Keresés

Részletes keresés

Bloodflower Creative Commons License 2000.03.01 0 0 26
Nekem is sajnos gyakran csinálja ezt, mint most is. Nem tudom mi a megoldás, de most letöltöm azt a server manager Napstert amit lejjebb ajánlottak, hátha azzal okosabb leszek...
Előzmény: madvi (25)
madvi Creative Commons License 2000.03.01 0 0 25
Segítsen légyszi valaki, ha tud!
Miért nem megy a Napsterem? Ha esetleg sikerül csatlakoznom, akkor sem tudok semmi többet csinálni, sem keresni (sosincs vége a keresésnek), sem a kiválasztott letöltés enm indul el. Mindezt kb. egy hete csinálja. Help!
pingo Creative Commons License 2000.02.29 0 0 24
Sorry, most már megy. Úgy látszik, jó sokszor kell próbálkozni.
Előzmény: pingo (23)
pingo Creative Commons License 2000.02.28 0 0 23
Mi van a Napsterrel??? Nem tud csatlakozni semmilyen szerverhez :-(((
Előzmény: GÁBOR (21)
Pimpoapo Creative Commons License 2000.02.26 0 0 22
Nekem megy es ugy latom tobbieknek is mivel most is vagyunk egy paran...

-=Pimpoapo=-

Előzmény: GÁBOR (21)
GÁBOR Creative Commons License 2000.02.23 0 0 21
Mi van a "magyar" szerverrel? Nem megy! Hova menjunk at?
Pimpoapo Creative Commons License 2000.02.09 0 0 20
Ugyanarra a szerverre kell belepned, mindket eneddel. Ha tudod a nick nevet akkor add hozza a Hotlist-hez, es automatikusan kiirja, hogy online vagy offline. Vagy a chat-en ird be /whois nick es megmondja, hogy az adott felhasznalo milyen statuszban van.
-=Pimpoapo=-
Előzmény: SumQuiSum (19)
SumQuiSum Creative Commons License 2000.02.01 0 0 19
És felhasználó után hogy lehet nyomozni?
A helyen felmásztam a szerverre x-ként, B helyen y-ként, de nem látom sehonnan semelyik énemet...
bandikaa Creative Commons License 2000.01.27 0 0 18
bocs.
a cikk
bandikaa Creative Commons License 2000.01.27 0 0 17
Hallottátok, hogy megtörték a Napstert?

Felrakták a netre a forráskódot, hogy máds oprencer alá is át tugyyák alakítani a hozzáértők.
Persze nem a fejlesztő cég tette fel:))))

Itt egy cikk.

üdv
bandikaa

andzsi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 16
Szia !

Ez azért van mert mindig más server-re kerülsz fel :(
Ennek megoldása a napster server manager !!!

http://utenti.leavemessage.dhs.org/freddy/eng.asp

Ajánlom a
208.184.216.207:7777 -t, és akkor elég sok magyarral fogsz találkozni :)

Előzmény: MACSKAJANCSi (15)
MACSKAJANCSi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 15
November óta csak a Napsterrel töltök le, nekem nagyon bejön,
bár az EXPO 2000 letöltése óta már nem csak downloading volt...

Nekem is gondot okoztak:

- nem találom a hotlistre felkerülteket,
- néha baromi lassú,
- kevés magyar felhasználó.

De kárpótolnak a :

- f...a zenék, amik nem hittem,hogy másokat is érdekelnek.
- a türelmes uploadingolók
- keresés utáni, szinte biztos találat.

Nekem bejön!

