Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.27 0 0 8
Hurrá, hurrá! Aktualitás bejátszik.
Brumimackó Creative Commons License 2000.02.14 0 0 7
Nem lesz jó egy hét múlva sem. Már hónapok óta ilyen, és EZ MÁR A FEJLESZTETT VERZIÓ!
Uramisten! Melyik cég merne ilyen progit eladni? Azt hiszik a kis gizdák, hogy mert ingyenes, hát dbeleszarhatnak a hűtőventilátorba is. Csakhogy ingyenes pl. a Hotmail is, ami innen - bazmeg - gyorsabb, mint egonsága.
Előzmény: nana (6)
nana Creative Commons License 2000.02.14 0 0 6
...na ..meg vagyok nyugodva...bar nem vigasztal...azt hittem én vagyok a hülye...lehet szakítok egonnal?

kitartas...egy het mulva talan müxik majd...

Előzmény: Brumimackó (5)
Brumimackó Creative Commons License 2000.02.14 0 0 5

Na mostmár tényleg elmehetnek az anyjukba a fiúk, ez az egon Magyaro. utolsó szemete. Az csak természetes, hogy első loginnal nem enged be, hanem visszaadja a bejelentk. oldalt. Persze. Az is elengedhetetlen, hogy 12 óráig vánszorogjanak a levelek. Hogyne. És hát az állandó server error nélkül is szar lenne a napom. Na de hogy minden magyarázat nélkül egyszerűen visszabasszon a loginlapra tizenkettedszerre is (tuti jó loginnel és jelszóval), az már mindennek a teteje. Inkább füstjelekkel kommunikálok, mint ezzel a trágyadombbal, de legjobb lenne, ha a füstjelek az ő szerverükből szállnának fel. MIndenkinek ajánlom, hog sürgősen álljon át bármelyik másik freemailre, ha nem akar napokig levelei nélkül maradni. Aki meg arra jár, nyugodtan vágjon bele egy baltát a gépekbe, szarabb már nem lehet.
Előzmény: Underworld (4)
Underworld Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4
Chechnia online, hahahahaha :)))

Egyebkent nekem is bajom volt veluk, de volt a netpostaval, meg a primpostaval, bar lehet, hogy en vagyok az idiota :P.

szoval beleptem reg utan, ment. Beleptem nem sokkal kesobb, ment. Ket-harom nap mulva beleptem, semmi! Nem fogadja el a jelszavam: egon, netposta, prim. Volt mar valakinek ilyen tapasztalata ?

egyedul az index mailje mukodik, csak allandoan js hibai vannak!

Előzmény: Brumimackó (-)
gecko Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3
ujra ervenyes a tema
gecko Creative Commons License 2000.01.10 0 0 2
a masik kb egy honapja kerdeztem meg oket lesz-e POP3 szolgaltatasuk es azt valaszoltak hogy a kozeljovoben fognak bovulni szolgaltatasaik remelhetoleg ezert rosszalkodik a szerveruk

gecko voltam aki imadja az egont
:)

Előzmény: Brumimackó (-)
gecko Creative Commons License 2000.01.10 0 0 1
en is tapasztaltam nem tudom mi lehetett vele
Előzmény: Brumimackó (-)
alexandrosz Creative Commons License 2000.01.10 0 0 0
0 reakciót váltasz ki belőlük....
Előzmény: Brumimackó (-)
Brumimackó Creative Commons License 2000.01.10 0 0 topiknyitó
HE?
Az odaküldött levelek unreszolvábilisan visszajönnek, belépni meg nem lehet. A vérprofi gyaloglo.hu (kb Chechnia Online szintű banda) meg egy kurva feliratot nem bír kirakni a címlapra, hogy egyáltalán mi van.
Vagy csak nálam van a gikszer? Nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!