben tanultam, de igyekeztem, és úgy érzem, semmivel sem vagyok már rosszabb, mint bármelyik egészséges, írást, olvasást, számolást, mind megtanultam, és ügyesen rajzolok, számban tartom az ecsetet, úgy, és mindenki mondja, szebb képeket, mint sok igazi, mindenféle egyetemeket kijárt festőművész.
Előzmény: getom (23)
getom Creative Commons License 2000.01.17 0 0 23
Szija bagojj, már aszittem, teljesen elbátorított az intellektuális fölényünk, és
piripócsig meg se állsz. na idefigyelj, az irodalnmi topic tele van Eltésekkel,
akikhez te egy kis miska vagy, és az, hogy én meg még általánosba járok, az nem
jelenti azt, hogy. Izé, hogy. TE HÜLYE!
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.17 0 0 22
Figyelj, csak, Korlátoltka!
Egy szóval sem minősítettem a lipótmezőn lakozó embereket. Azt viszont fenntartom, hogy Rád férne ott néhány kezelés, főleg ha már vízióid is vannak. Mással nem tudom magyarázni, hogy olyanokat tulajdonítasz nekem, amiket nem írtam le. Egyébként pedig ez a topik pontosan Neked és getomnak köszönhetően pont nem Stingről szól, de leleked rajta, Te vagy a topiknyitó, kukorékolj csak a saját szemétdombodon. Egyébként nem tudom ki vagy és hol, elvégeztél-e már mondjuk egy BME-t, stb. Ha igen, és úgy véled, hogy ahhoz nem kell tudni gondolkodni, majd akkor szóljál.
Előzmény: sweet lips project (21)
sweet lips project Creative Commons License 2000.01.16 0 0 21
Drága bagoj

Idefigyelj te szerencsétlen,
v a s k a l a p o s gyermek!
Nagyon sajnállak,
biztos szörnyu lesz,
ha majd egyszer felfogod, hogy milyen
rugalmatlan fickó vagy,
és akkor majd neked is lesz egy pár álmatlan éjszakád (remélem),
mint a LIPÓTMEZEI
>diliház-töltelék< -eknek, akiket úgy utálsz,
tudod,
ha fogalmad sincs a dolgokról,
(mert nemigen szokásod a gondolkodás, ahogy így elnézem az ügyfogyott beszólásaidat),
akkor ne is ítéld meg a lipótmezei ürgéket...

Én pont ismerek egy pár embert a lipótmezorol,
akik gyakorlatilag állandó lakosok,
nagyon betegek, szornyu kínokat élnek át,
és közben rengeteg dologra rájönnek,
(tudod ilyen is van)
egyikuk 45 éve lakik ott, és komolyan mondom tanultam tole egyet, s mást,
(tudod ilyen is van)
Csodálatos, kedves E M B E R,
aki mellesleg nagyon beteg.
Úgyhogy mindent összegezve nagyon kérlek nagy ívben kerüld el a topicomat,
getomnak igaza van, egyáltalában
N e m n e k e d s z ó l,
és még csak nem is merénylet Sting ellen,
Szervusz, nagyon kérlek néha vágj bele
új dolgokba is (a saját érdekedben),
(mint pl. gondolkodás, nemcsak az evésrol, ágyról, és sörrol...)
különben ilyen goromba, éretlen kisfiú maradsz,
aki lépten-nyomon hülyét csinál magából.

isobel, a lipótmezei elmebeteg állat

ataman Creative Commons License 2000.01.15 0 0 20
grasshopper: Még mindíg szervezik a koncertet! A dátum marad 02.27, csak a hely még bizonytalan!

http://sting.hungary.nu/

ataman Creative Commons License 2000.01.15 0 0 19
grasshopper: Még mindíg szervezik a koncertet! A dátum marad 02.27, csak a hely még bizonytalan!

http://sting.hungary.nu/

getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 18
És hát eszméletlen - igen tégedet is beleértve, vidmaek, - hogy milyen alpári és ordináré stilusban cselénnek eszmét egyesek, amikor normálisan is meg lehetne mondanai és inteligensen, hogy kinem mi bántja a csőrét.
vidmar Creative Commons License 2000.01.14 0 0 17
Getomgyerek! Mét köll mindenkinek szétbaszni a topikját, mondcca má, he?
Előzmény: getom (16)
getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 16
Miazhogy alulfejlett, és primitív pöcs, te gyagyás, te csak ne nyilatkozzás az ép pöcsömről, én nem azt mondom, hogy, mondjuk akkora, mint egy szamáré, vagy egy nagy benga négeré, de biztos hogy több 20 centinél, ami már átlagon felüli, és hogy primitív, azt ilyen hülyékre mondják, mint te, nem nemi szervre.

Hát én aztat honnan tudjam , hogy mért adta neki aazta cimet, hogy fullánk, hát ki vagyok én hogy tudjam, adhatta volna neki azut is, hogy matyizós topic, mér nem adta, hát ki vagyok én, hogy tudjam, én csak írtam bele.

Mellesleg semmi empátia-érzék nem szorult tebeléd, lelketlen gazember.

