Keresés

Részletes keresés

detri. Creative Commons License 2002.12.27 0 0 7
Beszarok... 3 évvel ezelőtt is Közgázon voltam... :)
Úgy néz ki idén ismét ez lesz belőle, jön még valaki? :)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.06 0 0 6
Szerintem kár volt elmenni. Tavaly jó volt.
detri. Creative Commons License 2000.01.03 0 0 5
Hát igen, a tömeg néha zavaró volt (szerintem csak a bárokban), én ruhatárra kb 5 percet vártam csak. Bombát legalább 2-ig tudtak adni, utána volt Power Horse.
A könnygáz durva lehetett...
KeFe Creative Commons License 2000.01.01 0 0 4
Az egyik rendezo szerint 7000-en voltak 5000 (ennyi elvileg a ferohely) helyett. Kaja nem igazan volt. A ruhatarnal haromnegyed orat alltunk sorba. Ugy sikerult ejfel elott 10 percel vegezni hogy kiosztottam par tolakodo faszfejet. Sor ugyanis nem volt. Nem ertem hogy lehet ilyen primitiven szervezni egy bulit. A kaja azert fogyott el mert tobb ember volt mint amire szamitottak. Hat baszdmeg...

A hangulat egyebkent jo volt, leszamitva azt a keveske konnygazt amit az egyik InKal-os tusko dobott be az elso emeleti tancterre. Volt sok rendor, biztonsagi or meg minden. Volt dugas a WCben is jol.
Bombahoz csak egyszer jutottam mert mindig "el volt fogyva"

detri. Creative Commons License 2000.01.01 0 0 3
Igen, 6E volt külsősöknek, 5E a közgázosoknak, és ebben korlátlan étel-ital fogyasztás volt. Kaja mondjuk nem nagyon akadt, de pia minden volt, és nagyon sok. Persze igyekezett az ember a legdrágábbat fogyasztani. Felemelő érzés volt: "Kérek 5 belentájsz-bombát, 4 absolut citrom vodkát fantacitrommal, 4 kerolájnzt, 2 sníkerzt. Ja, és 2 dl kólát." , és adogadtam hátrafelé.

Egyébként tényleg nagyon sokan voltak, de általában eloszlott a tömeg, jó sok helyszin volt. Mondjuk táncolni tényleg nehezen lehetett.

eMM Creative Commons License 2000.01.01 0 0 2
És tényleg 6000 pénz volt a belépő/koponya de korlátlan italfogyasztással?
Előzmény: detri. (-)
Bau Creative Commons License 2000.01.01 0 0 1
Nem voltak túl sokan? A közgázon sajnos alapállapot a tömeg, táncolni meg csak úgy lehet mind hering, ez most nem állt fennt?
1ébként én is majdnem oda mentem de mégsem :)
Kekka Creative Commons License 2000.01.01 0 0 0
hopp, egy nyull
detri. Creative Commons License 2000.01.01 0 0 topiknyitó
Csak kíváncsi lennék, mennyien voltunk innen a Közgázban, kinek hogy tetszett, mi tetszett, mi nem, stb.
Szerintem nem volt rossz, csak a bejutás volt undorító. A bárpultoknál is nagyon sokat kellett várni, vajon mér'? :-)

buék, meg minden
detri

ui: kérem a nullámat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!