Keresés

Részletes keresés

easy77 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 39

Azt a betyárját! Tényleg leégett!!!

taxamet Creative Commons License 2000.02.13 0 0 38
Olyannyira leégett, hogy a Globe.hu-ra a matav jön be:))
farkendo Creative Commons License 2000.01.12 0 0 37

A legnagyobb pojént ma láttam a metrón!
egy régebbi hirdetés díszelgett a falon, aszongya:
GLOBE DISZKÓSZINHÁZ
...
Tüzijáték
...

Ezek elöre tudták, akkor miért nem szóltak!?

A.kárki Creative Commons License 2000.01.12 0 0 36
Biciklivel???!!! De a TV-ben láttunk egy csomó nagy piros autót, akkor azok csak később mentek??
Amúgy + nem értem, hogy attól, mert a tűzoltóság ellenőrzött, miért ne lehetne felgyújtani valamit?!
Tehát ebből logikusan következik: ha igazoltat a rendőr, kiderül, hogy nem követtem még el semmit életemben, akkor nem leszek képes a következő sarkon fejbe verni a kisnyugdíjast és elvenni a nyugdíját ugye?

(Üdv.)

Előzmény: Mr. London (35)
Mr. London Creative Commons License 2000.01.12 0 0 35
Kedves Barátom!
A tűzoltók biciklivel mentek. Csakis így érhettek az első jelzéstől számított 5 (öt) percen belül a helyszínre. Mindezt éjfélkor...
Gratulálok a következtetésedhez!
Előzmény: AbaTToiR (-)
Mr. London Creative Commons License 2000.01.12 0 0 34
Aki így írja, hogy "egyenlőre", pedig a tanulatlan fejével azt akarta írni, hogy "egyelőre", attól nem is várhatunk többet.Valószínűleg még kiskorú ez a Steve Little...
Jó lenne tudni, hogy a "kerületi TOP" szerinte mit jelent, mert a "TOP", az régen a BM TOP (Belügyminisztérium Orsz. Tűzoltóparancsnoksága) közkeletű rövidítése volt. Ez a szervezet már megszűnt, a kerületi tűzoltóparancsnokságok pedig majd' egy évtizede önkormányzati intézményként működnek.
A "belső építési munkák" pedig szintén csak a mi kis Steve L. barátunk képzeletében folynak...
Remélem Steve pár év múlva nagy fiú lesz és talán több esze lesz.
Előzmény: SteveLittle (17)
bagdadi tolvaj Creative Commons License 2000.01.11 -1 0 33
Szerintem a tűz oka csakis a Glob(e)ális felmelegedés lehet...

Amúgy mi a véleményetek arról, hogy ezt az esetet, akaárcsak a BS tűzét valamelyik biztosító cég végeztette el?

Üdvözöl benneteket: bagdadi tolvaj

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.11 0 0 32
Devon: nem akarlak elkeseriteni, de ebben a szinhazban sokmindent csinaltak, de szindarabokat "eleg ritkan jatszottak" (soha?)
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.11 0 0 31
BS: 1999.12.15
Globe Szinhaz: 2000.01.11
Petofi Csarnok: ????.??.??
Újlaki Creative Commons License 2000.01.11 0 0 30
Hát, amikor az igazi Globe égett, akkor gyalog mentek, meg vödrökkel...
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.11 0 0 29
Kit érdekel hogy leégett ??

Legalább pihennek a színészek egy kicsit, úgyis egy nagy sz@r az összes magyar színész. Csak bohóckodnak a színpadon, tehetség egyikbe sem szorult, de az arcuk az legalább akkora mintha világsztárok lennének. Én még nemzetit sem építenék nekik, inkább a BS-t tenném rendbe abból a pénzből.

AbaTToiR Creative Commons License 2000.01.11 0 0 28
hát én se fogok adakozni.
már bs-re se adtam
cucu Creative Commons License 2000.01.11 0 0 27
Igen, így van!
A belvizek még a mai napig is lakhatatlanná tették több száz család házát! Ezzel kellene foglalkoznia kiemelten a tisztelt médiáknak és nem az ilyen marhaságokkal.
Én továbbra is szarok a BS-re meg a Globe-ra is. Inkább azt sajnálom, hogy idáig süllyedt az ország, hogy ilyen frekventált épületek felgyújtását is megmernek bizonyos személyek tenni.
Előzmény: juvidox (25)
SzaLa Creative Commons License 2000.01.11 0 0 26
Kedves TamasS és SteveLittle!
Szereintem meg nagyon kevés összefüggés van egy hatósági ellenőrzés és egy tűzeset között. Tűz még akkor is keletkezhet, ha nem gyújtogatásról van szó (pl. elektromos zavar, gondatlanság, gyermeki tevékenység is előfordulhat, ok, az utolsó lehetőség egyik konkrét esetre sm illik) Megpróbálom a Lángokban a BS topicból idelinkelni a 138. hozzábüfimet, a második része nektek is szól.
Előzmény: TamasS (14)
juvidox Creative Commons License 2000.01.11 0 0 25
Szerintem is undorító volt ez az adakozás mánia. Érdekes lenne összehasonlítani, hogy az árvízkárosultaknak mennyi pénz folyt be (mind a privát mind az állami szférákból) és a Colosseumra mennyi? Még nem hallottam, hogy a Globe-ra már nyitottak volna számlát de remélem nem fogják megtenni.
Előzmény: cucu (20)
SzaLa Creative Commons License 2000.01.11 0 0 24
A TOP az azóta már átalakult Tűzoltóság Országos Parancsnokság rövidítése, amire - szerintem - te gondolsz, az tp. (Ennyit a @oskodásról, remélem nem veszed a szívedre ;-) )
Előzmény: SteveLittle (17)
John Zero Creative Commons License 2000.01.11 0 0 23
Amugy nem mukodott valami Globe-disco is abban a szinhazban?
Előzmény: second (22)
second Creative Commons License 2000.01.11 0 0 22
A rádió már mondta, hogy szándékos gyujtogtást bizonyító tárgya(ka)t találtak a Globe színház oltása utáni vizsgálat nyomán.

