Keresés

Részletes keresés

onagyz Creative Commons License 2004.12.05 0 0 73
Milyen szeretőt klónoznék? Soma Mamagésa (12. 05.)
arpy Creative Commons License 2004.11.16 0 0 72

Soma nagyon beképzelt, főleg amióta ő a megasztár egyetlen nőnemű zsűri tagja.

Előtte is az volt, de most...

arpy Creative Commons License 2004.11.16 0 0 71
Somcika!
Vajk Creative Commons License 1999.12.27 0 0 70
Latos, latod, szolnom kellett, hogy eszrevedd.

Előzmény: Recoil (68)
MXT Creative Commons License 1999.12.26 0 0 69
Kedves Szerkesztők!

Innen szép a felemelkedés!
Hasonló kaliberű vendéghez nem tudnék ötletet adni.
Adni kellene kicsit a színvonalra.

Recoil Creative Commons License 1999.12.26 0 0 68
Tényleg?Komolyan?Nahát!
Vajk Creative Commons License 1999.12.26 0 0 67
hat errol sajna lemaradtal
Előzmény: Recoil (66)
Recoil Creative Commons License 1999.12.25 0 0 66
Üdv Soma!
Volna egy kérdésem:ha jól emlékszem egyszer voltál lenn a Petőfi Csarnokban a Depeche Mode klubban?Egy pohár pezsgővel lépkedtél ide oda.....
Tényleg jól láttam??
Nos bárki bármit mond te egy nagyszerü személyiség vagy és szerintem jól áll majd neked a jazzéneklés.Megint egy kérés:a Rolling Stones Route 66 jaát feldolgozta a DM,de a minap halottam a Danubiuson ennek a jazzfeldolgozását,előadnát ezt egyszer?
AbaTToiR Creative Commons License 1999.12.24 0 0 65
Ahogy egy haverom mondta: "Ez már a húbazmeg kategória."
Természetesen negatív irányban.
Erra a nőre és topicra még az időmet se pazarlom.
-ab
netizen Creative Commons License 1999.12.23 0 0 64
Soma kedves,
A professzionális bohóckodás, valljuk be, hogy neked nem megy. Talán jellem fogalmazta meg a legjobban: Olyan interjúalanyt kell választani, aki ilyen vagy olyan szempontból érdekes. összeválogattál a műsorodban egy vagon olyan leányzót akik valahogy igen szemérmesen és frusztráltan viselkedtek a studió teremtette környezetben. Ilyen emberekkel exhibicionális szexista műsort nem lehet készíteni :-)) Egy nagy izzadságszagú kínlódás lett a vége, sajnos.

Amit a jazz-ről irtál az izgalmas. Kevés lyó magyar jazzénekes van. Érdeklődéssel tekintek az 1.ső lemezed felé. Műsort ne vezess, mert nem megy.

Tavaszcsillag Creative Commons License 1999.12.23 0 0 63
Ha Te lány vagy akkor én letagadom. Sőt nem lány vagy hanem nevetséges, vagy egyenesen röhejes:-(
A tükrös duma jó volt, csak akik célozva lettek vele, mit pl Te is, na azok nem értették. Javaslok egy személyiségfejlesztő tréninget, vagy elbújdoklást......
Tsók
Marjan
Előzmény: őrangyal (62)
őrangyal Creative Commons License 1999.12.23 0 0 62
Soma!
Most hogy beszélgettél velem, terjeszthetem a haverjaimnak, hogy megvoltál nekem?
Ja, különben lány vagyok!
Előzmény: Spitzer Nea Soma (60)
wabel Creative Commons License 1999.12.23 0 0 61
Soma,

a Madi a Madarász Gabi aki az Ákos gitárosa,
vagy mi a nehézség. De nem akartam indiszkrét
lenni.

Wabel

Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 60
Köszönöm, hogy foglalkoztatok velem, köszönöm a segítő útmutatásokat, szilveszterkor a Balettintézet alatt az Apokalipszisben énekelek, műsoromat gyalulom, fejlesztem. Rendszeresen a Tütüben fogok jazzt énekelni, és hagyom, hogy legyek, aki vagyok. Kívánom ezt nektek is, sok-sok erőt, örömöt az új évre.

Soma

Kreta Creative Commons License 1999.12.23 0 0 59
JIháááááá!!! szólt hozzám:))))
moon Creative Commons License 1999.12.23 0 0 58
Soma, köszönjük, hogy eljöttél, és köszönjük a válaszokat. További kérdéseiteket e-mailben tudjátok Somának feltenni.

