Keresés

Részletes keresés

Mola Creative Commons License 2000.12.18 0 0 139
Kedves John Zero,

Mint Nokia 3210-es tulajdonos, engem is erdekelne a vibra megoldas, de az altalad feltett link nem muxik. Le tudnad irni meg egyszer a pontos cimet? Koszi!
Ha masvalakinek van ezzel kapcsolatban informacioja, vagy tapasztalata, azokat is koszonettel veszem.

Előzmény: John Zero (137)
jimi Creative Commons License 2000.06.12 0 0 138
Egy kis segítségre lenne szükségem. Aki tud segíteni írjon nekem:
T10s telcsómra kellene T18s programot feltölteni.
(jimici@freemail.hu)
John Zero Creative Commons License 2000.05.26 0 0 137
Előzmény: UpYourz (136)
UpYourz Creative Commons License 2000.05.25 0 0 136
Üdvözlet topictársak!

Hosszas vacilálás után Nokia 3210-re esett a választásom, Praktikum Classic csomaggal. Amilyent árulnak is. Ám ehhez kapcsolódna a kérdésem: külön szeretnék készüléket venni, egyrészt mert hálózatfüggetlent szeretnék, másrészt, mert a pletykák szerint úgy olcsóbbra jön ki. Tehát mennyi most kb egy 3210 bolti ára, és hol kapok ennél olcsóbban (újat!), számlával garival stb, és kb mennyiért ?

bye: UpYourz

P.S. Mintha azt olvastam volna hogy a Nokia 3210 tud rezgést is, (csak speckó akkuval?), lehetséges lenne ez?

meg is lett közben, ezt írják a Nokia Magyarország honlapján: "Kiválasztható csengetési hangerő, beleértve a villogófényes, néma riasztást.
Vibrációs jelzés (csak APAC)"

Most akkor mi van, tud vibrálást vagy nem?:)))

http://www.nokia.hu/termekek/telefon/nokia3210_m.html

Charlie Drop Creative Commons License 2000.03.28 0 0 135
0?
850 Creative Commons License 2000.03.01 0 0 134
Sziasztiok,

bocs, hogy beletolakodok a topikba, de asszem érdemben hozzá tudok szólni. Szóval a t10 hibáit szeretném kissé leírni( ha ismétlek vkit, az csak a véletlen műve) egy 5110-hez hasonlítva.
-a billentyűkön nincsenek rajta a betűk, csak az előlapon. Ez este nagyon rossz, hiszen nem lehet látni, hogy melyik betűt nyomod meg.
-SMS olvasáskor csak egy-egy sort ugrik, ami nagyon bosszantó, nem látom előre a sorokat.
-szerintem a menüje nem jó, ahogy a többi Ericcsoné sem. A Nokiáké klasszisokkal jobban kezelhető.
-kicsi és zörgős gombok(atopiknál maradva:hasonlítsátok össze egy 3210-éve, hogy az mennyivel jobb!!)
-kicsi kijelző
-a flip szvsz csak akadálynak jó, ráadásul eltakarja a yes gombot is

de vannak nagy erényei is: kicsi, alapban rezgős, vidám(a türkiz különösen), 2 hónap után nem látszik rajta a használat nyoma,

üdv

Mbrio Creative Commons License 2000.02.16 0 0 133
Hmm. Azt az sms - t néha várhatnád elég sokáig. Egyébként ha meg ilyen sokat használod, akkor rátölteni is tudsz, eéág csak hétvégén kisütni teljesen
Előzmény: Mogorva (132)
Mogorva Creative Commons License 2000.02.16 0 0 132
Ébresztőnek kikapcsolva is lehet használni. Viszont ha éjjel bármi történne (ne történjen), azért nem baj ha fel tudnak hívni és nem reggel 9-kor döbbenek, hogy teszem azt feltörték az üzletet. A biztonsági szolgálat is arra csörög, ha gond van. Nagyjából ezért.

Ja, és most gondolkodom, valami olyan csendes autóriasztón, ami egy elrejtett mobil segítségével vijjogás helyett felhív vagy sms-r küld.