hamba Creative Commons License 2000.01.24 0 0 14
Abszolút egyetértek, egy kis időt azért én is eltöltöttem ftp-zéssel, de közel nem volt olyan hatékony, mint a napster, mert mindenki ratio-zott, a feltöltés ment ezerrel, de a letöltés rendre megszakadt. Vagy elkellett menni egy fizetős szexoldalra stb....
Előzmény: LeeroyPPC (13)
LeeroyPPC Creative Commons License 2000.01.24 0 0 13
Hát nem éppen ökörség...olyan zenéket megtaláltam vele,amikről nem hittem volna,hogy annyi év elteltével még emléxik rá valaki...'90-es évek elejei hardcore és ghetto RAP zenékről van szó,és nem napjaink house-áról.(pl. 3rd Bass,Lords Of The Underground,stb.) Szóval zseniális a dolog IMHO. Az FTP-vel meg nekem ne gyere,mert: 1. vagy nem enged be a szerver,mert fullfilled with users vagy 2.ratios,ergo töltened is kell föl érte,esetleg 3.csupa olyan zene van ott,amik neked nem kellenek...
Előzmény: ATush (11)
EgiK Creative Commons License 2000.01.21 0 0 12
Én karácsony óta nyomom a napster-t, elég jó. A szerverekkel ugye az a probléma, hogy mindig másikra tesz be, mikor feljelentkezel. SEMMI GOND, én a napster server manager-t használom, innen leszedhetitek: http://www.jaisz.hu/~egi/napster/
Mióta felraktam, mindig a 208.184.216.207:7777-es szervert használom. Itt tanyáznak a magyarok, akikkel összeismerkedtem. Próbáljátok ki, így már egészen más...
ATush Creative Commons License 2000.01.16 0 0 11
Nah....Szerintem ökörség. Nehogy már olyan bonyo-
lult dolog legyen egy FTPszerver indítása, vagy egy FTP-kliens, amit ráadásul a legtöbb Win-es shell alapból kezel, hogy még a lamerek is tudjanak FTPzni...de ez a napster már a lamerizmus teteje! Ez már olyan, mintha olyan kaját vennél, ami megsüti, megeszi és ki is sz*rja magát helyetted :) el'zést a szókimondásért, de hát ez tényleg olyan...meg azonkívül, hogy mert csomó olyan van amit nem találnék meg...hát ha ezzel a legutóbbi housesláger nyolcvanötödik mixváltozatára gondoltok, hát ez engem nem hat meg...két hét múlva a nóta el lesz felejtve ahogy van, az öszes mixével együtt, és nem ér annyit hogy itt fogja a helyet a vinyómon...Kész. :)
pox Creative Commons License 2000.01.09 0 0 10
Az igazság az, hogy 2-3 kbyte/sec-cel gurul a dolog, de a zenei ízlésüktől néha a falra mászok... amúgy kedves játék, de a legtöbb számot máshonan is meg lehet szerezni
Fickmann Creative Commons License 2000.01.07 0 0 9

A megoldás: kábel.

Előzmény: zoom77 (7)
handras Creative Commons License 2000.01.07 0 0 8
ultra: Ne oszd meg a teljes MP3 listádat!

zoom77 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 7
"De különben gyors, 40-50 K/sec szinte mindig van."

Na, ezt hogyan csinálod, mert nalam kb 1 kbps a jónak mondható adatáram.

Különben télleg egyesíteni kéne valahogy a szeverek adatbázisát, mert nagyon nehéz megtalálni újra az anyagot, ha pl. megszakadtam a vonal valamiért.

Előzmény: Fickmann (6)
Fickmann Creative Commons License 2000.01.05 0 0 6
Nekem tetszik.

Mostanában tényleg kevesen vannak.
De van egy nagyon bosszantó dolog:
Nem tudom, hány szerver van, s hogy mi alapján választja ki a bizonyosat, de szinte soha nem sikerült még egyszer megtalálnom senkit, pedig mindenki kábeles. A Hot listemen van vagy 20 ember, de az utóbbi 2 hónapban egyiket sem sikerült még egyszer elérnem, pedig kéne, ami nekik van.
De különben gyors, 40-50 K/sec szinte mindig van.

Ja, ma találtam meg az első magyart.

Thinker Creative Commons License 2000.01.03 0 0 4
Teny, hogy rengeteg jo mp3 van fent rajta, de nalam is marha lassu az utobbi idoben. De ha belegondolok meg igyis megéri a jok zenek miatt.
Jazzos Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3
DaveG!

Milyen vonalon nyomulsz? Nekem sem az otthoni 33600, sem a munkahelyi 19200 sem jött be. A leggyorsabb sebesség kb. 20-30byte/sec volt. Mindig ilyen lassú? Múltkor bent voltam a volt sulimban, 256k-s vonalon ugyanis élvezet egyedül repülni, de ott sem volt meggyőző.

Jó, mi?

Jazzos

Előzmény: DaveG (2)
DaveG Creative Commons License 2000.01.02 0 0 2
Szerintem k@#&a jó. Egy hónap alatt 5Gb zenét szedtem le vele, egy csomó olyan számot megtaláltam, amiről nem is álmodtam hogy meglesz.
De mostanában(talán a per miatt) valahogy nem az igazi. November-december körül akárhányszor léptem be, mindig 1000 Gb körül volt az összes szerveren, most már örülök ha valahol 400 Gb-ot látok. Vagy lehet hogy ez csak az ünnepek miatt van?
LeeroyPPC Creative Commons License 1999.12.31 0 0 1
Hmmm...most látom csak,hogy a Törzsasztalon már van napster topic...de miért nem itt van,hisz' ez a hely direkte az MP3 miatt létezik?
antistar Creative Commons License 1999.12.30 0 0 0
0
LeeroyPPC Creative Commons License 1999.12.29 0 0 topiknyitó
Érdekelne,hogy mit gondoltok az új MP3 searcher-leecher-share protokollról...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!