Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 2015.05.25 0 0 59011
Teasers18 Creative Commons License 2015.05.25 0 0 59010

Sziasztok! CPI tesztre lenne szükségem, de sehol sem találok. Hol tudnék letölteni egyet? 300 vagy 480 kérdéses, de bármiylen jó lenne! Akár az is jó lenne ha valami hasonlót tudnátok küldeni! Köszi!

KissMe Creative Commons License 2015.05.18 0 0 59009

Baranyaiak figyelem! Nem tudom, milyen gyakran olvassátok az Új Dunántúli Naplót, vagy a neten a bamát, de az utóbbi hetekben telis-tele van jobbnál jobb álláshirdetésekkel. Nagyon sok szakmunkást (kőműves, burkoló, sofőr) keresnek, és beindult az idegenforgalmi szezon is, szóval szakácsok, felszolgálók, pultosok kerestetnek nagyobb számban.

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 0 0 59008

I see. :-)

Előzmény: padisah (59007)
padisah Creative Commons License 2015.05.16 0 0 59007

kösz

én jávás vagyok, a Rhino-val szemeztem, de nem fogtam bele

még

 

meg van seleniumos extractorom

Előzmény: Törölt nick (59006)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.16 0 0 59006
Előzmény: padisah (58989)
KissMe Creative Commons License 2015.05.06 0 0 59005

Továbbra is ajánlom a Helion Research belga céget. A nevükkel megegyező (egybe írva) a honlapjuk címe .com végződéssel.

Amikor én kezdtem nekik dolgozni, akkor még minden csak angolul volt elérhető, az utóbbi 4 évben már fejlődtek, és a legtöbb munka leírása, értékelési kérdőíve már magyarul is megvan. Azt nem tudom, hogy a beléptető oldal és a regisztrációs folyamat is lefordításra került-e, de mindenképpen nézz utána! Ha esetleg valaki segít az angol nyelvű regisztrációban, onnan már sima ügy.

Én csak ajánlani tudom! Nem túl nehéz, nagyon érdekes, részben vagy egészben otthonról végezhető próbavásárlási munkákat ajánlanak, és adnak. Rendesen fizetnek, igaz, nem állandó melók, de lehet vele keresni, a semminél mindenképpen több.

 

Hasonló, de német cég a Globis GmbH, náluk regisztrálva vagyok, de még nem dolgoztam nekik. A honlapjuk és a leírások angolul és németül elérhetők.

Előzmény: home job (59001)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59004

Itt is csupa kamu van. Van amikor állásinterjúra is elmásztam, aztán ott derült ki, ok hogy otthon végezhető, és táv, de értékesítés... otthonról max adminisztráljak, utaljam el a napi bevételt, stb.

Előzmény: padisah (59003)
padisah Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59003
Előzmény: home job (59001)
RoczanovD Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59002

Üdv mindenkinek! 

Külföldön élő magyar partnereket keresek, akik együtt működnének velem a turisztikában!

 

 

home job Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59001

Tud valaki otthon végezhető magyar munkát? sajnos csak hálozatépítéssel és szélhámosokkal találkoztam.

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.04 0 0 59000

Ügyfélszolga voltam egy ideig, küldtek a múlt héten és hívtak is egy ügyfélszolgás ajánlatot. Interjú a mittudom én milyen  Kft-nél a Bank Center épülete, Bp., Szabadság tér. Nagy átverés az egész, igaz, hogy ott kell ülni a pultba, de a Kft-nek inkább cégvezető ügyfelei vannak, akik szinte soha nem térnek be a üszolira. A kieső időmet, ami fentmarad a postázás elintézése és KV főzés, mosogatás után természetesen ügyfélszerzéssel kell töltenem.

 

Nem jelent be, valami szövetkezetis formáról gagyorászott a csaj. Ekkor megköszöntem a lehetőséget és távoztam. Munkaidő amúgy 8:30 - 18:30, 2 óra ebédszünet, 11:30-13:30.

