Keresés

Részletes keresés

magdika Creative Commons License 2001.06.01 0 0 127
feltortek a miep honlapjat
ez egyszeruen gyonyoru
magdika Creative Commons License 2000.06.26 0 0 126
Ja-ja...
Hat nem gyonyoru?
Meg a kissrac masolata ahogy esik ki a helokopterbol es kozben ..ize kiabal...
De a legszebb az amikor az alkoholista not mutatja alvas kozben es szep lassan elfordul a kamera a vizszintes tengelye korul, na az hatborzongatoan jo volt. Mega szajon at behatolo vekony kis csapok...
Tiszta jo hogy felvettem videora. Majd kolcsonadom ha lemaradtal volna rola, hogy at tudd masolni magadnak, bar szerintem neked mar regota megvan...:-)))
Udvozol, mag.
Előzmény: VadalmaX (125)
VadalmaX Creative Commons License 2000.06.26 0 0 125
"nincs hova futnod, nincs hova bújnod,
mert egyetlen olyan sem maradt, mint te..."
Előzmény: magdika (124)
magdika Creative Commons License 2000.06.26 0 0 124
Lattatok a tegnap esti Ferrara filmet??
Testrablok... Olyan...nem is tudom... olyan szep volt...
VadalmaX Creative Commons License 2000.06.20 0 0 123
getom vigyázz, ne kujonkodj a blúzossal, rossz vége lesz meglátod:-(
Előzmény: getom (122)
getom Creative Commons License 2000.06.19 0 0 122
Tudom, te.
Előzmény: cornelius (121)
cornelius Creative Commons License 2000.06.19 0 0 121
Tudod ki...
Előzmény: getom (120)
getom Creative Commons License 2000.06.19 0 0 120
Szép még lilu is a z+-on, de abalázs az nem szép, ő kifejezetten ronda.
magdika Creative Commons License 2000.06.19 0 0 119
Jajajjj... de szep is...
(de huvosben is)
Előzmény: nana (118)
nana Creative Commons License 2000.06.17 0 0 118
...szép, egy gyöngyözo pohár sör,ebben a nagy melegben...
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.31 0 0 117
Na persze, nincs itt a macska, azt egyből cincognak az egerek! De én majd bemondalak titeket a kornél bácsibak, azt lesz nemulass, de frankón!
VadalmaX Creative Commons License 2000.03.31 0 0 116
getom, te immár halott ember vagy, csak még nem tudsz róla, úristen, kár érted, hiányozni fogsz, van még cirka másfél heted, addig nevess, táncolj, sörözz a sógorral, pótold be a hátralévő ötven évet, amelyben most már kétségtelen, nem lesz részed:-(((
Előzmény: getom (114)
mud Creative Commons License 2000.03.31 0 0 115
Jo-jo, Serlock...ize...lehet, hogy buta vagyok, de mi ebben a szep?
Előzmény: getom (114)
getom Creative Commons License 2000.03.31 0 0 114
Közben én meg rájöttem, igazándiból ki is ez a cornélius, nézem multkor a z+-t, hát nem aszondja benne ez a balázs, hogy a megálló new yorkból jelentkezik a héten? Dehogynem, pont aztmondja. Ez nem lehet véletlen egybeesés. Cornélius=Balázs(Z+).

Na? Hogy kitaláltam.

Bikfic Creative Commons License 2000.03.30 0 0 113
ehh, New York nem szep! Budos, meg nagy.

Ami szep, az lehet egy formas gumicsont, egy formas noi bajusz, a gazdi szaga, amikor hazaerkezik, sutkerezni a napon, vakondot turni, es meg kismillio dolog.

Minden percben fol kell fedezni a szepet, mert mi nem elunk addig, mint az emberek, es nekunk ezert jobb.

Na, kutyai udvozlettel:
Vau!

mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.30 0 0 112
Én még soha nem voltam New Yorkban, de ha egyszer elmegyek, akkor csakis kizárólag corneliusszal akarok elmenni, de tutira frankón mondom!
Előzmény: VadalmaX (110)
BahnScorper Creative Commons License 2000.03.30 0 0 111
Szépek a régi nosztalgiavonatok és -villamosok (ha szépen fel vannak újítva): Nemes faburkolatok, intarziákkal sárgaréz lámpák virágmintás búrákkal, szép üléshuzatok, süppedős ülések, függönyök, kis asztalilámpák...
Szép még az érzelmekkel telített fémes zene... ahol egyetlen gitár minden érzelmet ki tud fejezni, mikor panaszosan visítanak, szinte sírnak...
De a legszebb az, mikor egy ilyen vonat szép tájakon halad, egy villamos szép házak között... én is rajta vagyok, egy jól kinéző és engem megértő lány társaságában, miközben szép fémes zene szól...

Ez az, ami a Bahn és a Scorps mögött rejlik nálam...