Tény, hogy ebből a szempontból (non-stop készenlét) a Nokia 6110 jobb volt, de az Ericsson kisebb... jóval.

Előzmény: Mbrio (131)
Mbrio Creative Commons License 2000.02.15 0 0 131
Hát a két akkus akció elég jól működhet. Nekem még sajna nincs. Egyébként amikor alszol akkor minek megy? Vagy ébresztőórának is azt használod?
Előzmény: Mogorva (129)
Jozsó Creative Commons License 2000.02.15 0 0 130
Helló,

Bár a topicnyitó már választott azért a történeti hűség kedvéért írnék 1-2 szót a PanaGD50-ről. Öcsikém vacilált a közelmúltban, hogy mit vegyen a régi jó GH688 helyett. Már a márkahűség okán is a T10-re szavazott. A 3210-nek vannak furcsa dolgai (nincs memória, ha leveszem az aksit elfelejti az időt, meghát a NiMH már egy kicsit kifutó technológia). Aztén kicsit megkapargattuk a dolgot kiderült, hogy a panának sokkal jobb tulajdonságai vannak mint a T10-nek. Nézzük ezeket dióhéjban. Kihangosítható, (könnyen kezelhető!) számológép, valuta átváltó, beállítható idő a ki-be kapcsoláshoz, 100 számnak elég memória 2 jópofa (igaz nem változtatható) animáció, kijelző megvilágátás-erősség változtatás, rezgés, hogy csak azokat említsem, amelyek eltérnek a másik két telkótol. Kinézésre nagyon korrekt készülék, elég elegáns, a kijelzője nagy, mutatja a dátumot is alaphelyzetben, nemcsak az időt. Szerintem összességében jobb választás mint a T10. (3210-et meg egy igazi individum nem vesz magának, mivel "mindenkinek az van" :-)))))

Mogorva Creative Commons License 2000.02.15 0 0 129
Az a 7*12 kb. ott van, ahol a 3*24.

Persze azt is vegyük számításba, hogy a 3-ik napon még menne, de valahogy nem díjazom, ha akkor hagy cserben, mikor éppen kellene...

Ezért aztán inkább felugrik a pótakku, a másik meg megy az asztali töltőbe. Előbb kisüt, aztán tölt. Így azért már elindul az ember nyugodtabban, mintha az akkumulátor tartóssági versenyben venne részt, aztán ott esik pofára, ahol éppen nem kéne.
Persze dísznek kikapcsolva is jó... A piacon már láttamo öntapadós fóliát, ami bekapcsolt állapotot imitál... Coool... :))

Előzmény: Mbrio (123)
Zax of Kaqxoft Creative Commons License 2000.02.14 0 0 128
Bocs, az előbbi link rossz volt! A jó ez:


Mókás színválasztó Ericsson T10s telefonhoz!

Zax of Kaqxoft Creative Commons License 2000.02.14 0 0 127
Laslow Creative Commons License 2000.02.14 0 0 126
Nokia3210, de a többit nem ismerem. De a Nokia mellett nem is érdekelnek:))
Laslow
Mbrio Creative Commons License 2000.02.14 0 0 125
Be lehet azt szerezni valahol? Mert ha megfelelő szívesen látnám. Igazán nem kívánom hogy leakadjon rólam a kicsike.
Előzmény: Sfakutya (124)
Sfakutya Creative Commons License 2000.02.14 0 0 124
Az Ericsson T10s akkuja valóban bírja egy hétig. Én is mindig kimerítem és csak utána töltöm, így igen sokáig bírja. Az övcsipesze viszont nem tetszett, nekem a Nokia övcsipesz volt mindig az etalon, hiszen az biztonságosan tart, nem esik le, gyorsan kiakasztható. Én úgy oldottam meg a csipesz problémát,hogy a T10-t"összeházasítottam" a régi Nokia telefonom övcsipeszével.
Előzmény: Mbrio (123)
Mbrio Creative Commons License 2000.02.14 0 0 123
Nem, nem túlzás. Igaz először rendesen megformáztam 3x 16 óra és közbe nuku töltés. Éjjel pedig nincs bekapcsolva. Úgyhogy ha összeadom a teljes üzemidőt akkor kb 7x12 óra jön össze. Asszem ennyit is hirdetnek rá.
Előzmény: Mogorva (122)
Mogorva Creative Commons License 2000.02.14 0 0 122
1 hééét????? Maximum kikapcsolva!
Nekem a 2 nap sok használat mellett, a max. 3 minimális hazsnálat mellett. Bár ez T18, de ebből a szempontból semmi jelentősége. Vibra alapban kikapcsolva, világítás automatán. Mondjuk az tény, hogy nálam egy nap, az 24 órát jelent, tehát éjjel sincs kikapcsolva...