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 58999

Azt tegyuk hozza mielott valaki kedvet kap az ilyenes hasonlo allasborzekre, karrier napokra, hogy diploma nelkul felesleges odamenni. Akkor mar az ott elcseszett idot inkabb forditsa neten allaskeresesre, cv atdolgozasara.

 

En ezt nem tudtam, elmentem egy ilyenre erettsegivel plusz ket muszaki technikummal a legtobbceges pavilonnalsajnalkozva kozoltek, hogy nekik frissdiplomasok kellenek, karrier programba, junoir ennek, annak.

 

Ha diplomas is, max palyakezdo vagy 25 alatti akiert felveszik a tamogatast.

Előzmény: Bandie66 (58986)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 58998

Engem simankorbe kuldozgetett a pannonjob. Sok helyen az orvosiig is eljutottam, utana megis hivtak, hogy jelenleg a cegnel nincs, na de van egy masik ahol.... 2 het alatt ilye nforman 6 elbeszelgetes, csoportos tajekoztato, 3 elozetes orvosi. Ha nem kellettem, vagyha betoltottek az allast soha nem hivtak fel. Munkanelkulikent tengodtem, felmondanom nem kellett igy jatszhattak velem. De volt olyan aki ugy jott az orvosira munkaszerzodes nelk hogy felmondott a munkahelyen. Amikor visszamentunk az orvosirol akkor kozoltek a pj kozpontjaban hogy megse, vissza az egesz. Nekem csak napjaim es oraim mentek ra, de szerintem nem ez az egy no vt aki siman felmondott mar a regi helyen. Nekem is mindegyik lehetosegnel igergettek, hogy majd szolnak mikor mehetek szerzodest kotni. Azota is hivnak. Ennek 2 eve. Persze azota dolgozom, de arrol majd egyszer maskor, az is egy szemelyzetis cegen keresztul mint kolcsonzott...

Előzmény: nyman (58996)
KissMe Creative Commons License 2015.04.29 0 0 58997

Ez teljesen informális alapon menne, mint a népmesék, aki hallja adja át! Szóval ha én hallok valahol arról, hogy sofőrt keresnek, felhívom az ismerősöm, aki jelentkezik arra a munkára (azt már saját maga dönti el, hogy hogyan, milyen formában?), majd miután ő jelentkezett, és netán fel is veszik, az ő megüresedett raktárosi helyére ajánlja a férjemet. Szigorúan kihagyva mindenféle személyzetis céget. Természetesen egyáltalán nincs biztosíték arra, hogy a férjemet ezek után fel is veszik raktárosnak, viszont az ismerősömmel jót tennék, ha valahol hallanék egy sofőri állásról, és átadnám neki az infót.

Előzmény: nyman (58996)
nyman Creative Commons License 2015.04.28 0 0 58996

de az allast nem neked kell keresni, hanem az illetonek :)

 

Hogy a ferjed mehetne vagy nem az meg nem biztos, hogy ezen mulik.

 

Mondjuk vannak ilyen pletykak, hogy a szemelyzetis cegek idonkent megutaztatjak korbe a jelolteket. Igy felveszik a jutalekot. Persze ki lehet kotni, hogy nem halasz el az adott ceg embert, de ez azert kijatszhato, ha 2 ceg egyeztet egymassal.

Előzmény: KissMe (58995)
KissMe Creative Commons License 2015.04.28 0 0 58995

Szerintetek mennyire megvalósítható a következő ötlet:

Ismerősömmel tegnap találkoztam hosszabb idő után, és az első kérdése az volt, nem tudok-e véletlenül valahol sofőr állást? Először azt hittem, nincs munkája, majd egy rövid beszélgetés során kiderült, hogy van, de most raktárosként dolgozik, és szeretne inkább újra vezetni. Viszont: egy nagyon jó cégnél, nagyon jó fizetésért melózik a jelenlegi helyén, nem is igazán értem, miért akar onnan eljönni? De az jutott eszembe, ha neki találnék egy sofőr állást valahol, akkor a férjem pedig mehetne az ismerősöm helyére raktárosnak. Vajon kivitelezhető lenne?