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.14 0 0 15
Akkor csak azt mondd el, te alulfejlett primitív pöcs, hogy miért a Sting címet adta neki, ha nem arról szól? Lett volna matyizós topic, vagy óvoda topic, de ez így egy kalap szar, már megbocsáss. És azokat tartja távol, akik valóban Stingről írnának/olvasnának. Azt meg leszarom, hogy ki milyen diliház-töltelék, az topikozzon Lipótmezőn.
Előzmény: getom (14)
getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 14
No nézdcsaka anagyfejű, aki mondja, te bagojj, eztet a topicot az isobel nyitotta, aki ugyanaz, mint eweet lips project, sőt doroty, ez az ős aját topicja, aztcsinálunk benne amit akarunk, és az első hozzászólásodat nem számítva ez a legjobb sting topic, amit csak láttam valaha is, és a britney topic az tényleg jó, imádok bele írni, ha akarod előkeresem teneked.

(Sss, isobel skrizofén, nem tudtad.)

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.14 0 0 13
Menjetek már innen offolni a halál véreres f@szára. Mondjuk a britni topikba, jó?
getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 12
De 3, az egy lópikula, az semmi, én olvastam a billy milligan életeit, na őneki tizenheten voltak egy testben, és aa sima 3, még dorotyval kiegészítve is, hát az egy 0, mitmondjak, na, az egy nulla csak.

3-at meg simán elbírok én még.

isobel Creative Commons License 2000.01.13 0 0 11
... Mindenesetre megtisztelo, hogy ugyebár
egyszer van DOROTY, (doroty),
aztán jönnek a lényegében elhanyagolható (egyéb) tyúkok, meg ilyen kaparászó ügyek, mittudomén...
kakaska, házorzoeb, kacsalibalúd és tsi

Egyébként pedig....
Ha jól tudom
000000000000000000000000000000000000000000000
a t és az y között titokban azért ott figyel a H,
... édesem

sweet lips project Creative Commons License 2000.01.13 0 0 10
Hmm...! Nagyon úgy néz ki....
Mostmár hárman vagyunk egy testben...

De még milyen testben, aranyom, epekedhetsz édes,
meg van rá minden okod!
doroty, szívem, kicsi,
naív is szegényke, de eros

doroty Creative Commons License 2000.01.13 0 0 9
mmmmm....hhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmm......

igen...

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.13 0 0 8
Mad About You
Ez valami csúcs zene. Itt még Marsalis is kellőképp visszafogja magát. Amúgy azt nem szeretem, amikor ezek a figurázó zenészek túllőnek a célon (pl. Englisman in N.Y. végén az előbb már említett úriember). A Police jön be jobban nekem is, arra még az amúgy kifejezetten új zenéket kedvelő cimborám is azt mondja, hogy "nagyon súlyos".
getom Creative Commons License 2000.01.13 0 0 7
Tudom, hogy szédületes vagyok, most mit szerénykedjek, olyan vagyok, mint egy tornádó kansas fölött, cipelem magammal a kis dorotyt, meg az egész farmot, ez van és kész, akarsz az én dorotym lenni, viszlek magammal, csak kapaszkodj, de erősen.
Előzmény: sweet lips project (5)
isobel Creative Commons License 2000.01.11 0 0 6
Egyébként pedig FRAGILE van aranyom, totálisan FRAGILE édesem, úgy mókázz velem....
puszillak szívecske,
sweet
sweet lips project Creative Commons License 2000.01.11 0 0 5
sweetlips feat isobel: < ilyenkor van gáz:)

Nem bírtam megállni, hogy be ne kukkantsak ide is szívem, a mindent LENULLÁZÓ fáradtságom ellenére... Szédületes vagy édesem, egyszereuen szédületes, jajj de nagyon lenulláztad ezt a topicot is, szóhoz sem jutok a rémülettol édes, tisztára döbbent aranyom....
Fantasztikus vagy, egyszeruen elképeszto érted?

SZARKAZMUS

:)

Dob Creative Commons License 2000.01.11 0 0 4
A Desert ROse nagyon jó.. az az arab fickó elég jó hangulatot csinál Sting alá.. nekem tetszik..
már láttam a klippet 3-szor, és még mindig tetszik, pedig nem vagyok Sting rajongó..
Előzmény: bandika (2)
req Creative Commons License 2000.01.11 0 0 3
A Russians-nek elképesztő hangulata van...
Előzmény: bandika (2)
bandika Creative Commons License 2000.01.11 0 0 2
Sting, ja, nem is rossz.

Hogy aktüel legyek, itt van pölö a Desert Rose, vagy Rose of the Desert, vagy mi.

Nektek hogy jön be?

Én őszintén szólva a Police-t szeretem nagyon, de vitathatatlanul jó szólószámokat is tudott hozni a faszi (pl. Englishman in New York, Fragile, satöbbi).

Visszatérve a Desert Rose-ra, nem ismerem mélységében az életművet, de ilyen hangzást még eddig Stingtől nem hallottam, érdekes, jól eltalált, tudja mi kell a népnek (egy kis world music, massziv ritmusalap). Jó meghallgatni, megnézni a klipet 3szor. Utána nemtom bejönne-e még.

grasshopper Creative Commons License 2000.01.11 0 0 1
Mentem VOLNA februárban ha a BS nem égett VOLNA le...
getom Creative Commons License 2000.01.11 0 0 0
Igazad van, ember, minek a jópofizás, 0 és kész.
Előzmény: sweet lips project (-)
sweet lips project Creative Commons License 2000.01.11 0 0 topiknyitó
STING a téma gyerekek,
az az igazság, hogy túl fáradt vagyok ahhoz, hogy megpróbáljak jópofi lenni, (annál is inkább, mert valószínuleg ez nagyon sok embernek nem jön be, akkor meg, minek, nem igaz),
nemsokára jóéjszakát party van nálam,
sziasztok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!