Keresés

Részletes keresés

Molaf Creative Commons License 2002.05.17 0 0 26
Most találtam az Origón hírdetve:

"Percdíjas internet. Ammyit fizet, amennyit használja. Pont.

Bruttó áraink
telefondíjjal együtt:

Kombi Nonstop: 1250 Ft/ hó*
7,50 Ft/perc*
7,50 Ft/perc*

Kombi Otthon: 1850 Ft/ hó*
6,90 Ft/perc*
5 Ft/perc*

Kombi Nappal: 2500 Ft/ hó*
6,30 Ft/perc*
6,90 Ft/perc*

Kedvező díjak éjjel-nappal:
Az Axelero Kombi Nonstop csomaggal kedvező feltételekkel internetezhet, amikor csak kedve tartja -

legfőbb előnye az alacsony percdíj és az éjjel-nappal állandó alapdíj.

Ha csak most ismerkedik a világháló lehetőségeivel, s szeretné napszaktól független áron megnézni leveleit vagy a legfrissebb híreket, fizessen elő a legalacsonyabb havidíjú Kombi csomagunkra!"

Hát ez jó... Ha kombi otthonit vennék, akkor is sokkal jobban jönnék ki, hiszem mindkét időszakban olcsóbb a telefon, és csak 600, Ft-tal drágább. Viszont ezek nem ezt hangsúlyozzák...

Egyébként rohadt jó, hogy a 150 Ft-os kedvezménnyel ellentétben 1 óra internetezés éjszaka a legolcsóbb esetben is 300 Ft, míg eddig egész éjszaka 150 Ft volt. Ez aztán hatalmas akció...

Előzmény: Petycomp (-)
Attács Creative Commons License 2002.04.07 0 0 25
Kedves Gabek!

A MATAV egy rabló, de itt sem kolbászból van
a kerités! Otthon talán azt kéne megérteni
hogy a kuncsafért van a szolgáltató és nem
forditva!
Ha egy kicsit összefogan a fogyasztó és
blokád alá helyezné azokat a cégekat akik
a tömeg megfejésére specializálódtak akkor
nem lenne ez az óriási árrobbanás!

Egy pl. amikor a SHELL cég valami oljafuró
tornyot akart a tengeren elsülyeszteni akkor
ugy tiltakoztak, hogy itt nem tankolt náluk
szinte senki. (75%-al esett a forgalmuk egy hét alatt!)
==============================================

Érdekes viszont, hogy ez Mo.-on nem megy.
PL: kábel TV Keszthely. Ez a cég csomagterves
rendszerben (csillagpontos kapcsolás) osztja
be az adókat, de nem veszi zokon senki tölük,
hogy azokat az adókat is pénzért adják amik
ingyenesek mert reklámból élnek : RTL/PRO7/SAT1 stb.(Nem a HBO, vagy PREMIERE -röl van szó!!!!!)

Nos, ezt úgy lehet kiküszöbölni, hogy vettem egy
23 forintos parabolát és van igy vagy 50 adóm
INGYEN!Akik fizetnek azok minimum 3500 Ft-ot
fizetnek havonta (vagy többet), tehát 42 ezret
évente......
Mondjam tovább? Miért nem számoltok??????

A MATAV-ot is szabotálni kell, lesz majd kedvezö ár mert ök is a kuncsaftból élnek!!!

Előzmény: gabek (9)
Újlaki Creative Commons License 2000.01.18 0 0 24
Petycomp törte fel a MATÁV-kedvezményt is! Ő kérdezte először!
eri75 Creative Commons License 2000.01.18 0 0 23
Azert ez nem lenne jo....
10 perc netezesert 200 Ft.....
Valami eliras lehetett, nem?
Előzmény: tölgy (14)
Janibacsi Creative Commons License 2000.01.18 0 0 22
"De akkor az árai a MATÁVnak mért olyan szépek?"

Azert, mert a Matav ugy tancol ahogy a Tisztelt D.Telekom futyul!!! Ne legyel mar naiv szerinted itt talaljak ki hogy mi legyen???