KissMe Creative Commons License 2015.04.07 0 0 58994

No igen, mondasz valamit...

Előzmény: Törölt nick (58993)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.04 0 0 58993

Az lehet hogy a miniszoknya nem állna neki jól, de a jelek szerint a nadrágot sem ő hordja.

Előzmény: KissMe (58990)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.04 0 0 58992

Moderárort! MLM! MLM!

Előzmény: Andrea Galyas (58991)
Andrea Galyas Creative Commons License 2015.04.04 0 0 58991

Legyél Te is Avon Tanácsadó!
Ideális munka bárki számára, remek mellékállási lehetőség.

A tanácsadó tevékenység előnyei: 
- Ingyenes regisztrálás 
- fantasztikus akciók folyamatosan 
- kedvezményes vásárlás 
- 3 hetente megjelenő katalógus 
- nincs kötelező rendelés 
- 15- 35% árengedmény 
- kampányonként ösztönző program 
- kiváló minőségű termékek elérhető áron 
- teljesítmény arányos fizetés 
- kötetlen munkaidő 
- ingyenes kozmetikai képzések, tréningek (nem kötelező!) 
- karrier lehetőség 
- rendelés leadás gyorsan, egyszerűen interneten 
- 14 napos fizetési határidő 
- 3 hónapos termékgarancia

Ha felkeltette érdeklődésedet, hívj nyugodtan bármikor ezen a számon: 0630/619-8802. Vagy írj bármikor email-en. Email címem: galyas.andrea995@gmail.com

KissMe Creative Commons License 2015.03.12 0 0 58990

Nekem már a hobbim az álláskeresés, hírleveleket is kapok a CV Online-ról. Kaptam egy állásajánlatot erről az oldalról, és a tegnap esti beszélgetésünk során meg is említettem a férjemnek. Azért, mert egy kicsit panaszkodott az egyik kollégájára, ezért mondtam neki, hogy bármikor tud állást változtatni, éppen ma olvastam, hogy az egyik elegáns autószalon értékesítési asszisztenst keres. Mire a férjem válasza: ááá, az nem jó, nem áll jól nekem a miniszoknya. :)

padisah Creative Commons License 2015.02.17 0 0 58989

a hétvégén elkezdtem extractort írni a vodafone-hoz, a dolog kissé elbonyolódott, mert a vodafone a taleo.net-et használja az állásaik nyilvántartására, és azok a konkrét állásajánlatot elrejtik mindenféle ajaxos trükkök mögé, azt nem tudom a robottal feldolgozni

 

viszont van az oldalukon rss, amihez lehet olyan url-t találni amivel egyszerűen letölthető

most azzal szenvedek, hogy amit az rss-ről leszedek tartalmat, azt egyből be tudjam írni a lucene indexbe, anélkül hogy végigmenne az eredeti nutch robot az egész kócerájon

 

(nem baj ha kínaiul hangzott, csak kikívánkozott hogy ezt leírjam)

 

szóval a kérdés az, hogy láttatok-e máshol is vállalati karrier portálon rss-t?

google keresésre jóformán csak fejvadász/állásportál jött fel aminek van rss támogatása, engem csak a közvetlen vállalati portálok érdekelnek

meg max az ilyen delegált állásajánlatok, ahol legalább saját aldomain-en jelennek meg mint a taleo esetében

KissMe Creative Commons License 2015.02.06 0 0 58988

Köszönöm, és én is gratulálok! Bár neked már a kisujjadban van az ilyesmi, és hozzám hasonlóan már csak a kaland kedvéért is űzöd az új állásokat, azért biztosan jó érzés, ha megkeres valaki egy ajánlattal. :)

Előzmény: nyman (58987)
nyman Creative Commons License 2015.02.06 0 0 58987

nagyszeru! gratulalok!

 

A heten ket megkeresesre mondtam eddig nemet :) Par eve volt, hogy ket honap alatt nem hivtak ennyiszer.

