Keresés

Részletes keresés

moldvang Creative Commons License 2005.07.25 0 0 110

Hello!

Engem érdekelnének az epizódok (Simpson)

Email:gabman@hello.hu

Előzmény: simpson (103)
Austin Creative Commons License 2001.05.07 0 0 109
Emberek!!!!
Rém remdes lesz a Viasat3-on Május 14.-étől este hétkor hétfőtől péntekig!!!!!
Hurrá!!!!Hurrá!!!Hurrá!!!!!Éljen a Viasat!!!!!Éljen!!!!!
Lony Creative Commons License 2000.12.30 0 0 107
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni: akinek megvannak videón a Rém rendes család sorozat részei, és esetleg eladná, vagy át tudná másolni nekem, kérem jelentkezzen mailben!
Köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.02 0 0 106
Feketekéz, te nem egri vagy véletlenül?
Előzmény: fekete kéz (105)
fekete kéz Creative Commons License 2000.03.02 0 0 105
Ha jól emlékszem most vannak vagy lesznek a Dáridó felvételek, ugy gondolom, mozgalmat kellene indítani a távolmaradás érdekében. Menjen csak a kötelező tv2 bagázs a saját hülyeségének felvételére. Mivel más nem igazán várható azért csak ezeknek a közönség igényes müsoroknak a bojkottjával lehetne megzavarni őkelméket. Ki támogatja? Ki tudja interneten kívülre vinni a felhivást? Hajrá!!!
FFeri Creative Commons License 2000.02.29 0 0 104
Hello!

Elkészítettem TV3 emlékfilmem 1.1-es változatát.
Letölthető a http://go.to/tv3 címről.

simpson Creative Commons License 2000.02.29 0 0 103
Figyelem TV3 rajongók! Mivel én a kezdetektől beleszerettem a csatornába, sikerült fölvennem videóra a következőket:
SIMPSON CSALÁD : 95 rész
MASH : 39 rész
EGY RÉM RENDES CSALÁD : 100 rész.
Akit érdekel, írjon!
Hihetetlen! Már egy hete nem nézek tévét. A gyász folytatódik!!!
yuppy2000 Creative Commons License 2000.02.23 0 0 101
Így járt. Al is, a TV3 is. Szünjön is meg az a tv, aki leszedi Alt a műsoráról. Szerintetek a Magyar ATV-n lesz Bundy?
Ati-pati Creative Commons License 2000.02.21 0 0 100
Sőt már TV3 se.

Ati-pati

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.21 0 0 99
MEG!!!!!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.27 0 0 98
Jó reggelt!!
Ez itt meghalt?
GyB Creative Commons License 2000.01.16 0 0 97
Csak a pontosság kedvéért. A különböző Bundy oldalakon megtalálható számozás úgy értelmezendő, hogy pl. 1024, akkor az 1024. epizód, hanem a 10. Szezon 24. Része. 12 szezonban ment a sorozat, és összesen 260-280 rész készült el. Ami azt jelenti, hogy simán lenyomhatták, és nem tudok rá okot, hogy miért ne tették volna meg.
Más!
Pár héten belül fog a mozikba kerülni egy film, aminek a főszereplője Denzel Washington, de a jó öreg Ed O’Neill is ott van kb. úgy a 3. szerep lehet az övé a filmben.
Előzmény: iloZ (95)
postás Creative Commons License 2000.01.14 0 0 96
Debrecenből! hát azért ez nem semmi! Ha jól emlékszem, a hatker erőteljesen belváros.
addigra talán ennek a hüje vizsgaidőszaknak is vége lesz ;(
Szombat? Vasárnap? Mindkettő?
össze kéne írni, hányan lennénk (eddig:vaxi, Almáspite, Sánta + Postman)
szerintem még nyugodtan lehet jelentkezni!
Előzmény: vaxi (91)
iloZ Creative Commons License 2000.01.13 0 0 95
Tuti, hogy a tv3-mon leadták az összes részt? A bundyology.com-on még 1024-dik részből is vanak képek. Szinte kizárt, hogy leadtak volna ennyit. Napi egy résszel ez több mint négy év (mivel ugye csak hétkopznap ment). Szerintem még ismétlessél együtt sem ment ennyi ideig, de ha az ismétlést nem nézzük sokkal kevesebb, az tuti.

iloZ

Sánta Creative Commons License 2000.01.13 0 0 94
"Szilárd" meggyőződésem azért megmaradt, Hardy Mihállyal, Őértük nézem a Hír3-at, a TV2 és az RTL hadd rivalizáljon, az MTV pedig csak hadd cserélgesse a bemondókat. ( Mindig jönnek új arcok oda, de egyre rosszabbak. A kedvencem - de csak a jópofa kinézete miatt - az a nagy parasztbácsis bajuszos Papp Endre.)
Na, pá!
Sánta Creative Commons License 2000.01.13 0 0 93
Helló minden Al rajongónak!
HA összejön ez a találka a mozinézésre, akkor könnyen megközelíthető helyen legyen már Pesten, mert debreceni vagyok, s mindenképp elmennék.
Azért azt még meg kell jegyeznem, hogy már nem tudom ki mondta : iskolában kellenne vetíteni, az azért durva. Lehet, hogy lehurogtok, de ez leginkább a huszon-, harmanc éves korosztálynak szól. Nem biztos, hogy jót tenne a mondjuk 6-7-8 éveseknek, meg lehet, hogy meg a felét se értenék. Ugyanígy vagyok a Bolondos Dallamokkal, az is olyan, hogy bármikor megtudom nézni, főleg a Tapsi Hapsit, ill. a Gyalog Kakukkot és a Préri Farkast. De az a tapasztalatom, hogy ezekben és a Bundyban nem mindig értik a kicsik a poénokat, ezt a kisöccsém példáján láttom.
Igérem, hogy bár ritkábban, de annál inkább velősebben fogok még jelentkezni.
Addig is :
Jó szerencsét, egészséget,
Szeretetet, bölcseséget !
Tisztelettel és szeretettel : Sánta Attila!
ui. : Igaz így nem maradok inkognítóban, de én vállallom írásaimat, s ez most nem célzás. A másik ok, hogy már a becenevem foglalt volt ( Santa ), így maradtam egyszerűen a vezetéknevemnél, mint felhasználóinév.
vaxi Creative Commons License 2000.01.13 0 0 92
Mizujs van kicsit mintha leüllt volna a topik..... Írjatok, hogy ki jön a Bandy-bulira!!
vaxi Creative Commons License 2000.01.11 0 0 91
Kedves Postás!!!