Szóval kicsit túlzás lesz az az 1 hét. :))

Előzmény: Mbrio (121)
Mbrio Creative Commons License 2000.02.14 0 0 121
Sziasztok.
Mint friss T10s -es csak azt tudom róla mondani rulez.
Egyebként én is szembesültem a színekkel. Két választásom volt, lila vagy sárga. Nos a lila nem éppen nekem való ffi létemre, úgyhogy maradtam a sárgánál. Kicsit tartottam tőle hogy fog kinézni a kezemben, de azt tudom mondani, egyáltalán nem lányos. Inkább tényleg fiatalos. Ja és nem élénk sárga hanem tompább, sötétebb. Egyébként akcióban került hozzám, de igencsak meg kellett küzdenem a Pannonosokkal. Egész egyszerűen mindig letegadták hogy lenne raktáron ilyen készülékük. Egyszer már sikerült odavágnom, de semmit nem tapasztaltam vele utána. Az aksi nekem meglepő módon 1 hétig bírja. Napi max 10 perces dumával. Persze kíváncsi vagyok rá mi lesz ha többet beszélek. Nekem egy problémám volt vele. Az övcsipesz csavarja kilazult egy nap alatt. Egyébként tényleg semmi negatívum.
Sfakutya Creative Commons License 2000.02.13 0 0 120
Szerintem az Ericsson T10s nagyon jó telefon. Kicsi, a rezgőfunkció miatt diszkrét, az akkumulátora 5 napig is bírja. De csak női kézbe való a színei miatt.
Sfakutya
Sfakutya Creative Commons License 2000.02.13 0 0 119
Szerintem az Ericsson T10s nagyon jó telefon. Kicsi, a rezgőfunkció miatt diszkrét, az akkumulátora 5 napig is bírja. De csak női kézbe való a színei miatt.
Sfakutya
Sfakutya Creative Commons License 2000.02.13 0 0 118
Szerintem az Ericsson T10s nagyon jó telefon. Kicsi, a rezgőfunkció miatt diszkrét, az akkumulátora 5 napig is bírja. De csak női kézbe való a színei miatt.
Sfakutya
Mogorva Creative Commons License 2000.02.12 0 0 117
Ami számomra elgondolkodtató, hogy a múltkoriban egy ismerősömnek megcsodáltam a 3210-es telefonját, látszólag meg volt vele elégedve.
Ma találkoztunk és feltünt, hogy egy Pana GD50-el jár kel. Vajonmé???
Amúgy T18 az igazán jó választás... szerintem.
zooly3 Creative Commons License 2000.02.11 0 0 116
T10s sokkal jobb mint a 3210,ott indul a 3210 nem rezeg és vita be is van fejezve.
Előzmény: Domika (24)
mogyka Creative Commons License 2000.02.08 0 0 115
Szia Domika!