Előzmény: KissMe (58985)
Bandie66 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 58986

Sziasztok! Társulnék sok előttem szólóhoz, nem könnyű mostanság itthon állást találni, de nem lehetetlen! Tavaly végeztem a fősulival és semmi ötletem sem volt, hogy hol keressek állásokat.. egyik barátom ajánlotta a HVG állásbörzét, amire el is mentem és nagyon hasznos volt!!! Kapásból beadtam 3 helyre az önéletrajzomat, és ebből 2 céghez be is hívtak és munkát ajánlottak! Ha el tudtok menni, ne hagyjátok ki az ideit, azt hiszem február 25 és 26 között lesz. Remélem tudtam segíteni! :)

KissMe Creative Commons License 2015.02.05 0 0 58985

Igen, én is egyre több olyan hirdetést olvasok a megyei napilapunk honlapján, amely az építőiparba keres szakmunkásokat és betanított munkásokat. Ráadásul nem is messze, itt a környéken. Bár nem tudom, ez jól tükrözi-e az egész ország, vagy pláne a világ gazdaságát, de ahhoz képest, hogy tél van, már az a pár hirdetés is feltűnő.

 

Nálam van változás, tavaly december óta van teljesen komoly, és jól fizető másodállásom, ami nem is igényel különösebben nagy időráfordítást sem, sőt, a jelenlegi munkahelyemmel is jól megfér. Egy évig tartott, de kitartóan kerestem, belefutottam jó sok átverésbe, rá is ment pár tízezer forintom, viszont találtam egy korrekt céget és olyan tevékenységet, amiből nem csak pénzem van, de szeretem is csinálni.

A férjemnek is találtunk olyan munkát tavaly októberben, ahol azóta már lejárt a próbaidő, és véglegesítették, jól keres, jó melóval.

Szóval nálam pozitív változások voltak az elmúlt időszakban. :)

Előzmény: nyman (58984)
nyman Creative Commons License 2015.02.04 0 0 58984

van vmi valtozas?

 

Tavaly is azt ereztem, hogy egyre tobb a melo, most meg egyre jobban kezd porog az epitoipar, annak is a versenyszfera resze, ami szerintem jo jel. Cegek is folyamatosan panaszkodnak, hogy nincs eleg ember, es egyre inkabb az osztrak, nemet fizetesekkel kell versenyezni a piacon, mert a szakemberek elhuznak nehany szaz kilometerrel nyugatabbra. 

Előzmény: KissMe (58983)
KissMe Creative Commons License 2015.02.04 0 0 58983

felhozom

KissMe Creative Commons License 2015.01.18 0 0 58982

No, azért nonprofit és nonprofit között is van különbség. Ugyanis léteznek olyan, nevükben is nonprofit kft.-k, amelyek korábban is, és most is a versenyszférában működtek, viszont pár éve egy törvényi változás miatt a tevékenységük nem lehet nyereséges, legalábbis papíron. Ilyenek pl. megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató cégek, hulladékgazdálkodással/feldolgozással foglalkozó vállalkozások. Régebben őket csak simán XY Kft-nek hívták, most XY Nonprofit Közhasznú Kft. mindegyik. A tevékenységük viszont nem változott, van termelő tevékenység, amelyből eredően van forgótőke, anyagokat vásárolnak, készárut adnak el, és az ilyen cégek általában nem csak a haszonból tudnak fizetni, hanem van elkülönített pénzeszköz pl. a bérek kifizetésére. Legalábbis általában.

A másik kategória pl. színházak, ifjúságsegítő szervezetek, időseket ellátó intézmények, amelyek termelő tevékenységet nem végeznek, jórészt állami támogatásból tartják fenn magukat, illetve adományokból, és ezek jellemzően nem jelentenek állandó bevételt. A tevékenységből minimális nyereség származik, ha egyáltalán származik, a támogatások pedig változó nagyságrendűek. Náluk bármikor előfordulhat, hogy kiürül a kassza...

Előzmény: marv (58981)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!