Sec.

John Zero Creative Commons License 2000.01.11 0 0 21
Mint ahogy a BS-ben se, itt se volt oltoberendezes (sprinkler vagy egyeb szerkezet).

Nem kellene torvenyileg kotelezni a nagyobb epuleteket, hogy szereljenek fel oltoberendezest?
cucu Creative Commons License 2000.01.11 0 0 20
Helo.
Hát, mit mondjak, én már a Sportcsarnok-adakozást is pofátlanságnak tartottam. Gusztustalan lenne, ha megint ezzel jönnének a médiák.
Ha leégett, hát leégett.
Gyerekek tízezrei élnek nyomorszinten, megfelelő tálálkozás nélkül kis hazánkban, akkor miért pont erre adakoznánk?
Amúgy elképzelhetetlen, hogy ne büncselekmények legyenek a háttérben. Ezért fel kell deríteni az érdekszférákat és törvényesen lerendezni ezeket a dolgokat. És nem bolondot csinálni az emberekből, hogy tessék már adakozni...
cucu
Előzmény: poldi (5)
csn Creative Commons License 2000.01.11 0 0 19
Sőt!...

4., minkét épületet tűz égette el
5., mindkét épület porig égett
6., mindkét épület épulet volt

Kb. ennyi értelme volt az előbbi összefüggés-keresésnek...

larzen Creative Commons License 2000.01.11 0 0 18
... annyira, hogy így emlékezetből úgy láttam, hogy a két tudósításban (BS, Globe) csak a név más.
Előzmény: DooMi (16)
SteveLittle Creative Commons License 2000.01.11 0 0 17
Üdv !

A külön érdekesség a többszörös egybeesés:

1: ld. előzmény;
2: mindkét épület Zuglóban van (volt), vagyis a tűzvédelmi ellenőrzés ugyanannak a kerületi TOP-nak a hatáskörébe tartozott;
3: mindkét épületben belső építési munkák folytak.

Több összefüggést/egybeesést nem látok (egyenlőre).

De ennyi is sok a véletlenhez.

Előzmény: TamasS (14)
DooMi Creative Commons License 2000.01.11 0 0 16
Kár hogy leégett, jobb lett volna hogyha nem. Mint szórakozó hely egy menő hely volt ( nagyon :-) fiataloknak, és sok sztárvendéget hoztak.

Amúgy eléggé érdekesek a tűzesetek mostanában...

Előzmény: poldi (5)
uprow Creative Commons License 2000.01.11 0 0 15
Éjjel 1h magasságában jártam arra, a látvány nagyon komoly volt, mint egy jól megrakott tábortűz.
TamasS Creative Commons License 2000.01.11 0 0 14
Calliope!

Amilyen mocskos dolgokat kepes produkalni a kulonfele gazdasagi erdekszferak utkozese, meg az sem elkepzelhetetlen, amire te probalsz meg kilyukadni. Mire minden leeg, felepul egy "mega-giga-szorakoztatoipari komplexum" valahol a varos szelen es mindenki kenytelen lesz ott szervezni a rendezvenyeit. (Persze nem ingyen.)

Az is erdekes dolog, hogy mind a BS-nel, mind pedig itt szerepelt a hirekben, hogy az eges elotti napokban a tuzvedelmi felulvizsgalat mindent rendben talalt. Na, most vagy az ilyen felulvizsgalatok nem ernek semmit, vagy valakik gyujtogatnak kemenyen...

TamasS

Előzmény: Calliope (12)
Episode1 Creative Commons License 2000.01.11 0 0 13
Meg kell hogy mondjam, nekem mar a Romai Colusseum is gyanus volt.....

Igazam lett!!!

Talan a doktor urak ott a parlamentben felallitanak egy körépület-égésügyi-szakbizottságot, akik majd fényt deritenek mindenre.... En bizom bennuk. Most felajanljak majd ujabb egyhavi fizetesuket. Valaki el akarja lehetetleniteni szegenyeket?!?!

Előzmény: chicken (9)
Calliope Creative Commons License 2000.01.11 0 0 12
Mi van itt, hogy "minden" leég?! Ez rettenetes!

Lassan elkezdek "összeesküvés elméleteket" gyártani, hogy kiknek miért áll érdekükben tönkretenni szabadidős-programok helyszíneit... :)

freeze flash Creative Commons License 2000.01.11 0 0 11
Saccoljunk, mi lesz a következő:
Körcsarnok, Planetárium, Népstadion /?!/, egyéb kör alakú stadionok, mi?!

Üdv
ff

Charlie Drop Creative Commons License 2000.01.11 0 0 10
Ez amolyan "Ég a gyertya, ég! El ne aludjék!" ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!