Keresés

Részletes keresés

Ali Biba Creative Commons License 1999.12.26 0 0 4
Lehet, hogy nem "ehető szemét", de egy "rendes" étteremben ilyen ízekből nem lehetne megélni, az biztos.
eMM Creative Commons License 1999.12.25 0 0 3
És bizony a kínaik sem a higénájukról híresek jórészt.
Ha a kínai vs Meki,akkor részemről a Meki nyert.
(És a Burger King és a KFC bazi drága,és a Wendyss és a.....)
Azért ez elég jó választéknak.
Előzmény: istvanu (1)
VMax Creative Commons License 1999.12.25 0 0 2
"Kezdetben vala a gyorsetkezde... es mint minden uj dolog, kivancsisagot ebreszte az emberekben"

Aztan van aki tullepett rajta, es van aki nem. En spec az utobbi idoben tobbszor is voltam ilyen helyen, mert a csaladban sok etkezesi utalvany gyulemlik fel, es nem tudom, hogy hol mashol lehetne gyorsabban es egyszerubben elkolteni, mint ronald bacsinal(ugye ezek dec. vegen lejranak). Persze ez csak az en tajekozatlansagomat mutatja, de ez van bevallom, na.

Aztan ott van az is, hogy en ugy vettem eszre az emberek egy resze fel az ujtol (altalaban ok rendelnek minden etteremben rantott sajtot) es inkabb eszi a jol bejaratott unalmasat.

Akarhogy is, egy ido utan mar mindenki csak muszalybol megy ilyen helyre, legalabbis remelem. Azt viszont amit egyesek az ellenpropagandajukkal muvelnek (lasd eheto szemet es egyebek) azert tulzasnak tartom. Ha ez igy volna mar reg bezarattak volna az osszes mekit.

Na, jol kimagyarfejeztem magam.

PS: ant, kezd bejaratodni a Roksim :)))) igaz a brava kozben halalat lelte :(((

Előzmény: antforce (-)
istvanu Creative Commons License 1999.12.24 0 0 1
Nekem sajnos nincs nagy bizalmam a kis sajat vendeglok irant, foleg a higenia miatt.
Nehany multi gyorsetkezdek viszont erre szigoruan adnak, csak ez az egy elonyuk van.
Előzmény: antforce (-)
snowman Creative Commons License 1999.12.24 0 0 0
a matyas-pince egy nagy 0
Előzmény: antforce (-)
antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 topiknyitó
Talan masban is megfogalmazodott az, hogy az emberek miert is jarnak amerikai gyorsetkezdekbe ..
A kezdetekben nekem is tetszett a dolog, de oszinten szolva 30-40 etkezes utan mar nagyon untam a dolgot.. Nem tudom megerteni azokat az embereket, akik oromkent fogjak fel, ha ilyen helyen ehetnek, muanyagtalcan zsacskoban talalt marhahuspogacsas szendvicset, papirpoharbol szensavas uditot ihatnak, es megannyi igenytelenseg..

En ha megehezem a varosban beugrok valami olcsobb kinai etterembe, ott megeszek egy ebed menut, es megyek tovabb.. Anyagilag +10-20%, ellenben odahozzak az etelt, tanyerbol eszem, ha veletlen ujra megszomjazom kerem az innivalot, nem sorbaallok erte.. kiszolgalnak..
Igaz ott nem teszem ki magam melle a telefont, maximalis csongesi hangerore allitva..
Tobb nem kinai etteremben is talaltam ebed menuket, ugyancsak kedvezo aron..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!