Nem tudom, hogy olvasod-e még a topicodat. Minden esetre mostan szeretnék egy kicsit kárörvendezni azon, hogy néhány tanács ellenére kicsit elhamarkodtad a telefonvásárlást. :)
Időközben újabb akciók és mindenféle változások következtében alig két hetet kellett volna várnod, és máris kedvezőbb konstrukcióban vásárolhattál volna. Legalábbis szerintem! ;-)
Mostmár mindegy!
Azért, hogy szorosan a topic címéhez is hozzászóljak:
Nekem az EricssonT10-el vannak tapasztalataim. Igaz, még csak másfél hónapja. Eddig semmilyen negatívumot nem tapasztaltam. Talán két apró dolog kellemetlen. Az egyik, hogy tényleg elég rövid ideig bírja az aksi egy töltéssel. Ez azonban pótaksival áthidalható. A másik, hogy az automata hálózat választási funkció időnként megbolondult és beállt a "NemElérhető" üzemmódra. Ezt azonban a manuálisra állítással sikerült kikerülni. (Ja, Vodás az előfizetésem, ezért kell a hálózatot váltogatni.) Ezen kívül már eddig kétszer esett le a drága, mindkétszer a járólapon (tehát keményen) landolt, de meg sem kottyant neki. :)
Sajnos a Nokia vs. Ericsson menürendszere témához nem bírok hozzászólni, mert nekem csak Ericssonokkal van tapasztalatom, de pl. a T10-es használata felüdülés számba megy a GA628-al összehasonlítva.

mogyka

Charlie Drop Creative Commons License 2000.02.07 0 0 114
Dacika!
Az enyémé V04.41 17-08-99, tehát nem olyan új mint a tied. És (bár csak az SMS küldést próbáltam) nekem nem csinál olyat, amit leírtál. A feltöltési idő pedig tényleg 4 óra, bár ez benne van a telcsi leírásában is.

Üdv.:Charlie

Előzmény: Dacika (113)
Dacika Creative Commons License 2000.02.04 0 0 113
Orommel olvasom, hogy mindenki nagyon elegedett a N3210-esevel. En azert megjegyeznek nehany dolgot, ami szerintem bosszanto benne:
1. Nincs hozza adatkabel (jelenleg). Operator logo csak halozaton keresztul szedheto, nem beszelve a kepes uzenetkuldesrol, aminek igy semmi ertelme...
2. Egy csomo bug van benne. Ehhez megadom az en telefonom verzioat is (*#0000# -re azt mondja, v05.01 26-11-99, vagyis nem egy regi darab).
a. Ha hosszu SMS-t irsz, kb. 100 karakter felett, nagyon lelassul a kijelzes. Szerintem ez a legidegesitobb hibaja. Korabban 3110-est hasznaltam, azon zongorazni lehetett a szoveget, ezen viszont varni kell, hogy lasd mit utottel be.
b. A csengohang szerkesztoben, ha tul hosszu a dallam szovegesen megjelenitve (>256 karakter), a telefon "lefagy".
Ki lehet probalni, probalj meg beirni pl. 50 db 16#c1-et (188#, majd az 1# ismetlgetese), nekem csak 42-szer veszi be a telefon, a kovetkezo lepesnel egy felperces kiakadas kovetkezik. Nem kell megijedni, rovid idon belul rendbeteszi magat a telefon, nem kell nyomkodni, ugysem reagal..
c. Hosszu SMS eseten (mondjuk 160 karakter:-)), menj vissza az uzenet elejere, majd a felfele gombot FOLYAMATOSAN tartsd lenyomva (mert vegig akarod nezni az uzenetet pl.) Mielott az uzenet vegere ernel, hasonlo eset tortenik, mint a b. pontban leirt.

Mas is tapasztalja ezeket? Vagy csak az en telefonom ilyen kis handycap? Az aksi masnak is 4-5 ora alatt toltodik fel, miutan a telefon kijelenti, hogy lemerult? (Nalam altalaban 3-4 napig birja a telefon egy feltoltessel, non-stop be van kapcsolva).

A topic masik ket telefonjat meg nem hasznaltam, igy azokhoz nem tudok hozzaszolni.

Udv., Dacika...

Charlie Drop Creative Commons License 2000.01.17 0 0 112
Az előbbi hozzászólás nagyon idevág!

Hümcsike....

raba Creative Commons License 2000.01.17 0 0 111
Én az IFA WL 50-es terep IFA-t ajánlom mindenkinek, mert mindenhova
felmegy, mindenen átmegy és nagyon hangosan tud sziszegni!
Charlie Drop Creative Commons License 2000.01.17 0 0 110
Az jó!

Itt(mhelyemen) tök jól húzzuk 1mást Westle vs. Pannon miatt! :))

Előzmény: Domika (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!