VadalmaX Creative Commons License 2000.03.30 0 0 110
könnyeimmel küszködök nemtudomka, igazán, te olyan áldozatkész ember vagy, bár én tudnék ilyen önzetlen lenni, de nem, én azt akarom, hogy újra köztünk legyen, körülrajonghassuk, lábaihoz ülve vedeljuk szavait, rohadt New York, rohadt szemét metropolisz, hogy robbana ezer darabra,
bármilyen szép.
Előzmény: mittudoméneztet (109)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.29 0 0 109
Nem mondod? Nekem annyira hiányzik! De ha Ő boldog akkor én is az vagyok!
Előzmény: VadalmaX (108)
VadalmaX Creative Commons License 2000.03.29 0 0 108
sokkal jobb, disszidált a tengerentúlra.
Előzmény: getom (107)
getom Creative Commons License 2000.03.29 0 0 107
Örüljél neki, vad, annak az öt 0-ádnak, nekem van amikor egy nap összejön annyi, de az azért rosszul esett, magdika, hogy nem vártad meg a véleményemet, hogy megnyisd-e vagy sem azt a topicot, kimondottan rosszul esett, pláne, hogy még itt van ez a malőr a karafiáth orsikával is, ez a napom el van rontva, kétségtelen, és a cornéliussal mi van, hogy túl jó neki, csak nem megnősült?
VadalmaX Creative Commons License 2000.03.29 0 0 106
hahó kollégák, a kornél most nincs egy ideig, túl jó meg szép most neki ahhoz, hogy a gép előtt pazarolja az idejét, ezért ideírnám most a getomnak,
hogy azóta tudom, irodalmi szaktekintély, mióta láttam a web-oldalát, de a nullázás sajnos ezúttal az enyém lett, jippiiii!
magdika Creative Commons License 2000.03.29 0 0 105
Udv neked getom!
Jo ujra hallani a hangodat, es kerlek ne haraguggy, hogy kifelejtettelek a megbeszelosdir valo meghivasbol, ugyhogy most foggadd szives invitalasomat a perceken belul megnyitasra kerulo komlodi topikomba, es engedd meg hogy felajanljam a nullasozas izgalmas tisztet.
Udv, mag.
Előzmény: getom (103)
magdika Creative Commons License 2000.03.29 0 0 104
A malna az gyonyoru, jaj de nagyon szeretem, be jo neked nori...
Előzmény: nori (102)
getom Creative Commons License 2000.03.29 0 0 103
Na majd mindjárt megszervezem a viszavágót az iszapbirkózós meccsünkre te magdika, és egy nagy fülessel indítok. Mi az, hogy cornélius, meg vadalma?, hát az én véleményem egy fikarcnyit se számít? Az enyémé, aki köztudottan irodalmi szaktekintély vagyok? Na szép, mondhatom. (Bár ez még nem minden.)
Előzmény: magdika (101)
nori Creative Commons License 2000.03.28 0 0 102
az ősszel ültetett málnáim kirügyeztek!! lesz málna!!
magdika Creative Commons License 2000.03.27 0 0 101
Na szoval, nem tudtam eldonteni melyik topikomba irjam (a bosszantosba akartam eloszor), de vegul ide gepelem. Ki olvasta Komlodi Ferenc Fenykatedralis c. konyvet? MI (:-))a velemenyetek? Nyissak rola topikot? (Vadalma??? Cornelius???)
mag
magdika Creative Commons License 2000.03.14 0 0 100
Mult heten megkaptam kethavi elmaradt fizetesemet (vegulis ideje volt mar utalni a novemberi es januari penzemet), es meglephettem magamat Palotai mixcd-jevel... Csak annyit akarok ideirni, hogy abban benne van minden ami szep......
mag
VadalmaX Creative Commons License 2000.02.10 0 0 99
nehidd maggie, tudom én, hogy te nem, mindenki más lehet, de te nem, itt van ez a topik is, istenem, másnak eszébe nem jutna ilyen,
de az emberek lelke nem szép, hidd el nekem my mag, nem ide való, mert az emberek lelke ronda, a múltkor is láttam egyet egy balesetnél, gusztustalan, véres mócsing és hártyás szárnya van, kifejezetten rút dolog, el se hinnéd, ha látnád...:-(((
Előzmény: magdika (98)
magdika Creative Commons License 2000.02.10 0 0 98
Vadalma! Hiszen tudod hogy en nem ugy gondoltam am a kis horcsoggel hogy az milyen jo jelenet volt, hiszen tudod hogy csak ironikus akartam lenni, tudom hogy tudod ne tegyel ugy mintha. Hisz mindketten tudjuk hogy borzaszto a Program, meg a buharovok is megernenek egy kiados pszichoanalizist... csak azt akarom mondani mindezzel hogy ne veszitsd el az emberekbe vetett hitedet, hiszen az emberek lelke olyan szep! :-)))
Udvozol: Ratkiller Maggie.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!