JAno

Előzmény: YUG (17)
Bigacsiga Creative Commons License 2000.01.11 0 0 21
azért drága a MATAV mert egyenlőre nincs konkurenciája és addig próbálja megszedni rajtunk magát, amint megszűnik a monopol helyzete Magyarországon is lefele mennek majd a díjjak csak arra még várhatunk
Előzmény: YUG (17)
originalqszi Creative Commons License 2000.01.11 0 0 20
Ez a qrva matáv:((((((((PPPPPPPPPPP
quarelin Creative Commons License 2000.01.06 0 0 19
"összhatásában 6% körüli emelkedés" ez a rész teljesen leszerelt. Tehát ha egy kukkot nem szólok a telefonba, és az alapdíjam közben 40-50%-al magasabb lesz, az engem pszichológiailag csak 6%-os mértékben fog a sírba vinni ? Igy már teccik az áremelés !
Dobcsi Creative Commons License 2000.01.03 0 0 18
Az idő a USEReknek fog kedvezni.
Csak lehet hogy arra még egy kicsit várni kell :(
YUG Creative Commons License 2000.01.03 0 0 17
Hali:)
Egyből az elején valami, ha már a Balkán széléről van szó. A MATÁVnak valóban a résztulajdonosa a Deutsche Telecom. Az pedig egy nagy multi cég, Európa talán egyik legerőssebb telekommunikácíós cége. De akkor az árai a MATÁVnak mért olyan szépek? És visszatérve megint a Balkánra. Szerbia telefonszolgáltatója a PTT Telekom Serbia 90%ban a Görög és Olasz Telekom tulajdona. Az árai pedig igen alacsonyak (nemzetkőzi hívásnál 50 ft/perc, helyi beszélgetésnél 0,05 ft/perc és helyközinél 45 ft/óra), és ez is egy balkáni cég. a Net mondjuk drága, mert korlátlan elérés, helyi hívással olyan 2000-3000 ft/hónap.
Szerintem ilyen szempontból országot tévesztetettek, sőt tel.szolgáltatót. Igaz ez nem szép tőlem, de MATÁV sux. :) Balkán rulez (csak ebből a szempontból)

Kellemes estét.

tölgy Creative Commons License 2000.01.03 0 0 16
szerintem túl naiv álom! (jelenleg, mivel a tel.dijak se csökkennek, hiába a sok mobil árlehajtás!) :-(
Előzmény: Dobcsi (15)
Dobcsi Creative Commons License 2000.01.03 0 0 15
Naivitás arra gondolni, hogy februártól még nagyobb idősáv lesz a kedvezményes zónában?
Ugyanis régen nem is volt. Utána meg csak 22-05ig. Most meg 18-07ig. Fokozható ez még?
S a matáv fogja fokozni?
tölgy Creative Commons License 2000.01.03 0 0 14
a decemberi hirmondójuk szerint ami az árakat részletezi CSAK annyit ir: Egyéni ügyfeleink a kedvezményes időszakban egy internethivásért- a hivás hosszától függetlenül-2000-ben is legfeljebb 200 Ft-ot fizetnek.
Mostmár csak a kedvezményes időszak változását kell lesni (ha változtatják), és remélem az is internethivásnak számit amivel én pl. a Datanetre csatlakozom. mert ugye eddig bármely számot hivhattunk a kedvezményes időszakban, és ha folyamatosan csevegtem volna az is 150 +ÁFA-val volt számolva, tehát a felette lévőt levonták. majd a számlát böngészheztjüük utólag, mert az információ tiszta , érthető megadása nagy luxus!
üdv tölgy
Előzmény: Dobcsi (12)
TomAce Creative Commons License 2000.01.03 0 0 13
Nem baj en ettol jobban erzem magam, es csak azert is rohadt matav :o)))
Előzmény: Mindenki Kocája (11)
Dobcsi Creative Commons License 2000.01.03 0 0 12
Azt is tudod már hogy, februártól milyen feltételek mellett lesz a kedvezmény?
Előzmény: Mindenki Kocája (11)
Mindenki Kocája Creative Commons License 2000.01.03 0 0 11
Hurrá, megint lehet a matávot anyázni, gratulálok. Mérhetetlenül béna faszság ez a "matáv dögöljön meg" hozzáállás. További véleményemet és a MATÁV tarifákkal kapcsolatos tényeket ki lehet válogatni a Mindenki Macája nick hozzászólásai közül.

Februáról is lesz kedvezmény.

Dobcsi Creative Commons License 2000.01.03 0 0 10
Na újjítsuk fel a topicot :)

Szerintetek, februártól lesz kedvezmény?
Jobb lesz? Vagy rosszabb?
Matávnál melózók válaszoljanak mert a matávnak NINCS supportja.

gabek Creative Commons License 2000.01.01 0 0 9
Kedves Attacs!