Kiss Bori

Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 57
Ez annyira primitív kérdés, hogy nem szokták föltenni.
Előzmény: őrangyal (53)
Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 56
Gangxta Döglégy Zolee kollégám.
Előzmény: moon (55)
moon Creative Commons License 1999.12.23 0 0 55
Ki lesz az Index RAdióban a következő vendéged?
Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 54
A szexfelmérés eredményét jövő év elején tesszük ki. Három nap alatt 996-an töltötték ki, ennek a 70 százaléka férfi, illetve hímnemű. A kitöltött nők 80 százaléka - hála a jóistennek! - ismeri és átéli az orgazmust, de a beérkezett válaszok szerint a kitöltők 60 százaléka felsőfokú végzettségű. Hogy hogy jön ez ide? Hajdúnánáson, ahol én felnőttem, Teri néni még csak nem is hallott az orgazmusról, így fogalma sincs, merre kellett volna terelnie az erőt. Egy szó, mint száz, amikor 67-ben először publikusan is kijelentették, hogy igenis, a nőknek is van orgazmusuk, elindult a mindent megváltoztató lavina.
Előzmény: Kreta (48)
őrangyal Creative Commons License 1999.12.23 0 0 53
Szoktak máskor is primitívnek nevezni, vagy csak én most?
Előzmény: Spitzer Nea Soma (50)
Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 52
Nyomozzál, kicsim, nyomozzál. Az e-mailem soma@index.hu.

puszi

Soma

Előzmény: moon (51)
moon Creative Commons License 1999.12.23 0 0 51
Internetkommando kérdezi:

Soma,

Ird meg a telefonszamodat legyszives.

Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 50
Én azt szoktam mondani magamra, én nem vagyok szép. Én gyönyörű vagyok. Akinek van szeme, látja, akinek meg nincs, bízom benne, hogy előbb-utóbb ő is megérik rám. A Playboyra is szarok, de te aranyos vagy, rád nem, csak ha nagyon akarod.

Puszi

Soma

Előzmény: moon (49)
moon Creative Commons License 1999.12.23 0 0 49
DeeVine kérdezi:

Szegény SOma...ugylátszik itt nem kedvelnek téged...gondolom teszel rá nagy ivben. Nekem speciel bejönnek az ilyen nagyszájú és hasonló kellemű
hölgyek...szóval hajrá..én megnéznélek a playboyban :))...bennetek van az igazi kihivás..azért az a sexmágus dolog bár szerénytelennek tünik...de nem
itélek, biztos nem ok nélkül jön ez le most felőled. :)) Én veled vagyok...az interjú meg...hmmmm nem hallottalak, majd pótolom.

Kreta Creative Commons License 1999.12.23 0 0 48
Az indexes sexfelméréssel mi lett?
Kreta Creative Commons License 1999.12.23 0 0 47
Jajj de megmondtad!:))))))))))))))))
Előzmény: Watson (44)
Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 46
Hirtelen egy nagyon bölcs gyermekmondás jutott eszembe: aki mondja másnak, az mondja magának. Ez már az előbb leírt tükörfunkciót jelenti, miszerint ha valaki indulatokat hoz ki belőlünk, az nagyon betartja nekünk sajátmagunkat. Köszönöm a bókokat, nagyon boldog karácsonyt, önszeretetben, szeretetben gazdag ünnepnapokat

Soma

Előzmény: Watson (44)
Spitzer Nea Soma Creative Commons License 1999.12.23 0 0 45
Azt nem tudom, hogy cenzúrázzák-e, de két és fél órából vágnak 55 percet. Én két alkalommal voltam, s mindkétszer úgy éltem meg, hogy engem sértő módon vágtak meg, mindaz, ami számomra fontos vagy értékes lett volna, kikerült a műsorból. Egy olyan arcomat mutatták meg, amit semmiképpen nem a teljesség igénye járt át.
Elegem van a pofázásból, énekelni akarok és fogok.
Előzmény: moon (43)
Watson Creative Commons License 1999.12.23 0 0 44
Soma!

Megpróbáltam végighallgatni az Index-rádióban indult "műsorodat". Aztán rájöttem, hogy ez a végtelenül igénytelen színvonalú zugstúdió-produkciód még arra sem méltó, hogy modem-adatátviteli sebességet teszteljek vele. (Hogyan nyújthat media-felületet egy ilyen borzalomhoz az Index?!?!)
Az első tíz perc után tehát pánikszerűen lőttem le a realplayert.
Hát mit mondjak... te vagy a legunintelligensebb, legotrombább és legközönségesebb csaj akit valaha láttam.

Nos tehát a kérdések:
1. Mivel a rádiózáshoz, műsorvezetéshez sem tehetséged sem ízlésed nincs, nem mennél el inkább szövőnőnek? (Persze szakértelem ahhoz is kell...)
2. Rendkívül röhejes vagy ezzel az erőltetett, mesterkélt pozőrködéseddel (egy ekkora nagy darab csúnya csaj ne játssza már meg a "végzet asszonyát") - tehát: nincs kedved felhagyni ezzel?
3. Most jelenik meg a könyved - most már csak az a kérdés, mikor fogsz megtanulni írni és fogalmazni?
4. Vannak néha értelmes gondolataid is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!