Ha jól kiűrítem elötte úgy kb. 20-30 bizti belemegy.... :-)))))

Mit szolnátok egy február elejei dátumhoz???

postás Creative Commons License 2000.01.11 0 0 90
oke, viszem a videót, meg a kazikat
most már csak azt kellene mcbeszélni, hogy mikor, és hányan férnénk el
vaxi: hány doboz sör fér be a hűtődbe?
Előzmény: vaxi (88)
Munchausen Creative Commons License 2000.01.11 0 0 89
Hi Trx!
"Eszem, f***om megáll!"
Ford Fairlane az isten. :)
azt a agymenést meg még nem láttam. de most h így mondod, lehet, h beszerzem vhonnan. :)

Ford Fairline magyar hangja Nagy Feró. ;-)) Nem is kell nagyon messzire menned, mintha lenne belőle egy kópia, de azért mérget ne vegyél rá. ;-)
Előzmény: Trx (78)
vaxi Creative Commons License 2000.01.10 0 0 88
Kedves Postás és Almáspite!

Szerintem az éenne a legjobb ha összejönnénk egy nagy közös videózásra valahol.

2 veriót javaslok.

1. Valami "vendéglátóipari egység" :---)))) különtermnében...... Elöny: van pia hátrány:technikaiag nem bizti, hogy megy

2. Átjöttök hozzám Pesten lakoma 6. kerületben. Elöny: van minden (amit hoztok) hátrány: a nagymamámé (volt) a lakás egy kicst nehéz leülni

Postás: Asszem mindkét esetben szükség lenne a e kétsebességes videódra...:--))))

vaxi

postás Creative Commons License 2000.01.10 0 0 87
Bocs, de csak most jutottam Net-közelbe. Ősszel vettük a videót, azóta legtöbb részt felvettem, amit nem láttam. Szerencsére elég keveset vagyok otthon :) Az ismétléseket próbáltam kiszűrni.

AL rajongóknak szivesen kölcsönadom, közös videózásban is benne lennék, ha lehet Pesten.
Amennyiben igény lenne rá, vidékre is leküldhetem.
Kinek küldjem először? Vagy megnézzük közösen?

Előzmény: yuppy2000 (82)
Applepie Creative Commons License 2000.01.10 0 0 86
Kedves vaxi és postman!

Újra betévedtem ebbe topickba és mit látok?
Videózás!Megmentenétek az elvonási tünetektől.
Jöhetnék?
Sziasztok:almáspite

Előzmény: vaxi (83)
suska Creative Commons License 2000.01.08 0 0 84
Egy hete nem néztem tévét és csak most, hogy olvasgattam a topicok között tudtam meg, hogy többé nincs Rém rendes család. Megdöbbentem. Nálunk olyankor mindenki a tévén csüngött. Azt hiszem a tv3 elég sok nézőjét vesztette el.
suska
vaxi Creative Commons License 2000.01.08 0 0 83
Post's eppe gz videozast szervezunk /szervezek.... Felajanlod a kazettakat egy nagy kozos Bandy nezesre???
Előzmény: postás (81)
yuppy2000 Creative Commons License 2000.01.08 0 0 82
Szia! Melyik részek ?
Előzmény: postás (81)
postás Creative Commons License 2000.01.08 0 0 81
bocs, hogy csak most irok, de egy hétig mély gyászban voltam, és csak most tértem magamhoz.
Két dolog: Az extrán tényleg vannak jó RR site-ok (pl www.extra.hu/el-bandi képek, mozik, mp3...)
A másik talán még ennél is jobb hír: van 3db 240 perces videokazim (felezéssel ez kb 50 rész). Mély együttérzésemben felajánlanám ezeket másolásra/megtekintésre a gyászoló közönségnek...
Várom a maileket!
Üdv:
The Postman

Bundyt várom,
télen-nyáron!

Trx Creative Commons License 2000.01.05 0 0 80
Polyxena !

ROTFL. :-DDD

TrX

Előzmény: Polyxena (79)
Polyxena Creative Commons License 2000.01.05 0 0 79
szerintem a királyi tévénknek - azon belül is személyesen a Háromnevünek - meg kéne keresnie egy zsíros szerzödésajánlattal Bundyékat, miszerint is - a MEH feltétlen támogatásával, és a millenniumi baromságok helyett - közpénzekböl finanszírozná az újabb részeket, ama kikötéssel, hogy a sorozat címe ezentúl 'Szomszédok' legyen
Trx Creative Commons License 2000.01.05 0 0 78
Naigen. VH1 is egy nagy kalap ürülék.
De a múltkor volt BLUR. nagyonrulez. Persze a felénél benyomták a tvsoppot. :)))
"Eszem, f***om megáll!"
Ford Fairlane az isten. :)
azt a agymenést meg még nem láttam. de most h így mondod, lehet, h beszerzem vhonnan. :)

TrX

Előzmény: GyB (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!