Ezt a BRD-t meg a kedvezmenyt nem kellene ennyire reklamozni. Mint tudjuk a MATAV a Deutsche Telecom tulajdona és ok mondjak meg, hogy merre hany meter.
Talan itt is be lehetne vezetni olyan dolgokat ami uberalles dajcslandba termeszetes es magatol ertetodo. Vagy mi itt csak periferia vagyunk a Balkan es a kaosz szelen? A penzunk jol jon nekik, de esetleg egyenrangukent kezelni mar nem megy... Na mindegy..

GABEK

Előzmény: Attács (2)
icecube Creative Commons License 2000.01.01 0 0 8
Nos, én úgy tudom, hogy megmaradt a kedvezmény,
és lesz feb.1 után is. Legalábbis cégen belül ezt hallottam.

ice

Előzmény: Pocak (4)
Petycomp Creative Commons License 2000.01.01 0 0 7
Az a vicc, hogy mindenki tudja europaszerte, hogy mit muvel a matav, de ott ahol a problema van, nem tesznek ellene semmit.. Egyaltalan lehet tenni valamit az ellen, hogy kizsakmanyolja az embereket egy ilyen multi ceg ?
Előzmény: psmith (6)
psmith Creative Commons License 2000.01.01 0 0 6
En is most kerdeztem meg a 1212.
Egyeni ISDN-re is megy tovább a kedvezmény. Az ügyféltájékoztató hölgy kicsit durcásan közölte, hogy a telszámlához kapott tájékoztatóban ez benne volt...
eMM Creative Commons License 2000.01.01 0 0 5
Én most beszélten a 1212 vel, valami Kemenes Hajnalka ügyintéző nekem azt mondta hogy Januárra meghosszabították a kedvezményt.
Februárban ennek az értéke módosul majd valamelyest,az árváltozásokkal együtt.
Úgyhogy netezhetünk Feleim modemesek!
Az 1 másik topic témája hogy ez a kedvezmény mennyire "kedvezmény".
Előzmény: Petycomp (1)
Pocak Creative Commons License 2000.01.01 0 0 4
Most a szamlaval kuldtek egy papiruszt is, miszerint 2000-ben is max. 200 forint lesz egy internetes hivas a kedvezmenyes idoszakokban. Ez csak a telefonvonalra vonatkozik.
Hogy igaz-e, az majd kiderul.
Attács Creative Commons License 2000.01.01 0 0 3
AZ EÖBB ELFELEJTETTEM MEGIRNI HOGY EZ HAVIDIJ!!!!
13,50 DM/hÓ és akár mennyit is vagyok online !!!!!
Előzmény: Attács (2)
Attács Creative Commons License 2000.01.01 0 0 2
Kedves Petycomp !

Már ne is haragudj, de neked nincs fogalmad mi a kedvezmény fogalma. A MATAV egy rabló, mert nincs megfelelö konkurencia. Csak úgy infónak :
Nekem itt (BRD) pontosan 13,50 DM-be kerül az internet ami egy mailcimet is ad és 10 MB szabad helyet a WEB lapomnak. Ez TELJES INTERNET hozzáférést jelent és a nap bármely szakában. Annyit töltök és onnan LE amennyit és ahonnan akarok, és csak ott kell külön fizetnem ahol a software készitö ezért pénzt kér.
Ezen felül semmilyen költségem nincs.
Másik példa : az USA-ban a helyi beszélgetések ingyenesek !!!! No, ez pl a kedvezmény, nem az a rablás, amit a MATAV veletek csinál !!!
Na csaó

Előzmény: Petycomp (-)
Petycomp Creative Commons License 2000.01.01 0 0 1
Az 1212 azt mondja nincs.. A matavosok mast mondanak.. Az uj tarifatablazat meg nem el..
Előzmény: John Zero (0)
John Zero Creative Commons License 2000.01.01 0 0 0
Kérdezd meg az 1212-t (bar annyira en se bizok bennuk), hatha tudnak valamit.

Tenyleg, igaz, hogy mar uj MATÁV tarifatáblázat van?

Előzmény: Petycomp (-)
Petycomp Creative Commons License 2000.01.01 0 0 topiknyitó
Gyerekekk!! Van ma matav kedzevmeny?!??! Mert dec31-ig volt meghirdetve!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!